Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 139 z 142    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
A potom jsou soudruzi z Ostravy kde ? No soudruzi jsou před náma !!! A víte proč ?? Protože nemají vozovnu Pisárky !!! A taky kvůli té skoro miliardy Kč od města Ostravy.

No a taky nekecají, jak jsou na tom špatně a nečekají na nějaký Krnov a Šumperk, co kde vymyslí.


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Podívejte se na Ostravu-tam neprohlašují radši nic a makaj a makaj...pokud sou peníze a volné kapacity v dílnách...ještě schází jedna .RN1 (ev.č. 1508) a začne se pracovat na .RN2...tak to má být-nekecat do kdy všechno bude hotový ale makat... :!:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Fixi píše:
mauricio píše:
Co myslíte, jak dlouho vysrží KT8R? Nedostane někdy jediný co jí chybí a to NP článek?


No...do konce roku 2007 mají být NP všechny...ale u 1736 dost pochybyju.

to bych chtěl vidět jak se to stihne :o)


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
mauricio píše:
Co myslíte, jak dlouho vysrží KT8R? Nedostane někdy jediný co jí chybí a to NP článek?


No...do konce roku 2007 mají být NP všechny...ale u 1736 dost pochybyju.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Co myslíte, jak dlouho vysrží KT8R? Nedostane někdy jediný co jí chybí a to NP článek?


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
1732 na VO nebyla jen ji v dílnách trošku opucovali když jí byl měněn sběrač Stemman Fb500 zpět za Fb700...stejně u 1734 taky byla čístá ale na VO nebyla...jo tím sem se chtěl zeptat proč na 1732 a 1734 byly Stemmany Fb500 :?: To Fb700 nebyly v dílnách tak se tam šouplo něco jinýho? Vím že Stemmany mají stejný vývody takže je lehký je zaměňovat...


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
mauricio píše:
Fixi píše:
Izzy píše:
Jo dnes sem měl to štestí se svézt 1731...nárazníky opět černé, interiér voní novotou :-P Jo a skla vyměněný nejsou-ale ani nejsou zas tak moc poškrabaný...ale celkově sem měl dojem jako když sem před několika lety viděl v Medlánkách novotou zářící KT8D5N...podle mě půjdou na VO všechny vozy-už na to mají věk...


Zajímavé, že na VO chodí zatím lichá čísla...

sudá asi půjdou na vyřazení :lol: :-)


A nebyla na VO již dřív 1732 :?:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Fixi píše:
Izzy píše:
Jo dnes sem měl to štestí se svézt 1731...nárazníky opět černé, interiér voní novotou :-P Jo a skla vyměněný nejsou-ale ani nejsou zas tak moc poškrabaný...ale celkově sem měl dojem jako když sem před několika lety viděl v Medlánkách novotou zářící KT8D5N...podle mě půjdou na VO všechny vozy-už na to mají věk...


Zajímavé, že na VO chodí zatím lichá čísla...

sudá asi půjdou na vyřazení :lol: :-)


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Izzy píše:
Stačí se podívat v tématu nedostatky v evidenci na ostravské kačeny a uvidíte že tam je to úplně normální(ale u .RN1 je okno již celistvé)...u nás je to aspoň jen vyjímka-ale jak psal Fixi je to hnus...nehledě na to že když se to v létě otevře a nějakej debil hodí po šalině šutrem je po buse...


Ono se to otevřít nemůže, protože tam není držátko..


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
mauricio píše:
Izzy píše:
Jo dnes sem měl to štestí se svézt 1731...nárazníky opět černé, interiér voní novotou :-P Jo a skla vyměněný nejsou-ale ani nejsou zas tak moc poškrabaný...ale celkově sem měl dojem jako když sem před několika lety viděl v Medlánkách novotou zářící KT8D5N...podle mě půjdou na VO všechny vozy-už na to mají věk...

pokud jim nebudou dávat reklamní nátěry jako 1729 (i když ta mje zatím jenom podklad) tak budu spokojen :o)
ad okna - zase máme v Brně na jedné tram něco navíc než na jiných :o)


1729 je nádherná, ale 1 stačí.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Izzy píše:
Jo dnes sem měl to štestí se svézt 1731...nárazníky opět černé, interiér voní novotou :-P Jo a skla vyměněný nejsou-ale ani nejsou zas tak moc poškrabaný...ale celkově sem měl dojem jako když sem před několika lety viděl v Medlánkách novotou zářící KT8D5N...podle mě půjdou na VO všechny vozy-už na to mají věk...


Zajímavé, že na VO chodí zatím lichá čísla...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Izzy píše:
Jo dnes sem měl to štestí se svézt 1731...nárazníky opět černé, interiér voní novotou :-P Jo a skla vyměněný nejsou-ale ani nejsou zas tak moc poškrabaný...ale celkově sem měl dojem jako když sem před několika lety viděl v Medlánkách novotou zářící KT8D5N...podle mě půjdou na VO všechny vozy-už na to mají věk...

pokud jim nebudou dávat reklamní nátěry jako 1729 (i když ta mje zatím jenom podklad) tak budu spokojen :o)
ad okna - zase máme v Brně na jedné tram něco navíc než na jiných :o)


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Jo dnes sem měl to štestí se svézt 1731...nárazníky opět černé, interiér voní novotou :-P Jo a skla vyměněný nejsou-ale ani nejsou zas tak moc poškrabaný...ale celkově sem měl dojem jako když sem před několika lety viděl v Medlánkách novotou zářící KT8D5N...podle mě půjdou na VO všechny vozy-už na to mají věk...


