Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 720 z 722    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 717, 718, 719, 720, 721, 722  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Třeba já ve čtvrtek usnul ve 405ce... Probudila mě spolužačka a díkybohu jezdím až na konečnou:)


Ale v MHD usínám pravidelně a jenom jednou se mi podařilo přejet zastávku, na které sem chtěl vystoupit... Se vždycky probudím před ní:)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
kuba píše:
Zlaťák: Cestující si podle přepravních podmínek musí pohlídat, aby včas vystoupil. Když usneš a přestane ti platit jízdenka, máš smůlu, na DP nikoho nebude zajímat, že jsi spal.
Musíš si v JŘ zjistit, kdy přijedeš na tu svou výstupní zastávku a dát si na mobila budík. :-D



Já nemluvím o platnosti jízdenky. Já mluvím o tom, že když usnu, je to moje chyba. Přece nemůžu po někom chtítí, aby mě budil, že "už jsem doma"! To je, jak kdybych si nastoupil na nádraží ožralej do rozjezdu a řekl si řidičovi, ať mě vzbudí na Konečného náměstí, že tam bydlím.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
K tomu zpoždění na ČD snad jenom přihodím přehlednou tabulku http://kam.mff.cuni.cz/~babilon/zponline

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
mauricio píše:
kuba - budík ne vždy, třeba R 623 má teď 103 minut zpoždění, tam ti budík a JŘ moc nepomůže

Resp. u vlaku CD obecne :lol:

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
mauricio píše:
anarchia - nemyslel jsem blbost dotyčné, ale někdo ji mohl probudit, že... i když u linkového busu je těžký určit, kdy kdo kde bude vystupovat.

Tak pokud jezdila pravidelne, tak ti ridici vi kdo kam jezdi.... Ale tahle asi ne no :-)

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
anarchia: Cestující za to sice nemůže, ale je to jeho vlastní zodpovědnost (může zaplatit flastra, nemůže vymáhat náhradu apod.)
mauricio: Tak v MHD je to něco jinýho.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
kuba - budík ne vždy, třeba R 623 má teď 103 minut zpoždění, tam ti budík a JŘ moc nepomůže


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
Zlaťák: Cestující si podle přepravních podmínek musí pohlídat, aby včas vystoupil. Když usneš a přestane ti platit jízdenka, máš smůlu, na DP nikoho nebude zajímat, že jsi spal.
Musíš si v JŘ zjistit, kdy přijedeš na tu svou výstupní zastávku a dát si na mobila budík. :-D


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
anarchia99 píše:
Pocky, proc blbost cestujicich, za to ze nekdo usne prece nemuze...


takže, když usnu v MHD a dojedu někam jinam, než jsem chtěl, tak taky můžu třeba vymáhat škodu po podniku? Já přece nemůžu za to, že jsem usnul. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
mauricio: Ona seděla až úplně vzadu. Mohli ji probudit až na konečné, když nevěděli, kde vystupuje. Já osobně bych cestující neprobouzel.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
kuba - no promiň, ale pokud projdeš vůz pořádně, tak si toho musíš všimnout, předpokládejme, že nebyla pod sedačkou na zemi. Osobně znám dost lidí, kteří prochází vůz důkladně (nejen vyhazování bordelu a zkoumání, jestli tam někdo nezůstal),ale i dost lidí, kteří na toto kašlou. Je to člověk od člověka, ale pokud se díval a procházel, tak si všimnout prostě musel.

anarchia - nemyslel jsem blbost dotyčné, ale někdo ji mohl probudit, že... i když u linkového busu je těžký určit, kdy kdo kde bude vystupovat.


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
mauricio: Říkal, že to prošel, ale byla menšího vzrůstu, tak si jí nevšiml.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
mauricio píše:
souhlasím s tím, že řidič má projít vůz a zkontrolovat tak případné nedostatky
pokud to neudělal, chápu, že to může být jeho vina, nevím ale, jak je toto ošetřeno v zákoně a ve firmě
to, že je to i blbost cestujících, je věc druhá

Pocky, proc blbost cestujicich, za to ze nekdo usne prece nemuze...

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
souhlasím s tím, že řidič má projít vůz a zkontrolovat tak případné nedostatky
pokud to neudělal, chápu, že to může být jeho vina, nevím ale, jak je toto ošetřeno v zákoně a ve firmě
to, že je to i blbost cestujících, je věc druhá


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
Jak můžete dopadnout, když v autobuse usnete: http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=08.01.2008&238m=d&238p=TNOVINY&238v=125941
Cestující menší postavy při jízdě ze Sušic do Prahy usnula v autobuse a probudila se zamčená na parkovišti.
Myslím, že u Karosy 7xx by si většina z nás poradila hravě.
pro anarchiu: Toto by se ti ve vlaku asi nestalo. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
To je prece tez (Wroclav prelozeno do cz Vratislav)


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
nejsou ty polský tramavje náhodou pro Wroclav a ne vratislavu??? 8-[ Nevím, přesně...

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Našel jsem:
Citace:
Obousměrná tramvaj pro Cagliari je také jiná - má například dvě stanoviště řidiče.
to by fakt nikoho nenapadlo :lol:


Offline
33
17 čer 2004 09:09
FYI: http://ekonom.ihned.cz/c4-10005620-22693800-40A000_d-nova-tramvaj-na-obzoru
třeba tam najdete něco nového...


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
Zlaťák: Ještě tam musí dávat šalinkartu, aby si načetl čárovej kód, popř. přepisovat údaje, zadat, jaký zóny, od kdy apod.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Proč? O kolik může trvat dýl vytištění předplatního kuponu proti obyčejnýmu lístku? A pokud to tak dělají ve všech busech, tak asi ani nehrozí tak hrozné fronty a spoždění. Přeci jen autobusů je asi víc než prodejních přepážek (= rozmělní se to).

Jen se modlete, aby s tím nepřišel i DPMB, kterej není schopnej ani do vícero busů nastrkat pokladny na jízdenky. To by se taky mohlo stát, že by u sebe musel řidič běžně nosit 10 kusů měsíčních, 10 kusů čtvrtletních, ročních,.. kupónů. (brát s rezervou)


Offline
Uživatelský avatar

6606
21 pro 2005 17:01
Honza: To musí ale pěkně zdržovat.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
barmann píše:
....to ne, ale před cca 14 dny po mě chtěl jeden kaštan kupon na šalinkartu...

Jen tak OT: toto je možné v rámci ODIS v busech Connexu, tam si lze zakoupit kompletní sortiment jízdenek u řidiče bez přirážky včetně dlouhodobých jízdenek.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
tak tak :-D

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3703
28 úno 2006 19:00
xcav8 píše:
Holt nějakou dobu bude trvat než na ty Porscháky vypráskaj celou abecedu... :-P

...a třetí se bude jmenovat Cecílie,a pokřtít ji přijede Pamela Anderson!(má totiž pěkné...cecílie!).


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18046 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 717, 718, 719, 720, 721, 722  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 07 čer 2024 03:00
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]