Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 55 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Předního kola jsem si na fotkách všiml, ale těžko říct, zda je to příčina, nebo následek.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
MKzB píše:
Ten trolejbus je moc šikmo, jakoby mu selhalo řízení a kola se prudko stočily doleva. Volantem tak rychle nezabočíš. A muselo se to stát rychle, jinak by řidič stihl brzdit a nedošlo by k takové deformaci vozidel. Ale zase ta protijedoucí šalina mohla předek smýknout a tak ho natočit více do šikma.


https://g.denik.cz/50/b0/brno-krenova-trolejbus-tramvaj-nehoda-zraneni-doprava-nemocnice-03_galerie-980.jpg

Podívejte se na přední kolo.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Ten trolejbus zcela jistě po střetu couval a rotoval.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Mauricio píše:
Mne tam porad neco nestimuje, na te fotce seshora, a nevim co.

Ten trolejbus je moc šikmo, jakoby mu selhalo řízení a kola se prudko stočily doleva. Volantem tak rychle nezabočíš. A muselo se to stát rychle, jinak by řidič stihl brzdit a nedošlo by k takové deformaci vozidel. Ale zase ta protijedoucí šalina mohla předek smýknout a tak ho natočit více do šikma.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Robert píše:
Já ti rozumím, ale ještě se mi snad nestalo, že bych nestál u přechodu kdekoli v republice a nenašel se aspoň jeden debil, který by to nevzal na červenou.

A to já mám přesně opačný dojem. Ve velké většině případů vždy všichni poctivě stojí na červenou, i když široko daleko není auto a rozhled je dobrý. Asi záleží, na co se člověk zaměří, potvrzovací zkreslení je svině. Tohle je něco, co na západ od nás, když pominu německy mluvící země, třeba vůbec neuvidíte. Tam se červená na semaforu pro chodce bere jen jako doporučení (v UK je to tak i ukotveno v zákoně). Slyšel jsem i názory cizinců, kteří se nad naším vzorným chováním na semaforech podivovali.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Příčinu nehody už vím, ale zatím nemohu sloužit, není to oficialní. Není to ale ani kočárek, ani omdlení, ani chyba řidiče. Zatím se přidržíme termínu technická závada, víc nemohu sdělit, prosím počkejte na oficiální vyjádření.

Řidič trolejbusu, bohužel, asi přijde o nohu.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
Jel ze Slatiny a zatočil prudce doleva, do šaliny. Jinak zprávu o úmrtí před několika hodinami rozeslalo do světa rádio krokodýl, načež se toho bez jakéhokoli ověření chytlo pár kašparů a hned to začlo kolovat po FB


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mne tam porad neco nestimuje, na te fotce seshora, a nevim co.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ne. Ani v jedné ose.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Je spravny muj predpoklad, ze je trolejbus otocen o 180st?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Já ti rozumím, ale ještě se mi snad nestalo, že bych nestál u přechodu kdekoli v republice a nenašel se aspoň jeden debil, který by to nevzal na červenou.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Myslel jsem to tak, že zrovna tam je to na denním pořádku a rovnováze s chůzí na zelenou...


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Staník píše:
V téhle lokalitě a navíc na místě, kde chůze na červenou je běžným jevem, bych se tomu vůbec nedivil.

On v Brně (ČR) existuje nějaký semafor, kde by se nechodilo na červenou?


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
A teď si té nehody všimne ještě DÚ a k dovršení té zkázy zakáže jízdu trolejbusů na tom místě po kolejích tramvaje (jako muselo dojít ke změně označování zatahujících vozů do vozovny při nehodě u Lesnické pár let zpět). :-?
A když už jsme u těch trolejbusů, tak prý na Slovaňáku došlo ke stržení t-bus tv. #-o

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
v úrazovce, po operaci L+PDK, JIP, živý, nikoli zdravý, pracovní úraz (pokud zavinění či soud neprokáží opak) s dlouhodobou PN.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
To je dobře. Doufal jsem, že to je JPP.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Tuhle spekulaci vyvrátila mluvčí záchranky i DPMB. Takže hlavně pevné síly všem postiženým touto nehodou!
A taky jsem zvědav, zda se potvrdí ta verze objasnění nehody "matka s kočárkem, jdoucí na červenou". V téhle lokalitě a navíc na místě, kde chůze na červenou je běžným jevem, bych se tomu vůbec nedivil.


Naposledy upravil Staník dne 01 dub 2019 19:42, celkově upraveno 3

Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Na FB prej běží informace, že řidič zemřel, ježišmarjá napište někdo že to není pravda. :roll:

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
To lze říci i o případných cestujících na dvojsedačce za řidičem. Rozsah destrukce je značný. Podle médií mají oba řidiči "pouze" těžká zranení dolních končetin.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Myslím, že se dá říct, že řidič trolejbusu se podruhé narodil.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Tak toto je opravdu hrůza. Zdemolovaný kabiny, ohnutý a vytržený madla, ohnutý opěrátka. Z pohledu na fotky úplně mrazí. A kabina trolejbusu, no tvl.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/srazka ... pravy_krut

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-br ... &source=hp

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-b ... h-40276222


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
U zastávky Masná se srazila 21Tr 3029 s kačenou 1715.
Fotky v komentářích pod příspěvkem na Facebooku.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Mi to vykládej. Možná se mu tam podařilo nějak namanévrovat, spís to asi ale bylo štěstí. A veliký, když uvažíme, co se mohlo stát. Takhle je trolejbus vlevo a vepředu od blata, vespod urvaný dva šrouby a vevnitř ulomená mezistěna za dveřma, jak se do ní při brždění někdo opřel.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
OndraS píše:
...Naštěstí se nestalo nic zásadního, i když vůz skončil v protisměru (!!!!) v příkopu. Poškozená náprava se již v Komíně opravuje, vůz byl dotažen z místa nehody přímo tam.


No já bych řekl, že řidič v ten okamžik zestárl o deset let. Tohle bych jako šofc opravdu nechtěl zažít. A navíc klika, že se trefil mezi sloupy TV.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 20:51
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]