Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 65 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Kamil píše:
V Brně začal škodit nějaký vandal. Odlepuje části evidenčních čísel na tramvajích. Dnes jsem viděl 1707 je z ní 170, 1722 je z ní 172. Nedávno bylo to samé vidět i na některých anitrách.

jj, z 1820 a 1821 udelal 182

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
196
26 led 2006 18:52
Brno - Øeèkovice
V Brně začal škodit nějaký vandal. Odlepuje části evidenčních čísel na tramvajích. Dnes jsem viděl 1707 je z ní 170, 1722 je z ní 172. Nedávno bylo to samé vidět i na některých anitrách.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Kamarád dneska jezdí jedničku a říkal, že nějakou tyč viděl v Bystrci ve křoví poblíž zastávky, ale nevim jaké...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
196
26 led 2006 18:52
Brno - Øeèkovice
jeyek píše:
nějací vtipálci si po cestě vyšroubovali nebo vyrvali v B voze úplně vzadu tu samostatně stojící tyč a odnesli si ju s sebou...

Tak ta tyč dnes ležela u Hlaního nádraží na prostředním ostrůvku pod lavičkami :-)


Offline
Uživatelský avatar

460
29 lis 2004 18:44
16 km od Brna
Včera jsem jel Anitrou 181? v zadním článku, na to jak dlouho je v Brně, je to děs, dočmáraná, rozřezaný sedadla a jedno okno počmáraný úplně celý. Pracky bych těm p.........ům zpřerážel. A PAK MÁ BÝT NĚJAKÁ KuLTURA CESTOVÁNÍ.


Offline
425
09 bře 2005 16:14
Líšeò
Včera sem při cestě na ohnostroje přemýšlel, jestli při téhle akci lidi taky ničí šaliny.. pak sem jel zpátky a nějací vtipálci si po cestě vyšroubovali nebo vyrvali v B voze úplně vzadu tu samostatně stojící tyč a odnesli si ju s sebou.. jenom tam visely ze stropu dráty od POD.. no, docla mě to zarazilo, co dokážou lidi udělat...


Offline
73
30 čer 2005 15:46
Nejlepší jsou ale lidovci na dveřích 700 a 900,kteří už jsou několikrát zezadu (rozuměj z vnitřní strany dveří) ,s prominutím, poblití... :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
anarchia : reklamu na rudý už má bohužel vícero vozidel. Ačkoliv s tebou ve všem níže zmíněném souhlasím, zůstaňme na tomto fóru u diskuse o MHD. Diskusních fór o politice je dostatek jinde.

manil : zřejmě kolega Anarchia považuje předvolební plakát na KSČ(m) za vandalismus na vozidle :-). Peníze sice nesmrdí, ale byl bych raději, kdyby se na vozidlech MHD, na jejichž provoz se přispívá z veřejných rozpočtů, politická reklama nevyskytovala vůbec.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
anarchia99 píše:
Po diskusi s PvvS po ICQ musím ještě doplnit, proč jsem KSČM označil za stranu zločinců a vrahů. KSČM je pokračovatelkou KSČ a tak je jako taková je postavená mimo zákon - viz. zde.

Že sis ale vybral zrovna sekci "vandalismus ve vozidlech mhd" :twisted:
V tomto s tebou sice vesměs souhlasím, ale politcká diskuse na forum o mhd nepatří, zkus to prosím respektovat.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Po diskusi s PvvS po ICQ musím ještě doplnit, proč jsem KSČM označil za stranu zločinců a vrahů. KSČM je pokračovatelkou KSČ a tak je jako taková je postavená mimo zákon - viz. zde.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Vazeny : Do samary tyto vozy sice mely jit, ale mely byt zakoupeny za penize mesta, nikoliv statu.

A laskave si odpust to narikani. S tim si jdi klidne jinam. O ty tvy vylevy tu nikdo nestoji.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Tak se stalo, to, čeho sem se obával a vyjádřením názoru na toto sem dostal žlutó kartu - na B voze Samary je reklama na ty vrahouny a zločince. Je to opravdu nechutný. A když veme v úvahu, kde ten vůz měl zkončit, tak ten jeho výběr vypadá snda jako záměrné. Doufám že jiný vozy takhle neskazí (proto sem tenhle příspěvek dal do vandalismu)
Více info


Offline
73
30 čer 2005 15:46
Mendelman: Jezdit v každým voze policista aby uhlídal jestli tam někdo nedá tega na sklo?? To bychom žili v policejním státě, nehledě na to že policie by měla řešit spoustu daleko důležitějších věci. A líbilo by se ti jezdit v každým voze s acabákem?!

