Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 140 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 145  Další
Autor Zpráva
Mě ani nemluvte o hyper/super marketech kdyby jste viděli jaká tam je hyper/super hygiena. Fakt stačí jenom říct Dobrou chuť! :-D :-D :-D

Kdo chce vědět víc ať napíše SZ nemíním plevelit forum.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
pepola píše:
Oni musí dát měsíc předem ČD vědět,který vlak půjdou kontrolovat!!!Je na to prý nějaký interní předpis či nařízení!Takhle je ale ta inspekce naprosto k smíchu!ČD stihne za měsíc připravit super čistou a zánovní soupravu,takže všechno je "v lati"...
Takhle se NIKDY ŽÁDNÉ ZMĚNY nedočkáme!!!(Na což narážel i moderátor pořadu...) :evil:



To je tak bohužel všude. Třeba i v hypermarketu víš nejmíň 3 dny dopředu, kdy tam příjde nějaká kontrola. Pak se třeba drhnout kartáčkama kachličky, na mražáky se smradlavým masem na gril se nalepí cedulky "není určeno k lidské spotřebě",.... Když to vidíš "zevnitř", tak je ti zle.

Si myslím, že všechny kontroly by měly být přepadové. od toho to je.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pepola píše:
Byly tam příspěvky k 5.výročí Drážní inspekce a odpovídali dva (mladí a celkem sympatičtí) vedoucí pracovníci.
Jeden z nich pravdepodobne byl Honza Kucera. To je sotous, ktery si nasel praci "v oboru" 8-).

S tim mesicem je to zarazejici. Jinak ale hlavne chodi k nehodam a jinym, mimoradnym udalostem. No a ty se mesic predem nenahlasuji ...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Datel píše:
pepola: Drážní inspekce není od toho aby kontrolovala čistotu soupravy, nýbrž dohlíží na bezpečnost drážní dopravy.

To ano(byly tam dost drsné fotky z různých nehod...), ale o té čistotě to tam zaznělo taky.


Anebo kdyby řidič MHD pustil hlášení - Ve vozidle je revizor, prosíme cestující bez jízdenky, aby si vystoupili a počkali na další vůz jinak dostanou pokutu 500 Kč. :-D :-D :-D To by pak revizoři nemuseli ani být.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
pepola: Drážní inspekce není od toho aby kontrolovala čistotu soupravy, nýbrž dohlíží na bezpečnost drážní dopravy. To že musí hlásit měsíc předem, který vlak budou kontrolovat, je alarmující. To je jak kdyby ČOI (Česká obchodní inspekce) říkala Hue-ti-mongovi někde z tržnice v Aši, hle Mongu za měsíc ti příjdeme zkontrolovat stánek. To by v životě žádný padělky neodhalili.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
V ČD se nic moc nezmění, dokud to bude státem vydržovaná hladová zeď. Že to zabíjí železnici jako takovou, to už se nějak neřeší...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Nevím,jestli někdo z Vás měl možnost dnes sledovat Dobré ráno z Moravy a Slezska.V archívu ČT je jen to z Prahy...
Byly tam příspěvky k 5.výročí Drážní inspekce a odpovídali dva (mladí a celkem sympatičtí) vedoucí pracovníci.Co mě ale těžce zarazilo: Oni musí dát měsíc předem ČD vědět,který vlak půjdou kontrolovat!!!Je na to prý nějaký interní předpis či nařízení!Takhle je ale ta inspekce naprosto k smíchu!ČD stihne za měsíc připravit super čistou a zánovní soupravu,takže všechno je "v lati"...
Takhle se NIKDY ŽÁDNÉ ZMĚNY nedočkáme!!!(Na což narážel i moderátor pořadu...) :evil:


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Spy píše:
akorát jsem ještě nikdy nejel sám v celým vagónu a trochu jsem se bál... :-D

To se mi občas stává na S4...

