Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 716 z 719    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Tady je problém v tom, že i když přechod na kolejích nebude namalován a bude pouze na silnici, tak tam lidi budou lézt stejně, protože jsou berani. A pokud bude mít na přechodu chodec absolutní přednost, v tom případě ho na silnici přejedu, protože tam nemá co dělat. Ono zastavit krok je přece jednodušší, než zastavit auto, natož tramvaj. Je vidět, že tyto zákony vymýšlejí skuteční "odborníci"... :applause:


Offline
Uživatelský avatar

310
11 srp 2007 10:56
Tak je pravda, že hodně lidí neví, že před šalinou přednost nemají, ale tohle výrazně příspěje ke zpožděním. To je jak kdyby kvůli bezpečnosti zastavoval na přejezdech vlak, aby pustil auta. Myslím, že se to vyřeší neděláním přechodů přes koleje.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no hlavně to ocenil šéf dopravních policistů.. Oni teda toto řešili v rámci úbytku mrtvých na silnicích a jestli k tomu toto opatření pomůže, tak jen ať vstoupí v platnost..


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Ives píše:
A v plánu je prý absolutní přednost chodců, tedy i před tramvajemi. Můžeme to očekávat od 1. 1. 2009.

Je vidět, že pan ministr nikdy neřídil drážní vozidlo. Měl by si to zkusit, hlavně zastavit všemi možnými prostředky při 50 km/h.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
A v plánu je prý absolutní přednost chodců, tedy i před tramvajemi. Můžeme to očekávat od 1. 1. 2009.


Bylo to v otázkách Václava Moravce. A je to kvůli tomu že média informovala občany o tom že mají na přechodu přednost před "vším" ale zapomenuli dodat že tramvaj a vlak mají přednost.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Kde se o tom debatovalo, abych to mohl vyhledat na internetu? Docela by mě to zajímalo, co zase chodcům poradili, aby si mohl dávat bacha na sebevrahy.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
aktuálně v televizi debata na téma "přednost chodců před tramvají", tak nějak všeobecně ve všech městech, zajímal by mě názor zde diskutujících, osobně si nedovedu představit, jak tramvaj zastaví, pokud jí do dráhy vběhne šílený chodec a jak by se stíhal JŘ, pokud bude zastavovat každý roh kvůli chodcům.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Nekterym v IDS jiny spojeni nejede (ve vhodne casove poloze)..


Offline
69
08 zář 2006 14:22
anarchia99 píše:
Mam zpravy od tech, kteri so nuceni tim jezdit

Tak to by mě teda zajímalo, kdo je nucen jezdit vlakem??? Jsou lidi, kteří radši jezdí vlakem ale nikdo je do toho nenutí.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
kuba píše:
Je vidět, že máš naprosto zkreslené informace, když tím nejezdíš. :evil:

Mam zpravy od tech, kteri so nuceni tim jezdit

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Já jezdím 702 a vždycky se před Pozořickým náměstím proberu, protože je tam dost zatáček a díky nim se vždy vzbudím. :-D Ale jsou i kámoši co se proberou až v Šumicích když řidič vypne motor. :-(


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
anarchia99 píše:
Resp. u vlaku CD obecne :lol:

Je vidět, že máš naprosto zkreslené informace, když tím nejezdíš. :evil:


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Třeba já ve čtvrtek usnul ve 405ce... Probudila mě spolužačka a díkybohu jezdím až na konečnou:)


Ale v MHD usínám pravidelně a jenom jednou se mi podařilo přejet zastávku, na které sem chtěl vystoupit... Se vždycky probudím před ní:)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
kuba píše:
Zlaťák: Cestující si podle přepravních podmínek musí pohlídat, aby včas vystoupil. Když usneš a přestane ti platit jízdenka, máš smůlu, na DP nikoho nebude zajímat, že jsi spal.
Musíš si v JŘ zjistit, kdy přijedeš na tu svou výstupní zastávku a dát si na mobila budík. :-D



Já nemluvím o platnosti jízdenky. Já mluvím o tom, že když usnu, je to moje chyba. Přece nemůžu po někom chtítí, aby mě budil, že "už jsem doma"! To je, jak kdybych si nastoupil na nádraží ožralej do rozjezdu a řekl si řidičovi, ať mě vzbudí na Konečného náměstí, že tam bydlím.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
K tomu zpoždění na ČD snad jenom přihodím přehlednou tabulku http://kam.mff.cuni.cz/~babilon/zponline

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
mauricio píše:
kuba - budík ne vždy, třeba R 623 má teď 103 minut zpoždění, tam ti budík a JŘ moc nepomůže

Resp. u vlaku CD obecne :lol:

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
mauricio píše:
anarchia - nemyslel jsem blbost dotyčné, ale někdo ji mohl probudit, že... i když u linkového busu je těžký určit, kdy kdo kde bude vystupovat.

Tak pokud jezdila pravidelne, tak ti ridici vi kdo kam jezdi.... Ale tahle asi ne no :-)

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
anarchia: Cestující za to sice nemůže, ale je to jeho vlastní zodpovědnost (může zaplatit flastra, nemůže vymáhat náhradu apod.)
mauricio: Tak v MHD je to něco jinýho.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
kuba - budík ne vždy, třeba R 623 má teď 103 minut zpoždění, tam ti budík a JŘ moc nepomůže


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Zlaťák: Cestující si podle přepravních podmínek musí pohlídat, aby včas vystoupil. Když usneš a přestane ti platit jízdenka, máš smůlu, na DP nikoho nebude zajímat, že jsi spal.
Musíš si v JŘ zjistit, kdy přijedeš na tu svou výstupní zastávku a dát si na mobila budík. :-D


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
anarchia99 píše:
Pocky, proc blbost cestujicich, za to ze nekdo usne prece nemuze...


takže, když usnu v MHD a dojedu někam jinam, než jsem chtěl, tak taky můžu třeba vymáhat škodu po podniku? Já přece nemůžu za to, že jsem usnul. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
mauricio: Ona seděla až úplně vzadu. Mohli ji probudit až na konečné, když nevěděli, kde vystupuje. Já osobně bych cestující neprobouzel.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
kuba - no promiň, ale pokud projdeš vůz pořádně, tak si toho musíš všimnout, předpokládejme, že nebyla pod sedačkou na zemi. Osobně znám dost lidí, kteří prochází vůz důkladně (nejen vyhazování bordelu a zkoumání, jestli tam někdo nezůstal),ale i dost lidí, kteří na toto kašlou. Je to člověk od člověka, ale pokud se díval a procházel, tak si všimnout prostě musel.

anarchia - nemyslel jsem blbost dotyčné, ale někdo ji mohl probudit, že... i když u linkového busu je těžký určit, kdy kdo kde bude vystupovat.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
mauricio: Říkal, že to prošel, ale byla menšího vzrůstu, tak si jí nevšiml.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17959 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 09:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]