Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 23 z 111    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 111  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tuší někdo, jak je to s přepravou spoluzavazadel (jízdní kolo) v případě, že je dotyčná osoba držitelem zvláštní jízdenky na celý kraj od KORDISu? Teď mám šalinkartu do konce března na celé Brno, tak vím, že mohu vozit kolo bez problémů, ale od 1. dubna mi přestane platit a situaci si budu řešit onou "režijkou" od KORDISu. Jak to pak je ale s přepravou kol či třeba na lodi na přehradě?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Rem:
Dokonce jsou nové kotoučky do strojků v regionu.
Na zadní straně je tmavší zelený podklad. A je to vidět na první pohled.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Bylo postřehnuto, že některé automaty na jízdenky plivou nový podkladový design nebo jsem objevil Ameriku?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Na Náměstí 28. dubna je nově automat na jízdenky přijímající platební karty. (snad, ještě není funkční, ale podle vzhledu,...)


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
PH: pokud jsi v autobuse z Černých Polí do Vranova, tak je ti bankomat ve Vranově k ničemu. jInak si myslím, že tam není.

a ano, vím, že bych si správně měl kombinovanou jízdenku vytvořit už před nástupem a ne až po cestě :)

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
ds: Ve Vranově nemají bankomat?


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
xcav8 píše:
Nesystémové řešení, které by mělo akorát za následek, že by toho někteří cestující začali zneužívat.

Tak potom by se mělo zapracovat na spolehlivosti aplikace, aby toho pokud možno nikdo zneužívat nemohl.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
argumenty níže chápu, ale mě samotnému se stalo to samé, není to jen teoretická možnost. Jel jsem ráno autobusem si zaběhat do Vranova, mám roční šalinkartu, cash s sebou nenosím (jen platební kartu) a tak nějak čekám, že Poseidon bude fungovat... Místo toho "chyba databáze", do zóny 310 si SMS jízdenku nekoupím a mám zkrátka smůlu.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Já nevím, jsi tak natvrdlý, nebo máš jiný závažný problém nějakého specifického rázu?
Nejede Poseidon, nemám lístek, jdu za řidičem, koupím si lístek. Jinak jedu načerno. Je na tom pro běžně chápající populaci něco nepochopitelného?
Moc bych se vysmál, kdyby revizor došel, ty se hádal jak malej kluk, on si ověřil funkčnost systému a ve finále bylo zjištěno, že je problém u tebe v seklým sw :-D
Zamysli se nad sebou, svým chováním, přístupem a naliskej si.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
xxx píše:
Pokud by si DPMB vážil svých zákazníků, tak by skutečně v takových situacích jízdu zdarma umožnil. To by byl správný prozákaznický přístup.


Nesystémové řešení, které by mělo akorát za následek, že by toho někteří cestující začali zneužívat.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Pokud by si DPMB vážil svých zákazníků, tak by skutečně v takových situacích jízdu zdarma umožnil. To by byl správný prozákaznický přístup.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Nediv se, když nepochopíš logickou otázku. Ta otázka "SMS lístky nefungovaly?" byla v tom, že když se zde oháníš používáním moderních technologií, Poseidon měl zrovna výpadek a mobil jsi měl u sebe, mohl jsi koupit SMS jízdenku, né řešit co by kdyby i SMS nefungovaly. Pravda stálo by tě to o hrozivejch 50 haléřů víc! A na výmluvu že by sis to nestihl před nástupem obstarat, kdybych byl revizor, někoho bych takhle načapal s tím, že by mi doložil že poseidon nejede a proto si koupil SMS jízdenku na poslední chvíli a ještě mu nedošela, neřešil bych to protože měl snahu službu zaplatit, a věřím že by tak postupovala většina. Za to příjít s tím že poseidon nejede tak jedu zadara... hm ne zadara ale za osm kil pokuty. Takže sem chodit fňukat že jsi musel jet zadarmo a čekat že tě bude každej litovat fakt nechoď. To můžeš očekávat v těch ústavech pro méně chápavé, kam bys některýma svýma myšlenkovýma pochodama v pohodě zapadl. A ten poslední tvůj výstřel o kradení žvejkaček to už je fakt sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Někdo jede omylem načerno, to se může stát každému.
Ostatní do tebe šijou z toho důvodu, že jsi jel vědomě načerno a snažíš se to obhajovat.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Tin píše:
Takže 1) kdyby ti telefon vypadl z ruky ve chvíli, kdy by sis kupoval jízdenku, a rozbil se, šel bys za řidičem?
2) SMS jízdenky nefungovaly?
3) Až pojedeš příště, koupíš si dvě jízdenky místo jedné?

1) Pokud bych už měl jízdenku koupenou, tak by se dala zpětně dohledat, ne? Takže bych nejspíše riskl manipulační přirážku. Pokud bych ji ještě neměl koupenou, tak bych si ji samozřejmě koupil u řidiče.
2) Pokud by SMS jízdenky nefungovaly, tak bych to opět považoval za problém dopravce.
3) Ne. Proč bych to jako dělal? :D Pro dobrý pocit? :D To bych musel být blbej.

