Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 229 z 231    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Zlaťák píše:
... maximálně nechat v neděli večer kyvadlo Tech.park -Kolejní, aby teda nemuseli tahat ty kabele při nájezdech.

Chlast se dá koupit i tady, není potřeba ho tahat z domu :-) Ale s účelovými spoji bych souhlasil.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
OP: Moje řeč. Co jsme se tam nachodili na elektro. Několikrát denně jsme šlapali dole z "chemičky" nahoru a zpátky. Ani chodníky tam nebyly, jen bahno.

53 měli zrušit úplně, maximálně nechat v neděli večer kyvadlo Tech.park -Kolejní, aby teda nemuseli tahat ty kabele při nájezdech.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Linka 53 měla být zrušena v celé délce už ve chvíli, kdy přijela první šalina do smyčky Technologický park. Stejně vždycky sloužila jen jako svozový prostředek z okolních hospod na koleje pripitek :pivo: booze ....
Navíc si myslím, že zrovna tahle linka (i 99) se vyznačovala nejvyšší koncentrací černých pasažérů....


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Zaujalo me avizovane posileni linek 1, 8, 12 v nedeli vecer (na 3 spoje za 20 min). Urcite pozitivni ohlas, ale bude to divne: nedele silnejsi nez sobota. Jak se budou resit zastavkove JR o svatcich (plati nedelni JR)? Bude se posilovat zbytecne anebo bude platit sobotni JR? -- ale pak zase budou jiz vytistene a rozdavane kalendariky KORDISu od ledna na vyhozeni ](*,)

A trochu desi me vykriky studentu pod Palacakem na zruseni Kolejni na ruznych diskusich. Za posledni leta se z 53 stal vytah/eskalator, svazejici studenty na efektivne kratkou (od tramvaje) vzdalenost za velke naklady (oklika, kopec, klikate ulicky). Kdyz jsem jeste byl na VUT, na strojarnu, podnikatelku i elektro se chodilo pesky z Cervinkovy (na elektro nekdy az z Bozetesky).
Chapu, ze zruseni zast. Kolejni a ponechani osekane 53 pusobi jako provokace. Ale na reakce typu "platim si prece salinkartu" dodavam, ze jen studentskou a ze za kazdeho obyvatele s trvalym pobytem dostava a prerozdeluje Brno penize. Kolik penez prinasi studenti s trvalym pobytem jinde nez v Brne?


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
No jestli se poradne nevymysli navaznost, tak si to nedovedu predstavit. Uz ted, kdyz vecer jedu ze Skacelky do Bystrce radeji pockam hezky v teple az na prvni rozjezd, nez abych jel mezi 21 a 23h nejakym busem. Ted totiz kdyz vystoupim na vozovne komin, tak "navazujci" jednicka jede za vic nez 5 minut - a to zvlast v mrazech je fakt zazitek tam stat a mrznout.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Tak nakonec v podstatě seškrtali skoro všechno co se dalo (10 je na NS, 11 v dopoledním sedle zkrouhli jenom do Komína, 7 bude defacto jezdit mimo špičku jenom na Mendlák), ale přesto se ty intervaly 19-6 nakonec prodlouží... Na jednu stranu je to (aspoň pokud jde o tramvaje) relativně rozumné řešení (škoda akorát toho prodloužení intervalu, tomu se ale asi vyhnout nedalo)... doufám akorát, že když už udělali takovéhle úspory, tak budou pořádně fungovat přestupní návaznosti... protože jestli ne, tak to už fakt bude lepší chodit pěšky...
A taky ještě doufám, že to po roce zase vrátí zpátky do původního stavu (přinejmenším pokud jde o prodloužené intervaly)...
No, uvidíme v praxi... :-?

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Pavel píše:
Když píšou, že linky 57 a 46 budou končit na Merhautove a taky že po zrušení linky 72 mají být posíleny linky 44/84. Nepojedou ty autobusy kousek dál po trase 44/84? Nicméně zase pochybuji, že by to posilovali celodenně.


