Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 110    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Další
Autor Zpráva
Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Tohle se dalo čekat, akorát mne překvapuje, že se k žalobě nepřipojilo víc Šimičáků, možná ten jeden neoficiálně zastupuje další, přece jen je podání správní žaloby spojeno se zaplacení soudního poplatku 3.000,- Kč. Není to nijak likvidační, ale nějaký love to samozřejmě jsou. A je zajímavé, že žaloba se podávala ke Krajskému soudu v Chacharstánu, když ve věci rozhodoval jako odvolací orgán Krajský úřad v Českých Budějovicích, takže podle místní příslušnosti by řízení mělo být tam.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Aktivisté napadli rozhodnutí o brněnském nádraží, kvůli ochraně krajiny


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Mea culpa, viděl jsem Fialu a už jsem dál nepátral po křestním. Příjmení je asi součást kvalifikačních předpokladů na správce komunikace. No pořád lepší, než když se mezi Slovenskem a Itálií uskutečnilo klonování Robertů Ficů...


Offline
101
13 zář 2007 19:58
Josef Fiala je výkonný ředitel ASFINAGu. V Brně máme Davida Fialu.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
APA - OTS, tedy Austria Presseagentur. Odkaz zde: https://www.ots.at/presseaussendung/OTS ... bWjZmAdEKY


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
A zdroj? Na to se dneska trochu zapomíná...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Rakouský ministr dopravy Norbert Hofer navstívil minulý týden svého resortního kolegu Ťoka. Podle následné tiskové zprávy oznámil modernizaci severní dráhy na 160 - 200 km/h, přičemž by se mělo začít v roce 2021, tedy za dva roky a realizace má stát 650 mil. ojro. Výslovně se však zmiňuje modernizace celé trati, tedy i na Moravě.
Zábavná asi byla debata o D52. Jednání se zúčastnil ředitel brněnského závodu ŘSD neschopa Josef Fiala a podle všeho zoufale mlžil.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
A proč by všichni museli přestupovat? Neříkám, že v odsunuté poloze bude stejná nabídka spojů jako dnes, ale permanentně je prezentováno, že jiná možnost než přestup na Nádražní neexistuje, jakoby měl jezdit jen pendl mezi starým a novým nádražím.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
K 5 min. čisté JD je třeba připočíst střední hodnotu čekání na přestupu plus dobu přesunu z/na nástupiště, které je o odsunu výrazně delší, než u stávajícího HBf.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
To jo, já to bral, že to bylo myšlený jako jako příměr, u novýho tam nebude těch 10 min. kvůli přestupu na bus, tam jen těch 5 cca. Ale principiélně jsem to myslel, podobnost tam je zhlediska trasy, linkové vedení bude ale jiné.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Na druhou stranu není úplně fér srovnávat současný výlukový stav a stav, který by měl ideálně nastat po přesunu. Záměrně říkám "by měl", protože tady si bohužel člověk nemůže být ničím jistý.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Robert píše:
Hotové peklo. Jet odněkud 2,5 hodiny (či více) a pak ztratit 10 minut života.


Ono nejde hlavně o lidi, co jednou za čas přijedou z daleka, tam se to stratí. Jde o ty, co dojíždí denodenně do práce. Jasně každej jinam, nejen do centra, ale jsem přesvědčenej, že i tak většině to prodlouží každodenní rutynu, no aspoň, že v mhádě bude wifina, aby si zatím mohli počíst novinky...


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Až to nádraží někdy možná bude stát, pak teprve budeme moci posoudit, pokud tu ještě budeme, jestli nám přinese tolik slibovaných mega plusů a výhod či naopak. Dnes jsou to jen spekulace.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Popravdě neznám nikoho, kdo by ztrátu času z jakéhokoli důvodu násobil počtem dotčených dní a pak se z toho sesypal. Řekl bych, že za den člověk prodrbe mnohem víc času než 10-20 minut, a neřeší to. Když už tedy přijmu tvé tvrzení, že odsun nádraží bude znamenat tohle zdržení pro většinu lidí, o čemž mě dosud nikdo nepřesvědčil.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Ve špičce ta ztráta dělá až půl hoďky. Jasně, jednorázově 10 min. neznamená skoro nic. Když je to 2 x denně, tak už je to 20 min. a vynásobeno na měsíc a rok už to na mávnutí volšovky není.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
goldfinger píše:
Tomu nevěří ani samotní odsunovači, ale ve studiích studií se budou furt točit nějaký lově - a o tom to je. Včera jsem byl nucen použít Dolní a byl to skutečně traumatizující zážitek. Cesta 61 sice trvala čistého času 5 minut, tedy připočíst dalších cca 5 min. na přestup, ale jel jsem až večer, nečekali jsme na žádné křižovatce, provoz nulový.


Já třeba nevěřím tomu, že někdy přestaneš prznit češtinu.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Hotové peklo. Jet odněkud 2,5 hodiny (či více) a pak ztratit 10 minut života.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Tomu nevěří ani samotní odsunovači, ale ve studiích studií se budou furt točit nějaký lově - a o tom to je. Včera jsem byl nucen použít Dolní a byl to skutečně traumatizující zážitek. Cesta 61 sice trvala čistého času 5 minut, tedy připočíst dalších cca 5 min. na přestup, ale jel jsem až večer, nečekali jsme na žádné křižovatce, provoz nulový.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Tak tomu taky nevěřím.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Já ne.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Mouka píše:
On tady někdo věří tomu, že se dožije přesunutýho nádraží?

Já jo.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
On tady někdo věří tomu, že se dožije přesunutýho nádraží?


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Takže si připočtěme nejmíń dva járy na přezkum Krajským soudem v Brně a Nejvyšším správním soudem (pokud územko prvostupňový soud nezruší - nepředjímám).


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Asi sem: Potvrzeno územní rozhodnutí na přesunutou rolu


Offline
118
29 črc 2014 19:57
To samozřejmě budou. Stejně tam je dvoustovka v současném stavu dopravně ekonomický nesmysl.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2733 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:09
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]