Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 20 z 411    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 411  Další
Autor Zpráva
Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Co by nekoupili do Polska, když je to vyjde levněji, než komplet nová.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Pvvs : nech bejt, E6 koupily Poláci a v Krakově je zjednosměrnily a dali nízkopodlažní díl a jak jezdí...
https://public-transport.net/bim/Poland ... 1/11_4.htm


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
No když už by ty "vídně" šly do Parsu, přihodil bych jim zrepasovat Progressy z K2P a šup s níma do těch "Eček" ať to tolik nežere.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
To by byly RT6 ty nejtišší tramvaje v Brně :)


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Jestlipak za ten tichý provoz E1 nemůžou ty plechy kolem podvozků?
Viz foto


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Furt lepší, než cajzlovský T6 a souprava i kapacitnější.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No co zPRAS to zNOVA do toho udela np clanek :)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
PvvS píše:
No s E2 by asi nebyl problém. Je to odporák, přepólování by šlo, rozchod stejnej :)A věkově by to tu zapadlo :)


Neříkal bych to moc nahlas, nebo se ještě někdo z vedení inspiruje. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No s E2 by asi nebyl problém. Je to odporák, přepólování by šlo, rozchod stejnej :)A věkově by to tu zapadlo :)


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Asi by byl zajimavý test, který je neproveditelný: přivézt E2 z Vídně na naše koleje a odvézt T3 či K2 nebo nedej bože 13T do Vídně, to by se asi divily....a my zde taky...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Hmm, zajímavý. Třebas ve Vídni ty křížení nejsou skoro slyšet. Otázkou je spíš to, kolik hluku je z křížení a kolik ze starejch, vyklepanejch podvozků. Kde mlátěj brzdiče, kolejovky .. Navíc, když se tratě pravidelně nepodbíjejí, nebrousí.. Obyčejný zbroušení vlnek udělá s hlučností hodně.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Odhaduju, že jedna šalina vydá za mnoho aut. Gumy na asfaltu jsou tišší než kov na kov. A nedejbože když se jede přes kolejové křížení. Na takové křižovatce bych bydlet nechtěl.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Tak hluk z obutých šalin se šíří vibracema, zemí. Částečně tojde omezit těma rohožema antiovibračnímna a podobně. I když v Brně sou šaliny řádně obutý.
Já to omezování rychlosti moc nemám rád, trochu je to tišší možná, ale zase to pod těma oknama jede dýl:) než kdyby to rychle projelo. Neobutá moderní šalina a rovnéch glajzách nemůže nikoho tak rušit i v 50km/h. Ale fakt je že časová ztráta by nebyla asi drastická, jen by to působilo blbě..
Mrzí mě, že do staré hlukové zátěže se asi se stávající metodikou nepodařilo relevantně započítat ten hroznej hluk z aut, kterej tam byl dřív, šalina projede jednou za 5minut, ale ty auta (vč. busů a nákladních) tam přece jezdily imrwére..


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Tím pádem by tam ta zeď byla i přes výměnu oken. Možná jen mírně decentnější. No prvotní dotaz, zda by to bývalo nešlo řešit sníženou rychlostí jak to plánují v cajzlově se zakecal. Tak se spokojím s tím, že když se chce, všechno jde. sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Netvrdím, že za kvalitními okny bude ticho, jak v kirchu, ale jsme ve štatlu a ne na lontu (kde pro změnu cinkají kravské zvonce).


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
No výměna oken nevím. Bydlím na konci ulice kolmé k TT. Za okny na čtyřproudovce auta neslyším, ale správně obutý varle nebo K3 je slyšet i přes zavřený okna a parčík. Takže duc duc duc jim to tam bude stejně dělat jen ten zvuk pujde jinam.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Naposledy upravil Rem dne 22 pro 2020 12:06, celkově upraveno 1

Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Zeď je totální broskvovina. Souhlasím s architektem, tuším Hrůšou, že se mělo jít cestou výměny oken v přilehlých domech. Technologie jsou. Před 2 roky jsem spal v hotelu hned u vídeňského HBf. a nic slyšet nebylo. Z vlastní zkušenosti vím, jaký je rozdíl mezi starým dvojsklem a moderním izolačním trojsklem.


Offline
124
18 srp 2019 17:01
A bylo by to i o fous levnější


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Určitý zrychlení by tam bylo. Za dob jízdy po Dornychu, hlavně v době dopravní špičky se tam poskakovalo v kolonách a Vánoce byly ultraextrém. Tady by se přece jen furt jelo, i když sníženou rychlostí avšak přímočaře rovně nikoliv oklikama jako dřív. Byl to jen nápad zda by to tak šlo řešit aby tam nebyly ty zdi, který třeba mne jsou celkem fuk, že tam budou.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Na první přečtení mě napadlo, že by to nebylo v souladu s cílem projektu, tedy zrychlit tramvajovou dopravu do Komecu.
Samozřejmě primární nesmysl je vůbec ta norma nařizující protihlukové stěny v zástavbě. :pray:


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Dlouho se tu nedebatovalo o zdech. Napadlo mne, kdyby byla v inkriminovaném úseku na Plotní povolena max. rychlost dejme tomu 30 km/h aby to nedělalo kravál, musely by tam být ty zdi? Něco podobnýho je v plánu prodloužení trati za Barrandovem, někdo to zmiňoval, část úseku bude do 30 km/h aby to nedělalo kravál a nemusely tam být protihlukové zdi.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
173
23 led 2011 03:17
https://zdopravy.cz/v-ostrave-skoli-rid ... eru-69331/


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Je to zkouška, jestli ty vlaječky vydrží normální každodenní provoz.


Offline
21
27 čer 2020 17:36
Včera jsem zahlédl 1737 s červenými vlaječkami. Ví někdo, čeho se týkají, nebo je to "součást nátěru"? Děkuji


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Ono původně tam myslím byla myšlenka dát nějaké nízké protihlukové stěny. Když jsem byl na Czech raildays před pár lety, tak v jednom stánku měli tuhle nádheru a pán zmiňoval něco o Plotní, že to tam možná použijou. Bylo to zřejmě tehdy v jednání, ale jak je vidět, nějak z toho bohužel sešlo.
Nevím, asi se dopočítali, že ani antivibrační rohože a bokovnice (ty tam jsou) s nějakou formou nízké protihlukovky nestačí, ale fakt je, že tohle je prostě nepřijatelná hrůza!


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 411  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]