Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 177 z 380    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 380  Další
Autor Zpráva
Offline
410
29 lis 2014 18:06
Mauricio píše:
Už odesláno zpět. Někdo zjistil, že to nemá polohovatelný sedačky a že je to ojetější než vypadá.

prořídne tamější Karosiště když se pořídily ojetiny a stáhla volva z IDSky?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Už odesláno zpět. Někdo zjistil, že to nemá polohovatelný sedačky a že je to ojetější než vypadá.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nová lehce ojetá posila Tourbusu - zatím jen na převozních RZ, tedy nezařazeno.


Offline
Uživatelský avatar

179
15 zář 2017 18:12
Hustopeče
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/217911

Přiřazeno trolejbusu Škoda 14tr.

_________________________________
Celovozové reklamy jsou moje vášeň :D


Offline
866
17 lis 2014 00:06
nevím tam já to nehledám na to nemám čas
Já pěkně do terénu.
Jezbořice nejsou k KHK kraji proto není ten novější
Vidochovský má tažné (to budou mít snad skoro všechny) střešní nič nemá.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ten Jezbořickej je od Tebe akorát starší, další ojetiny byly od kolegy.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ares11: Díky. U nich na stránkách, FB, Rajčeti...
Lepší je ho vždycky vidět, abych mohl zapsat případný střešní nosič, tažný zařízení..
Ty předchozí, co jsi hlásil byly starší, to byly nějaký ojetiny, vše nalezeno na stránkách a FB.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
https://www.k-report.net/ukazobrazek.ph ... 2484/12970
kdyby tě zajímala tato dodávka Tučňáku.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
M.S. jenže já mluvím úplně o jiných než ty. Ty byli jediné u vozu a už tam nejsou. Asi se ztratili sami nebo odešli.
Pokud jsou duplicitní je to OK ale když je u vozu jediná fotka a teď je pryč tak co?
A stejnými podmínkami si mě rozesmál. Napiš mi na mejl mám nějaký návrh jak situaci řešit, ale pouze pokud chceš nebudu se vnucovat.
ad Tučňák taky nechávám pozdravovat člověka, který zveřejní soukromou komunikaci. Kdybych byl svině udělám totéž co poslal on mě.
A že by jste se někteří hodně divili. Jenže já se k takovému svinstvu nikdy nesnížím.
ad Vidochov ano všechno to jsou od dealera z Trutnova byli jich tam desítky. = je stejný.
Kde bys ho chtěl hledat? je u mě v počítači a tam zatím zůstane. Tam se asi nedostaneš. Ty co ti hlásím mám také vyfocené, přece se nebudu namáhat jen nějakou rz.


Offline
417
20 bře 2013 21:06
Martine promiň, ale když máš u nějakého vozu 5 fotek ze stejného místa a dne, z toho jsou 2 úplně totožné (prostě jsi to tam nahrál dvakrát) a pak tam máš jednu další, co je ze stejného úhlu o pár hodin později a proti slunci, tak ty dvě prostě smáznu. Oba se doufám shodneme, že nemá smysl mít na SA nějakou (byť sebelepší) fotku dvakrát.
Stejně tak urputně mažu fotky z převozů Arrivích busů od Rouba, který jich tam vždy nahází alespoň 20 a stejný metr je používán i na další autory.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Díky, paráda a popelnice smazány, mám vás od Rudy pozdravovat. :-)


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Neevidovaná škoda ŠL?11 Autoškoly Horázný - AJ 68-65 foto ze Světa motorů


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Rudovi jsem psal hned druhý den po aprílu, že to smažem, chtěl to nechat týden. Mezitím jste se do toho pustili vy, karty smazali, já následně majitele, ale fotky zůstávají. Teď jsem Rudu urgoval, fotky smazat nemůžu.

To je Rudova klasika, založí to, ale zapomene smazat. Minulý rok jsem po něm likvidoval ty lednice.

A co s tou Mínou? To můžu smazat, to dokážu.


Offline
406
30 kvě 2011 22:12
No hlavně jste to řešili špatným způsobem...sice je bezva, že Robert smazal karty těch popelnic, ale udělal co ty fotky? Co ty vlastníci? O typu vozů nemluvě, protože to je věcí asi jen Edy. To jsou všechno věci, které tam zůstaly a měly by být odstraněny také = když už jste to chtěli likvidovat, měli jste asi napsat těm, co to dělali - takto jste smazali půlku a zbytek tam zůstane někde zapomenutý.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Ares11: Vždyť je dobrá, prosimtě. ;-) Zapsáno, a Vidochovskej je taky tenhle novej? Nikde jsem ho nenašel. :-(

Njn, popelnice vyhrály, Ruda + 7 dalších, já byl pro vozejk. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Fórum ke komunikaci záměrně nepoužívám. Zkus mejl eda@bmhd.cz :-)


Offline
Uživatelský avatar

28
12 bře 2019 23:45
Praha
Eda píše:
MP87: No aktivitě se meze nekladou... Místo hejtování se tak klidně můžeš příští rok zapojit a něco připravit. Rádi ti to uveřejníme/zrealizujeme, pokud to tedy bude "na úrovni" :-)

