Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 92 z 719    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 719  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Městská policie Brno píše:
Strážníci dopadli muže, který údajně v opilosti zaklínil auto mezi kolejemi

Brněnští strážníci pátrali v noci na dnešek v Komárově po řidiči, který v Konopné ulici vjel svým autem do opravovaného úseku tramvajové trati a vůz se mu tam vzpříčil. Uzamčený automobil nechal stát na kolejích, protože s ním nebylo možné odjet. Jeho přední část trčela do vzduchu a levé přední kolo bylo navíc proražené. Díky oznámení z linky 156 měli strážníci k dispozici mužův popis a čtyřicátníka se jim podařilo vypátrat v Hodonínské ulici. Přiznal se jim, že auto řídil a před jízdou podle svých slov vypil čtyři jedenáctistupňová piva a dvě velké vodky. Hlídka městské policie ho proto předala státním kolegům, kteří s ním zamířili na odběr krve


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Už to můžeme i vyžadovat. Hlášení do vozu ovšem na nočním nedělním voze nefungovala. Policie zasáhne při přivolání. Ráno na rozjezdu se ke mě dostal kouř s cigaret, tak jsem koukal a přes lidi v zrcátku nic neviděl, takl jsem vylezl a šel se podívat venkem oč jde, baba za kloubem ožralá, hulila cigaretu, bez roušky a cosi vykřikovala, zajímavé, že mi nikdo z cestujících nic nepřišel oznámit, asi si myslí, že mám rentgenový oči a vidím skrz lidi, nebo jsem jasnovidec, nebo nevím, zajímavý taky bylo jak všichni dělali, že tam, vůbec neni a že se jich to netýká, baba neuposlechla a nevystoupila, roušku si nenasadila, takže jsem zavolal policii co stála před poštou a oni si ji vyvedli, lidi i nadále dělali, že se vlastně nic neděje. ](*,) S tříminutovým uplně zbytečným zpožděním jsem jako poslední odjel. Přitom stačilo mě upozornit a vypakoval bych ji dřív. ](*,) je to marný, je to marný ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
A že mě ten ##MLUVÍM SPROSTĚ## přístup vůbec nepřekvapuje... ](*,)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Že na to lze cestující jen upozornit, ale ne to vyžadovat ?


Offline
56
31 bře 2019 10:53
xcav8 píše:
Na Facebooku dopravní podnik píše, že od zítřka cestování s rouškou, nebo jinou ochranou zakrývající ústa a nos.

A viděli jsme, jak se DP k tomu staví ve výkaze? Jeden by blil, k čemu to pak je, když si přečtete ten blábol? Nebudu ho tady raději publikovat, ale příjde mi, že si to víc než na 100% protiřečí s tím, co je nalepené na dveřích a oknech vozů. Hnu velebnosti ](*,)


Offline
428
24 lis 2017 11:40
To vím, že to zrušil, otázka je proč - na základě čeho to zamítli? A to se domnívám, že je nedostatečná šířka mezi ostrůvky ve sdružené zastávce. Ta by měla být s větší rezervou mezi jízdními pásy - když se míjí busy je to hoší nez tramvaje s pevně danou dráhou. Takže větší osová vzdálenost kolejí by byla třeba. Nebo jestli v tom nebylo právě něco záludnějšího? Někdo by moh tvrdit, že by další linka komplikovala provoz, ale takto se např. 2 poršata za sebe nevejdou a 2. čeká, 12m bus by se tam vecpal a odbavil...


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mnadenicek píše:
Já se bojím, že právě to, do jaké podoby to zrekonstruovali - vozovka je vyvýšená pro průběžné přecházení, není tam nástupní hrana. Mezi ostrůvky hádám, že je málo místa (kdyby při rekonstrukci zasáhli i do chodníků a celé to rozšířily o ždibec, by to asi šlo). Nebo to je něčím jiným, ono se to tady myslím někdy řešilo.

Údajně to nějak neprošlo přes Drážní úřad. Nemyslím si, že by DP chtěl záměrně zrušit přestupní bod, ale asi až moc pozdě zjistil, že už to neprojde.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Já myslel, že už takový sloup v Brně není a to jsem kolem toho jezdíval každý den.
https://www.kafelanka.cz/brno/zabrdovic ... .php?email

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Nedivím se, poslední dobou už vůbec, dneska v ranní špičce jelo se mnou v jedničce okolo 10 lidí, ve 40 na Tuřany dokonce jen 5 , odpoledne zpátky jsem jel po hlavas v 67 sám, ten pokles lidí je znát na první pohled, takže i prázdninový provoz nechá vozy prázdnější a tedy s menším rizikem nakažení, ta karanténa má viditelný účinek.

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Viz www.idsjmk.cz
Vidim, ze jednani s DP nedopadlo a prechazeji u busu na prazdninovy rezim uz od stredy.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Na Facebooku dopravní podnik píše, že od zítřka cestování s rouškou, nebo jinou ochranou zakrývající ústa a nos.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Cracatit píše:
Co vlastně brání umístění zastávky A-67 na Moraváku na postranní chodníky, když tomu teda vadí zastávka šaliny?


