Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 229    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 229  Další
Autor Zpráva
Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Také mi tam chybí zastávka v místech s (ne)křížením s ulicí Dvořiště. Ideální pro obsluhu bohunické části (Souhrady, Dvořiště), využitelná pro školu Elišky Přemyslovny i pro část obytného komplexu Leskava. I vzhledem ke kopcovitému terénu by se hodila. Mezi terminálem a Kosmonautů je to cca 600 metrů, tedy docela dost.


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Podle mě si ani nevšimli, že linka 37 už nejezdí ani na Osovou a po zprovoznění šaliny do kampusu se na tom jistě nic měnit nebude. Možná to je jakože maximální posuzovaný rozsah dopravy pro účely měření hluku. Těch podivností je tam ake víc, v jednom z plánků jsou dokonce naznačeny dávno neexistující linky 29 a 79. Ten závlek a-50 je dost otázka, prodloužení jízdní doby by bylo docela výrazné, už tak je dost pomalá, kdyby se dalo dostat od terminálu přímo na Vyhlídalovu, tak by to šlo, ale s tím se nepočítá. Taky je špatně vypočítaná intenzita autobusové dopravy, nějak si asi neuvědomilli, že závleky by patrně byly v obou směrech linky 50, tj. ne 60 spojů v jednom směru, ale 120. Mně by spíš dávalo smysl prodloužit tam E56 - rychlé spojení z jihozápadního brněnska i na sever Brna.
Potom ještě současná podoba projektu celkem háže klacek pod nohy (resp. do výpletu) cyklodopravě, ale připomínka už je v přípravě.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Já myslím, že taková t-25 to kapacitně bez problému utáhne. Nicméně by byla fajn nějaká linka i pro místní, tedy jih Bohunic a Lískovce, kteří to mají k šalině daleko a rádi by ten vlak využili. Ale je to něco z mého pohledu navíc (v době škrtů), primární musí být šalina. Proto se spíš divím, že v návrhu je t-25, a-50 i t-37, což je špičkový 5 minutový interval na 15 minutový vlakový interval.
Z výše uvedeného mi proto nedává smysl linka 61 (i kdyby zůstala), protože je víceméně využitelná jen v úseku k nemocnici (stejně jako t-25). Nyní těžko plánovat, protože pravděpodobně dojde k většímu překopání linkového vedení. Ale nabízí se využít a-69 (nebo její obdobu pro starou zástavbu Lískovce), a-51, případně regionální a-403 a ideálně s návazností na vlak. U té a-50 to bude nárůst jízdní doby aspoň o 4 minuty, proto si úplně nemyslím, že je to dobrý nápad (kdyby existoval alespoň průraz přes ulici Dvořiště, který v posouzení vůbec není)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
K terminálu by se třeba dala přivézt linka 61 od campusu, pokud teda bude ještě tou dobou existovat.


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Tam je zajímavá tato pasáž
Citace:
... Záměr neklade významné nároky na dopravní infrastrukturu dotčeného území. Dopravní efekty záměru se dělí do dvou skupin:
1) Dopravní obsluha terminálu IDS. V tomto případě jde o dodatečný nárok v těchto intenzitách:
· trolejbusy MHD: 160 spojů za 24 hodin (tj. 320 průjezdů profilem příjezdové komunikace za 24 hodin), jde o prodloužení stávající
trolejbusové trati ze smyčky Osová (stávající linky MHD č. 25 a 37) k terminálu,
· autobusy MHD: 60 spojů za 24 hodin (tj. 120 průjezdů profilem příjezdové komunikace za 24 hodin), jde o zasmyčkování stávající
autobusové linky MHD č. 50, projíždějící po ulicích Osová-Elišky Přemyslovny-Hraničky, přes terminál IDS ...