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
A zdalipak už jste se někdo svezli S1? Já včera posledním vlakem do Kuřimi a musím říct, že to bylo celkem rychlý, akorát jsem ještě nikdy nejel sám v celým vagónu a trochu jsem se bál... :-D Naštěstí tam se mnou pospával průvodčí


Offline
36
14 lis 2007 12:04
Vcera sem byl pobliz KP nadrazi a rychle sem se potreboval dostat na hlavak, no tak sem pouzil vlak R3 (nevim spoj) a byl sem prekvapen - mezi temi humusnymi vozy B (4) bylo jedno Bee 20-70 50x. Docela slusny... :shock:


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
Spy píše:
No já tak jezdím každý den do práce a už mi to fakt leze na nervy! :-x
Hrnčířská - Pionýrská: Upozorňujeme na změnu tarifu od Nového roku, prosím pozor, staré jízdenky se nebudou vyměňovat, bližší informace na letácích, v prodejnách, na internetu.
Pionýrská - Antonínská: Doporučujeme využívat čtvrtletní a roční jízdenky. Jsou výhodnější, než byly doposud. Opakujeme: Doporučujeme využívat čtvrtletní a roční jízdenky. Jsou výhodnější, než byly doposud!!!!!
Antonínská - Moravské náměstí: Upozorňujeme, že i u roční jízdenky si můžete zvolit počátek platnosti, opakujeme že i u roční jízdenky si můžete zvolit počátek platnosti....!!
Jestli je nějaké to slovíčko špatně, tak sorry, myslím, že příští pátek už to budu umět opravdu dokonale...

ještě mezi Malinákem a Moravákem mě to řeklo to samý s tema jízdenkama že se nevymenují!!!

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Taky už mě to štve, myslím si že ti co cestují více než 20 minut to musí umět úplně dokonale.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
No já tak jezdím každý den do práce a už mi to fakt leze na nervy! :-x
Hrnčířská - Pionýrská: Upozorňujeme na změnu tarifu od Nového roku, prosím pozor, staré jízdenky se nebudou vyměňovat, bližší informace na letácích, v prodejnách, na internetu.
Pionýrská - Antonínská: Doporučujeme využívat čtvrtletní a roční jízdenky. Jsou výhodnější, než byly doposud. Opakujeme: Doporučujeme využívat čtvrtletní a roční jízdenky. Jsou výhodnější, než byly doposud!!!!!
Antonínská - Moravské náměstí: Upozorňujeme, že i u roční jízdenky si můžete zvolit počátek platnosti, opakujeme že i u roční jízdenky si můžete zvolit počátek platnosti....!!
Jestli je nějaké to slovíčko špatně, tak sorry, myslím, že příští pátek už to budu umět opravdu dokonale...


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Dneska jsem se chvilku vozil v 53 (asi 3 kolecka :)), a hlaseni bylo vypnute, ridici to asi vazne lezlo na nervy :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Smolda68 píše:
Jel jsem v ůseku Hrnčířská - Hlavní nádraží a mezi každou zastávkou to řeklo jednu hlášku! #-o

Pokud vím, jsou 4 a všechny za sebou ](*,)

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Nejlepší,když jedu 44 s přestupem na 53 na Skácelce: ve 44 masáž začíná od nádru v Kénigu, nová prodejna se hlásí těsně před Skácelkou a pak v 53 na novo zas ta prodejna-už z toho lezu po stropě ](*,) #-o

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
Jel jsem v ůseku Hrnčířská - Hlavní nádraží a mezi každou zastávkou to řeklo jednu hlášku! #-o

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
520
03 dub 2006 14:42
kuba píše:
jzb: Neumí mluvit? To bude tím, že to je ,,slepený" z více nahrávek.

To jsem nemyslel. Paní by mohla mít aspoň u sousedních slabik v jednom slově podobný tón. Krákorá jak puberťačka. Díky za pozornost a tímto bych rád uzavřel toto MM :oops:


No právě Životského je přesně 3 zastávky před Hlavákem takže to stihne projet všecky tři znělky. :evil:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
nejen tam, třeba i okolí životského +- zastávka


Ale sem si taky všiml že to kecání z reproduktoru jde jen u přestupních uzlů - Česká, Hlavák...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
mluvit umí, viz 3609


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
jzb: Neumí mluvit? To bude tím, že to je ,,slepený" z více nahrávek.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
No v t-busech je to určitě.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:13
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]