Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 209 z 212    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
mauricio píše:
Kada . já bych chtěl taky něco a nejlépe všechno :o) máš i nějaké z tehdejších výluk, odklonů, zátahů do vozoven a tak??


Ahoj, promin ze ti pisu az nyni, mel jsem sluzbu.
Poslat ti to samozrejme mohu - myslim tim hlaseni. Jinak doma mam kompletni dokumentaci k vylukam z let 2003-2005


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS píše:
Mauricio : vitej spatky.

Dík :o) zatím mě tu fšechno (to f je záměr) funguje normálně a bezproblémů...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Mauricio : vitej spatky.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
pd píše:
mauricio: pravděpodobně dám.. Buď do příští nebo do té další. Nejbližší aktualizace bude v pondělí, spešl pro fotky z Řečkovic a okolí.

to nestihnu :o( Možná zitra, ale asi nee...uvidím. Nebude blbé, když to bude dohromady s fotkama z řečkovic?


mauricio: pravděpodobně dám.. Buď do příští nebo do té další. Nejbližší aktualizace bude v pondělí, spešl pro fotky z Řečkovic a okolí.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Kada . já bych chtěl taky něco a nejlépe všechno :o) máš i nějaké z tehdejších výluk, odklonů, zátahů do vozoven a tak??


Offline
9986
15 led 2005 23:41
pd - když ti pošlu nějaké fotky, dáš je do příští aktualizace??


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Martin píše:
Kada píše:
Martin píše:
Bohužel mám ještě jednu otázku. Jak vlastně funguje to digitální hlášení zastávek? Jo a pokud jde o to vyhlašování tak mi je blízká linka 3,4 a 75 až do Bílovic. Tak jestli někdo hlášení nahraje nejlepší by bylo toto.


No ja mam doma komletni sadu hlášení, ale ne Hermíny, ale ještě od pana Křapy.[/quote


Nemohl bys mi poslat 1,3,4,8,11,75 a mslím 103 nebo co to mělo dřív za číslo? Hlucil.M@seznam.cz. Jo a ještě 10


POslat bych jsem ti je mohl, ale nejsu roztridene podle linek, ale bud podle ciselneho kodu, nebo jsem si je predel take podle nazvu - vybirat jednotlive zastavky se mi nechce.


Do konce týdne budou v galerii, nějak to tam nestíhám dávat..


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
pd: mas na mailu odkaz na dalsi fotky :wink:


Jo, dík, už mají jisté místo v příští aktualizaci :-)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
cau pd, poslal jsem ti na mail par fotek, ktery jsem ti slibil.


Kada píše:
Martin píše:
Bohužel mám ještě jednu otázku. Jak vlastně funguje to digitální hlášení zastávek? Jo a pokud jde o to vyhlašování tak mi je blízká linka 3,4 a 75 až do Bílovic. Tak jestli někdo hlášení nahraje nejlepší by bylo toto.


No ja mam doma komletni sadu hlášení, ale ne Hermíny, ale ještě od pana Křapy.[/quote


Nemohl bys mi poslat 1,3,4,8,11,75 a mslím 103 nebo co to mělo dřív za číslo? Hlucil.M@seznam.cz. Jo a ještě 10


Kada píše:
No ja mam doma komletni sadu hlášení, ale ne Hermíny, ale ještě od pana Křapy.


A nemohl by jsi mi nejaký dobrý poslat :-? ?Rád bych d-1/5/8,44/84 a 72..Dík moc byl by jsi moc laskav :wink:


Kada píše:
Martin píše:
Bohužel mám ještě jednu otázku. Jak vlastně funguje to digitální hlášení zastávek? Jo a pokud jde o to vyhlašování tak mi je blízká linka 3,4 a 75 až do Bílovic. Tak jestli někdo hlášení nahraje nejlepší by bylo toto.


No ja mam doma komletni sadu hlášení, ale ne Hermíny, ale ještě od pana Křapy.



Jé ty se máš. Akorát že nemáš 75 až do Bílovic. Ale jestli máš komplet Křapky tak tam bude i linka do Veverské Bitýžky co?


Kada píše:
Martin píše:
Bohužel mám ještě jednu otázku. Jak vlastně funguje to digitální hlášení zastávek? Jo a pokud jde o to vyhlašování tak mi je blízká linka 3,4 a 75 až do Bílovic. Tak jestli někdo hlášení nahraje nejlepší by bylo toto.


No ja mam doma komletni sadu hlášení, ale ne Hermíny, ale ještě od pana Křapy.

Jéééé.Ty se máš :-) !!!


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Martin píše:
Bohužel mám ještě jednu otázku. Jak vlastně funguje to digitální hlášení zastávek? Jo a pokud jde o to vyhlašování tak mi je blízká linka 3,4 a 75 až do Bílovic. Tak jestli někdo hlášení nahraje nejlepší by bylo toto.


No ja mam doma komletni sadu hlášení, ale ne Hermíny, ale ještě od pana Křapy.


Bohužel mám ještě jednu otázku. Jak vlastně funguje to digitální hlášení zastávek? Jo a pokud jde o to vyhlašování tak mi je blízká linka 3,4 a 75 až do Bílovic. Tak jestli někdo hlášení nahraje nejlepší by bylo toto.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
db píše:
Za půl sta nahraju téměř cokoliv-to si piš. :-D
Ale nemám na co. :-(
db

já to nahrávám na mobil, ale nemám kábl na propojnení s PC, takže než ho nza pětikilo koupím, tak to bude jen na mobilu :-(


Offline
Uživatelský avatar

67
10 bře 2005 21:15
Brno
mauricio píše:
PvvS píše:
v praze uz daaavno nemaj ....

jednoduchý, vrazíš mu půl sta na pivko a on udělá co budeš chtítr :o) Dle mých kamarádů, já to eště nezkoušel...Ale já to nahrávám, když je ve voze málo lidí, to de také.

Za půl sta nahraju téměř cokoliv-to si piš. :-D
Ale nemám na co. :-(
db


Konkrétně budou spíš traťové videa, většinou krátké sekvence 10 až 30 vteřin. Videa ze stanoviště řidiče ani ne.
Nějaké hlášení zastávek je schované tady http://bmhd.vhd.cz/clanky/hlaseni.php, ale je to taky nahrávané za provozu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS píše:
v praze uz daaavno nemaj ....

jednoduchý, vrazíš mu půl sta na pivko a on udělá co budeš chtítr :o) Dle mých kamarádů, já to eště nezkoušel...Ale já to nahrávám, když je ve voze málo lidí, to de také.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
v praze uz daaavno nemaj pasky ani kazety . Jde to z digitalniho hlasice. Stejne jako brnensky vozy Ono sehnat kvalitne nahrany zastavky je problem. Vozy maji dost vysokou hladinu hluku. Jedine na konecny ukecat ridice .


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Martin píše:
Jo a ještě se chci zeptat. Možná to sem nepatří ale je to poslední otázka. V tom pražským metru mají nahráté kopije pásek z hlášením. Nebude tady něco takového?

něco takového připravuju pro moje budoucí stránbky a možná to poskytnu i sem :-)
Pokud myslíš názvy zastávek a tak...


Jo a ještě se chci zeptat. Možná to sem nepatří ale je to poslední otázka. V tom pražským metru mají nahráté kopije pásek z hlášením. Nebude tady něco takového?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 10:47
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]