Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 210 z 212    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212  Další
Autor Zpráva
pd píše:
Videogalerie je ve výhledovém plánu (asi v létě).


To je skvělý. A co tam konkrétně bude?


Videogalerie je ve výhledovém plánu (asi v létě).


No něco jako mají stránky Pražského metra. Třeba ze stanoviště řidiče,interiéru a příjezdy a odjezdy do stanic.


Co takhle založit videogalerji?


manil: jo to by šlo a klidně je nech v těch 2Mpix (čím větší, tím lepší, já už si je zmenším sám). Naopak už většinou neberu fotky ze současnosti menší než 800x600.

VS: budou, budou... ale T2 nemám, ty už asi někdo vybral přede mnou :-(


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
pd píše:
Jo, pantograf je fotka pantografu, zadní světlo je fotka zadního světla. Myslel jsem, že je to u těhle fotek jasné, že to tam teda nemusím psát... Řekl bych, že i fotky detailů jsou zajímavé, na fotce celého vozu není vždycky všechno dobře vidět.
FTP nemám, buď mail bmhd@centrum.cz (pár, no max. 5 mega snesu) nebo přes http://www.uschovna.cz (tuším v jedné "úschovence" až 60 MB, počet úschovenek neomezen). Špatnou kvalitu ale neposílej, pošli takové fotky, jaké bys očekával od ostatních :wink:. Pochvala mě těší :-)

Uz mam nafoceno docela dost fotek. Podleme nejlepsi cesta je, kdybych je hodil do archivu (zip, rar), uploadoval to na svoje ftp a poslal ti na mail odkaz. Další věc, všechny jsou v rozliseni 2Mpix, nevim, do jakekoliv velikosti je beres, ale mohl bych je zmensit, kdyby to bylo nutne. Tak se ozvi. :-)


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Moc pěkný foto starých Busů z 70. a 80 let.Nebyly by ještě i šaliny a trajfy? Třeba T2-ojky či 9Tr.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
PvvS píše:
Zajimavy, spis bych cekal ze ti budou vadit ty 3 moje dole. Ty jsou taky foceny 1 MPx fotakem (zadny zoom, zadny ostreni , krabicka od mydla)

Fixiho fotky jsou dobry. Strecha 1706 je dobre zdokomentovana , probehlo na no pri rekonstrukci hodne zmen. 1052 je detail. Kdyby se soft. doostrila vadilo by mi to vic.


1052 je jako některé další v minulé aktualizaci foceny z předního sedadla auta za jízdy... což není zrovna jednoduché.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
BS170 píše:
1) Fotil to z mostu na Osové.
2) Fotil to kdyz snezilo a stmívalo se.Pokud vím tak na Osové bývá vzdy kolem xx:xx hodiny a to se uz zacíná stmívat :wink:


Fotil jsem to v dost hnusném počasí o víkendu a opravdu už se stmívalo. Detaily jako světal, střecha nebo pantograf jsou taky potřeba.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
pd píše:
Jo, pantograf je fotka pantografu, zadní světlo je fotka zadního světla. Myslel jsem, že je to u těhle fotek jasné, že to tam teda nemusím psát... Řekl bych, že i fotky detailů jsou zajímavé, na fotce celého vozu není vždycky všechno dobře vidět.
FTP nemám, buď mail bmhd@centrum.cz (pár, no max. 5 mega snesu) nebo přes http://www.uschovna.cz (tuším v jedné "úschovence" až 60 MB, počet úschovenek neomezen). Špatnou kvalitu ale neposílej, pošli takové fotky, jaké bys očekával od ostatních :wink:. Pochvala mě těší :-)

ok, az toho budu mit vic, tak ti dam vedet


Jo, pantograf je fotka pantografu, zadní světlo je fotka zadního světla. Myslel jsem, že je to u těhle fotek jasné, že to tam teda nemusím psát... Řekl bych, že i fotky detailů jsou zajímavé, na fotce celého vozu není vždycky všechno dobře vidět.
FTP nemám, buď mail bmhd@centrum.cz (pár, no max. 5 mega snesu) nebo přes http://www.uschovna.cz (tuším v jedné "úschovence" až 60 MB, počet úschovenek neomezen). Špatnou kvalitu ale neposílej, pošli takové fotky, jaké bys očekával od ostatních :wink:. Pochvala mě těší :-)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Zajimavy, spis bych cekal ze ti budou vadit ty 3 moje dole. Ty jsou taky foceny 1 MPx fotakem (zadny zoom, zadny ostreni , krabicka od mydla)

Fixiho fotky jsou dobry. Strecha 1706 je dobre zdokomentovana , probehlo na no pri rekonstrukci hodne zmen. 1052 je detail. Kdyby se soft. doostrila vadilo by mi to vic.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
pd píše:


manil: které jsou rozmazané? V poslední aktualizaci snad jedna, nanejvýš dvě fotky nejsou ideálně ostré, ale zase jsou zajímavé něčím jiným. Chtěl bych vidět tvoje fotky, jestli by se na nich dalo poznat, co autor vlastně fotil... :roll:

rozmazana je treba hned ta prvni fotka s vozem 1052, a nevim treba, co autor fotil treba u vozu 1706, jak je tam kus strechy, nebo fotka s 1064 (sberac?) nebo brzdove svetlo trolejbusu. Co se tyce mych fotek, mam jich dost ale vetsina je mobilem (pouze megapixel, spatna kvalita). Klidne ale s sebou zacnu tahat fotak. Mas nejake ftp, kam bych ti mohl fotky pripadne uploadnout? Jinak abych furt nekritizoval, tak ta galerie je super. V zadnem jinem meste takove super stranky o mhd nemaj :-)


