Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 783 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786 ... 796  Další
Autor Zpráva
Ne, podjetí je opak zpoždění.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Podjetí je když má zppoždění, ne?


Tak tomu se někdy říká podjetí (jízdního řádu) nebo odborněj že jede s náskokem (ale tenhle termín se používá spíš u železnice a tam to má mírně posunutý význam v tom, že ten náskok je povolený). Nic jiného mě teď takhle ráno nenapadá...

A srandu si nedělám, já jsem přemýšlel, jestli to má něco společného s rekuperací... :roll:


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Si teď děláš srandu, ne? No že je někde dřív, než má být podle JŘ, když má sekeru, tak zas jede "do mínusu"...


A co to znamená, že jede do plusu?


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Hahaha. FAkt ftipný. Já to fakt potřebuju vědět...


Do plusu? Tak to asi jede na nákup...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Zdar lidi, prosím vas, nevíte někdo jak se správně říká že vozdilo jede tzv. "do plusu". Potřebuju to do ročníkovky...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Hlavně že když já sem se tady vyjadřoval nelichotivě o politice tak sem dostal žluto... :cry:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Hm, potenciální voličstvo Nové unie svobody :twisted: ... Téhle lůze městská část průvod nepovolila, tak si to mladí a neklidní vymohli soudně. Nevím proč má někdo potřebu bezdůvodně blokovat dopravu :evil:


To asi bylo kvůli průvodu protestfestu, který tou dobou směřoval a cestou blokoval dopravu od Sadů osvobození do Pisárek.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Nevíte co se stalo na Hybešové? Protože d-1 a 2 jezdí odklonem přes Českou a Pekařskou (stav 16:30h). Jestli to neodstraní do večera asi bude problém s posilama na ohňostroj.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Jo no, všiml sem že je to ta nějak přeskládaný. Jenom aby to nezačalo dřív :-D


anarchia99 - neboj, o to nepřijdeš, jak sis jistě povšiml, šachovnicovým manévrováním jsme dnes Géčko předstrčili před muzejní vozy, aby zítra tahač jenom přijel, zapřáhl, ověsil 22TrG zadníma lampama a odjel s tím směrem do pryč.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Aha, sry sem se přehlíd :-D


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Verusha píše:
Upozornění (lákadlo) pro fotiče:

Zítra po deváté ráno se bude konat přetah trolejbusu 22TrG z vozovny Komín do areálu TMB Řečkovice (po blíže mě neznámé trase). Jedná se defakto pouze o přeparkování vozu, nikoliv o jeho "zmuzejnění". Tahounem bude podnikový tahač 5273, jedná se o dohodnutou akci, žádná partizánština. V souvislosti s tradiční sobotní (3.6.) akcí - dopravní nostalgie - je totiž nutno do vozovny Komín zaparkovat a připravit zde historické trolejbusy, takže 22TrG zavazí a bude na čas schovaná v kasárnách.

Ach jo, škoda že mám školu, hned bych vyal foťák a jel to vomrknout :cry:

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
anarchia99 píše:
Héj, a o kolika? že bych si to natočil v hale


Verusha píše:
Upozornění (lákadlo) pro fotiče:

Zítra po deváté ráno se bude konat přetah trolejbusu 22TrG z vozovny Komín do areálu TMB Řečkovice (po blíže mě neznámé trase). Jedná se defakto pouze o přeparkování vozu, nikoliv o jeho "zmuzejnění". Tahounem bude podnikový tahač 5273, jedná se o dohodnutou akci, žádná partizánština. V souvislosti s tradiční sobotní (3.6.) akcí - dopravní nostalgie - je totiž nutno do vozovny Komín zaparkovat a připravit zde historické trolejbusy, takže 22TrG zavazí a bude na čas schovaná v kasárnách.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Verusha píše:
Upozornění (lákadlo) pro fotiče:

Zítra po deváté ráno se bude konat přetah trolejbusu 22TrG z vozovny Komín do areálu TMB Řečkovice (po blíže mě neznámé trase). Jedná se defakto pouze o přeparkování vozu, nikoliv o jeho "zmuzejnění". Tahounem bude podnikový tahač 5273, jedná se o dohodnutou akci, žádná partizánština. V souvislosti s tradiční sobotní (3.6.) akcí - dopravní nostalgie - je totiž nutno do vozovny Komín zaparkovat a připravit zde historické trolejbusy, takže 22TrG zavazí a bude na čas schovaná v kasárnách.


Héj, a o kolika? že bych si to natočil v hale


Upozornění (lákadlo) pro fotiče:

Zítra po deváté ráno se bude konat přetah trolejbusu 22TrG z vozovny Komín do areálu TMB Řečkovice (po blíže mě neznámé trase). Jedná se defakto pouze o přeparkování vozu, nikoliv o jeho "zmuzejnění". Tahounem bude podnikový tahač 5273, jedná se o dohodnutou akci, žádná partizánština. V souvislosti s tradiční sobotní (3.6.) akcí - dopravní nostalgie - je totiž nutno do vozovny Komín zaparkovat a připravit zde historické trolejbusy, takže 22TrG zavazí a bude na čas schovaná v kasárnách.


Dotčené "trhací" vozidlo bylo 3034.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
jj,, u toho sem byl, slyšel sem říkat toho řidiča dispečerům: "Taxem jel a zapoměl sem na ten vexl no a pak už sem nejel..."


Offline
Uživatelský avatar

36
01 lis 2005 16:43
u komínské vozovny bylo stržené nosné lano a na ulici Tábor naproti CED hořelo

_________________________________
rapid


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Dneska se stalo něco zvláětního v Komíně, nebo Žabovřeskách. Na České nejezdily trajfy, jen t-32 a 34, pak přijel ND bus (50061) na t-36, sem se svez až do KS, od Svornosti sem potkával hromadu trajfů a busů v protisměru. Dojel sem do KS, stál tam ND trajf (60041) se sběračema na přestávkové stopě.
Ten bus (50061) odjel někam režijně a asi za 15 min se vrátil jako t-36, od té doby tam nic nejelo. 60041 tam pořád stál, 50061 sem se svezl na Sušilovu, mezi Řezáčovou a Kristenovou sem potkával hromadu trajfů a busů, a pak dál taky další, možná to má souvislost s tím, že u Spojovací stály 2 policejní auta, ale to nevím.
Pak ještě 1 zajímavost: t-32 vyjíždí z VK na Srbskou a pak ze Srbské na Českou, na Přívratu sem tuším potkal t-32 směr Česká, která už nejela asi qůli zpoždění na Srbskou, ale přímo na Českou.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Nehledě na to, že ta výluka zdaleka nebude jen přes víkend....


Offline
487
13 čer 2004 23:04
Martan píše:
A přes víkend bude výluka v Pisáreckým tunelu, takže všechno co tam jezdí směrem nahoru...tak nepojede...LOL
Nauc se cist vyluka je jen jen od 22 hodin do 5 rano. Takze, se to taky jen par spoju a hlavne nocnich linek.


Naposledy upravil Hal dne 10 kvě 2006 15:03, celkově upraveno 1

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 18:41
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]