Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 23 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
9
09 lis 2019 10:00
Nevíte někdo co na té x10 bude jezdit zač, jestli minibus z Medlánek nebo normální sólo ze Slatiny?


Offline
586
25 říj 2019 10:12
Jsem teda velice zvědavej na vytížení hlavně mimo začátky/konce směn... Osobně si myslím, že to bude převážení vzduchu. Možná kdyby to bylo zavedeno na delší dobu než 4 dny, tak by si to cestující našlo, ale jinak se mi jeví skoro až zbytečné. I když do budoucna má určitě tahle lokalita na nějakou podobnou linku potenciál.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ano, jízdní řád zde.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Od zítra do pondělního poledne bude jezdit výluková linka x10, která bude jezdit po komunikacích, které byly dříve v uzavřeném areálu Zetoru. Dnes jsou některé z nich přístupné, ale svézt se zde autobusem moc často nedá. Řekl bych, že to je asi poprvé (pokud pomineme závodní dopravu, pokud někdy dříve byla).


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
No to je jednoduchý. Kdyby se nic nedělalo a nebylo venku několik ED a TD protahovačů kroužících celou noc, tak by to nejezdilo a byla by to velmi viditelná situace. Jenomže ony jezdily - např 3239 se vrátila (už s přezutými protahovacími botkami) asi v sedm ráno. Vše i s přesčasy (např Lukin jezdil někde pod husovickým kursem) několika pracovníků, takže ráno se jezdilo. Ne nijak zásadně přesně, ale to asi nikdo nečekal. Vlastně to byl běžný stav, takže vlastně nebylo vidět to úsilí, co to dalo.
Když se dívám na naše dvě auta, na obou je teď už centimetr ledu. To snad ani nepamatuju.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Kdyby se pravidelně nemazalo a v noci ze včerejška na dnešek neprojížděly tratě, dopadlo by to možná i hůř jak v roce 2014. Déšť byl dost extrém, sněžit začalo někdy až kolem půl čtvrté.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Před sedmi járama ta ledovka byla extrémní, ale kdyby se na prevenci dlabalo, tak byly u výjezdů větší problémy. Určitě hodně pomohlo projíždění tratí a mazání trolejí. V Otrokovicích to očividně neudělali a jak dopadli.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jakub S. píše:
Mimochodem, právě nyní vyjíždí z Pisárek poslední tramvaje. Je zřejmé, že se projevily zkušenosti z ledovka pár let zpátky.

Zkušenosti jistě pomohly, ale řekl bych, že v tom prosinci 2014 byla ledovka ještě o hodně horší

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
124
18 srp 2019 17:01
Na to, jak šeredně vypadala předpověď počasí, tak jsem byl ráno spokojen s dopravou. Silnice uklizené, šaliny a trajfly jezdili až na pár výjimek a zpoždění odpovídalo běžné ranní špičce.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Mimochodem, právě nyní vyjíždí z Pisárek poslední tramvaje. Je zřejmé, že se projevily zkušenosti z ledovka pár let zpátky.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
60
04 dub 2019 16:25
Blekfild (/ Пряшів)
No, práve na to čučím. Na Roosveltovej bol nejaký problém, ale už sa pokračuje s +50. Ešte bolo niečo okolo Výstaviště. Inak je prejazdné pre šaliny v zásade všetko.

Od Tomkáča na Líšeň prvý trajfl schytal +25 ale ostatné už nemajú problém. Kohoutovice a Šlapanice bez problémov od prvého spoja.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Snad nebude. Brousime glajze i troleje celou noc. Chtěl jsem sem dát foto přílohu, ale neleze se :(

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Venku pěkně leje, ráno to bude průšvih s takovou u šalin a trolejbusů.

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
586
25 říj 2019 10:12
ZGHK píše:
Z webu DPMB: Z důvodu demolice části silničního mostu nebude pravděpodobně ve dnech 12. – 15. února 2021 možná jízda tramvají na Stránskou skálu. Linka 10 bude odkloněna do smyčky Novolíšeňská, náhradní doprava bude zajištěna od zastávky Novolíšeňská okružní autobusovou linkou obsluhující areál strojírny Zetor.
Čímž se mimochodem, díky souhře výluk, linka 10 vrací na svou bývalou trasu, byť přes centrum pojede jinak.


