Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 11 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Utekl mi čas pro editaci, tak vkládám poslední příspěvek ještě jednou:
Tak 405 žádná nesedí, Tráboš, ani Cross to nebyl, tak jsem jel asi 406, kde je mimo jiné i pár nových Crossů BDS nejspíš z Bíteše...
Vzal jsem si na pomoc vypravenost a koukám podle RZ na S-A. Půlku spojů 405 jede ADOSA, většinově Cross LE, jednou i Tráboš C12, proto mi to nesedí. Asi teda půjde o některý z nových Mercedesů.
Uvnitř docela ticho, plyšové sedačky i něco jako plyšový koberec na bočnici a rovné parapety.
Jinak jsem opakovaně narazil na 402 na MAN z Bíteše a docela dobré svezení, zrovna dneska jsem jím jel i zpátky za město.
Jenom bych řekl, že oproti Crossu má užší a kratší rozteče, celkově hodně tvrdé sedačky a za řidičem zbytečný dvojschod na tu dvojsesli na předním levém kole bráno pohledem ve směru jízdy.
Třeba v prostřední nízkopodlažní pasáži je čtyřsedačka proti sobě a má krátký prostor na nohy, že dospělí si proti sobě sednou nejspíš jenom dva, s vodicím psem nejspíš jenom jeden, osobně vyzkoušené s mým borderákem.
Proto radši sedím vzadu u motoru nad schody a jinak tříbodové pásy přijdou vhod, když už člověk musí sedět na takové tvrdé věci.
Neříkám, že je Cross nějaký zázrak, ale v něm do té sedačky víc zapluju a je víc měká a pokud má v nových modelech i tříbodové pásy, tak sedím pohodlně jak v autě.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Tak 405 žádná nesedí, Tráboš, ani Cross to nebyl, tak jsem jel asi 406, kde je mimo jiné i pár nových Crossů BDS nejspíš z Bíteše...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ten to nebyl, myslím, že jsem se tam pohyboval okolo 14:40 až 14:50, čas nevím přesně, z trolejbusu jsem vystupoval na Úvoze v 14:51. Nějaké Trado to ale nejspíš bude, když převzali Adosí linku 405.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
V 15.02 přijel na Mendlák kurz 40501 v podání hybridního Citara, dopravce Trado Bus.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jo, jinak jsem byl okolo třetí na Mendláku a mají tam pěknej bordel. 405 staví v jízdním pruhu na Veletržní, protože v zálivu nějací idioti normálně parkujou auta. Takže bezbariérovost v ##MLUVÍM SPROSTĚ##, pro trajfl totéž. Fakt bych takový lidi nakopnul do ##MLUVÍM SPROSTĚ##. Jinak návaznost pěkná, přijel jsem od kampusu a hned za 2 minuty jel trajfl směr Úvoz v podání 27Tr. A na 405 něco nového, pohodlného, ale co, to nevím. Tradiční CN Tráboš to nebyl.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Sedí. O půl šesté to znova zavřeli, tentokrát i s vlaky a Hybeškou. A teď už je to opět průjezdné.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jel jsem osmičkou v 16:57 z hlavního směr Lískovec a nikde nic, šalina jela úplně normálně bez omezení. Takže to časově nějak nesedí.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Na Nových sadech máme veselo: https://www.idnes.cz/brno/zpravy/brno-p ... -zpravy_pp


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Pisárky si většinou svoje vozy rozebíraly, nicméně v poslední době probíhá vytěžování dílů z některých jejich vozů v ústředních dílnách.

EDIT: ..a vzhledem k tomu, že na skladech už některé ND přetékají, tak není potřeba vše těžit, proto může vypadat vůz kompletní. Pantec se však vždy hodí, ostatně proč by se prodával/daroval vůz bez něj..


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
... však se voza rozebírají ve VM...

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
No vzhledem k tomu, že byla uvnitř zcela kompletní, tak mi to tak úplně nepřijde ...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
To spíš šrot..


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Před chvílí táhla 1085 nějakou T3 bez pantografu, myslím že to byla 1637, a kryla je 1097. Potkal jsem je na náměstí Svobody. První dar?

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
478
14 úno 2014 15:19
Brno
Které vozy by měli jít darem na Ukrajinu?


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jakub S.: My neobjevili žádnou novinku, aspoň já teda jenom potvrzuju, že ta hláška fachčí, ne že jde o nějakou Ameriku. Navíc jsem tím trajflem jel po x měsících. Jak nestuduju na ekonomce, ani nemám jiný cíle v Pisárkách, tak 25/26 jezdím minimálně.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Pánové, nechci vám kazit radost, ale objevili jste Ameriku ;-). Hláška v ukrajinštině byla doplněna někdy v prvních dnech po rozjetí asistenčního centra a dokonce si myslím, že info o tom fórem už jednou proběhlo.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Taky jsem to slyšel v trajflu minulý týden, měla by to být hláška o asistenčním centru, která nahradila anglickou hlášku Exhibition center. Zajímalo by mě, jestli se hlásí v ukrajinštině i hlavní nádraží, když už...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Jeden ze zdejších uživatelů by ti to mohl říct naprosto přesně. Jen nevím, jestli sem ještě chodí...

Každopádně to v překladu znamená "přístup k Asistenčnímu centru pomoci". V ukrajinštině by to mohlo být "доступ до Довідкового центру допомоги", ale tím pravopisem si jistej nejsu. Spíš to jenom odhaduju s pomocí Google překladače.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Nevíte někdo, co se hlásí jako dodatek navíc k zastávce Výstaviště, hlavní vstup? V sobotu jsem jel po delší době přes vystec a po ohlášení názvu zastávky jsem uslyšel jakési zamumlání...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Robert píše:
Silnice Křtiny-Adamov je něco trochu jiného. Není tam blízko řeka, která způsobuje erozi podloží, i provoz tam vypadá trochu jinak. Tady bych obavy opravdu neměl. Zabrat dostane, ale vydržet by to měla.

Ne že by to byla dálnice, ale i z vlastní zkušenosti je úsek Křtiny-Adamov příjemnější než úsek dále do Bílovic.

Každopádně ta otázka na linku 4 je zajímavá a na místě. Ale pořád z Bílovic bude dost spojů, takže asi zůstane.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jedná se o stavbu cvičného polygonu HZS jehož součástí bude maketa tramvajové trati.

https://www.hzscr.cz/clanek/brno-11-10- ... du-eu.aspx

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Dotaz pro znalé, na Káčku jsem našel zajímavé fotky:
https://www.k-report.net/ukazobrazek.ph ... ref=48/170
https://www.k-report.net/ukazobrazek.ph ... ref=48/170
Ví někdo víc?
Je to v areálu Zetoru.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Silnice Křtiny-Adamov je něco trochu jiného. Není tam blízko řeka, která způsobuje erozi podloží, i provoz tam vypadá trochu jinak. Tady bych obavy opravdu neměl. Zabrat dostane, ale vydržet by to měla.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Nikdo to samozřejmě předem nemohl tušit...

A jaký je plán, až bude nadměrným provozem autobusů zničena i silnice z Adamova do Křtin? Což se samozřejmě nestane, nikdo se ne to nepřipravuje, a až se to stane, tak budeme zase všichni překvapení.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Ách, ano, máš pravdu. 1 spoj za hodinu na xS2A Adamov má zůstat. Špatně jsem si to vyložil, že to prodloužení má být jen z Bílovic do Babic.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 14:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]