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Stačí se podívat v tématu nedostatky v evidenci na ostravské kačeny a uvidíte že tam je to úplně normální(ale u .RN1 je okno již celistvé)...u nás je to aspoň jen vyjímka-ale jak psal Fixi je to hnus...nehledě na to že když se to v létě otevře a nějakej debil hodí po šalině šutrem je po buse...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Fixi píše:
mauricio píše:
Anonymní píše:
Izzy: Tak jsem dnes viděl tu 1714...vypadá to hrozně!

proč hrozně?co s ní je?


viz evidence

to okno u BUSE?to sem taky viděl a nic moc...


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
mauricio píše:
Anonymní píše:
Izzy: Tak jsem dnes viděl tu 1714...vypadá to hrozně!

proč hrozně?co s ní je?


viz evidence


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Anonymní píše:
Izzy: Tak jsem dnes viděl tu 1714...vypadá to hrozně!

proč hrozně?co s ní je?


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Anonymní píše:
Izzy: Tak jsem dnes viděl tu 1714...vypadá to hrozně!


Sorry-to jsem já. Fixi


Izzy: Tak jsem dnes viděl tu 1714...vypadá to hrozně!


titlis píše:
... Možná objeví i čalouněné sicny, ale asi až v době, kdy Brno bude mít všechny KT s písmenkem N.

Čalouněné už se tam objevily..


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
PvvS píše:
To ze ten clanek vypada jak z krnova bude dany tim ze je z krnova.


omlouvam se to mi uniklo-diky za doplneni informaci...zmatlo me ze rekonstrukci provedl pars


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
To ze ten clanek vypada jak z krnova bude dany tim ze je z krnova.


ds píše:
Pro pražáky je to přelomová věc, protože je to jejich první NP tramvaj (nepočítám-li RT6, se kterými se ale málokterý obyvatel hlavního města svezl). To je událost natolik významná, že mají potřebu ji maximálně zviditelnit. U těch doplňků si nemyslím, že jsou to zbytečnosti, ta kamera by se hodila i v Brně. Na něčem se nové prvky vyzkoušet musí. Můj názor ale je, že takhle udělají tak 5 tramvají a pak budou ubírat, ubírat, ubírat, až se dostanou na takové rekonstrukce, jako je našet KT8D5RN2.

Za ty kamery bych se taky přimlouval, otázkou je, jak je vůbec řidič může vnímat, byly by propojeny na nějaké záznamové zařízení? Jinak souhlas - cajzli objevili Ameriku - nízkopodlažní článek. Možná objeví i čalouněné sicny, ale asi až v době, kdy Brno bude mít všechny KT s písmenkem N.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Pro pražáky je to přelomová věc, protože je to jejich první NP tramvaj (nepočítám-li RT6, se kterými se ale málokterý obyvatel hlavního města svezl). To je událost natolik významná, že mají potřebu ji maximálně zviditelnit. U těch doplňků si nemyslím, že jsou to zbytečnosti, ta kamera by se hodila i v Brně. Na něčem se nové prvky vyzkoušet musí. Můj názor ale je, že takhle udělají tak 5 tramvají a pak budou ubírat, ubírat, ubírat, až se dostanou na takové rekonstrukce, jako je našet KT8D5RN2.


Izzy píše:
Tak mám tady odkaz na stránku s pražskou KT8D5.RN2:
http://www.prazsketramvaje.cz/fototema-22.html
A neodpustím si pár poznámek:
-pražáci chcou modernizovat všech svých 47 kačen
-přestože modernizaci provedl pars střední článek je nápadně podobný tomu z krnova
-takový ty kamery, mlhovky, jeden stěrač a nový blinkry sou sice hezký ale užitnost to nezvyšuje-naopak cenu ano
-docela pěkné sou zakrytované podvozky a nové(strmější)přední dekly
-kromě malého obloučku na předním čele stejný nátěr
-docela dobrá je nová výzbroj-ale TV3 je myslím docela v pohodě(myslím že to je i vcelku přelomová výzbroj-po TV1)
-takže celkový dojem je no nevím co říct...je to trošku jiná tramvaj než ty ostatní z krnova...ale myslím vyšperkovaná o kraviny které jen zvyšují cenu vozu a chci vidět jestli pražáci naflákaj stejnou sumu i do ostatních tak jako do své úžasné novinky...jo tato tramvaj je uváděna jako prototyp přesto že jich už jezdí celkem dost:
Brno:5(1701,1706,1712,1737,1738)
Ostrava:7(celkem jich bude 8: ev.č.1500,1502,1504,1506,1508,1510,1512,1514-zatím chybí 1508)
ostatní tedy lichá ev.č. budou .RN2
Košice:3(512,517,521)?
Jezdí snad ještě někde jinde?
Takže by mě zajímaly názory vás ostatních na pražský "skvost" :-P


Brno: V dílnách jsou ještě 1717 a 1721 - budou také s NP článkem.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3537 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]