Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 17 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Můžeš zasahovat nějak i do databáze vozidel? Už pár měsíců se místo vozu 16507 SOR C ukazuje na mapě 16533 SOR CN. Psal jsem někam na Kordis už asi před 3 týdny a prý se na to podívají, ale stále neopraveno.

16533 SOR CN 1BS 1914 je ve skutečnosti vůz 16507 SOR C 1BS 1929.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Jedna pozitívna správa na večer - práve som aktualizoval http://mapa.idsjmk.cz/ ktorá odteraz ukazuje aj B vozy v súprave, B vozidlo sa dá aj vyhľadávať, a pri neúspešnom hladaní zobrazuje posledný dátum a čas, kedy bolo vozidlo zaznamenané.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Pre Android existuje iRIS a DPMBinfo. Pre iPhone môžeš použiť DPMBinfo: https://apps.apple.com/cz/app/dpmbinfo/ ... 75431?l=cs

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Richie píše:
Teď mně spíš napadá, jestli by nebylo možný tu aktualizaci polohy zařízení vypnout/zapnout v nastavení. Bylo by to nepraktický, když by se člověk potřeboval podívat jinam... To už asi chcu moc zase, že ?
Osobně bych na tohle doporučil tlačítko "vycentrovat na polohu", které se zobrazí vždycky, když se manuálně posuneš někam pryč. Podobně je to řešený u navigace v autě - defaultně je vycentrovaná na polohu, když s ní posuneš, zůstane posunutá, ale objeví se tlačítko "vycentrovat na polohu".

Jak je to vůbec teď s mobilníma aplikacema (konkrétně pro iphone)? Na mapa.idsjmk.cz žádný link nevidím a v appstore taky nic nenacházím.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Teď mně spíš napadá, jestli by nebylo možný tu aktualizaci polohy zařízení vypnout/zapnout v nastavení. Bylo by to nepraktický, když by se člověk potřeboval podívat jinam... To už asi chcu moc zase, že ?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
zolex píše:
Richie: Myslíš polohu zariadenia?

Přesně tak ;-)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Vozidlá budú ukazovať oba aplikácie všetky - zatiaľ. Aj keď DPMBinfo prestalo zobrazovať vlaky, dúfam že to nie je zámer.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Ajajaj, já čekal že to nebude tak jednoduché. Pro mě je podstatné, aby nový iRIS byl alespoň takový jako ten starý. Pokud tam bude něco na víc, je to jen dobře, ale ať tam hlavně nějaké věci neschází. Na aplikaci DPMBinfo mi tak nezáleží, ale používám ji také často a doufám že si + - svoje kvality udrží.

V tom nejhorším scénáři počítám i s tím, že iRIS bude ukazovat jen regionální vozidla a vozidla DPMB ne, a naopak DPMBinfo bude ukazovat jen svoje vozidla bez regionálních. Bylo by to zlé, ale dá se s tím žít. Holt bude potřeba používat obě aplikace. Já měl akorát původně strach, že se nebudou zobrazovat informace o regionálních vozidlech a aplikace bude fakt jen pro blbce. Takže jsem v více méně v klidu. :)


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
zolex píše:
Áno, plním nejaké zadanie od Kordisu, ale môžem ťa uistiť, že v tomto smere je Kordis maximálne ústretový a zmien na žiadosť Kordisu tam bude fakt len minimum.
Tak tento výrok po dnešnom dni bohužiaľ musím brať späť, keďže som v aplikácii predsa nútený spraviť pár zmien, s ktorými moc nesúhlasím a nezdajú sa mi logické :( Dúfam že raz príde čas, keď vo vedení DPMB aj Kordisu sa ocitnú ľudia, ktorí tieto dve spoločnosti nebudú brať ako konkurencia, ktorí sa budú snažiť maximálne spolupracovať, a miesto nezmyselného rozhodnutia mať 2 samostatné aplikácie pre verejnosť, kde bude len časť informácii lebo tá druhá svoje dáta nedá, bude len jedna spoločná, ktorá nebude zaťažená požiadavkami a designovými návrhmy, ktoré boli už pred 10 rokmi zastaralé.

Aplikácia nebude žiadna katastrofa, a dúfam, že aspoň trochu sa aj vám bude páčiť, ale oproti DPMBinfo v súčasnosti asi nič nové neponúkne - snáď len detailné informácie o regionálnych vozidlách. Naopak, množstvo funkcí z DPMBinfo sa tam politických a názorových dôvodov nedostane, alebo budú fungovať "trochu" inak.

