Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 110 z 719    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 719  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Prozákaznický přístup u DPMB? Hlavně, že z toho bude podnik finančně profitovat, to je pro ně prim. Dalším příkladem může být zajišťování náhradní dopravy za vlaky mezi Dolním a Hlavním nádražím. Podnik nemá kapacity na obsazení běžných služeb, ale vezme si dlouhodobý závazek 3-5 záložních služeb na Dolním, u kterých je dost velký úspěch, když jsou zajištěny všechny. A samozřejmě jsou na tom bity kurzy běžných linek, kde i ti řidiči "5008x" bezesporu chybí. A klasické záložní kurzy všechno zachránit nestačí.


Offline
285
03 zář 2012 18:05
No, mě se ty reklamy přes okna taky nelíbí. Rád koukám ven, ale přes toto je to docela nepříjemný. Oči se snaží zaostřit na něco venku a zároveň "slícovat" tečky. Tomu se říká prozákaznický přístup?!


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://dpmb.cz/cs/reklama
rozdíl činí cca 25 - 75 000 Kč za rok


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Kolik tak komu z těch reklam plyne příjmu? Tuší někdo?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Vaše starosti bych chtěl mít. Aspoň jeden den.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Alanis: Jo, ale co když tam volné místo není, chceš si sednout a můžeš jedině k reklamě?
…čumíš do mobilu a tobě přes rameno do něj čumí někdo další. :-)
A není nad to si na něco zanadávat, pokud se mi to nelíbí.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jenže z reklamy máš příjem, takže to v zájmu podniku omezovat není.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Mě to taky hrozně rozčiluje. Jde udělat určitě kreativní a zajímavou reklamu i polepem mimo okna. Teď jsem jel kolem Červinkovi, že kouknu z okna (levýho), jestli má pizza otevřeno, že bych vystoupil a občerstvil se. CVP a deštivé počasí způsobilo, že jsem viděl kulový. Tak vystoupím, přeběhnu silnic a ... cedule "z technických důvodů zavřeno". A pokuď nemám smartphone, abych do něj celou cestu zíral (nebo nechci) a chci se kochat jen tak rekreačně, tak mám smůlu!
Navhrl bych nějaký přísný limit pro tenhle typ reklamy - pár vyvolených vozidel, podmínka reklamy na úrovni - s jistými estetickými kvalitami - něco zajímavého, a v neposlední řadě cenu bych pěkně omastil..


Offline
Uživatelský avatar

176
15 zář 2017 18:12
Hustopeče
A to buďte rádi, že nemáme reklamy přes okna i na straně s dveřmi a na zadním čele, jako mají v jiných městech, takže jediné místo bez polepu je pro výhled řidiče sarcastic
Například zde:
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/216007
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/180237

_________________________________
Celovozové reklamy jsou moje vášeň :D


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Reklama přes okna je pouze na levé straně vozidla (jako u každé CVR), takže pokud někomu vadí se přes to dívat, tak ať si sedne/postaví na druhou stranu. Je to tak jednoduché, ale to by nebylo to správné češství si nezanadávat na vše...

CVR zvenku povedená, mě osobně nebude vadit sedět na levé straně, protože to v létě přináší krásný stín a stejně čumím do mobilu. A tak to má spousta lidí.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Zas další reklama přes okna :-x A ještě se budou chlubit tím, že lidé uvnitř uvidí při cestě totální… vy víte co a k tomu si budou ničit oči koukáním do teček. Du blejt velebnosti.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Axer... Vzhledem k tomu titulku článku se nabízí... Koho nebo co myslíš? e_smile Ale jinak ten "brněnskej drak" se na voze vyjímá dost vkusně. ;-)


Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
Hezká biggrin


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Speciální tramvaj zdobí drak i třiadvacet obcí. Pokřtila ji primátorka
https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/specialni-tramvaj-zdobi-drak-i-triadvacet-obci-pokrtila-ji-primatorka-20190423.html


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
No jo, 21Tr, 31Tr, čísilko jak čísílko :lol:

Ale zaujal mě i ten poslední odstavec:
Citace:
Trolejbus 21Tr z dílny zkrachovalé Škody Ostrov se vyráběl v letech 1995–2004. Fabrika jich prodala přes stovku.