Jde ti nějak napsat SZ?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
MP87: No aktivitě se meze nekladou... Místo hejtování se tak klidně můžeš příští rok zapojit a něco připravit. Rádi ti to uveřejníme/zrealizujeme, pokud to tedy bude "na úrovni" :-)


Offline
Uživatelský avatar

28
12 bře 2019 23:45
Praha
A co ten apríl udělat do příštích let na úrovni? Bohužel popelnice odpovídají úrovni pana Žáka...
Šlo by třeba vyrobit nějakou pěknou fotomontáž? Někde na FB jsem viděl fotomontáže 15m hrbaté Sorky, či stránka garáží DPP Řepy přišla s fotomontáží 23,5 metrové Sorky (viz: https://www.facebook.com/21014905913145 ... =3&theater).
Když se k tomu vymyslí nějaký pěkný popisek, mohlo by to zaujmout více než nějaké popelnice.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák nemyslím si že je to škoda. Nikdo to nekonzultuje prostě si to smaže že pane Stach. Možná by bylo lepší kdyby jste smazal všechny moje fotky co vy na to.?
Proto vás prosím pane Stach aby jste mi napsal a dohodneme konkretní podmínky smazání. děkuji
jedna hnusná fotka
Příloha:
DSC05001.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
54
14 úno 2013 11:35
Dva Crosswaye ex 3ČSAD jsou u ZDARu.
Jeden z nich je konkrétně tento vůz:
https://seznam-autobusu.cz/vuz/37324

a předpokládám, že druhý bude ev.č. 591. Ale jistý si nejsem, protože jsem ho neviděl.
V každém případě 590 prosím přiřadit do kraje Vysočina. Díky.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jj, je mi to jasný. :-)
Ten Novotný je pojištěn jen na sezónu, přes zimu dávají značky do depozitu. Konec dubna rozhodne.
Je možný, že Noge Agrochovu bude přepravník krav :-D, zatím jsem ho dal nezařazen. A díky za Transit..
Škoda, že nedáváš fotky, no. Schvalovači se teď vyměnili, ale Ruda zůstává. Já nenahravám oficiálně, mě to upravuje a nahrává Kája Kalina, soustředíme se na dodávky, co nemají fotky. Taková nouzovka, hnidopichové to nevyfotí.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ale raději něco k tématu čím víc se člověk s ...... maže tím víc .....
Já raději zvednu ##MLUVÍM SPROSTĚ## a vyrazím si do terénu.
7H0 4697 opět fordka tentokrát SDH Vidochov okres Jičín
ještě se vrátím k tomu Ivecu Agrochov Stará Paka něco se v něm děje patrně nějaké úpravy uvnitř
RZ zatím nemá.
Jestli z toho nebude nějaký přepravník
tedy zatím nedělat z něj provozní.
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/jak ... cross-team
toto bych nějak odstavil stojí v Jičíně a má nějaké převozní značky.
7AH 5114 novota asi
Příloha:
DSC04988.JPG

jezdí to na lince VOVA AD takže to bude patřit jim.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
AD Tučňák hele mě je to už vcelku jedno. Já tyhle primitivní vtipy rád nemám.
Kdyby tam byl napsán třeba autobus nějaký třeba ruský u Icomu dokázal bych to pochopit. To by se k tématice ještě hodilo.
Ale dávat tam odpadkové koše to sorry to tedy pan Žák nemá v hlavě v pořádku.
Bohužel s ním mám špatné zkušenosti protože je schopen klidně zveřejnit soukromou komunikaci a ještě smíchat
dvě do sebe staré mezi sebou 3/4 roku. Až bude dospělý a někomu to udělá tak by dostal po čumáku. Tohle se prostě nedělá.
Je to stejné jako kdybych sem dal mejly které jsme si vyměnili, neboj nikdy bych to neudělal tyhle svinstva já nedělám.
Ale chápu jsou to děcka.
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka ... =198#photo
tohle tedy nesplňuje vaše pravidla ale je to OK to tam být může.
Právě proto tam už fotky nedávám ani už finančně nepřispívám. Peníze dám do něčeho kde budou rovná pravidla.
Tu čásku kterou jsem poslal a nebyla malá teď už posílám jinam na potřebnější účel.
Přišel mi i zajímavý mejl kde jsem nazýván kreténem že už konečně nedávám fotky. Kdo byl autorem vím protože si neuvědomuje komu to dotyčný posílá.
Už to víc nechci řešit. Tyhle nevychovaný děcka mi nestojí za můj drahocenný čas.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Robert: Je to marná práce a zbytečný, stejně se to musí hned smazat. Popelnice byl Rudův nápad, a vyhrál. Tak se do toho pustil, ale bylo to se souhlasem Edy, budoucí historické vozidlo byl dokonce jeho tip, a založil i trakci popelnice a kontejner. :-D

Můj favorit byl tohle
https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka ... =198#photo
Kovodružstvo Žebrák - ruční vozík Populár, služební vůz, využíván pro úklid autobusů. :-) Docela by se to hodilo k autobusový tématice, ovšem pak začal úřadovat Ruda, vyhlásil anketu a popelnice vyhrály. Dokonce si je pak i nafotil, je to zbytečný.
Ale aprílových příspěvků bylo na FB plno, i Ropid pravidelně dává...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 380  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 08:43
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]