Offline
307
21 dub 2009 20:30
ZGHK píše:

No on ten můj původní dotaz směřoval k tomu, zda do těch fabrik dole v bývalém Zetoru + těch, které tam teď bují, opravdu jezdí (a v nějakém střednědobém výhledu jezdit bude) tolik substrátu, aby to odůvodnilo tramvajový provoz do jinak naprosté pustiny a zda by nebylo levnější nechat pendlovat bus mezi areálem Zetoru a třeba Novolíšeňskou.


Z webu DPMB: Z důvodu demolice části silničního mostu nebude pravděpodobně ve dnech 12. – 15. února 2021 možná jízda tramvají na Stránskou skálu. Linka 10 bude odkloněna do smyčky Novolíšeňská, náhradní doprava bude zajištěna od zastávky Novolíšeňská okružní autobusovou linkou obsluhující areál strojírny Zetor.

Že by první test? ;-)


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
https://brnensky.denik.cz/nehody/traged ... 10128.html
Ví někdo podrobnosti?


Naposledy upravil xcav8 dne 29 led 2021 08:20, celkově upraveno 1
opraveno aby se dal odkaz zobrazit


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
MartinV: Fakt by mě zajímalo, čí je toto vlastně iniciativa. Oni i ti politici mají reálnou představu, s lidmi z DP či Kordisu v kontaktu jsou. Ale lanovka do toho nesedí, to se musí tlačit záměrně mimo zrak a pozornost soudných lidí.


Offline
46
07 lis 2020 17:50
2666 dneska po 2 měsících na lince :wink:


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
A cenu za nejzbytečnější stavbu získává.. :pray:


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Zdopravy: Lanovka Pisárky - kampus jde do posouzení vlivu na okolí

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Psal jsem o Lesnické, což vychází z vlastní empirické zkušenosti. Žabovřeskou mám jen zprostředkovaně z webu, ale ani tam se nezahálelo - hned po zahájení výluky demontovali vrchní vedení a od kapličky začali s vytrháním glajz. Příprava na vlastní ražbu i na založení opěrné zdi a galerie nejspíš zabere nějaký čas a ty práce nebudou na první pohled vidět.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Sorry, ale na Žabovřeské teda rozhodně závratným tempem nemakali. Na všechno času dost.
Mám docela srovnání se stavbou D48 (za provozu) a obchvatu F-M. Tam to je vražedné tempo a opravdu se maká.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Když se chce, tak to jde. Na Žabovřeské taky po většinu času makali, jako by je píchla včela. Tady se navíc sešel dobrý timing, kdy se výkopové práce budou dělat za klimaticky drsnějších podmínek, ale obnova komunikace už spadne do klimaticky ideální doby (září po největších vedrech). Odhaduju, že investor po zkušenostech s Plotní bude aktivnější a že prodlení nenastane. Neměly by ani hrozit velké komplikace s přípojkama, které jsou po většinu délky pouze na jedné straně (pouze od Volejníkovy po Zemědělskou na obou stranách). Takže zůstávám optimistou.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Tak na tom ale není nic překvapujícího, rozbombardují to co nejdřív to jde a pak nastane technologická přestávka v řádech měsíců.

No ale třeba se v tomhle případě pletu a práce bude probíhat kontinuálně. I když na pohádky bych už ve svém věku věřit neměl sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Hned první pracovní den se na Lesnické docela intenzivně pracovalo. Fréza zrušila povrch komunikace na východní straně ulice, kolem Tomanovy se likvidovaly stožáry vrchního vedení a vyndávala se panelová zádlažba. U křižovatky s Trávníkami byl připraven bagr pro výkop kanalizace. Akorát mne trošku překvapilo, že těžiště prací bylo nahoře a ne dole - podle inženýrské poučky se kanalizace staví odspodu, ale asi to mají technologicky ošetřené.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 10:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]