Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 54 z 54    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
DJ: Uděláno :-)


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
chat-maniac píše:
Kdo koho nakonec ohrozil?
On sebe.

A už by ty kecy okolo jednostopých bezmotorových vozidel sarcastic chtělo uklidit do samostatného vlákna...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
k těm cyklistům: když on jede od zastávky Pisárky ve vyhrazeným pruhu směrem k Lipova a ten pruh pak uhne mimo silnici a ten blb i když jede zrovna vedle něho bus a on to s klidným svědomím nacpe mezi něj, a pokračuje si to po silnici,nic jinýho si nezaslouží, než nějaký výchovný manévr, byť se to nedělá. A říkat že to tady třeba nezná, jak tu někdo psal, je zcestné. Když čumí přímo před sebe a metr pod sebou má bílé čáry, tak asi vidí kam ho vedou. Mimochodem nebyla ta čára přerušovaná a on ji nesměl podle zákona přejet, což on udělal a v klidu pokračoval po silnici. Kdo koho nakonec ohrozil?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Citace:
No to je zase názor. Cyklista je účastníkem silničního provozu, zákon na to dbá.


Bohužel spousta cyklistů na zákon nedbá. Proto onen názor.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
sportovecbrno píše:
Až ty stezky v Brně budou,budiž.Do té doby se dostat z domu do práce na kole bude adrenalin.A já osobně,zákazy a pod. využívám k tomu,abych se provozu vyhnul.
To je uzasny, tak asi zacnu taky vyuzivat zakazy k tomu, abych se vyhnul provozu, bez ohledu na to, jestli pojedu v aute nebo na kole :-D (protoze ridic jsem tak i tak, coz nekteri asi nedokazou pochopit)


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Ad cyklo - co takhle nové téma? A sem přesunout ony cyklopříspěvky...?

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Asi ve špatný den na špatném místě, když tudy jezdím so+ne na kole, tak to je celkem k prasknutí - všude samej chodec, lidi na in-linech a cyklisti se tu šouraj. Nedávno tam dělali nový povrch = to stejný jako Obřany - Bílovice. No hrůza

Ale co Fotografování, fotografie, fotografové ..... [-X ??

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No nevím, jel jsem v pondělí z Pisárek až ke Kamenolomu po cyklostezce, v 7hod ráno na kole tam, kolem 15hod vedle kola zpět, a byl jsem tam prakticky sám. Ale možná špatný den nebo špatná doba. Nebo špatná cyklostezka :-)


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
M3 píše:
... Zkrátka můj názor je, ať si cyklista jezdí po stezkách, ale v provozu v Brně by neměl co dělat. A pokud potřebuje adrenalin, což průjezd městem na kole bezesporu je, tak ať zkusí něco jiného.

No to je zase názor. Cyklista je účastníkem silničního provozu, zákon na to dbá. Tudíž cyklista má na silnicích co dělat, kor když se někam chce i dostat. Na cyklostezkách je to pomalu i horší než na silnici, když na jedné ze 2 cyklostezek v Brně se koncentruje celý Brno..


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Až ty stezky v Brně budou,budiž.Do té doby se dostat z domu do práce na kole bude adrenalin.A já osobně,zákazy a pod. využívám k tomu,abych se provozu vyhnul. Ale jsou cyklisti a cyklisti a samozřejmě jsou i řidiči a řidiči a.......

biggrin

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Vážení, cyklista v Brně je blázen a sebevrah. V provozu, který je dnes bych osobně měl na kole strach. Je samozřejmě cyklista a cyklista, ale ani jeden z těchto druhů nemají řidiči rádi. Když jedete někde na lince a vzájemně se předjíždíte, kdy cyklista zdržuje a vy ho nemůžete předjet, tak věřte, že máte sto chutí do něj drcnout. On nemůže počkat těch 10 - 20 vteřin, až vozidlo v zastávce odbaví a jede dál, čímž ho cyklista už málokdy dojede. On spěchá, takže vás předjede a už si opět jede svoji brázdu a vy se zase táhnete za ním... Ovšem nejlepší je potkat takového sporovce vyznávající "zdravý způsob života" v 8 hodin ráno u židenických kasáren. Tam v tu dobu není žádný provoz a je tam naprosto zdravý vzduch. A cyklista se opět plete pod kola, kličkuje z pruhu do pruhu, popř. vás předjíží zprava, takže se nakrásně může stát, že si ho řidič nevšimne a neštěstí je hotovo. A už vůbec nemluvím o dodržování vyhlášky a předpisů - ty jsou přece pro auta, ne? Takže jízda na červenou, zákazy vjezdu, jednosměrky, atd. je běžná věc. Zkrátka můj názor je, ať si cyklista jezdí po stezkách, ale v provozu v Brně by neměl co dělat. A pokud potřebuje adrenalin, což průjezd městem na kole bezesporu je, tak ať zkusí něco jiného.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
chat-maniac píše:
tuhle na mě jeden profík pičiklista na Hlinkách, kde je cyklostezka a on si to v klidu štrádoval po silnici přede mnou, ukázal kdo je tady jednička, když jsem mu klaksonem domlouval kudy má podle zákona jet. ukázal jsem mu, že ty nový Citelisi mají aspoň dobrý zrychlení, když už to jsou takový vergly, a hodil mu brzdu před čumákem. málem sem měl jeho obtisk na deklu. asi by se to nemělo, ale v tu chvíli jsem byl já jednička

