Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 109 z 719    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 719  Další
Autor Zpráva
Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Cajzlovské šíf na prýglu určitě ne. Nevím, proč Dallas nebude, je to partnerské město a v Texasu žije komunita Moraváků. Ještě můžeme vybrat Stuttgart nebo Svatý Hypolit.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Z partnerských měst mi nejlibozvučněji zní Kaunas.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Proč vlastně zmizelo jméno "Bratislava" i "Praha"? Nestálo by za to, aby se zase vrátila?

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Citace:
„Bylo by fajn, kdyby vyhrál název jako Šalindrak nebo podobné názvy, které se objevily v anketách o názvu nádraží nebo jménu tramvají,“ řekla žena.

Loď Šalindrak... :roll: Ty lidi nemají soudnost.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Prosím další hlasování už ne. :pray:


Offline
11
14 lis 2018 12:14
Ono by bylo nejlepší, kdyby se vrátil původní název Moskva...


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Opravovaný Dallas se možná vrátí s novým jménem. Mohou mu ho vybrat Brňané
Ale tohle už je trochu moc. Myslím, že tradice pojmenování dle partnerských měst je pěkná. Mj. takový Leeds, Poznaň nebo Rennes jsou k dispozici.

Naše partnerská města jsou vyjmenována zde.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Do Brna se vrátil trolejbus Škoda 9Tr. Zařadí se mezi retro vozidla


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Taky čumím ráno do mobilu - vyřídím pracovní maily a můžu skončit o to dřív (počítá se mi to do pracovní doby). Po práci se rád dívám z okna. Když teda není CVR, protože přes ni se dívat nedá. Opravdu se necítím zdegenerovaně, spíš prakticky.
Kamarádka má epilepsii (ne vážnou, záchvaty prakticky už nemívá) a pokud je CVR přes okna, dělá se jí hrozně špatně při pohledu z okna a říká, že z toho by záchvat rozhodně dostala, kdyby se dívala déle přes reklamu ven, takže se snaží těmto vozům vyhýbat, pokud jede déle než pár zastávek...
A osobně si myslím, že jedině lékařské hledisko by s tím hnulo... jinak dost pochybuju, že někdo bude mít snahu s tím něco dělat. Osobně bych tyto reklamy nezakazoval (jsem proti zákazům, ale polep přes okna by si měl nechat podnik pořádně zaplatit, aby takových vozů bylo co nejméně.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Vzhledem k tomu, kolik negativních komentářů na toto téma je na Facebooku DPMB (a nejen tam), si troufnu říct, že je i mnoho obyčejných cestujících, kterým to vadí. Ano, FB není úplně ten nejsměrodatnější zdroj informací, ale určitě je na něm i mnoho řadových cestujících, nešotoušů, a většina komentářů na toto téma je negativních. A samozřejmě, všechny do jednoho DPMB ignoruje a setkal jsem se dokonce i s mazáním podobných příspěvků. A to také svědčí o tom, jak si DPMB váží cestujících a jejich názoru.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Polepy mi vůbec nevadí, ba naopak.
Už samotný výrok „A ne každý je zdegenerovaný, aby v jednom kuse čuměl pořád do mobilu.“ mi přijde trošku degenerativní. Já mám třeba starej tlačítkovej mobil, a nemám do něj důvod čučet. Leda při psaní sms, volání nebo psaní poznámky, což občas dělám.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Osobně mi to taky vadí.
„A ne každý je zdegenerovaný, aby v jednom kuse čuměl pořád do mobilu.“ Ach jo.
Čumim do mobilu a čumim na iRIS. Čumim do toho mobilu proto, abych věděl, jak co nejlíp jet, právě v tom reálném životě. A pak do mobilu zase nečumím. Tak co, jsem zdegenerovaný?

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
122
23 čer 2014 12:31
Fajn, s tímto přístupem se může celá levá bočnice i v okenní části rovnou zaplechovat, bude větší plocha pro reklamu, kdo chce koukat ven, bude muset na pravou stranu. :roll:

Současný stav mi taky vadí. Bolí z toho oči, příjemné to není ani trochu.
A ne každý je zdegenerovaný, aby v jednom kuse čuměl pořád do mobilu. Někteří z nás ještě fungují i v reálném světě a jaké překvapení, že se rádi cestou tramvají dívají ven kolem sebe. ](*,)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Je, ale vnímá jakoukoli odchylku od normálu více než běžný cestující, který často ani neví, jestli jel autobusem nebo trolejbusem apod. To, že má reklamu přes okna, bere jako fakt, a nenapadne ho přemýšlet, jestli to tam bylo i při včerejší cestě.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Robert: sotous je ale porad clovek.. nejde tu o vzhled, ale o "telesny pocit"..