Přesně to jsem říkal,když jsem to psal - individua s nižší inteligencí by vykřikovali,že máme policejní stát... Jezdit v každým voze s "acabákem" by mi absolutně nevadilo,pokud by to bylo za cenu méně nebo žádných tagů,sprayů,krádeží apod. Možná že bych se i vnitřně cítil bezpečněji... Ale bohužel jsou pořád nedostatek peněz a nízké tresty pro idioty (rozuměj writery) :cry:


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
manil píše:
Goldfinger: Tvůj předešlý příspěvek o tobě též hodně vypovídá. Svědčí to o "výši" tvoji sociální inteligence, ale to si přeber jak chceš. Tady se chovej slušně!

2All: Nemyslete si, že mě to neštve, když vidím porytý skla v šalině nebo tagy na zadích čelech, ale narozdíl od některých z Vás na tuto věc pohlížím trochu jinak. Pokud nějakých způsobem chcete tvořit návrhy na zlepšení, tak se při tom prosím vás zamyslete a neplácejte nesmysly typu Kuba. Existuje mnoho způsobů, jak by se dalo bránit (kamerové systémy...), ale všechno je o penězích, které nejsou... Sprejerství nebo vandalství se bohužel nedá pořádně bránit, jen odstraňovat následky.
Jinak respektuji názory a připomínky vás všech a souhlasím zejména s jeyekem. Podchod nebu tunel s holým šedým betonem je o ničem, ale když je na něm něco pěkného, proč ne. Vandalismus v mhd (porytá okna, počmáraný interiér nebo exteriér) nesnáším stejně, jaky vy všichni ostatní.


Pokud je měřítkem sociální inteligence a slušnosti ochrana soukromého majetku proti soustavnému poškozování v nepřímé úměře, tak se rád nechám prohlásit úředním blbem a hulvátem v jedné osobě. Ostatně stanoviska v této diskusi celkem jasně prokazují, že domluva není možná a že zbývá pouze důsledná prevence (kamery, anti grafitti nátěry) a drastická represe včetně toho bubeníka. Na druhou stranu nejsu tak militantní, abych kvůli tomu chtěl zavřít Flédu. Opakuji, že mi nevadí pomalování mostů, ale do hrdel a statků budu bránit právo na čisté fasády a neposprejované dopravní prostředky.


Offline
Uživatelský avatar

13
15 dub 2006 15:15
Brno city
No nečekal jsem že můj příspěvek vzbudí takový rozruch. Rozhodně se nechci writerů zastávat, dřív se mi to docela líbilo, ale teď se mi líbí spíš už jen legály. Spíš jsem chtěl říct, že graffiti tu je a ještě dlouho bude a není v ničích silách tomu zabránit. Dá se pouze nějak omezovat. Co se týče souvislost writerů s Flédou, tak ta není vůbec žádná. Je to prostě kulturou Kr. Pole. Jak má Praha svůj Jižák, Bratislava Petržalku, tak v Brně je něco obdobného právě tato čtvrť. A na Flédu už žádný narážky slyšet nechci, buďte rádi že v Brně tento klub existuje.
PvvS: jj taky sem viděl East side video 2002.., ale od té doby se pár věcí změnilo a spousta lidí co na něm jsou už nepíše a nebo dělá legály. Ale tak to je se vším. Starší lidi odcházej a nahrazují je mladší a tím se to celý ovlivňuje.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Goldfinger: Tvůj předešlý příspěvek o tobě též hodně vypovídá. Svědčí to o "výši" tvoji sociální inteligence, ale to si přeber jak chceš. Tady se chovej slušně!

2All: Nemyslete si, že mě to neštve, když vidím porytý skla v šalině nebo tagy na zadích čelech, ale narozdíl od některých z Vás na tuto věc pohlížím trochu jinak. Pokud nějakých způsobem chcete tvořit návrhy na zlepšení, tak se při tom prosím vás zamyslete a neplácejte nesmysly typu Kuba. Existuje mnoho způsobů, jak by se dalo bránit (kamerové systémy...), ale všechno je o penězích, které nejsou... Sprejerství nebo vandalství se bohužel nedá pořádně bránit, jen odstraňovat následky.
Jinak respektuji názory a připomínky vás všech a souhlasím zejména s jeyekem. Podchod nebu tunel s holým šedým betonem je o ničem, ale když je na něm něco pěkného, proč ne. Vandalismus v mhd (porytá okna, počmáraný interiér nebo exteriér) nesnáším stejně, jaky vy všichni ostatní.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Na Palackého u zastávky Kartouzská taky opravili 2 fasády, moc pěkně, za Semilassem zateplovali a rovněž nově ohodili, vydrželo to nepočmárané max. 6 neděl. Nemyslím si, že bych byl staromódní, ale tady veškerá lidská práva končí a nastupuje pořádný bubeník (bez Pilipa).


