Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 211 z 212    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 208, 209, 210, 211, 212  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Á, další mladý fotograf? Já už jsem taky poslal PDmu pár fotek a o víkendu vyrážím na další fotografickou akci (Je mi 15). Jsi odvážný, Romíku! Už by tě ostatní fakt mohli nechat na pokoji.

:wink:


pd píše:
To budu rád. Můžu je potom dát všechny do fotogalerie?


Samozřejmě.Jo a ještě jestli chceš ti můžu poslat nějaký fotky ze Starého Lískovce. :wink:


To budu rád. Můžu je potom dát všechny do fotogalerie?


Anonymous píše:
pd píše:
V pohodě, Romíku, já to klidně vydržím (i když nevidím důvod, proč si nezařídit jinou emailovou schránku...).


Díky.Pošlu ti i 1064 a 1079. :wink:


Poslal jsem to samozřejmě já Romík :-? .


pd píše:
V pohodě, Romíku, já to klidně vydržím (i když nevidím důvod, proč si nezařídit jinou emailovou schránku...).


Díky.Pošlu ti i 1064 a 1079. :wink:


V pohodě, Romíku, já to klidně vydržím (i když nevidím důvod, proč si nezařídit jinou emailovou schránku...).


ds píše:
Mně je to jedno, já vím jak vypadá K3R. Jen si těžko představuju, jak může existovat email, kde jde něco poslat jen 2x do měsíce. A z těma formulářema : nemusíš přece vyplňovat všechno....


ds píše:
Mně je to jedno, já vím jak vypadá K3R. Jen si těžko představuju, jak může existovat email, kde jde něco poslat jen 2x do měsíce. A z těma formulářema : nemusíš přece vyplňovat všechno....


Existuje e-mail u jedné počítačové firmy.Mám sice e-mail NETBOX jenže heslo zná táta takže to nemůžu posílat.A s tím formulářem je to zbytečná práce,protože mě to bohatě stačí.Já e-mail posílám fakt 2xměsíčně.A už nechme e-mail napokoji a vraťme se k tématu Fotogalerie.
:wink:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Mně je to jedno, já vím jak vypadá K3R. Jen si těžko představuju, jak může existovat email, kde jde něco poslat jen 2x do měsíce. A z těma formulářema : nemusíš přece vyplňovat všechno....


ds píše:
Tak si proboha založ jinej! Je to zadarmo a není to snad takovej problém.


Já vím ale zase vyplňovat formuláře.A to snad vydržíte do 18.12?Nebo se
mýlím :?:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Tak si proboha založ jinej! Je to zadarmo a není to snad takovej problém.


ds píše:
To je takovej problém poslat fotku ?


Jo je.Protože mám e-mil u takové blbé firmy nebudu jmenovat která má omezenej limit že můžeš poslat 2x e-mail za měsíc :evil: .


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
To je takovej problém poslat fotku ?


pd píše:
Romíku, jak to vypadá s tou 1752? Ještě ke mě nedorazila :cry:


Ještě jí mám ve foťáku.Pošlu jí asi 18.prosince 2004 :-? .


Romíku, jak to vypadá s tou 1752? Ještě ke mě nedorazila :cry:


Martin Š. píše:
pd píše:
Jo, to je pěkná fotka, můžu ji přidat do fotogalerie? A nemáš ji ve větším formátu?

Tramvajklubáckou fotku jsem změnil na odkaz.


Tu fotku smíš přidat do fotogalerií. (C) Martin Šmerda


Díky moc, a nebyla by ve větším? Kdyžtak mi tu větší pošli prosím mailem - bmhd@centrum.cz


Zde máte třeba další.Vyberte si:

zajímavý leták v trolejbusu 21 tr na lince t-x25


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pd píše:
Jo, to je pěkná fotka, můžu ji přidat do fotogalerie? A nemáš ji ve větším formátu?

Tramvajklubáckou fotku jsem změnil na odkaz.


Tu fotku smíš přidat do fotogalerií. (C) Martin Šmerda


Jo, to je pěkná fotka, můžu ji přidat do fotogalerie? A nemáš ji ve větším formátu?

Tramvajklubáckou fotku jsem změnil na odkaz.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Tyto uz jo ale ten predtim ne. Priste dej odkaz, nikoliv obrazek. Nedelam se s tim aby to nekdo linkoval.


Tak to je tá slíbená žlutá tramvaj :lol:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


PvvS sorrry, ale
tento soubor je moje práce :lol:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Smerda dostanes pres pazoury. Linkovani tramvajklube ne.


Romík píše:
Martin Š. píše:
Jinak, jak je vyfocená ta tramvaj K2R evid. č. 1064 s tou reklamou studetn agenci, tak ji mám taky vyfocenou. Fotku mám ještě v digiťáku, tak jak ji dám do komplu, tak ji uvidíte. Ta tramvaj ještě neměla potisk STUDENT AGENCI. Jenom byla žlutá.


Škoda.Máš tam ještě nějaký :-? :?:


Sorač, ale myslím, že už nemám. Ale je vyfocená taky v TRAMVAJKLUBU. Aby jses tam nemusel dívat, tak ti ji vkládám sem.

http://tramvajklub.hyperlink.cz/Foto/2004/308/1064_2.jpg


Martin Š. píše:
Jinak, jak je vyfocená ta tramvaj K2R evid. č. 1064 s tou reklamou studetn agenci, tak ji mám taky vyfocenou. Fotku mám ještě v digiťáku, tak jak ji dám do komplu, tak ji uvidíte. Ta tramvaj ještě neměla potisk STUDENT AGENCI. Jenom byla žlutá.


Škoda.Máš tam ještě nějaký :-? :?:


Jinak, jak je vyfocená ta tramvaj K2R evid. č. 1064 s tou reklamou studetn agenci, tak ji mám taky vyfocenou. Fotku mám ještě v digiťáku, tak jak ji dám do komplu, tak ji uvidíte. Ta tramvaj ještě neměla potisk STUDENT AGENCI. Jenom byla žlutá.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 208, 209, 210, 211, 212  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:08
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]