Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 141 z 142    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 138, 139, 140, 141, 142  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
M3 píše:
Na zkušebních jízdách KT8 1712 s nízkopodlažním článkem.


Vím, už je v evidenci. Dík. :wink:


Na zkušebních jízdách KT8 1712 s nízkopodlažním článkem.


Anonymous píše:
muze kt8 tahnout nebo tlacit dalsi kt8?diky karel.


Pokud vím tak ano.Nedávno jsem videl táhnout 1704 z d-8 tramvaj 1728 takze asi jo... :wink:


muze kt8 tahnout nebo tlacit dalsi kt8?diky karel.


Pomkud jsem dobre videl tak 1737 byla posprejována stribrnou barvou alespon se mi to tak jevilo - byla uz tma :wink: !


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
pd píše:
Nějakou opravenou KT8D5N jsem včera jel (číslo nevím, že by to byla ta 1733 ?). Vypadala docela čistě... a taky zmizely poutka na držení, škoda...


Poutka na držení... To už je lepší se nedržet vůbec, než se henglat na těch přiblblých kožených uších... :wink:


Nějakou opravenou KT8D5N jsem včera jel (číslo nevím, že by to byla ta 1733 ?). Vypadala docela čistě... a taky zmizely poutka na držení, škoda...


Taky jsem ji viděl.Akorát jsem bohužel viděl ty poškrábaná okna :cry: .A po asi 1 měsíci jsem spatřil 1711 na Cvičné jízdě :wink: .Romík


Offline
38
22 čer 2004 08:50
tak už zase jezdí 1733, dnes ráno jsem ji viděl na Mendláku na zkušební jízdě. Má krásný nový lak, světle oranžový pantograf, šedý podvozek... Uvnitř nesvítila, a tak to vypadalo, že ona nejsou poškrábaná - nebo že by je opravdu vyměnili? Jen vzadu ji chyběl kryt spřáhla - boční byly


pd píše:
Dvojsedačka koukající do kloubu je i ve středním článku R.N2 a taky tam není zábrana.
A co kdyby se ty dvě bedny daly na sebe? Tak aby zůstal prostor aspoň pro tu dvojsedačku. Tím by se sice jedno místo ztratilo, ale myslím že výhody stále převažují.


To by bylo fakt dobrý.To jedno místo je jedno. 8-)


adam_r píše:
pd píše:
Dvojsedačka koukající do kloubu je i ve středním článku R.N2 a taky tam není zábrana.
A co kdyby se ty dvě bedny daly na sebe? Tak aby zůstal prostor aspoň pro tu dvojsedačku. Tím by se sice jedno místo ztratilo, ale myslím že výhody stále převažují.


Ty bedny jsou jedny z mala mist, na kterych se da sedet a babky na nich sedet nechteji, tak mi je neberte :wink:


Správně je to pravda. :-P


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pd píše:
Dvojsedačka koukající do kloubu je i ve středním článku R.N2 a taky tam není zábrana.
A co kdyby se ty dvě bedny daly na sebe? Tak aby zůstal prostor aspoň pro tu dvojsedačku. Tím by se sice jedno místo ztratilo, ale myslím že výhody stále převažují.


Ty bedny jsou jedny z mala mist, na kterych se da sedet a babky na nich sedet nechteji, tak mi je neberte :wink:


Dvojsedačka koukající do kloubu je i ve středním článku R.N2 a taky tam není zábrana.
A co kdyby se ty dvě bedny daly na sebe? Tak aby zůstal prostor aspoň pro tu dvojsedačku. Tím by se sice jedno místo ztratilo, ale myslím že výhody stále převažují.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ma to 2 proti . V tech bednach jsou rozvadece, ktery jsou dost podstatny pro udrzbu vozidla. A hlavne by mely zustat v suchu a pristupny. To se umistenim pod vuz ztraci. Ta dvojsedacka koukajici do kloubu. Pred to sedadlo na kraji by jsi musel umistit zabranu proti padu cestujuciho do prostoru (nejaka norma) .


ds (v tématu T3) píše:
An druhou stranu u obousměrný tramvaje to jaksi jinak udělat nejde, že... Asi by působilo trochu divně, kdyby měli všichni cestující sedět proti směru jízdy...


Ale ono by to šlo a ani nemusí všichni cestující sedět proti směru jízdy - viz horní nákres.

A kdyby se ještě podařilo někam vymístit ty bedny u kloubu (třeba v rámci rekonstrukce na RN2), tak by se na jejich místa mohly přesunout sedadla z úzké uličky, tam kde je teď 2+2. Tím by se zlepšila průchodnost při zachování stejného počtu míst k sezení - dolní nákres. A taky už by se konečně mohly místo původních sedáků dát pohodlnější polstrované, potom by tahle tramvaj neměla chybu :-D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Bílý nátěr není na trvalo (aspoň doufám), asi je to příprava pro celovozovou reklamu. Ale k té podlaze nemám slov :evil:


Je pravda ze rekontrukce 1706 se povedla, ovšem moc se mi nelíbí že nechali v dílnách staré okna, které jsou již nyní dost poškrábané, je sice prvda, že by bylo jen otázkou času, kdy by byly opět poškrábané i nové okna, ale přece jen.... . Dále bych jsem více ocenil, podlahu z jiného materiálu mám namysli protiskluzovou podlahu a ne klasickou gumový potah a ještě jedna výtka, raději bych jsem 1706 viděl v kalsickém "brněnském" nátěru, slušel by jí více než-li bílý nátěr.
:evil:


Honza píše:
Nebylo by lepší vést co druhou d-1 v sedle jen do Komína? U nás v Bystrci je prázdná a vozí vzduch. Přestup by byl možný na d-3 a interval by s d-1 tedy byl 5min.


Tyto zkracene d-1 by pak asi jezdily prazdne i v useku Komin -- Pisarky. Naopak ty ostatni d-1 by byly plne pres mesto (cestujici do Bystrce by cekali az na primou d-1 do Bystrce, nechteli by v Komine presedat).


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Nebylo by lepší vést co druhou d-1 v sedle jen do Komína? U nás v Bystrci je prázdná a vozí vzduch. Přestup by byl možný na d-3 a interval by s d-1 tedy byl 5min.


Se 1706 jsem jel už minulou neděli. Oopravdu se povedla.


1706 už vesele jezdí s cestujícími!


KT8 - 1706 byla dnes na zkušební jízdě, celá je v bílém nátěru s nízkopodlažním článkem.


Téma o tramvajích KT8D5


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
N 1735 se nakupovaly novy dily. Hodne tusim od Pragoimpexu. Jinak po nehode je odstavena 1738 . Ponekud ji pomuchlal polskej autobus u grandu.


Jo,1735 je už opravená a jezdí - nedávno to ještě byla jediná neposprejovaná a nepoškrábaná KT8D5N v Brně , dokud nepřišli nějací debilové a.... :-x


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3537 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 138, 139, 140, 141, 142  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:17
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]