Rem píše:
Neřešte ho furt. Tady pomůže jedině orgán zbavení svéprávnosti. Nebo ban "klipl x"

Takže co všechno jsem si vysloužil tím, že jsem jel v pátek večer z hospody načerno? Sobec, nesvéprávný člověk... co ještě? By mě zajímalo, kolik ze zde diskutujících to někdy udělalo také. A pokud to nebylo tohle, tak třeba v dětství kradli žvýkačky v obchodě. (Což už je třeba věc, ke které bych se v životě nesnížil, odmalička jsem k tomuhle měl zábrany.)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
xxx píše:
Copak? Došly ti argumenty? Už nemáš jak vyvrátit ty mé? Nic ve zlém, jen se ptám. Já zase nerozumím tvému myšlení, jelikož srovnáváš nesrovnatelné.

Nedošly, jen bych se opakoval a ty také. Prostě dva způsoby myšlení, které připomínají mimoběžky, nemá cenu to řešit dál.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Neřešte ho furt. Tady pomůže jedině orgán zbavení svéprávnosti. Nebo ban "klipl x"

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Takže 1) kdyby ti telefon vypadl z ruky ve chvíli, kdy by sis kupoval jízdenku, a rozbil se, šel bys za řidičem?
2) SMS jízdenky nefungovaly?
3) Až pojedeš příště, koupíš si dvě jízdenky místo jedné?

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
peno píše:
XXX: To je ten problém spoléhání na moderní techniku. Nic proti tomu, sám bych se už dneska bez smartphonu taky neobešel, ale moc dobře chápu, že technika může selhat, ať už vinou na mojí straně (vybije se, někde ho zapomenu, nebo se mi třeba rozbije…) nebo na straně poskytovatele nějaké služby, ať už je to mobilní operátor nebo nějaká aplikace, a proto na ně nespoléhám stoprocentně. Vždycky mám u sebe záložní univerzálku a hrst drobných pro případ, že by mi pro moji cestu univerzálka už nestačila a já musel koupit jízdenku u řidiče. A mám klid, bez hledání nějakých hloupých výmluv pro okrádání dopravce a systému.

Pokud se mi vybije telefon nebo ho nedej bože ztratím, tak je to můj problém a je to potom zcela logicky jenom na mě, abych si jízdenku obstaral jinak. Pokud si však nemohu koupit jízdenku z důvodu na straně poskytovatele, tak bych logicky za to neměl být bit. Když nefungujou ve voze označovače, tak taky cestující nedostane pokutu.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
xxx píše:
To už mě jako koncového zákazníka jaksi nezajímá. Ať si to DPMB s KORDISem vyřídí. Jednou tu tato možnost je, tak ať to funguje a ať se na to dá spolehnout. Nebo ať se to zruší a lidi (včetně mě) si zvyknou zase nosit po kapsách papírové jízdenky.


Já bych ty internety zrušila kdysi řekla paní Věra Pohlová. Tohle mi připomíná stejnou situaci.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
XXX: To je ten problém spoléhání na moderní techniku. Nic proti tomu, sám bych se už dneska bez smartphonu taky neobešel, ale moc dobře chápu, že technika může selhat, ať už vinou na mojí straně (vybije se, někde ho zapomenu, nebo se mi třeba rozbije…) nebo na straně poskytovatele nějaké služby, ať už je to mobilní operátor nebo nějaká aplikace, a proto na ně nespoléhám stoprocentně. Vždycky mám u sebe záložní univerzálku a hrst drobných pro případ, že by mi pro moji cestu univerzálka už nestačila a já musel koupit jízdenku u řidiče. A mám klid, bez hledání nějakých hloupých výmluv pro okrádání dopravce a systému.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
:roll: ...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
To už mě jako koncového zákazníka jaksi nezajímá. Ať si to DPMB s KORDISem vyřídí. Jednou tu tato možnost je, tak ať to funguje a ať se na to dá spolehnout. Nebo ať se to zruší a lidi (včetně mě) si zvyknou zase nosit po kapsách papírové jízdenky.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
A ještě jedna poznámka, Poseidon neprovozuje DPMB...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Však to bylo na moje riziko. Já tvrdím, že systém je nastavenej špatně, jelikož zákazník je bit za chybu vzniklou na straně DPMB.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
To je diskuze, to je mazec. Prostě, nezaplatím v obchodě, okrádám obchodníka, nezaplatím v autobuse, okrádám dopravce, víc to neni třeba řešit, to že nějaká aplikace nefunguje na to nemá absolutně žádnej vliv. Škoda, že nešel revizor, on by ti to patřičně vysvětlil a cáloval bys jak mourovatej poseidon neposeidon.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2769 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 111  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]