Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 56 z 56    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Autor Zpráva
Nevite nekdo, kdy bude do Brna dodano zbylych 5 Aniter?


Taky jsem včera zaslechl, že někteří šalináři neumí v anitrách zapnout topení. Za tu rekuperaci se omlouvám, fyziku jsem sice na střední škole měl, ale jinak vzdělání převážně humanitní.


Tak jestli nešlo o technickou závadu, tak buď to šalinář neuměl zapnout anebo fakt nepřál (v neděli večer by se snad šetřit proudem nemuselo, tou dobou je elektřina levnější. I když to záleží na smlouvě, třeba překračují limit i v neděli...)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ehm rekuperace znamena ze se proud pri brzdeni vraci do troleje a nemeni se na teplo pro substrat.


PvvS píše:
titlis píše:
Včera jsem jel po 19.50 z Pionýrské směr Kr. Pole d-7. Přijela anitra, ale byla v ní klendra jak v ruským filmu. Šalinář v tričku vesele mobiloval, a substrát mohl mrznout. Svýho času se psalo, že do vozu netopí řidič, ale odpory motoru. Nový šaliny by ale mohly temperovat spolehlivě, nebo se šetřily nějaké watty?


Esli to nebude tim ze anitry a reka nemaj odpory jako stary T3, ale rekuperujou :))


Každopádně dotyčná rekuperovala hodně nedostatečně, to i v K2 bývá příjemněji. Jenom jsem se ptal, zda šalinář nepřál trochu tepla i substrátu, nebo šlo o technickou závadu.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
titlis píše:
Včera jsem jel po 19.50 z Pionýrské směr Kr. Pole d-7. Přijela anitra, ale byla v ní klendra jak v ruským filmu. Šalinář v tričku vesele mobiloval, a substrát mohl mrznout. Svýho času se psalo, že do vozu netopí řidič, ale odpory motoru. Nový šaliny by ale mohly temperovat spolehlivě, nebo se šetřily nějaké watty?


Esli to nebude tim ze anitry a reka nemaj odpory jako stary T3, ale rekuperujou :))


Včera jsem jel po 19.50 z Pionýrské směr Kr. Pole d-7. Přijela anitra, ale byla v ní klendra jak v ruským filmu. Šalinář v tričku vesele mobiloval, a substrát mohl mrznout. Svýho času se psalo, že do vozu netopí řidič, ale odpory motoru. Nový šaliny by ale mohly temperovat spolehlivě, nebo se šetřily nějaké watty?


Možná Ostravská nebo Olomoucká na prohlídku do Plzně,brněnský ještě na to nejsou zralý.Jsou moc mladý.


Včera asi ve 14 hod. jsem potkal na dálnici trailer, na kterém byla naložena Anitra. Svištěla si to směr Praha.


Dneska nasazena Anitra na 3/10 a tom se myslel,že se na desítce nikdy neobjeví,na Str.Skálu(k Zetoru) to není potřeba a do Lískovce jezdí jen ve špičkách.Docela rád bych věděl jestli tam byla i ráno,na d-10 nejsou ráno a odpoledne stejný vozy,kromě celodenních kurzů.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
To je zas jednou novinka jak Brno... Ony se tam objevovaly i před x měsíci, když jezdí i v Neděli místo spřažených vozů...


pd píše:
Martin Š. píše:
Musím dodat, že taky se anitry oběvili na linkách d-12 a d-13 ( to jezdily v sobotu 6.září 2004 ).


Já teda mám v kalendáři u 6. září napsané pondělí :lol:

Ne já jsem se spletl. V sobotu 3.září 2004


pd píše:
Martin Š. píše:
Musím dodat, že taky se anitry oběvili na linkách d-12 a d-13 ( to jezdily v sobotu 6.září 2004 ).


Já teda mám v kalendáři u 6. září napsané pondělí :lol:

Ne já jsem se spletl. V sobotu 3.září 2004


pd píše:
Martin Š. píše:
Musím dodat, že taky se anitry oběvili na linkách d-12 a d-13 ( to jezdily v sobotu 6.září 2004 ).


Já teda mám v kalendáři u 6. září napsané pondělí :lol:


Já taky, to bude asi nějakej ERROR, budem to muset jít reklamovat :wink:


Martin Š. píše:
Musím dodat, že taky se anitry oběvili na linkách d-12 a d-13 ( to jezdily v sobotu 6.září 2004 ).


Já teda mám v kalendáři u 6. září napsané pondělí :lol:


VS píše:
Jak všichni ví jsou od Září garantovány NP kurzy s Anitrama(1xd-2,4,5,6,11).No ale Aniter jezdí víc,určitě dnes 3x d-2(5,12,14/2 nevím to jistě),2x d-5,1x d-4,6,7,11 a taky na d-9(3/9).To je ale všech 10 vozů? To nepotřebují držet aspoň nějakou zálohu,když sou teď NP kurzy na některých linkách už garantovaný? Kde se vlatně mají Anitry objevovat,kromě těch garantovaných kurzů(např. na té 3/9 byla už včera)?


Musím dodat, že taky se anitry oběvili na linkách d-12 a d-13 ( to jezdily v sobotu 6.září 2004 ).


Jak všichni ví jsou od Září garantovány NP kurzy s Anitrama(1xd-2,4,5,6,11).No ale Aniter jezdí víc,určitě dnes 3x d-2(5,12,14/2 nevím to jistě),2x d-5,1x d-4,6,7,11 a taky na d-9(3/9).To je ale všech 10 vozů? To nepotřebují držet aspoň nějakou zálohu,když sou teď NP kurzy na některých linkách už garantovaný? Kde se vlatně mají Anitry objevovat,kromě těch garantovaných kurzů(např. na té 3/9 byla už včera)?


Proč šílenci? Místo toho, aby se s 5 tramvajemi piplali celý rok, tak takhle můžou výrobní kapacitu využít ještě pro něco jiného (mají-li pro co). Určitě by zvládli za rok ještě víc než 15 Aniter, rozdělené na tři roky je to hlavně kvůli penězům - DP nesežene (nedostane) za rok tolik.


Ve Skode jsou silenci. 5 mesicu = 5 Aniter. Misto aby si to rozvrhli na celej rok, tak poslou 1 anitru mesicne. Vzdyt oni by zvladli vsech 15 za rok. Takze pokud chce DP 2 jeste letos, tak ti silenci je taky letos dodaji.


adam_r píše:
Anonymous píše:
Slyšel jsem, že letos.

Videl jsem to i nekde na strankach http://www.skoda.cz. Adresu bohuzel nevim, ale treba to najdete.


Možná tady http://www.skoda.cz/stranky.asp?Q853A=C6J1P1T0K42ID4687 , ale nepíše se tam, že by letos.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Anonymous píše:
Slyšel jsem, že letos.


Videl jsem to i nekde na strankach http://www.skoda.cz. Adresu bohuzel nevim, ale treba to najdete.


Slyšel jsem, že letos.


Dneska v provozu 9 Aniter což je maximum,dokonce dvakrát na d-2 a d-11,tradičně na d-5,6,7,ale taky na d-12(kurz 3/12) No na té d-12 dal výjezd do Husové při dešti té 1812 nasazené na d-12 docela zabrat,ale když vyjedou na Kraví Horu musí zvládnout všechno..Mluvilo se o dodání 2 vozů navíc,ty mají přijít příští rok nebo ještě letos?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1398 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:49
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]