To určitě ne, protože jedním z důvodů zrušení úseku Merhautova--Husovice je věčně zacpané okolí. A o úseku Merhautova--Stará osada to platí dvojnásob. Mě ještě napadla jedna varianta, a sice že by někde u Štefánikovy čtvrti vjel do tunelu a pod Merhautovkou z něj odbočil doprava nahoru. Ale mám pocit, že nájezd do tunelu v tomto směru je až na generála Píky.


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Když píšou, že linky 57 a 46 budou končit na Merhautove a taky že po zrušení linky 72 mají být posíleny linky 44/84. Nepojedou ty autobusy kousek dál po trase 44/84? Nicméně zase pochybuji, že by to posilovali celodenně.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Mohli by to otáčet přes Jugoslávskou, Osadu a Tomkáč. hlavoudozdi

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Kotěrovou ne, tam je to docela úzký pro autobus a hlavně si myslím, že budou chtít využít jako odstavnou plochu pro vyrovnávací časy pravý pruh té čtyřproudovky, kde teď parkují auta.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
miropiro píše:
Jo, hoši, na to otáčení na Merhautově jsem také zvědav. Jinak mi to přijde jako vcelku logický krok s Lesnou: po Generála Píky slabá obsazenost...

A co třeba ulicí Kotěrovou?


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
tak to by pak jezdila až k ZOO, ne?


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
ad Merhautova: Je tam čtyřproudovka, navíc v jednom směru smí jezdit jen MHD, takže bych v otáčení zas až takový problém neviděl.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jo, hoši, na to otáčení na Merhautově jsem také zvědav. Jinak mi to přijde jako vcelku logický krok s Lesnou: po Generála Píky slabá obsazenost...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Ives píše:
A 89 se bude otáčet v případě Kamenolomu u benzínky?

Asi ve smyčce Zoo. Spíš by mě zajímalo, kde se bude otáčet a-45 na Merhautově, Tomkovo nám. - Valchařská - Maloměřický Most - Karlova - Tomkovo nám?


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
a narvaná, sem tím po dlouhé době jel Z Halasáku 2 zastávky nahoru a lepil sem se na dveřích..


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Chtěl bych podoktnout, že v součastnosti 57 ve špičkách jezdí jednou za 10 minut!

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
57 bude jezdit po Haškovu ve zdvojeném intervalu - imho lepší řešení pro přestup na jednom místě, naopak mi Lesná přijde vymyšlená dobře.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Pochopil jsem to správně, že od Halasáku pojede na Haškovu jen 57? Ono totiž i když jezdí 46 nahoru, tak ty sólíčka na 57 jsou hodně narvaný.

Ale jinak oblast Lesné a Soběšic (Útěchova) podrbali jen co to šlo ](*,) blee hlavoudozdi

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Kdyby město zrušilo ohňostroje u potoka (v Bystrci) a hlavně DOPRAVU NA NĚ, nemusí se vůbec nic omezovat!! Stejně je to šaškárna pro puberťáky!


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Petr1988 píše:
Takže jediná zrušená linka bude a-72

snad i + a-66, nebo blbě čtu??
Citace:
Zcela se ruší autobusová linka 66, jejíž provoz ve východní části sídliště Lesná nahradí obousměrná linka 46 a v západní části sídliště bude nahrazena řazením vložených spojů linky 57 v úseku Merhautova - Haškova.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
I když ta 89 se bude spíš vracet po Kníničské a začínat na Svratecké..


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
29 by se dožít i mohla, jelikož, jak jsem pochopil, v Kohoutovicích žijí nějaké vlivné osoby...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
A 89 se bude otáčet v případě Kamenolomu u benzínky?
Jinak 29 ve 20 min intervalu sem prorokoval ještě před jejím zavedením.. :-)


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
pár otazníků:

- 45 bude nakonec jezdit na Lesnou celodenně? pokud vím, byly tu úvahy otáčet mimo špičku na staré osadě
- 46 a 57 na Merhautově - jak se tam proboha budou otáčet?
- 29 po 20 minutách - myslím že prosince 2010 se nedožije...
- jak bude vypadat posílení 44/84?

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5775 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 16:04
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]