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Stačí se podívat na Nezamyslovu ulici - projíždí tudy d-8 do Líšně. Je tam konkrétně jeden dům, který má už po několikáté novou fasádu. A je opět posprejovaná - ale to s graffiti nemá nic společnýho - je to jen prostě touha něco ničit. Být to moje, tak takovýho zmetka asi zahrabu na zahradě, protože když se to předá Policii, což dotyčný nepochybně udělal, tak se nic neděje. Proč nečmárají svýmu tatovi třeba po autě - určitě by měl pro "umění" svého potomka pochopení...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Včera jsem jel vlekem (třináctka, zatahující do vozovny) a nějaký dement už mu taky dal v rožcích interiéru sprejovou patinu. Kdybych ho chytil, tak bych mu nejdřív zpřerážel obě ruky a bych mu ten sprej nastříkal na přirození, aby se tím tagem mohl kochat každý den. Totéž bych udělal s inidividuy, kteří mi nevyžádaně počmárali fasádu na domu. Protože nejvíc je takhle zamořený kénik, předpokládám, že se ti vymatlanci schází na Flédě, to by odpovídalo jejich duševní úrovni.


-> Verusha tady zmiňuje novou technologii „vandalství“ a to tzv. kyselina. Není to přímo kyselina, ale pokud se nepletu lepidlo na tapety a že by to bylo nové, to se říct nedá. Myslím že El´Nino s tím přišel ještě před rokem 2000.

Fajn, tak ať si to někdo z té vaší úžasné subkultury přijde vyčistit, vůz 3009, podlední dvě okna na straně řidiče. Vzhledem k tomu, že dostupnými prostředky se nám to ve vozovně nepodařilo, navrhuji, aby se vaše subkultura vždy po vytvoření takového "krásného" díla zrovna složila na opravu. Velké nedělené kalené sklo Splintex 1ks, malé kalené sklo Splintex 1ks, oboje na specielní objednávku, není-li skladem, dále cca dva až tři ks silikonového lepidla + práce + náklady na odstavení vozu z provozu. Odhadem náklady cca 10 000,- - 15 000,-. Že zdravím.


Offline
425
09 bře 2005 16:14
Líšeò
Tak to dost silně pochybuju, že by se v Singapouru nebo prostě v jakýmkoli městě (pokud nepočítám země třetího světa) VŮBEC nevyskytovaly Graffiti.. Osobně si myslím, že je blbost házet je všechny do jednoho pytle. Protože je rozdíl, jestli se potřebuje někdo "zviditelnit" tím, že počmárá nějakej vůz fixou (popř. poškrábe), nebo jestli třeba udělá někde na zdi (legál) nějakej pěkně vyvedenej nápis - třeba v podchodech je to kolikrát hezčí než ty starý betonový panely..


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nechapu jak se nekdo muze sprejeru a writeru zastavat! Souhlasim s ds a PvvS, nebudu se opakovat

a jinak
Citace:
Graffiti subkultura patří k městu a to ke každému na celém světě bez vyjímky.

zajimavy ze v Singapuru na metro nedavaji anti-grafiti nater a neupravuji do anti-vandalistickeho provedeni, protoze podobne nesvary se zde VUBEC nevyskytuji(zdroj: Dopravni Magazin)....takze(aspon) s vyjimkama


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
PvvS píše:
PRAHA, 3. dubna] - Poslanecká sněmovna v úterý znovu schválila předlohu, která tvrději postihuje sprejery.

jinak ,¨03.04 2001

Ale to 2001 tam pořád nevidím... :-(


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
PRAHA, 3. dubna] - Poslanecká sněmovna v úterý znovu schválila předlohu, která tvrději postihuje sprejery.

jinak ,¨03.04 2001


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
PvvS píše:
Anarchia99 : Kdby si se podival na datum tak by jsi si vsimnul ze to je starsi. Ale jde o to pritvrzeni,. Do te doby to bylo za prestupek. Hodnoceji jako trestny cim je podstatne lepsi.

Já tam vidím dnešní datum


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 13:36
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]