Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 51 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Sorry za malý obchodnický OT, ale nějak mi to nedá.
Golde, ještě jsi zapomněl na Lidl na Bayerově. Ale hlavně, ten Albert je prakticky v docházkové vzdálenosti od toho domu. Co já bych dal za to, mít takový supermarket takto blízko. My tu máme nejbližší obchod půl kilometru daleko a to je ještě malé Enapo, s minimálním výběrem a zavíračkou o půl šesté. Holt lidi ve velkých městech si neumí vážit toho pohodlí které mají.

Ale abych zůstal i v tématu.
Lezacek: Ono taky záleží, kam člověk jede. Pokud jede až na Vinohrady, tak to je po většinu dne rozhodně víc, než pět minut i mimo prázdniny, teď o prázdninách raději ani nemluvit. A to raději nemluvím o situaci, kdy chce člověk na něco přestupovat. To se pak může ještě dál protáhnout a z původních pěti minut může být klidně i půlhodinové zdržení.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
lezacek: Možná tak papírově, podle JŘ. Reálně? Ne.
Navíc, co o těchto prázdninách? Intervaly 7,5 minuty, další nabere zpoždění další 3 minuty, protože samozřejmě, a ty tam stojíš jak idiot, chceš se dostat jen na další zastávku. Takže se můžeš buďto trmácet ve vedru pod pražícím sluncem a dojít tam do těch 10 minut, nebo tam můžeš tvrdnout.
Neříkal bych nic, kdyby se to stalo párkrát, ale tohle je naprosto normální situace, co se děje stále a snad všude.
Ale jo, však se mi sarcastic

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
Naxashi: Nojono. Další jede až za pět minut. sarcastic


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Tak aby došlo k vyjasnění, „červenou křižovatkou“ jsem myslel…viz obrázek.
Jel jsem tam nespočetněkrát. Červená tam nebyla tolikrát, že bych to spočítal na prstech jedné ruky.
V období od dubna někdy do…června (?) jsem tam jezdil. Relace KN → Pionýrská. 25/26 bych chytal v pohodě na běžné zastávce, na té posunuté ale samozřejmě ne. Když jsem asi 10 s daleko (časově), zavírají se dveře. Pak to začne odjíždět, ale o 2 m se to zastaví na červené. Já dojdu, ono to tam ještě stojí, já tam pak taky stojím, a…nic. Dveře zavřený apod. O 20 s později to odjede a já tam pak čekám na další, co samozřejmě má zpoždění a říkám si, že fakt musím jezdit jinudy.
Stalo se mi asi tak 3×, že to stálo na zastávce v průběhu té červené tam a až při zelené se odjíždělo. Aneb přesně tak, jak to dává smysl. A ono to rozdíl udělalo, protože jsem nebyl jediný, kdo to pak díky tomu stihl.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ne, bez olejárny, tu si soudruzi nechali v Moskvě i se soudruhem.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Cože? Nějaký myší olej máme i tu v Brně? :shock: :mrgreen: (vím, že se přejmenovávalo).

