Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 20 z 90    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 90  Další
Autor Zpráva
Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Pro CPI (https://cpipg.com/portfolio/nova-zbrojovka-brno).

Linka v provozu 6--10, 13--23, vypravován minibus 30062.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Pro koho se to jezdí, když je tam půlhodinový interval?


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Ano, je tam zvláštní linka Malinovského náměstí - Nová Zbrojovka (bez zastávky).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
On si někdo objednává autobus do areálu Nové Zbrojovky? Včera jsem z vlaku viděl stát v té nové smyčce u "zastávky" brněnského Stratose...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Jak to dopadne bude určitě zajímavé. Hlavně pokud se nechá 40 v současné podobě, tak do Újezda se bude muset odjíždět z druhé strany od Vaňkovky. Což nemusí být nejšťastnější, když 48 bude odjíždět z druhé strany. Obdobně u linky 61, pokud se nebude otáčet přes nádraží, tak 40 a 61 budou odjíždět každá na jiné straně ulice. Nebo spojí linky 77 a 61 do jedné. Já teda zastánce těch megadlouhých linek nejsem (pokud jsou náchylné na zpoždění).

Ještě se zeptám jestli se počítá s autobusovým provozem přímo po Plotní (přestup hrana-hrana).


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Také jsem si myslel, že po ukončení výluky Plotní se vrátí a-40 a a-60 do původních tras.
Sloučení řešilo zrušení autobusové smyčky Zvonařka.
V současné podobě trasy a-40 v době před kovidové opravdu ve špičkách docházelo i k velkým zpožděním. Zácpy na ulicích Jihlavská, Heršpická, nádraží, Dornych, Hněvkovského. V původní verzi si ty dvě linky zpoždění rozdělily.
Zkrácením trasy a-40 na Úzkou by se ušetřil i počet kurzů a tím i počet vozů povinně vybavených pokladnami ve vozech.

Možná je důvodem nechat a-40 v dlouhé verzi obsazenost konečné na Úzké u Tesca regionálními linkami, Olympií, CTP, a-61 a a-77 a nemít tam ukončené další 2 linky, a-40 a a-60.

A-61 má být ukončena na Úzké. Tady by mě zajímalo jak se bude otáčet, pokud bude přijíždět z ulice Nové Sady přímo Úzkou k Vaňkovce. Bude zastavovat na Úzké u Vaňkovky a obkrouží blok kolem Vaňkovky, aby se dostala zpět na svoji trasu? Nebo bude objíždět blok přes nádraží a na Úzkou k Tescu? Uvidíme.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
mnadenicek píše:
Právě to už se tu řešilo, dojedou jen na Úzkou, přestup na Křence jim do jisté míry toto kompenzuje (12 nebo 9 "vytáhne" lidi až na Českou).

Takže pro hromadu o přestup navíc ? Nemyslím, že většina cestuje na Českou. Z Úzké je to kousek, navíc dost spojů a-77 jede přímo na nádraží..


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Takže to je trvalá záležitost? S přesunem šaliny na Plotní tento přestup už nebude ani po jejím zprovoznění.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Právě to už se tu řešilo, dojedou jen na Úzkou, přestup na Křence jim do jisté míry toto kompenzuje (12 nebo 9 "vytáhne" lidi až na Českou).


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Hlavně po prelozce saliny na Plotni tam žádný přestup hrana-hrana nikde nebude, takže ta Úzká by byla docela nic moc.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Online
7090
27 úno 2010 07:40
To mě napadlo taky, nicméně se má v brzké době zase rozkopat Zvonařka, čímž bude provoz mezi Dornychem a Plotní hodně omezen.


Offline
9
09 lis 2019 10:00
ds píše:
dovolím si při pohledu na nové jízdní řády a počty tramvajových spojů na Křenové vyslovit kacířskou myšlenku - nehodilo by se nějakým způsobem zkrátit linky 47, 49 a případně 77 někam do oblasti Masná - Životského? To předimenzování dopravy na Křenové je neskutečné a ještě 2 roky bude trvat. Takhle by tam ty šaliny aspoň k něčemu byly.

A nebylo by jednodušší 47,49 a 77 vést zase na Úzkou přes Hladíkovu a Zvonařku stejně jako před pár lety? Lidi by se dostali do centra a nemuseli zatěžovat Křenovou.


Offline
586
25 říj 2019 10:12
No oni by určitě poděkovali i ti ze 47 a 49 o to bych se nebál... biggrin Ale ta 77 by bila do očí mnohem víc. Ta myšlenka se mi moc nezamlouvá, respektive ten poměr toho, co tím získám a toho, co to přinese za komplikace se mi nezdá jako výhodný. Kilometrů tolik neušetřím, protože než objedu ten blok, tak už jsem na nádraží a nadšení cestujících by taky zřejmě stálo za to.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Z té a77 by asi nejen cestující poděkovali.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Cracatit píše:
Kde a jak tam ty busy otočíš? Leda dojezd na Životského a tam přestup, což je ovšem jiná oblast, než Úzká/Hlavní nádraží jako uzel, kam ty linky míří dneska. Takže ano, kapacita šalin se hodí, ale na tuhle kombinaci fakt ne..


ano, od Černovic po Tržní na Křenovou a po Masné zpátky. Zastávka je hned za křižovatkou, je to jeden semafor.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Dala by se udělat bloková smyčka přes Masnou a Tržní. Případně přes Mlýnskou a Rumiště s přestupem na Vlhké. Ale to už mi přijde jako zvěrstvo.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Kde a jak tam ty busy otočíš? Leda dojezd na Životského a tam přestup, což je ovšem jiná oblast, než Úzká/Hlavní nádraží jako uzel, kam ty linky míří dneska. Takže ano, kapacita šalin se hodí, ale na tuhle kombinaci fakt ne..

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
dovolím si při pohledu na nové jízdní řády a počty tramvajových spojů na Křenové vyslovit kacířskou myšlenku - nehodilo by se nějakým způsobem zkrátit linky 47, 49 a případně 77 někam do oblasti Masná - Životského? To předimenzování dopravy na Křenové je neskutečné a ještě 2 roky bude trvat. Takhle by tam ty šaliny aspoň k něčemu byly.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
31
30 kvě 2019 09:36
Není tím myšlen jen přestup na 41?


Offline
586
25 říj 2019 10:12
Zde v tématu na straně 68 nebo přímo odkaz: https://www.brno.cz/ezmb_soubory/276/76.pdf


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
janeckar píše:
Mám dotaz na znalé stran odkazovaného dodatku smlouvy s DPMB - na straně 29 toho souboru je u linky 310 uvedeno, že trasa Vranov-myslivna <-> Kuřim, Podlesí, Pramen bude vedena i přes Ivanovice, Mácova (minimálně to chápu jako některé spoje). Nic takového však tady nejezdí. Nevíte někdo proč?

Kde pak najdu ten dodatek? Na stránkách magistrátu jsem zatím našel loňský dodatek.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jak už jsem tu psal, připadá m ta 11 zbytečná, když by Bráfovu a okolí obsloužila nějaká Dextra jako při výluce Minská.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Oprava, ne za, ale přímo v

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Hned za Jundrovským trojúhelníkem ke kolejová spojka

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
186
27 zář 2007 22:44
To už by mohla být vexla na Bráfové a nedělat s tím psí kusy,ne?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 90  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 10:03
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]