Já se bojím, že právě to, do jaké podoby to zrekonstruovali - vozovka je vyvýšená pro průběžné přecházení, není tam nástupní hrana. Mezi ostrůvky hádám, že je málo místa (kdyby při rekonstrukci zasáhli i do chodníků a celé to rozšířily o ždibec, by to asi šlo). Nebo to je něčím jiným, ono se to tady myslím někdy řešilo.


Cracatit píše:
Zas u MZK to dává větší smysl, přecejen Hrnčířská se spoustou fakult, nejen Masaryčky a finančákem je celkem zdroj pěších a potenciálně cestujících MHD. Takže já bych byl spíš pro něco na styl Grohovy, tj. dvě zastávky čelem k sobě s o něco širším ostrovem a křižovatkou uprostřed.


Já četl, před těmi lety, že Nerudova zůstane. To už je někde napsaný, že se zruší. Jeden motiv bylo kompromisní umístění - pořád blízko na magistrát, knihovnu atd., a současně dostupnost do spodní části polikliniky (u horního vstupu se zase jindy řešilo, že hrozí posun zastávky blíž fakultě, což je podle mě hovadina) a náhrada nerudovi jako takové.


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
Odhaduji, že šlo o 'mladíky' z vyhlášené ubytovny při zast.Jarní ČD. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Tři muži chtěli zbít řidiče autobusu. Neznali opatření kvůli koronaviru


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Cracatit: To, že by to byl pohodlný přestup a lidi by to využívali.
Tohle je nejspíš stejný důvod, proč jsou často zastávky separované do vícero, na různých místech. Aby to jako ujíždělo před nosem.
Vážně, takhle mi to připadá. Že někde je někdo, kdo tohle dělá schválně.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Co vlastně brání umístění zastávky A-67 na Moraváku na postranní chodníky, když tomu teda vadí zastávka šaliny?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Kdy zase bude zastavovat 67 na Moraváku? Když se řeší ty zastávky…

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Zas u MZK to dává větší smysl, přecejen Hrnčířská se spoustou fakult, nejen Masaryčky a finančákem je celkem zdroj pěších a potenciálně cestujících MHD. Takže já bych byl spíš pro něco na styl Grohovy, tj. dvě zastávky čelem k sobě s o něco širším ostrovem a křižovatkou uprostřed. Může teoreticky nastat potíž s přecházením, jak namalovat přechody. Před rohlíkem těch cestujících ubývá, pokud vím, tak zrušení Nerudovy bylo nějak v plánu, takže by to bylo Knihovna za Nerudovu a na Veveří by to mělo zůstat tím pádem nejblíž vchodu do polikliniky.
Stávající Nerudova je totiž stejně nejblíž tomu vchodu do polikliniky, který má nejvíc schodů, takže zas taková výhra současný stav není.
Nevíte někdo případně, jak je na tom slibovaný přesun zastávky Tábor ke klistýru (Sono)?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Souhlas, i kdysi jsem to někam psal, společnou zastávku před Rohlík a Nerudovu zrušit, to by byl rozumný kompromis.


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Cracatit i MartinV: Mluví, stejně jako o spoustě jiného. Mě spíš zaujaly ty šaliny, protože celou tu dobu se mluvilo jen o trajfech. Mě to moc netěší, i když tam často chodím kopírovat. Z Klusáčkovy/Nerudovy to není půl km, jak tvrdí v článku. 12kou jezdím skoro denně, ta minuta navíc sice není moc, ale lepší by bylo přesunout nevyhovující Nerudovu k "rohlíku" nebo i k té knihovně.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zastávka i pro d-12 bude bohužel znamenat též nárůst jízdní doby. :-k
Pro obsluhu knihovny by stačily zastávky pro trolejbusy.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Myslím, že se o ní mluví minimálně od roku 2012, tak netuším, co na tom trvalo takovou dobu. Jo a doufám, že bude s ostrůvkama, ne špunt na styl Klusáčkovy. Jo a ještě by mohli upravit naprosto debilně opravené zastávky Dobrovského a Tererova, třeba na Dobrovského je nutné sejít z chodníku dokonce dva schody, což musí být chuťovka třeba pro lidi s francouzskýma berlema nebo kočárkem. Vozíčkář nemá šanci vůbec, i když ten si samozřejmě může popojet k trajflu, že. sarcastic Totéž i když s mnohem nižším chodníkem před vchodem do FAST VUT (u práv) zastávka do města.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Příští rok prý zastávka u MZK a dokonce i pro šaliny.

https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/jihomoravsky-kraj/3062174-tramvaji-az-do-knihovny-brno-planuje-novou-zastavku-v-kounicove


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Tož to ještě nic neznamená, mohli ho odepnout zachránci. Náš řidič tvrdí, že muž ještě po nárazu žil, respektive nějak se hýbal, ale z nosu a uší krev. Nic příjemnýho na pohled, ale náš kolega to nesl statečně a výpravčí ho zbytek služby nechal na záloze.
3062 skutečně není moc rozbitá, i ten Golf není nijak zásadně zdemolovanej. Zjevně se řidič praštil hlavou do B sloupku, na fotce se mi zdá místo úchytu pásu trochu od krve. To by se asi stalo i pokud by byl připoután. Nešťastný náraz.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Dle fotek nejsou přeřezané pásy řidiče, takže pravděpodobně nebyl připoutaný.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17959 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 719  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 02:16
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]