Richie: Myslíš polohu zariadenia?

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Pardon... Zpět k tvojí aplikaci - nebylo by prosím do webové verze doplnit aktualizaci polohy nejen při prvním načtení, ale při každé obnově vozidel? Při použití na zařízení, pro které není aplikace.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
M píše:
xxx: ty používáš ještě kredit? To musí být v dnešní době šíleně nebýhodné.

No v Poseidonu to totiž jinak nejde. Na rozdíl od Mého vlaku.

Promiň, Zolexi.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Držte sa prosím témy - tento thread nie je o Poseidonu. Díky.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
xxx: ty používáš ještě kredit? To musí být v dnešní době šíleně nebýhodné.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Jo. A když si chceš koupit jízdenku, tak zjistíš, že ti došel kredit a že musíš složitě opisovat číslo karty, kódy z SMS apod. Mezitím ti ujede autobus. V Mém vlaku zaplatíš jednoduše přímo.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
xxx píše:
Oproti staré... Ta byla na úrovni 90. let. Ale oproti jiným aplikacím na jízdenky? Lítačka, Plzeňská jízdenka, Můj vlak?

Z jmenovaných znám jenom Můj vlak. A pořad nevím, v čem vidíte problém? Podřídil má aspoň normálně vlevo menu nadefinované...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Oproti staré... Ta byla na úrovni 90. let. Ale oproti jiným aplikacím na jízdenky? Lítačka, Plzeňská jízdenka, Můj vlak?


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Mexa píše:
Já vím, nedělají nic i přesto že na to tisíce lidí nadává několik let a říkají jim jak je to špatný. Jen tu aplikaci vidím a je mi zle z toho jak je navržená, a o funkčnosti nemá smysl psát. Nechápu tenhle přístup. Proto jsem měl obavy i zde. Naštěstí zdá se že zolex víc co dělá.

S Poseidonem to bude sranda po novým roce se změnou která příjde ohledně jízdenek.

Co máte všech za problém? Současná verze oproti té stare, ktera byla fakt hrozná mně připadá v pohodě. Až na vyhledávač ..- tam stále vítězí IDOS.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Tom S. píše:
Bude tam také funkce zadání ev.č., kdy byl naposled vůz v provozu? To stejné jestli bude i na stránce: mapa.idsjmk.cz, pokud ho spravuješ?

Áno, bude.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Zolex:
Mohu prosím dostat odpověď na otázku z 5.10.?

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Všichni chtějí Masterpass. Postoj vývojářů: "Ne, žádnej Masterpass se přidávat nebude! Zůstane to tak, jak to je."


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Richie: Uvidíme. Zatiaľ to tam nie je, ale nevylučujem, že sa to tam pridá. Pri kalamitách to ale aj tak nemá žiadnu vypovedaciu hodnotu, lebo sa doprava rieši skôr operatívne a nie podľa JŘ.
Mexa: Zle som sa vyjadril. V každej aplikácii bude niečo naviac, čo v tej druhej nie.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Já vím, nedělají nic i přesto že na to tisíce lidí nadává několik let a říkají jim jak je to špatný. Jen tu aplikaci vidím a je mi zle z toho jak je navržená, a o funkčnosti nemá smysl psát. Nechápu tenhle přístup. Proto jsem měl obavy i zde. Naštěstí zdá se že zolex víc co dělá.

S Poseidonem to bude sranda po novým roce se změnou která příjde ohledně jízdenek.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Podle vývojářů je Poseidon naprosto dokonalý a nic na něm měnit nehodlají...


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Tak to se těším. Jak jsi psal "Naopak iRIS časom bude vedieť veci, ktoré DPMBinfo nie (informácie o regionálnych vozidlách - typ busu, fotky, ...)." pochopil jsem to tak že iRIS bude mít některé funkce až později, ale ty jsi to myslel asi tak, že naopak DPMBinfo o některé funkce později příjde. Pardon, moje chyba.

Každopádně děkuji za reakci.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
A co zobrazení následujícího spoje jak jsme se před časem bavili? Jak to umi Kordisácká verze...? Aspon ten jeden následující? Při kalamitách v regionu by se to sakra hodilo..

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:06
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]