Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 15 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
1589
18 led 2009 10:06
Na tabletu se na okrajích místo mapy zobrazují asi cm široké pruhy po obou stranách... Jak na výšku
, tak na šířku.

A co je tam vlastně z hlediska funkcí nového? Kromě zobrazení klimatizace nic významného nevidím ... Snad kromě mimoradnosti a vyluk

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

340
31 kvě 2016 10:01
Brno
Na mapě jsem narazil na následující chybky: nezobrazují se obrázky čelního náhledu těchto vozidel DPMB: Dekstra LF, T6A5, 26Tr.
Nelze vyhledávat vozy s 5 ciferným evidenčním číslem.
Co se týče zpoždění a jízdního řádu, tak ten je OK. Pod jízdním řádem je poznámka, že se časy zpoždění přičítají.


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Teď jsem si všiml ještě jedné věci, když má spoj zpoždění a rozkliknu jízdní řád, tak jsem myslel že se zpoždění nepřičítá, po chvilce jsem zjistil že přičítá (teda myslím), jen je černou barvou místo původní oranžové, což je dost matoucí a mám z toho pocit jakoby spoj jel včas. Ještě tohle a je to dokonalé. (snad by to neměl být takový problém)


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Když chci vyhledat vozidlo, (např. 16502) tak se mi to překlikne automaticky na kurz a musím to nakliknout zpět na "vozidlo". Nevím jestli to brát jako chybu nebo ne. Protože on existuje i kurz 16502, takže aplikace to stejně nemá jak poznat. Možná jen aby si člověk vybral sám a nepřepínalo se mu to a zůstalo to defaultně na voze. Ale je to je drobnost. Kdo hledá kurz, tomu to zas ušetří jedno kliknutí.

Jinak poslední dobou jsem docela používal mapu zón jako podklad na webové verzi, tak snad je to v plánu i do aplikace do budoucna :)


Offline
157
08 črc 2017 23:44
Ta barva je fakt hezčí + je super, že si můžu nastavit, aby se mi zobrazovaly i linky, které v danou chvíli zrovna nejezdí.
Jenom dotaz - když dám tl. Hledat a napíšu tam 5místné číslo, tak mi to z ev. čísla automaticky přepne na kurz - to je schválně, nebo chyba?
A taky při každém spuštění musím vybrat, podle jakého parametru chci zobrazovat vozy.

_________________________________
MHD Znojmo: http://mhdznojmo.wz.cz/


Naposledy upravil Tomáš J. dne 14 lis 2019 20:46, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Klobouk dolů, hezky oživené barvy (lepší zelená) a jak to krásně šlape! Ne že bych měl s předchozí verzi nějaké funkční problémy, ale to jak to jede hladce je krása, úplně mě baví palcem vysouvat tu nabídku sem a tam pro dobrý pocit :D

Jen taková drobnost, u některých busů se zobrazuje komplet typ vozu už při samotném nakliknutí např. "Irisbus Citelis 12M" ale u některých busů se zobrazí jen "SOR CN" a pro detaily je potřeba rozkliknout info abych se dověděl že to je konkrétně CN12. To stejné u Crosswaye.

Ale to je detail. Jak si říkal, prvně chyby, později snad bude prostor pro připomínky tohoto typu.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Jedna připomínka k nové verzi - stejně jako v DPMBinfo se zobrazují tramvajové soupravy tam, kde jezdí pouze sólo vozy.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Aktualizácia iRIS-u nahraná na Google Play, postupne za pár hodín sa vám to objaví. Chyby môžete písať aj sem. ALE! Píšte len chyby, nie veci ktore sa vam nepacia alebo by ste tam chceli. Diky!

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Klasický výpadok, už je to opravené.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Už delší dobu nefunguje iRIS a mapa.idsjmk.cz, buď klasický výpadek nebo už se něco děje? :) DPMBinfo jede.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Bude to normálna aktualizácia iRISu, nemusíš nič hladať. Až to tam dám, aktualizuje sa to samo.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
478
14 úno 2014 15:19
Brno
Jak najdu tu novou aplikaci na GOOGLE PLAY?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Jenda: to som rád, díky za feedback :)

Staník: Implementácia sa netýka konkrétnych spojov, ale obecne neverejných kurzov jazdiacich miesto nejakého verejného kurzu (alebo s verejným cieľom).

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Nemá se od prosince 2019 jezdit opět z Hlavního nádraží, a tedy již ne z Dolního? Potom by se žádná implementace u kurzů 50081-50085, jedoucích na 61, ani dělat nemusela, když tyto kurzy již v provozu nebudou...


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
zolex píše:
Práve som nasadil nejaký zúfalý pokus o zlepšenie stability dát u DPMBinfo, dajte potom prosím vedieť, či sa to zlepšilo aspoň trochu.

DPMBinfo pro iOS mi po tvém zlepšení stability funguje perfektně, vždy jsme viděl spoje na mapě ihned a ne až na několikerý pokus, jako dříve.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Budú, ale len v aplikácii DPMBinfo (a v ostatných interných appkách DPMB). Nebude to ale s novou verziou DPMBinfo, ale naimplementujem to do konca roku.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Zolex:
Budou se zobrazovat kurzy 50081-50085 v aplikacích IRIS a DPMB info?

Teď je to ve stavu, že se nezobrazují nikde, i když jede po lince 61.

Můj osobní typ je, že jakýkoliv vůz, když nastaví jen linka+směr tak se nezobrazí na mapě aplikací.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
zolex... Momentálně se již tato chyba nevyskytuje v žádné appce, vše je v pořádku.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Ak sa nič nepokazí, tak nový iRIS pre Android bude k dispozícii zajtra. Starý bude funkčný do 31.12. Na tie linky sa pozriem po vydaní - deje sa to v starom mobilnom iRIS-e, alebo aj na mapa.idsjmk.cz? Je rovnaký problém aj v DPMBinfo?

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
…nebo duchové“. Kurzy, co se buďto nezobrazují na iRISu a jsou v reálu nebo nejsou v reálu a zobrazují se v iRISu.
Přijde mi, že problém má stejnou příčinu. Aktualizace dat.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Stejný problém je u kurzu 08201, který se zobrazuje jako 64 i v čase, kdy už jezdí na 82.


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
Nešlo by udělat ještě něco s tím, aby se denně kurz 050 03 nezobrazoval jako linka 61, jedoucí na nádraží někdy kolem páté ranní?
Chápu, že práce s daty a vyvíjení kloudné aplikace není aktivita snadná, avšak nesmysly v takovém měřítku, nota bene u oficiální aplikace DP, jsou už trochu hanba.
Snad i DP se ve vlastním zájmu zasadí o nápravu stability a spolehlivosti aplikace.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Práve som nasadil nejaký zúfalý pokus o zlepšenie stability dát u DPMBinfo, dajte potom prosím vedieť, či sa to zlepšilo aspoň trochu.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Jenda, 2389: Výpadky nie sú spôsobené aplikáciou, ale časťou RISu, z ktorej aplikácia čerpá. Situácia je trochu komplikovaná, ale ver mi, že na strane DPMB to intenzívne riešime. Nedokážem ale povedať, kedy sa to vyrieši.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
Myslím celoživotně pozitivně, takže věřím, že součástí oněch novinek bude i funkčnost aplikace. Současný stav je tristní. Každý pracovní den má výpadky, kdy po několik minut neukazuje vozidla nebo ukazuje nesmysly. Trochu bída na to, že podnik zákazníky na tuto aplikaci odkazuje i na oficiálnách letácích.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:48
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]