Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 123 z 124    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 120, 121, 122, 123, 124  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

30
15 srp 2007 08:10
v Brně poblíž linek 1,3,11,30,36, 92,98,99, a kousek dal i 44/84,67 a 29. V Jihlavě u B,BI,7,36
king666 píše:

Co je FEKT???



http://www.feec.vutbr.cz/fakulta/home.php.cz?net=ext

_________________________________
Alea iacta est - Kostky jsou vrženy ;-)


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
David Jaša píše:
Čtyřka v tramvajích má smysl hlavně kvůli FEKT. Ta generuje takovou frekvenci, že to mají problém pobrat klouby na 25/6 v kolmém směru.


Co je FEKT???

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Čtyřka v tramvajích má smysl hlavně kvůli FEKT. Ta generuje takovou frekvenci, že to mají problém pobrat klouby na 25/6 v kolmém směru.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Thor píše:
Trochu mimo mísu - kdyby se nahrazovala tamvaj na nám. Míru trolejbusem, nic by se nestalo, kdyby se podbně nahradit druhý konec čtyřky, nějakou trolejbusovou linkou - např. Obřany, sídliště - Cejl, Interspar. kapacitně by to stačilo i tady.

Což o to... kapacitně by to určitě stačilo... ale nahrazovat tramvaje trolejáky nemá žádný praktický význam a je to nákladné... Navíc nikde není napsané, že musí jezdit tramvaje z Obřan do Masarykovy čtvrti...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Trochu mimo mísu - kdyby se nahrazovala tamvaj na nám. Míru trolejbusem, nic by se nestalo, kdyby se podbně nahradit druhý konec čtyřky, nějakou trolejbusovou linkou - např. Obřany, sídliště - Cejl, Interspar. kapacitně by to stačilo i tady.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Goga píše:
To by bylo sice pěkný, ale kam vede ta druhá kolej, co je na té studii? :shock:


Při přiblížení obrázku je vidět, že se spojují kousek za zatáčkou... v rohu je vidět zatočení pravé koleje, ale je vídět až při zoomu... :applause:

Edit: Emperror mě předběhl, jeho návrh to asi ukazuje názorněji než moje vysvětlení... :oops:
Edit2: Aha... tak to asi není ten stejný návrh který jsem myslel...
No nevím, ten návrh v parku by omezil už část té louky...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Tady je návrh té smyčky, to parkovišťátko, co vídíte by šlo přesunout místo stávajícího oblouku smyčky.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
Philip píše:
V rámci stavby domu Wilson se stávající smyčka měla upravit nějak takto:
http://www.properity.cz/images/1168962424.jpg
K těm trolejbusům: přímo na Březinové jsem dřív bydlel a pamatuju si, že se tak před 15 lety zjišťovalo, jestli by to lidem nevadilo (nebo tak něco, byl jsem opravdu malej kluk :-) )


To by bylo sice pěkný, ale kam vede ta druhá kolej, co je na té studii? :shock:


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Ještě k tomu návrhu smyčky v tom jpg... to vypadá celkem dobře, je to asi jedna z mála možností... akorát mám pocit že pořád bude důležitá část smyčky v kopci a navíc bude možná problém s chodci... taky mi příjde že se trochu nesmyslně brzo spojují levá a pravá kolej, potom i přes zvětšení smyčky v podstatě zůstane její kapacita stejná jako dnes tj. skoro nedostačující... ale moc možností tam asi opravdu není...
Btw, kudy by potom jezdila auta z Březinovy k Úvozu? Příjde mi to tam dost úzké...

Omlouvám se že jsem dal dva příspěvky zasebou ale něják se mi nepodařil edit... :oops:

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
No já bydlím kousek od Tábora... Myšlenka toho spojení je velmi lákavá, využívaná by byla taky, ale možná by to udělalo dost brajgl => možná by to lidem vadilo... lidi už si zvykli na používání igk v té oblasti... A v ranní dopravní špičce to tam taky občas bývá divoký - na Míráku jsou 2 ZŠ a 1 gympl :mrgreen: :mrgreen:

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

107
29 říj 2006 21:13
Brno-Řečkovice
V rámci stavby domu Wilson se stávající smyčka měla upravit nějak takto:
http://www.properity.cz/images/1168962424.jpg
K těm trolejbusům: přímo na Březinové jsem dřív bydlel a pamatuju si, že se tak před 15 lety zjišťovalo, jestli by to lidem nevadilo (nebo tak něco, byl jsem opravdu malej kluk :-) )


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Goga píše:
A na to parkoviště, kde vždycky bývá cirkus be se to vešlo, ne?


