Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 208 z 208    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 204, 205, 206, 207, 208
Autor Zpráva
Jojo jedna se o Brno .

Jinak uz jezdi i 1811 .


ad prodej lodi: v páteční MF DNES psali, že dp chce prodat loď Brno a za získané peníze následně opravit Mír, tak možná nějaký zájemce bude...


Prozatim jenom na linkach obsazovanych K2 , asi cokoliv ke hrbitovu a 4.


...a dostala č. 1810,ale zatím pořád jeětě nevyjela.na jaké lince se počítá s další Anitrou?


trochu blbost z Prahy do Brna 3 Anitry ?? Protze Praha zade Anitry nema
A tento rok by melo Brno dostat 5 Aniter ze Skodovky Plzen. Pokud vim tak prvni uz dorazila.


RT6 maji vypsany pouze kurzy na linku 3 a 13 . V medlankach se v soucasny dobe pracuje pouze na 1803, protoze ta jedina ma shodne s 1801 po rekonstrukci pojezdu. Z prahy se prozatim neuvazuje o zadnym voze, protoze je stejne nelze vypravovat do pravidelnyho provozu, dokud neziskaji osvedceni o schvaleni typu vozidla.


RT6N1 zatím jezdí na lince 3 a 6 ale opčas i na 13 jinak 2 jsou v Medlánkách na opravu z Prahy do Brna pujde jen 1vůz RT6N1 a 3 Anitry


Proc ? Jedna se o rekonstrukci jedny RT6 na vyzbroj Progress a nejspis i vymenu brzdovyho systemu. Pak by to byly asi nejlepsi vozy pro Brno. Otocny podvozky , nizkopodlazni, hodne dveri v NP casti , kapacitou skoro jako souprava T3. Navic solidni pevna konstrukce.
Kdo by si dneska koupil atypickou elektrickou lod ? Jedinej zajemce na Vranovskou prehradu nema povoleni. Navic sou uz dost stary a nejspis se budou muset casem vymenit.
Nemyslim ze je dobry delat dalsi stranky s informacema o IDS nebo DPMB. Pak je v tom zbytecnej zmatek, a musi se hledat na moc strankach.


Diky. pokusím se to zlepšit. Jestli se tady někdo bude ptrat na něco DPMB nebo o IDSJMK,tak ho nasměruj na mé stránky. A nešel by baner na trvých stránkách, aby se na ně dostali lidé líp.
Jo aby jezdily všechny tramvaje 1801 - 1804, to by byl zázrak. Ale já si myslím, že by je měli prodat.
Taky jsem četl,že pujde na rekonstrukci jeden parník z Brna a pak ho DPMB prodá.


V ty dobe nebylo nic obdobnyho na trhu, jenom zastaraly T6. Takze DP vyuzil statni dotace a koupil tyhle vozy. Za to ze nejezdej podekuj tyhle a predchozi vlade , ze dokazali uspesne dovest celej prumysl ke krachu a prodeji zahranicnim zajemcum.
A 1801 jak se zda zdatne jezdi. Mozna se dockame toho ze jednou vyjedou vsechny 4.
Jinak co se tyce tvech stranek : , tak pro modemisty sou kvuli velikosti a pomalosti skoro nepouzitelny. At zije word. NAuc se s necil lepsim co nema v kodu tuny bordela.


To jsou zbytečně utraceny peníze za takové krámy(myslím 1801 až 1804). Kdyby dokoupili nějaký dvojčata,udělali by líp.


a navic povoleni k testovacim jizdam ma pouze 1801, ostatni nesmej do provozu


ne , nejezdej kvuli porucham hydrauliky brzd aporucham na vyzbroji TV14Z.


Tak to je ten případ všech RT6N1. Proto teda nejezdí..


Ten podvozek vrze furt , kvuli jeho konstrukci . Ony kyvny ramena pri zatezi docela vrzaj.


1801 jezdí dál,ale jak jsem stal a ona kolem mě projela, tak jsem slišel nějaké vrzání na prostředním podvozku.


Jo jo, 1801 jezdí dál, tu nic nezastaví, ani sníh...


Omyl 1801 vesele jezdi. Na 44 byla dneska 2330 nebyla to ona ? Jinak bych to asi vedel .


Zse už nejezdí RT6N1. Ta šalina je nějak furt polámaná. Proč ji neopraví pořádně? Jinak jsem vyděl nový autobus. Je to nízkopodlažní kloubový autobus. Něko jako City Bus s kloubem. Jel za linku 44.


RT6N1 - asi je nám chtějí prodat provozuschopné (= vyšší cena), ale to je spekulace . Ale myslím si, že i kdyby nakrásně jezdily, tak v Praze stejně nebude vůle provozovat 4 atypické tramvaje. V Brně byl nějaký zájem, ale nevím jak je to teď aktuální. Ona to není špatná tramvaj, jen není dotažená úplně do konce. Kdyby se tomu výrobce věnoval (stejně tak jako KT8D5 - to byly zpočátku taky odmítané vozy, teď je zájem i o ojeté, a ani ty už nejsou k mání...), tak by se to doladilo, jenže výrobce měl problémy sám se sebou...
KT8D5N - není kdo by je vyrobil, resp. následník ČKD - Siemens nasadil takovou cenu, že to nikdo nekoupí (resp. Simenes je nechce vyrábět, protože by se tím dal obnovit vozový park nejen v Praze a pak by se sem jeho Combino nedostalo).


Jinak k těm tramvajím RT6N1. Všechny 4 tramvaje jsou poruchový. Málogdy se stane že jedena vyjede za linku 13. Měly by všechny tramvaje prodat (myslím odezdat) do Parsu . Radši by měli dokoupit KT8D5N, protože jich je strašně málo.


Není v plánu, Praha svoje RT6N1 už posílá průběžně do Parsu. Informace z první ruky.


Ahoj Pavle dík za informace,slyšel jsem že chce DPMB koupit od pražáků 4.RT6N1 je to pravda??? Pokud by se spravili všechny RT6N1 tak by to bylo dobrý,no uvidíme. Jinak už nemám žádné otázky tak se měj dobře a někdy čau čau


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5198 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 204, 205, 206, 207, 208

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]