Ale trochu předpokládám, že se spíše jedná o maximální teoretickou variantu než tu reálnou. Vést tam všechny tři linky je podle mne zbytečné. S velkou rezervou budou stačit dvě. Otázka také je, zda je vhodné takto prodlužovat jízdní dobu linky 50 a spíše nevyužít jinou nebo novou linku (přímo navazující na vlak)


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Asi sem: na portálu EIA je zveřejněn záměr na prodloužení trolejbusové trati k nádraží do Lískovce.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Pokud to tu ještě nikdo nepsal, tak 3508 stojí na Hviezdoslavove a má pravou bočnici v červenémátěru s reklamou na coca cola a nápisama Slatinská 33.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
3136 je od úterka ve Zlineru.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
790
25 led 2006 09:46
V roce 1986 se konala vůbec první veřejná akce s historickými trolejbusy u příležitosti semináře, který TMB pořádalo k 50. výročí trolejbusů v ČSSR. Na závěr bylo potřeba přejet z vozovny Husovice do vozovny Slatina a jízda v protisměru z Cejlu do smyčky u hlavního nádrží (tehdy už opět normálně fungovala) byla zvolena jako nejjednodušší možnost. Možná i jediná - snad tehdy Radlas nebyl průjezdný.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Forbes doporučit nemůžu, protože kolikrát dělá hlásnou troubu a reklamu "pilotům letadel" a lidem, co mají jenom "potenciál," ale reálný projekty jsou pak jen černá díra.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Úvaha o zbytnosti investic do retro vozidel v dobách krize je určitě legitimní, nicméně ono to "odkládání zbytných projektů na lepší časy" je celkem ošidný. Zvlášť pak u projektů vyžadujících dlouhodobou přípravu, což renovace vozidel zcela určitě bude.

Připravovat projekt s vidinou toho, že následná realizace půjde na dobu neurčitou k ledu z důvodů čekání "na lepší časy" je do určité míry ztráta času, protože část věcí se pak musí zase aktualizovat. Nepřipravovat nic zase znamená, že v "lepších časech" není co realizovat a příprava zahájená v "lepších časech" zase znamená, že fáze realizace může vyjít do těch "horších časů."

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Jakub S. píše:
Jasně, korunka ke korunce, ale toto je doopravdy slza.


Reakce i na příspěvek Zdendy.
Vždycky, když někde čtu nebo slyším, že něco je "jen slza", tak se ptám, kolik že to ta "slza", kterou si mohu dovolit, vlastně je? 0,1%? 1%? 2,5048527%? A kdo a na základě čeho ji stanoví?

Ale teď vážněji. V tomto konkrétním případě představenstvo nebo dozorčí rada určilo, že si šest mega DPMB může za současné situace dovolit. Tak je to v pořádku, (i) od toho tu jsou a za svá rozhodnutí jsou zodpovědní. Já de facto jen říkám, že mít hypotetickou možnost o takovéto investici rozhodovat, tak bych byl za současné situace minimálně pro odložení na lepší časy....


Offline
Uživatelský avatar

606
06 led 2011 14:32
Brno
MartinV píše:
Lukáši, co je důvodem obsazení víkendových kurzů 27Tr? Samozřejmě mi to nevadí, jen by měl zajímal na důvod.


Žádný oficiální důvod nemám. Jen si myslím, že důvod přesunu 27Tr do Husovic je kvůli maximálnímu využití z hlediska záruky. O víkendu se vypravuje 14 kloubových pořadí, což při současném rozdělení vozů mezi vozovnami (10 Komín, 10 Husovice) vychází. V létě by mohl být jako další důvod klimatizace pro cestující.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
S Pressem, když už jsem u Morgalu, je zajímavý rozhovor i v lednovém Forbesu (což je celkově velice inspirativní časopis/magazín, který mohu doporučit).


Offline
5
17 čer 2021 20:05
K blokové smyčce a fotce historiků. Co jsem tu fotku našel, tak mně nikdo hlavně nedal odpověď, proč ty vozy jely obráceně a stojí v protisměru... To si toho nikdo nevšiml?
https://foto.bmhd.cz/foto/17918

Pepola: ty sloupy byly údajně vyměněny v r. 1996 a nepočítaly se zatížením, které tam teď vznikne. A upřímně, když to je někdo ochoten zaplatit, tak ať se vymění. Aspoň budou pořádné s velkou výdrží proti korozi.

Pvvs: a Ostrava je teď neprovozní?

Martin V: účel TMB je hlavně zachovat vozidla a pro zachování je dobré je občas i projet, ale ne furt někde jezdit. Takže duplicitní sbírka je možná nelogická, ale umožní představovat, byť omezené množství, historiky veřejnosti. A tyristorová 9Tr ještě v Brně není. Je to sice marginální rozdíl, ale při současném provozu obou to bude určitě veřejnost kvitovat.

