Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 402 z 411    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 411  Další
Autor Zpráva
Dnes v 5.52 jsem viděl na Veveří šestou devítku s označením "9 Rakovecká" směr Bystrc a obsazenou cestujícíma... ?!


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
PvvS : tak sorry, videl jsem to dneska poprve, omlouvam se za mystifikaci... No jo, klasické K2R mi na d-4 nejezdí :oops:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
ds píše:
mauricio píše:
Dnes (28.ledna) jsem ráno kolem 9:30 na Mendlově náměstí viděl tramvaj 1018 na zkušební jízdě - nevíte někdo proč?? Byla to rekonstruovaná asi K2.

1018 je po opravě zadního čela - má zadní světla z Opelu Astra F (tedy jako K2R-03), takže bych tipoval, že asi prodělala nehodu...


1018 ma to celo uz davno. Na to bych to neshazoval. O puvodni prisla pri dost vazny nehode.


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Všechny příznivce tramvají bych rád upozornil na dnešní MF Dnes, stranu B5, je tam nahoře vpravo článek o Vektře i s fotkou.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
mauricio píše:
Dnes (28.ledna) jsem ráno kolem 9:30 na Mendlově náměstí viděl tramvaj 1018 na zkušební jízdě - nevíte někdo proč?? Byla to rekonstruovaná asi K2.

1018 je po opravě zadního čela - má zadní světla z Opelu Astra F (tedy jako K2R-03), takže bych tipoval, že asi prodělala nehodu...


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Bacil píše:
...i když na d-12 jezdí kapacitní už teď, to jsem zvolil špatný příklad, ale jistě by se nějaký lepší našel.


To víš že našel: Co třeba d-5 a 9?

Jinak dnes sem před chvíli jel K2 1130(adept na K3.N) a údržba je už dost zanedbaná.Všude špína, přibývá rez, motor vydává divný zvuky, drnčí skla... Tak dopadne většina vozu, který se plánujou zrušit nebo na reko., třeba svého času 1071 byla to stejný.Dnes sou na tom podobně 1005,1050,1076,1093,1098 ap.=další adepti na vyřazení a náhrazení anitrama.


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
...možná d-5?


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
...i když na d-12 jezdí kapacitní už teď, to jsem zvolil špatný příklad, ale jistě by se nějaký lepší našel.


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Já myslím, že se nedá uvažovat tak, že se vozy o určité kapacitě nutně musí nahradit vozy o stejné kapacitě. Dopravní situace v Brně se vyvíjí a třeba studentů neustále přibývá. Čili pokud se z nějakého počtu K2 stanou K3, možná, že ty K2 nebudou chybět, protože coby K3 právě doplní nějakou trať volající po zkapacitnění (d-12?)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Aby tu nebyl pouze ten jediny. Vzhledem k nekolika nutnym zmenam se jeho cena zvedla az neunosne.


Jenom by mně zajímalo, co ty vleky bude tahat...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No mozna se plany zmenej. pocitalo se s vice vleky. A nekolik Vekter. Zatim se ceka co se objevi na trhu.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
PvvS píše:
K2 uz nebudou dostavat vyzbroje progress, Buse. Pouze velky prohlidky. U teto rady se nepocita s dalsim rozvojem. Nahradni skrin na K2 zatim neexistuje a asi ani nebude . Modernizace na typ K3 je rozdil v tom ze tam jde o ZASADNI zmenu typu vozu a a jeho uzitnych vlastnosti. Prozatim se u K2 pocita s nahradama K2 za anitry .Zbyle modernizovane vozy zatim postacej na provoz.

Takze zkusebni jizdy se zatim budou konat pouze po prohlidkach, nebo po opravach. Nic vetsiho necekejte.


Osud vozů K2 bude teda následující, mám pravdu ?

a)20 K2 reko na K3.N.stíle se s tím počítá? Akorát, že to bude trvat tak 9 let.

b)Náhrada Anitrama.V Brně bude 20(misto původních 15) vozů.Ale co zbytek? Čím ten se nahradí?

c)Zbývající současný K2P,R,T zůstanou v provozu(asi 50 vozů).

