Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 8 z 10    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
BS170 píše:
pd píše:
Kdy asi? hmmm.. letos? :wink:


To je mi jasný :lol: ...A kde uz jses :-) ?Kolik toho musís jeste udelat a kdy je plánovaná doba vydání... :wink:


To je potřeba tak přesně vědět?


Plánovaný termín je v dubnu (s výhradním právem na odložení na pozděj, teď to fakt přesněj nevím).


pd píše:
Kdy asi? hmmm.. letos? :wink:


To je mi jasný :lol: ...A kde uz jses :-) ?Kolik toho musís jeste udelat a kdy je plánovaná doba vydání... :wink:


Kdy asi? hmmm.. letos? :wink:


pd píše:
Jo, IAD jsou autíčka... Asi bych měl radši používat zkratku IGK, aby se to nepletlo.

Ahoj pd..Neodpovedel jsi mi na otázku "Kdy to asi bude"? :-D


Jo, IAD jsou autíčka... Asi bych měl radši používat zkratku IGK, aby se to nepletlo.


BS170 píše:
pd píše:
Je to 2003! V červnu byla Anitra jen jedna a starých unifiků tehdy bylo taky víc. Fotky NAD nejsou, protože teď dělám IAD, až potom přijde na řadu NAD. Ještě nějaké nejasnosti? :roll:


IAD je Intregováná Autobusová Doprava :-? ?Co tam delás :roll: ?A kdy to teda asi bude :-) ?Jsi v tom dobrý :-) !


Pokud vim tak IAD je Individuální automobilová doprava,ne? To jsou ty autíčka... :wink:


pd píše:
Je to 2003! V červnu byla Anitra jen jedna a starých unifiků tehdy bylo taky víc. Fotky NAD nejsou, protože teď dělám IAD, až potom přijde na řadu NAD. Ještě nějaké nejasnosti? :roll:


IAD je Intregováná Autobusová Doprava :-? ?Co tam delás :roll: ?A kdy to teda asi bude :-) ?Jsi v tom dobrý :-) !


Je to 2003! V červnu byla Anitra jen jedna a starých unifiků tehdy bylo taky víc. Fotky NAD nejsou, protože teď dělám IAD, až potom přijde na řadu NAD. Ještě nějaké nejasnosti? :roll:


A prosím o omezení pozívání vozu KT8 ve starém náter.Je tam v provozu 6 a unif.1 NP taky 1..aspon si to myslím,ze to tak je.A ANITRY taky posil


Jééééé.To je na a-60 nebo na a-44.Nebyly by dalsí fotky NAD v akci?A kdy to bude hotový :wink: ?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
pd píše:
...už mi tam jezdí 1200 aut :-D) a nějaká ta ukázka náhradní dopravy v akci.

no tě bůh :-o


Dokončit už nic, tohle je definitivní základní verze - čistá MHD. Dál už budou jen specialitky jako verze IAD (už mi tam jezdí 1200 aut :-D) a nějaká ta ukázka náhradní dopravy v akci.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Bude tedy i verze s automobilovým provozem :-) ?A doufám,ze bude verze s IAD tak dobrá jako do ted..P.S.Co tam hodláte s Ondrejem Pokorou dokoncit :roll: ?Dík moc :wink:


Třeba tam nebyly semafory na křižovatce u Kamenolomu (s preferencí) a na na Vídeňské za zastávkou Celní. Drobné úpravy k omezení chybných řazení při větších zpozděních a úpravy uliční sítě.


pd píše:
Tak finální verze B2003 je na světě, stahujte.. :-D Při této příležitosti bych chtěl poděkovat Ondrovi, že to za mě dodělal, takže já se můžu plně věnovat síti s IAD, která by měla být hotová v blízké době. Verze s nějakou mimořádnou událostí bude pozděj.

A jaký rozdíly tam sou???Já jich moc nenasel!Reknete mi dalsí????


Tak finální verze B2003 je na světě, stahujte.. :-D Při této příležitosti bych chtěl poděkovat Ondrovi, že to za mě dodělal, takže já se můžu plně věnovat síti s IAD, která by měla být hotová v blízké době. Verze s nějakou mimořádnou událostí bude pozděj.


No.Dnes jsem tam poslal novou verzi 4.1.,ale starou verzi si stáhnout můžete na spvd.cz/bahn/bahn_nt3_slo.zip Je to moje FANTAZIE simulace,která je ve vývoji.Verze 4.1. bude zhruba v PO :-) .


Offline
9986
15 led 2005 23:41
odepisuju BS170, ketý se ptal, co mám za síť - tak mám pdho síť Brno 2003 :-) Jak jinak...


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
No jo, je to složitý systém, chyby se musí tolerovat...


Fixi píše:
:?: :?: :?:


Písu co v té simulaci je za chyby :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
:?: :?: :?:


7:29-7:31...U tramvají d-6 výpadky u Hrbitova.EXTRA kolonka na Mendláku a kolona z 44/10 je obrovská :roll: .Také d-7 blokují d-5,8 na Svermové :oops: :wink: :lol: :cry: :-o :arrow:


7:25 Česká: 99/1 Jezdí po trase jako 99 a přitom je 7:25 a má být asi na 44 nebo 45
7:26 Husitská: 99/2 Jezdí jak chce a není to zátah.No aspoň že není na kolejích.
Na Staré Osadě výpadky protože pan chytry zapoměl dát pryč odjezdy d-7.Chudák d-2.
7:26 Kuldova: 56/6 Zátah,který měl v 3:34 vyjet :-)
7:27 Mikulčická 96/1 Jezdí jak chce na 96


6:58 na Husitské..stojí na kolejích 44/4 :lol: - Jede smer Medlánky a mozná Reckovice :wink: :lol:
7:03 prujezd tramvajovým areálem Medlánky
7:06 prujezd depem M6
7:06 44/10 koncí svou jízdu na trávníku na Nových sadech :lol:
7:25 Malinovského nám.-Hl.nádrazí 44/4 koncí svou jízdu v kolone tramvají :roll: ..NUDA :cry:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]