Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 50 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Jenda... Možná podobný problém jako v pátek u 2372, které zahořel motorový prostor.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Na zastávce Jírovcova prý nějaký problém s motorem autobusu - údajně kouř? Víte někdo víc? Já mám info od známé, která tím jela.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Takže bude další rok problém na za křižovatkou Dornych-Zvonařka, bo koordinátoři uzavírek neuměli vymyslet řešení, které by zajistilo 2+2 pruhy plus ten 50m nedodělek na Zvonařce před křižovatkou s Plotní. To druhé je horší, jeden pruh na Dornychu do centra se asi přežít dá, zejména když není dlouhý a kousek za ním je světelná křižovatka s Úzkou. Ale stejně by investor měl co nejvíc tlačit na to, aby se křížení šaliny u Vaňkovky udělalo do definitivy co nejdřív. Když se zvládl celý Cejl za 2 měsíce, tak tohle by byla práce na 3 týdny, kdyby se chtělo. Těch sítí na výměnu přece pod zemí nemůže být ausgerechnet na tomto místě neomezeně.


Naposledy upravil xcav8 dne 29 srp 2019 12:19, celkově upraveno 1
odpraseno


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Aha, tak to dává smysl. Čekal jsem asi lehce jiné uspořádání - byť jen dočasné. Tak moje chyba :-)


Offline
200
04 čer 2009 13:05
Tady se můžete podívat, jak to bude vypadat.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
goldfinger píše:
Takže dva pruhy do centra, jeden z centra...

Přesně obráceně, když si domyslím směrové tabule, vidím jeden tam, dva ven.

Jen si tak říkám, neměla by se pod ty tabule nakreslit plná čára? Aby bylo vidět, kde je pruh, i když nepozorný řidič poruší svislé značení.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Celá stavba je rozfázovaná jak dovolí rekonstrukce inženýrských sítí, zejména kanalizace vyžaduje konkrétní postup prací. Tramvajový přejezd lze těžko realizovat bez předchozí rekonstrukce inženýrských sítí na Plotní, která vyžaduje úplnou uzavírku a uzavřít Plotní s Dornychem naráz fakt nešlo.

EDIT: Vzhledem k tomu, že v křižovatce Zvonařka x Plotní jsou kanalizační šachty, obdobně jako v sousední křižovatce Zvonařka x Dornych, bude omezení provozu při realizaci TT ten poslední problém.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Takže dva pruhy do centra, jeden z centra jenom proto, že není hotový ani provizorní přejezd budoucí TT. Stejně jako na Zvonařce zůstal cca 50 m rozbitý úsek, kvůli kterému se ve směru od Dornychu k Rondu bude nadále jezdit jenom jedním pruhem. To je vážně na přesdržku. By mne zajímalo jak dlouho budou dělat to finální křížení se šalinou. Takže zlepšení sice nastane, ale mohlo být výraznější. Jednoznačně plus za čtyřpruh a odstranění křížení se šalinou na styku Dornychu a Plotní, ale zbývající omezení nás budou trápit ještě hodně dlouho a to nemluvím o uzavírce križovatky Plotní - Zvonařka, až se tam budou pokládat koleje. Budou ji dělat po půlkách s tím, že objížďka ve směru Dornych - Rondo povede po Dornychu a Úzké, nebo to zavřou úplně?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Ten zdánlivě hodně široký pruh jsou ve skutečnosti 2 protisměrné pruhy, které budou oddělené směrovacími deskami, které teprve budou osazeny.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Jak píše Ondra K, já bych počkal s kritikou.
Navíc je to jen dočasná záležitost, než bude dílo plně hotové.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
To přechodné vodorovné značení nedává na první pohled smysl, protože chybí osadit svislé značení.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
K Dornych/Plotní... a ty pruhy jsou prosím podle jakých norem, neví někdo? ](*,)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
1204
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Bohunická bude průjezdná do půlky října. Psalo se to v několika článcích.


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Překvapuje mě, že zatím nejsou žádné informace ohledně rekonstrukce Bohunické, když slibovali začátek prací po otevření Dornychu.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
A na webu Kordisu k tomu dodávají, že 109, 509, 610 a 611 pojedou po Dornychu bez zastavení a 612 po Olomoucké a Zvonařce bez zastavení. Což je logické, jinudy ani jet nemohou.

Jinak je to všechno v podstatě tak jak se dalo čekat, až na a-67, u které mě mrzí, že pořád zůstává ta nesmyslná objížďka přes Křenovou. Ale alespoň už nebude jezdit po Černovické, kde vznikala ta největší zpoždění. Tak aspoň něco.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Na webu DP je k dispozici leták k další etapě výluky Dornych-Plotní.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Do cesty šaliny sou schopni lízt i bez mobilu, protože prostě oni jdou, červená nečervená. Jen dnes na NS jsem mohl mět dvě sražení a to jsem se tam s P6 vyskytl jen párkrát, prostě když to chodí jak stádo dobytka, tak by se s tím i mělo jednat.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
a zde: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/chl ... o-40294011


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Chtělo by to záznam ze šaliny, ten bude více odstrašující :evil:

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
…a proto, když přecházím koleje a jdu za koncem šaliny s tím, že z protisměru se na mě náhle může vyřítit další šalina, jdu pomalu, koukám přes okna té šaliny, která tam stojí apod.
Zajímalo by mě. Sluchátka byly?

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Video nehody ja fb události Brno. Standardní situace vstupu do kolejiště za projíždějící, ale těsně před přijíždějící soupravu na opačné koleji. Řidič kluka vidět nemohl. Určitě existuje záznam i z palubní kamery, ten zveřejněný je očividně z kamery Bkomu na křižovatce u Ronda.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Nedivím se, když občas člověk postřehne, jak lidi přebíhají na Vojtové nebo Vsetínské, hlavně na té první dost často těsně před šalinou.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Aktuálně neprůjezdný tramvajový úsek v oblasti Křídlovické, kde dle zpráv z dopravních webů došlo ke srážce tramvaje (1714??) s chodcem...


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Spíš přesně kvůli takovým věcem pojedou lidi radši autem.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
No tak příště holt vyrazíš o půl hoďky dřív, ne. Když víš jak to chodí. :dancing:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]