Škoda Ostrov ale nezkrachovala. Je sice pravda, že výroba v Ostrově byla v posledních letech ztrátová, ale podnik jako takový nezkrachoval, jen vedení plzeňské Škodovky prostě rozhodlo o přesunutí výroby do Plzně. Bylo to čistě manažerské rozhodnutí, žádný krach. Přitom novinářům (na tom článku jsou podepsaní dva) stačilo podívat se na Wikipedii a takovýto blaf by nevypotili :roll:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

176
15 zář 2017 18:12
Hustopeče
xxx: Dobře děláš.

_________________________________
Celovozové reklamy jsou moje vášeň :D


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Tak ten článek musel psát opravdu debil. Stačila mně ta fotka s popiskem "Trolejbus 21Tr" a už jsem to ani nečetl.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Se článkem souhlasím, sorky odstavit (a nejen trolejbusové) sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/trol ... -internetu

tento článek opravdu vede. Skutečně musí dát práci si nevšimnout, že trolejbus co havaroval, a trolejbus na fotce, se poněkud liší...

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
A není to tak, že se před Vánocema dojíždí zbylé vozokilometry za uplynulý rok, aby to nevypadalo, že město přeplácí svou objednávku?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Peno: těsně vedle sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

98
10 zář 2012 17:19
ráj Crossů
MKzB: nebyla ta s tím výmolem 3020? Pokud se pamatuji, 3019 to narvala do sloupu...


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
dimik píše:
Napájení neutáhne větší množství kloubů, proto třeba na ohňostroje je nutno vypravovat sóla, i když je to neekonomický.


A není to tím, že na ohňostroje tam jezdí posily každou minutu a i trolejbusy tam jezdí po 4-5 minutách?
Za druhé, kdyby na 30/36 začaly jezdit klouby, tak se interval na těchto linkách lehce poupraví, takže by to utáhla měnírna v pohodě.

............

Jinak teď si říkám, když mohly jezdit na 30 klouby v době předvánoční o víkendech, proč tam nejezdí teď, když je poptávka na přehradu dvojnásobná, než oproti minulým víkendům? Třeba včera jsem tam narazil odpoledne na trolejbus, který už od Skácelovy už sotva pobíral lidi a většina vystoupila až u ZOO. Takže v době adventní, kdy nikdo nejede, se to posílí a teď ne? Co je to za logiku? :-?

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
dimik píše:
K těm minibusům: Počítejte. DP jich má 21 a denní výprava je kolem 9. Tak co z toho logicky vyplývá?

Že se neměly kupovat, protože pro ně není využití. To z toho vyplývá. Čímž se opět dostáváme ke koncepci vozového parku, která prostě v Brně chybí. O ničem jiném to prostě není.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Zvážil bych vrátit na úvodní stránku BMHD aktualitu o nehodě na Křence a doplnil bych ji poznámkou:

Vzhledem k tomu, že se médiích objevují zprávy téměř poplašného charakteru o trolejbusech Škoda 21Tr. Uvádíme některá fakta, která je třeba vzít v úvahu.
1. V Brně je v provozu ještě 19 vysokopodlažních trolejbusů Škoda 14Tr, z nichž nejstarší je z roku 1989.
2. Je třeba vzít v na vědomí stav komunikace na Křenové ulici. Trolejbusy zde jezdí po tramvajových panelech, které již nejsou v jedné rovině a podvozky jakýchkoli silničních vozidel na nich trpí a rychleji se opotřebovávají. Stejně tak nehoda trolejbusu 21Tr e.č. 3019 u Šlapanic v roce 2018 byla způsobena neoznačeným výmolem ve vozovce.
3. Ještě je zde několik trolejbusů Škoda typu 22Tr, které jsou po mechanické stránce totožné - kloubová varianta 21Tr, ale ty teď nikoho nezajímají.
4. Možná bych nějak rozvedl vysokou úroveň údržby v Brně.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17959 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 719  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]