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Řekl bych, že byl myšlen opačný směr, kde je zastávka až u křižovatky s Leninkou.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
S tím zavíráním dveří trolejbusů na červenou na Kotlářské nemůžu souhlasit, celou zimu jsem tak jezdil a vlastně i během jara ve směru na Mendlák a pozoroval jsem, že větší dobu stání má bus otevřený dveře, až dokud to vyloženě nevypadá na odjezd. Párkrát jsem jel i schválně za roh na zastávku Čápkova a fakt měl otevřeno, co to šlo.
Jednou jsem v tom opravovaném baráku byl vevnitř, bylo to asi v roce 2011, protože jsme tam mohli mít s bývalkou pokoj v podnájmu, bude to paráda, až ho dokončí, už v tom ošumtělém stavu stál za to. Široké schodiště s pohodlným zábradlím a typickým secesním cimbuřím, aby nešlo jezdit po zábradlí, dvoukřídlé dveře do bytů, velká předsíň, velké pokoje, v jednom ještě původní kamna na uhlí. Dva větší pokoje vedle sebe vzájemně průchozí s dvoukřídlíma dveřma, do ulice i do dvora špaletová okna a naproti výhled do korun Botanky. Ruch z ulice nebyl v druhém nebo třetím patře vůbec slyšet, možná v přízemí je víc poznat, každopádně to stojí za to a mít peníze, byt bych tam určitě bral.
Poblíž jsou obchody na Kotlářské, potraviny snad přímo v domě a jeden Albert na Veveří, jeden dole na Hrnčířské (Sfinx), kde je toho víc. Slušné hospody v docházkové vzdálenosti. To už pak ten trajfl člověk k žití ani nepotřebuje, pokud nemusí někam daleko z centra třeba do rachoty.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Nikdo taky nenapadá společnost, která opravu realizuje.
Koneckonců i já sem rád, že se baráku vrátí původní lesk.
Jen spíš poukazuji na to, že díky této soukromé investici již delší dobu trvá jisté dopravní omezení a ještě minimálně rok trvat bude.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Ten barák na Kotlářské se prodával už od r. 2009, finanční krize to pozdržela a prodlení celé stavbě určitě nepomohlo. Přestože se reko nedělalo způsobem, že zůstaly pouze obvodové zdi, práce tam bylo asi fakt hodně. Porovnejte si to s opravovaným domem na Rooseveltově naproti Krajskému soudu. Určitě do toho mluvili (poprávu) památkáři, protože dům je secesní a spousta věcí tam je pracná. Byty tam budou určitě krásné, ale nevím, zda bych tam chtěl bydlet. Parkování poblíž jedna velká bída, rušná ulice, nejbližší použitelný obchod je Albert na Veveří nebo Billa na Kounicově... Možná úplně nejhořejší patra, tam by mohl být zajímavý výhled. Ale rozhodně bych nenapadal společnost, která opravu provádí - je to soukromá firma, stejně jako je soukromý investor. A ten si to určitě pohlídá líp, než město.
Apropos domy na Cejlu 86 a 90 by taky mohly vypadat úplně jinak, navíc je tam přidaná hodnota v podobě řeky.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
xcav8: Jo, to je taky pěkná absurdita.
Párkrát jsem tam přestupoval. Pokud by trolejbusy zastavovaly tam, kde normálně, tak je stíhám. Takhle ne. A nejlepší na tom taky je to, že se zavřou dveře, odjedou se 2 metry na červenou křižovatku, a tam se stojí. A já tam stojím, koukám na to. Absurdní.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Pro zajímavost jsem napsal společnosti, kvůli které je na Konečného náměstí posunutá zastávka.
Předpokládané dokončení je září 2020.
Na to, že to trvá již od 7.10.2017 je to ještě sakra dlouhá doba.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
dokumentačně


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Velký klobouk před pracovníky dílen, plecháč s vlekem ja naprosto famózní, nejspíš nejlepší historičák.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Ta souprava byla naprosto super. :applause: nega palec nahoru.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Na připomínku 150 let se řítí i 134+313 v celé své kráse...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Od 1. 9. má být zavřená Plotní, tzn. už by měl být zprovozněn Dornych. Ví se něco víc o dopravním řešení?


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Včera jsem psal info do všeobecné tramvajové a bez reakce, na facebooku jsou fotky.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Plecháč 134 právě na zkušební jízdě. Viděn před chvílí ve smyčce Rakovecká.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Před pátou hodinou odpolední byla přímým účastníkem nehody s dodávkou na Táborské (v blízkosti zastávky Buzkova), která se naštěstí obešla bez zranění. Nějaké fotky z inkriminované DN jsou na FB.
https://facebook.com/story.php?story_fbid=2891174970924698&id=421202771255276


Offline
Uživatelský avatar

176
15 zář 2017 18:12
Hustopeče
Spatřil jsem dneska v 18.00 na hlavase 1704, promáčklé čelo (přední ve směru jízdy), rozbité světlo a na čelním skle pavučina. Jela od Křenky směrem na Sady. Ví někdo víc?

_________________________________
Celovozové reklamy jsou moje vášeň :D


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Jiricek píše:
Na křižovatce ulic Líšeňská x Táborská x Bělohorská x Jedovnická od Líšeňské směr město přišla 1539 o pantograf


Omlouvám se, mám tam chybu. Samozřejmě má být název ulice Jamborova, ne Jedovnická :shock:


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Na křižovatce ulic Líšeňská x Táborská x Bělohorská x Jedovnická od Líšeňské směr město přišla 1539 o pantograf


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Projel jsem v a67 opravenou Chodskou a chválím zhotovitele za velmi kvalitně odvedenou práci. Povrch rovný jako stůl, kanálové poklopy v rovině, tak to má vypadat. Zato na Ruské se finále nepovedlo ani trochu a být investorem, tak trvám na nové obrusné vrstvě.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tomáš N. píše:
https://www.bmhd.cz/vyluky/vyluka.php?vyluka=2000
Kvůli úvrati na zastávce Krásného zřejmě retro vozy nebudou jezdit na 10. Bude jejich provoz přes prázdniny přerušen nebo budou nasazeny na jiné lince (třeba 5)?

Ano, na lince 5 :-)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 17:40
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]