No vešlo, ale to napojení na trať v Táboře by fakt byl oříšek... a to parkoviště podle mě časem až zhoustně provoz v Centru nabyde důležitosti => časem z něj bude možná celkem používané záchytné parkoviště na okraji centra...

No ty trajfy by tam prošly pokud by nejezdily příliš často... něco ala Úvoz by rozhodně neprošlo... a taky by bylo blbý že mezi Táborem a Nám. Míru by nejspíš nebylo možné udělat žádnou zastávku... a i v tom Táboře... :-k

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Naposledy upravil king666 dne 06 črc 2008 14:33, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
king666 píše:
Když už by se ta trať dotáhla tam tak by se dala něják propasírovat na Klusáčkovu...??? I když... Každopádně když k tomu připočtu úzkost Březinky tak tahle trať bohužel v blízké budoucnosti nejspíš mít úspěch nebude... ale s těma trajfama to vůbec není špatný nápad - Úvoz - Údolní - Nám. Míru - Březinova - Tábor - Spojovací a dál do Komína... tenhle nápad si dokonce dovedu představit jako životaschopný... akorát na té Březince by to možná komplikovalo dopravní propustnost...

Spíš dopravní prostupnost by komplikovala cestu trajfům, co já vím tak tam vždycky parkují auta před těmi vilkami.


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
Emperror píše:
Já bych si tu smyčku v parku taky dokázal představit. Byla by prostě vybočená na opačnou stranu než je teď. Mohla by být i o kapku větší a navíc zdaleka nezabere celý park jen jeho malou část. Kažopádně v žádném případě tuto trať nerušit, i kdyby se měly tramvaje přivazovat k označníku jako je to níže na obrázku. Co se tady psalo o prodloužení, tak by se na Tábor nevešel žádný oblouk, takže by přišlo v úvahu jen prosté křížení v žabinách a kam s tratí dál?

A na to parkoviště, kde vždycky bývá cirkus be se to vešlo, ne?

king666 píše:
Tohle řešení by město nejspíš nepovolilo... ???

Taky si myslím, já jsem to jenom tak plácl ze srandy.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Emperror píše:
Já bych si tu smyčku v parku taky dokázal představit. Byla by prostě vybočená na opačnou stranu než je teď. Mohla by být i o kapku větší a navíc zdaleka nezabere celý park jen jeho malou část. Kažopádně v žádném případě tuto trať nerušit, i kdyby se měly tramvaje přivazovat k označníku jako je to níže na obrázku. Co se tady psalo o prodloužení, tak by se na Tábor nevešel žádný oblouk, takže by přišlo v úvahu jen prosté křížení v žabinách a kam s tratí dál?



Když už by se ta trať dotáhla tam tak by se dala něják propasírovat na Klusáčkovu...??? I když... Každopádně když k tomu připočtu úzkost Březinky tak tahle trať bohužel v blízké budoucnosti nejspíš mít úspěch nebude... ale s těma trajfama to vůbec není špatný nápad - Úvoz - Údolní - Nám. Míru - Březinova - Tábor - Spojovací a dál do Komína... tenhle nápad si dokonce dovedu představit jako životaschopný... akorát na té Březince by to možná komplikovalo dopravní propustnost...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
To by mě opravdu zajímalo kam by se v tom parku dala ta smyčka přestěhovat aby to někomu nevadilo... pískové volejbalové hříště, ani palouk kde si celkem často hrajou děcka ufobal nebo něco takovýho by podle mně zabírat nemohla... navíc si nejsem jistý jak by se tímhle způsobem dal řešit problém kopce... Tohle řešení by město nejspíš nepovolilo... ???