Z toho jasně vyplýva, že DP bude muset koupit víc Aniter asi tak 40, aby nahradil všechny klasický K2.je to jen úvaha.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
K2 uz nebudou dostavat vyzbroje progress, Buse. Pouze velky prohlidky. U teto rady se nepocita s dalsim rozvojem. Nahradni skrin na K2 zatim neexistuje a asi ani nebude . Modernizace na typ K3 je rozdil v tom ze tam jde o ZASADNI zmenu typu vozu a a jeho uzitnych vlastnosti. Prozatim se u K2 pocita s nahradama K2 za anitry .Zbyle modernizovane vozy zatim postacej na provoz.

Takze zkusebni jizdy se zatim budou konat pouze po prohlidkach, nebo po opravach. Nic vetsiho necekejte.


Tram píše:
Anonymous píše:
mauricio píše:
PvvS píše:
u K2 tezko . Tam byly modernizace az na vyjimky zastaveny .


Dneska sem ji potkal zase, uz s cestujicimi a overil sem si, ze to je poravdu K2 modernizace a ne cosi jineho :-)) Ale zkusebni jizdu to nevysvetluje :-(( No nic...


Modernizace jsou pozastaveny.Ne rekonstrukce na K3 :oops: :oops: :oops: ?Také se chci zeptat jestli bude VV60LF tak od února jezdit.Na té predelávce brzd je moc dlouho :evil: !!!


Sorri.To jsem psal já Tram :oops: .!


To si pletes pojmy.Rekonstrukce ja napr. z K2 na K3 a modernizace napr. pridani skrine VAR CB atd... :shock: !


Anonymous píše:
mauricio píše:
PvvS píše:
u K2 tezko . Tam byly modernizace az na vyjimky zastaveny .


Dneska sem ji potkal zase, uz s cestujicimi a overil sem si, ze to je poravdu K2 modernizace a ne cosi jineho :-)) Ale zkusebni jizdu to nevysvetluje :-(( No nic...


Modernizace jsou pozastaveny.Ne rekonstrukce na K3 :oops: :oops: :oops: ?Také se chci zeptat jestli bude VV60LF tak od února jezdit.Na té predelávce brzd je moc dlouho :evil: !!!


Sorri.To jsem psal já Tram :oops: .!


mauricio píše:
PvvS píše:
u K2 tezko . Tam byly modernizace az na vyjimky zastaveny .


Dneska sem ji potkal zase, uz s cestujicimi a overil sem si, ze to je poravdu K2 modernizace a ne cosi jineho :-)) Ale zkusebni jizdu to nevysvetluje :-(( No nic...


Modernizace jsou pozastaveny.Ne rekonstrukce na K3 :oops: :oops: :oops: ?Také se chci zeptat jestli bude VV60LF tak od února jezdit.Na té predelávce brzd je moc dlouho :evil: !!!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS píše:
u K2 tezko . Tam byly modernizace az na vyjimky zastaveny .


Dneska sem ji potkal zase, uz s cestujicimi a overil sem si, ze to je poravdu K2 modernizace a ne cosi jineho :-)) Ale zkusebni jizdu to nevysvetluje :-(( No nic...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
u K2 tezko . Tam byly modernizace az na vyjimky zastaveny .


Offline
9986
15 led 2005 23:41
PvvS píše:
Trebas po oprave


jj, gto mě taky napadlo, ale říkal semsi, jestli třeba nějaká nová věc?? Třeba elektrická výzbroj nebo tak... Nevíte někdo??


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Trebas po oprave


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Dnes (28.ledna) jsem ráno kolem 9:30 na Mendlově náměstí viděl tramvaj 1018 na zkušební jízdě - nevíte někdo proč?? Byla to rekonstruovaná asi K2.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No este nebylo videny zrezly Trio. Zrezla anitramvaj je denne k videni na linkach. Z nekterych rez primo tece.

Trio je vylepsena Astra . Anitra byl marny pokus skodovky o vylepseni Astry.

Pokud vim tak ve smlouve se skodovkou je podminka typove shodnosti. Navic Vektra ma 1 schod pouze na strednim . nad krajnima jsou dva.


Aniotra je překlep


Vektra je 5-ti článková.Mezi Astrou a Anitrou milý Staníku na první pohled rozdíl není.Astra 03T1-03T5 t.j. i naše 1805 má jiné obložení bočnic a oken.Vekta má mezi článkama schod jen jeden,zato Anitra s Astrou má 2.Aniotry 1815-19 však jak to tak vypadá budou mít schod mezi článkama jen 1-říkal mne to děda,který ve Škodovce pracuje.Trio je krám.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 411  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]