BS170: ehm, chyba, tam má být 1112 a ne 1121 :oops:

manil: které jsou rozmazané? V poslední aktualizaci snad jedna, nanejvýš dvě fotky nejsou ideálně ostré, ale zase jsou zajímavé něčím jiným. Chtěl bych vidět tvoje fotky, jestli by se na nich dalo poznat, co autor vlastně fotil... :roll:

db: ano, mě zvlášť zaujaly fotky pod odkazem "Naši stálí zákaznící"...


Offline
Uživatelský avatar

67
10 bře 2005 21:15
Brno
Jestli se chcete podívat na fotky týkající se dopravy,koukněte na
http://www.volny.cz/bendovi/tramvaje
je tam několik odkazů na zajímavé fotky. :-)
David


1) Fotil to z mostu na Osové.
2) Fotil to kdyz snezilo a stmívalo se.Pokud vím tak na Osové bývá vzdy kolem xx:xx hodiny a to se uz zacíná stmívat :wink:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
teda ty Fixiho fotky jsou vetsina nic moc. Jsou hodne rozmazane, padaji a obcas neni jasne, co vlaste autor fotil.


U Fixiho fotky tramvaje 1121 je rok 2005.A ona má BS100,110 a 120 tak co je???[/b]


Opraveno :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
pd : vím, že je to moje chyba (kvůli špatnému názvu souboru), ale moje fotka T6 ve smyčce Zemědělská (poslední aktualizace) není 1215, nýbrž 1207. Protože je to na té fotce vidět (což přii scanování nebylo), tak prosím o opravu. Díky :oops:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Romík píše:
fixi píše:
Romík píše:
fixi píše:
Á, další mladý fotograf? Já už jsem taky poslal PDmu pár fotek a o víkendu vyrážím na další fotografickou akci (Je mi 15). Jsi odvážný, Romíku! Už by tě ostatní fakt mohli nechat na pokoji.

:wink:


Díky.Chodím rád fotografovat do Starého Lískovce a do okolí.Baví mě to a chci se o to do budoucnosti hodně zajímat.Jo a k dopravě jsem přišel o dědy který řídí BUS v Medlánkách.Ale spíš mě zajímají šaliny.


To se máš, že máš v rodině řidiče.


Fixi kam vyrážiš fotit?Já asi někam do Centra a k Pisárecké vozovně. :wink:.Zase pošlu něco pd.


V neděli pudu asi fotit na Mendlák. Možná se dokonce setkám s pd. Jsem rád, že už jsi zase produktivní. Brzo se objeví i můj návrh linkového vedení... :wink:


fixi píše:
Romík píše:
fixi píše:
Á, další mladý fotograf? Já už jsem taky poslal PDmu pár fotek a o víkendu vyrážím na další fotografickou akci (Je mi 15). Jsi odvážný, Romíku! Už by tě ostatní fakt mohli nechat na pokoji.

:wink:


Díky.Chodím rád fotografovat do Starého Lískovce a do okolí.Baví mě to a chci se o to do budoucnosti hodně zajímat.Jo a k dopravě jsem přišel o dědy který řídí BUS v Medlánkách.Ale spíš mě zajímají šaliny.


To se máš, že máš v rodině řidiče.


Fixi kam vyrážiš fotit?Já asi někam do Centra a k Pisárecké vozovně. :wink:.Zase pošlu něco pd.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Romík píše:
fixi píše:
Á, další mladý fotograf? Já už jsem taky poslal PDmu pár fotek a o víkendu vyrážím na další fotografickou akci (Je mi 15). Jsi odvážný, Romíku! Už by tě ostatní fakt mohli nechat na pokoji.

:wink:


Díky.Chodím rád fotografovat do Starého Lískovce a do okolí.Baví mě to a chci se o to do budoucnosti hodně zajímat.Jo a k dopravě jsem přišel o dědy který řídí BUS v Medlánkách.Ale spíš mě zajímají šaliny.


To se máš, že máš v rodině řidiče.


Ze Starého Lískovce taky můžou být, dík Romíku.


fixi píše:
Á, další mladý fotograf? Já už jsem taky poslal PDmu pár fotek a o víkendu vyrážím na další fotografickou akci (Je mi 15). Jsi odvážný, Romíku! Už by tě ostatní fakt mohli nechat na pokoji.

:wink:


Díky.Chodím rád fotografovat do Starého Lískovce a do okolí.Baví mě to a chci se o to do budoucnosti hodně zajímat.Jo a k dopravě jsem přišel o dědy který řídí BUS v Medlánkách.Ale spíš mě zajímají šaliny.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:56
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]