ZGHK: problém většiny lidí je, že neumí počítat správně s čísly. Každý zná ta svoje. Pro chudáka je milion nedosažitelná částka a hned vidí, co by se z něho dalo pořídit, pro boháče jsou to drobné, které neřeší.
Dáme si příklad ze života.
Když mně zdražili benzín, tak zdražení pro mne znamnalo náklad cca 1000 kč za měsíc, což se bavíme asi o 0,4% ročního příjmu.
Oprava karoserie vyjde na 3,5 mil a DPMB měl příjem v r 2020 3,5 mld. To je 0,1% ročního příjmu. DPMB tak bude touto položkou zatížen 4x méně, než mne zatížilo zdražení benzínu... Ale vůči sobě jsou ty náklady neporovnatelné.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Když už tu je řeč o financování muzea, tak dneska byla na Vltavě Vizitka s Janem Pressem ředitelem Morgal a říkal v ní i pár vět o financích, jak málo dostávají na nové akvizice a celkově sbírkovou činnost, doporučuju poslechnout pro celkový kontext.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Je pak vhodné si položit otázku, zda zastavení projektu, který si řekne za celý letošek jednotky miliónů Kč je ta správná náplast na ztrátu DP, která se pohybuje každý měsíc v desítkách miliónů Kč... Kdyby bylo takových projektů (které lze zastavit/odložit...) desítky, tak nic neřeknu. Jasně, korunka ke korunce, ale toto je doopravdy slza.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Ale jo, historická vozidla jsou v principu OK. Ale když DP (oprávněně) naříká nad současnou cenovou úrovní energií, tak já jako daňový poplatník si pokládám otázku, zda je zrovna teď pravá doba objednat takto drahou opravu a zda by nebylo lepší s ní počkat, až se ceny energií (resp. finance DPMB) stabilizují.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ZGHK: ty plány na retro 9Tr tu ale byly již před zvýšením cen za PHM/E/plyn, takže nějaké náklady tam padly. A zároveň je podle mě dobré se na to dívat v dlouhodobém horizontu. DP chce mít park retrovozidel, což chápu jako takový duplicitní systém k TMB, kde moc peněz od státu zřejmě není. Což je škoda. Jednak to, že na historická vozidla, potažmo celé muzeum, nejde od státu adekvátně peněz, jednak že tu máme dvojí sbírku. Kdyby byla jedna, myslím, že by se počet historických vozidel dal optimalizovat.


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Karosa B732 píše:
Co tím přirovnáním chtěl autor říci? :-)


Autor tím chtěl sdělit, že utratit nějakých 6 mega (což dle mého finální cena za reko bude) z veřejných (a tedy i autorových) peněz za šotohračku v době, kdy nafta, plyn a elektřina stojí tolik, co stojí, je na významné pozdvihnutí obočí.
Nehledě na to, že obdobný kousek už (a dokonce v Brně) existuje.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ale ony se nevyřadily bez zachování.. V TMB je 9Tr a to aktuálně asi jedinej provozní odporovej vůz v republice.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Lukáš S. píše:
Předpokládám, že je to kvůli záruce a obsazeních všech víkendových kurzů 25/26 vozy 27Tr.

Lukáši, co je důvodem obsazení víkendových kurzů 27Tr? Samozřejmě mi to nevadí, jen by měl zajímal na důvod.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Za chyby se platí a vyřadit 9Tr bez zachování jediného kusu pro budoucí generace byla chyba, za kterou teď holt zaplatíme.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
ZGHK píše:
Jen tak pro info, oprava kastle 9Tr 3136 přijde na krásných 3,5 mega. Fungl nový parciální kousek se vším všudy na 11,8 mega. Závěry nechám na vkusu každého šotouše:-)

Ono, opravovat, či skoro znovu vyrábět kovovou karoserii oblých tvarů tvarů 9Tr asi bude řemeslně dost složitá práce, a kvalitní řemeslníci si nechají za práci adekvátně zaplatit.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ale to je jenom kastle :) Furt chybí celá tyristorová výzbroj, sloupek řízení ...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5705 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 229  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 17:41
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]