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Já bych si tu smyčku v parku taky dokázal představit. Byla by prostě vybočená na opačnou stranu než je teď. Mohla by být i o kapku větší a navíc zdaleka nezabere celý park jen jeho malou část. Kažopádně v žádném případě tuto trať nerušit, i kdyby se měly tramvaje přivazovat k označníku jako je to níže na obrázku. Co se tady psalo o prodloužení, tak by se na Tábor nevešel žádný oblouk, takže by přišlo v úvahu jen prosté křížení v žabinách a kam s tratí dál?

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
king666 píše:
Zajímalo by mě, jestli třeba někdy tu trať neprotáhnou po Březince do Tábora - zajistila by se tím i dostupnost těch tří zastávek v Žabinách pro nádraží (jen jako malý bezvýznamný bonus navíc který určitě nebude jediný důvod proč tu trať dělat)... na Náměstí Míru by se pak udělala akorát nějáká manipulační smyčka která by mohla třeba něják objíždět blok nebo by možná mohla být i ve stávající poloze... :D


Mám takovej pocit, že Březinova by na to byla moc úzká :-?.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Goga píše:
Po pravé straně je obrovskej park, tam by to mohli šoupnout... :lol:

To s tím parkem myslíš vážně nebo ze srandy??? :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :pivo:

PvvS: Plány tu být můžou, ale chci vidět někoho, kdo bude mít odvahu to udělat... :D

Zajímalo by mě, jestli třeba někdy tu trať neprotáhnou po Březince do Tábora - zajistila by se tím i dostupnost těch tří zastávek v Žabinách pro nádraží (jen jako malý bezvýznamný bonus navíc který určitě nebude jediný důvod proč tu trať dělat)... na Náměstí Míru by se pak udělala akorát nějáká manipulační smyčka která by mohla třeba něják objíždět blok nebo by možná mohla být i ve stávající poloze... :D

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No neni to tak davno co byly plany tu trat zrusit a nahradit (v lepsim pripade) dratolezama.


Offline
Uživatelský avatar

205
18 úno 2008 19:00
Kénig
king666 píše:
M3: Thx za upřesnění... myslel jsem, že Jírova začala DÚ vadit až po tom samovolném rozjetí které zmiňuješ...

Smyčka v Masarykově čtvrti je pár lidem trnem v oku... akorát že zastavení provozu na této trati si dost dobře nedokážu představit - 2xZŠ, 1xGympl, kostel, oblíbené rekreační místo + dopravní obsluha půlky čtvrti... :-"
Tu a tam se mluví o nutnosti změny technického řešení, ale kapku si nedokážu představit, kam by se ta smyčka stěhovala... navíc ty hlasy taky nejsou obvykle moc razantní - radši... :evil:


Po pravé straně je obrovskej park, tam by to mohli šoupnout... :lol:


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
dala by se nahradit trolejbusem. Ten by taky kapacitně postačoval, nebo ne?


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
M3: Thx za upřesnění... myslel jsem, že Jírova začala DÚ vadit až po tom samovolném rozjetí které zmiňuješ...

Smyčka v Masarykově čtvrti je pár lidem trnem v oku... akorát že zastavení provozu na této trati si dost dobře nedokážu představit - 2xZŠ, 1xGympl, kostel, oblíbené rekreační místo + dopravní obsluha půlky čtvrti... :-"
Tu a tam se mluví o nutnosti změny technického řešení, ale kapku si nedokážu představit, kam by se ta smyčka stěhovala... navíc ty hlasy taky nejsou obvykle moc razantní - radši... :evil:

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
PvvS: :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
M3: Tak se to bude jistit takto :))
Ivo Nedělka píše:
K tomuto období se navíc vztahuje jedna technická kuriozita. 9. dubna 1995 vlivem technické závady na brzdách došlo ke spálení brzdového obložení a tramvaj se po příjezdu na konečnou neudržela v klidu. Nějakou dobu se sice mohly používat elektromagnetické brzdy, ty jsou ale napájeny z baterie a hrozilo její vybití, po němž by následoval neovladatelný sjezd dolů. Přítomný dispečer tedy vymyslel operativně jednoduché a účinné řešení – přivázání tramvaje ocelovým lanem k označníku zastávky.

Obrázek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3079 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 120, 121, 122, 123, 124  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:45
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]