sorry, ale tady se jak debil chováš i ty..
ono taky tam člověk může jet poprvé aniž by si nějaké cyklostezky všimnul.. Sám mám silničku a když jedu nějakou delší štreku po více městech opravdu nehledám, kde cyklostezka je a kde není. To jde o to se dostat z bodu a do b. Navíc na tu stezku se směrem od Lipové najíždí dost blbě.
Takový lidi, co mají auto/bus atd. a dělaj, že sou něco víc, úplně zbožňuju.. A to není jen takové cukání, ale nedávání předností, si často myslíte, že cyklisti jsou vzduch. Však vám se nic nestane..
Samozřejmě, že se najdou i cyklisti ##MLUVÍM SPROSTĚ##, ale autařů blbců k poměru k cyklistům si troufám tvrdit je nepoměrně víc.


Offline
304
12 lis 2007 20:03
Zase je rozdíl mezi cyklistou turistou, který jede v neděli na výlet, a cyklistou, který jede rychle a na nic nečeká, ten by si na cyklostezce připadal podobně jako řidič, před kterým cyklista jede..A přece jen na silnici cyklisti můžou, to jim nikdo nezabrání


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
takovým cyklistům můžeš udělat xy pruhů, oni ale stejně pojedou po silnici...asi jim to dělá dobře :evil:


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Bohužel je cyklista a "cyklista".

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Když jsem jednou z okýnka auta řekl cyklistovi, který po Antonína Procházky (!) jel v pruhu pro auta (pruh pro cyklisty je těsně vedle ničím neoddělen", "Máte tam pruh!!", koukal velice udiveně a jako by mi chtěl dát po hubě. Tak jsem se zatvářil stejně a jeli jsme dál...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
... a přesně kvůli takovýmhle lidem trpíme my, debilové, co dodržují předpisy, stojí na červenou a kolo přes přechod vedou...

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
tuhle na mě jeden profík pičiklista na Hlinkách, kde je cyklostezka a on si to v klidu štrádoval po silnici přede mnou, ukázal kdo je tady jednička, když jsem mu klaksonem domlouval kudy má podle zákona jet. ukázal jsem mu, že ty nový Citelisi mají aspoň dobrý zrychlení, když už to jsou takový vergly, a hodil mu brzdu před čumákem. málem sem měl jeho obtisk na deklu. asi by se to nemělo, ale v tu chvíli jsem byl já jednička

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Datel píše:
...a o jízdě dvou a více cyklistů vedle sebe nemluvě.


a pokud na ně člověk zatroubí, tak si ještě vyskakujou... v takové chvíli bych si přál mít na autě tlakovej klakson z autobusu, to by teprve bylo ródeo :twisted:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
když nemají papíry můžou přece všechno ne....

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Copak Mraku, máš na volantu první zářez?
Mimochodem včera mě cyklisti teda pěkně ##MLUVÍM SPROSTĚ##... Absolutní neznalost pravidel silničního provozu a o jízdě dvou a více cyklistů vedle sebe nemluvě.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ano, ta. Třepu se ještě teď, i když to není znát. A nemám rád cyklisty. Vzpomněl jsem si na to, co mě před dvěma lety říkal instruktor v autoškole...

Inst: "Víš, proč jsou cyklisti?"
m: "Jsou líní chodit pěšky?"
Inst: "Ne, aby mohli srát řidiče..."


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Mrakicio píše:
Kdybych měl auto, toho času v servisu (DJ tuší), ...

To je ta páteční událost? To můžu být rád, že u "své" páteční události jsem byl pouhým čistokrevným svědkem...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Příští sobotu? Kdybych měl auto, toho času v servisu (DJ tuší), jel bych, ale takhle ne.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1349 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 16:02
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]