Offline
186
27 zář 2007 22:44
No mě z toho taky bolí oči.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Tady se ovšem nevyskytují běžní cestující, ale jedinci, co se o dopravu blíže zajímají a všimnou si každého detailu. A jsou schopni tvrdit, že jim vadí jinak natřené madlo.
A určitě budou v té anketě mezi cestujícími vypadat jinak výsledky uprostřed parného léta a za pošmourného chladného podzimu.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Já patřím k těm, kterým toto vadí velmi. Začal bych s malou anketou zde ve vlákně (vadí - nevidím ven, nevadí- nesvítí dovnitř, je mi to jedno). Co se týče DPMB, ten si žádnou zpětnou vazbu nejspíš nepřipustí. Viz ankety o sedadlech v MHD. Jak jde o peníze, veškerá atraktivita a komfort jde stranou.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nevím, jestli má v tomto směru DP zpětnou vazbu, příp. jestli si ji připouští. Aby se něco změnilo, tak by byl zapotřebí větší ohlas veřejnosti, nebo názor někoho z oboru, tedy (např, ale nejen) očního lékaře.


Offline
81
04 říj 2011 22:53
Jakýkoliv průzkum by toto nejspíš dostatečně neadresoval - valné většině lidí by to při otevřené otázce nepřišlo na mysl, vytanuly by spíš intenzivnější zážitky typu "smradlavý bezdomovec". CVR mě sice nedonutí, na rozdíl od bezdoše, vystoupit a počkat na další spoj, nicméně je to jeden z faktorů znepříjemňujících především delší cestu, přispívá to podvědomě k názoru "jezdit MHD není fajn, radši autem". Uzavřená otázka by pak byla neobjektivní - velmi by záleželo na ostatních možnostech volby a porovnání intenzity jejich dopadu na pohodu jízdy právě s CVR. Otázka vadí/nevadí by pak až příliš sváděla k odpovědi "vadí", to by opět byl průzkum k ničemu.

Každopádně pokud výnos pro podnik ve srovnání s ostatními možnostmi reklamy vypadá tak, jak prezentuje mnadenicek, tak souhlasím, že by se cena pro objednatele reklamy měla rapidně zvýšit. Pokud už se rozhodnu z jakýchkoli důvodů jet do práce z Líšně na kampus MHD místo auta, rozhodně se nechci 30+ minut koukat do síťované hovadiny, ze které bolí oči a příští cestu MHD si i s přihlédnutím k tomuto rozmyslím..


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
On někdy proběhl nějaký průzkum, kolika procentům cestujících to vadí? Třeba mně osobně to je úplně jedno. A nemyslím si, že to lidé ve velkém vnímají.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Robert píše:
https://dpmb.cz/cs/reklama
rozdíl činí cca 25 - 75 000 Kč za rok


vzhledem, k tomu jak to obtěžuje část cestujících (ano, někomu je to buřt) a k poměru k ceně celoplošné bez oken...soudím, že argument, že z toho aspoň podnik vydělá je slabý. U 13T to je 15% příplatek, pro cestující je to skoro 50% výhledu.

Znevýhodnil bych to víc vč. sideboardů apod., co jsou přes okna, taky bych znevýhodnil malé samolepící fólie na bocích - to působí lacině.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nenapsal byste o tom někdo článek i na bmhd? Jednak by článek byl určitě přesnější, než mady by Deník (což není nic těžkého), navíc historicky má svoji hodnotu (znovuvypravení K3 atp.)


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
goldfinger píše:
https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/brnenskou-udolni-ulici-opet-jezdi-tramvaje-u-otevreni-byl-i-kosmonaut-20190428.html
Podle pisálka Deníku se Údolní otvírala už v sobotu 27. 4., no asi jsem byl dnes na repríze.

Prostě rychlokvaška. A tramvaje prý brází ulicí ...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
https://brnensky.denik.cz/zpravy_region ... 90428.html
Podle pisálka Deníku se Údolní otvírala už v sobotu 27. 4., no asi jsem byl dnes na repríze.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17959 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 719  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]