Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 226 z 382    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 382  Další
Autor Zpráva
Offline
866
17 lis 2014 00:06
Richie a ona snad Policie vozí ve svých autech cestující podle Jř?
Podle mě by tam neměli být ani ty Transportéry co jezdí k nehodám.
Za Policii pouze jejich autobusy,minibusy a konec.
Osobáky dopravců no také se mi to někdy příčí.
Pokud to jsou služební a servisní vozidla proč ne.


Offline
7146
27 úno 2010 07:40
Policie neni dopravce jako takovy, tam si myslim, ze autobusy bohate staci. Sluzebni vozidla ryzich dopravcu mi tam zapadaji podstatne lip.
Nebo tam snad armada ma vetriesky, tatry apod?


Offline
1589
18 led 2009 10:06
V tom případě by tam neměly být ani trolejbusy podle téhle logiky a ani osobáky dopravců...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Richie a proč jo? Je to autobus? Není.
Jak se jmenuje web ? Seznam AUTOBUSŮ.
Možná by bylo dobrý se více věnovat autobusům a jejich doplnění.
Jsem rád že je to pryč a doufám že už to nikoho nenapadne.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Proč by to tam nemohlo být, pokud je to z veřejných zdrojů?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jj, dobře, napíšu. ;-)

Nevím, co to Bennyho napadlo, je to pryč. Ať na sebe zbytečně neupozorňujeme a nemáme problémy. Policii není radno dráždit. A ani jinak sem takovýhle seznam nepatří. ;-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Mohu se po něčem podívat něco mám.
Napiš mi na mejl něco ti pošlu.

P.S. opravdu si myslíte že je vhodné uveřejňovat Policejní Superby????


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Díky moc. A pak tě ještě poprosím o nějaký ty přepravníky závodních aut, co zatím nemáme. Teď jsme udělali kladenskýho Hoška. :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
pokusím se myslím že mám někde fotky tak tam něco bude.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Paráda. Teď kdyby se ještě podařilo zjistit toho prvního pražskýho majitele. :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
to nejméně v Desný stojí již možná 2 roky


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Nemáš zač, je to tam. :-) Akorát nevím, odkdy mají toho Neoplana, v ČKP je nějaká divočina. Nejdřív chvilku bazar, Kooperativa, pak 19.1.2016 - 11.7.2017 je Hasičská, pak týden nic a od 19.7.2017 Direct, tak jsem to dal zatím pro jistotu s otazníkem, ale bude to asi od toho ledna 2016.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
děkuji ti že ses toho ujal.
Jinak má i Recréo od Učně. (ten Nortex)
http://seznam-autobusu.cz/vuz/30230


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jo, už to vidím, Nortex, Za Zámečkem, jdu na to, vydrž. ;-)


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Sauer hotový a Aresi, co s tím potřebuješ? Jsem tady dlouho nebyl, sleduju většinou skupinu, tam řešíme Prahu a okolí, malý vozy, rarity, sem moc nechodím. ;-)


Offline
7146
27 úno 2010 07:40
http://seznam-autobusu.cz/vuz/72397
001 SAUER


Offline
866
17 lis 2014 00:06
http://seznam-autobusu.cz/vuz/50661
Jsem zvědav kdy konečně někdo přepíše toto.
Už na to upozorňuji potřetí a naposled.


Offline
74
25 kvě 2016 18:43
V pohodě, uživatelů je tu docela dost a k mýlce samozřejmě dojít může.
Že na to není čas je velká škoda, zrovna ty zprávy se teď musí posílat buď tady přes fórum (na kterém nejsou všichni), nebo přes mail, což je zdlouhavější.

Mazání - aspoň já jsem si nevšiml žádné pravidelnosti. Od úplného začátku se mi "šedé" fotky hromadily a nemizely, byly tam nejméně rok a půl, pak postupně zmizely všechny. Pak nějaké další zmizely asi po třech měsících, jedna z letoška už asi po tom měsíci. Zrovna tohle mi ale nijak nevadí, když je fotka smazaná, tak kouknu na důvod (obvykle byl smysluplný) a víc už tam koukat nepotřebuju..

Ta fotka se zrcátkem se mi jako fotka líbí, jestli má své místo i na seznamu, těžko říct. Uvedení všech vozů v pozadí má sice dobrý informační účinek, jen kdyby se pak nezobrazovala u všech těch uvedených..


Offline
1462
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ta fotka zpětnýho zrcátka s uvedením RZ vozů, který jsou v pozadí rozmazaný, mi připomnělo "letecký snímek Járy Cimrmana" :mrgreen:

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
866
17 lis 2014 00:06
no Johny 512 tohle je krásná ukázka. A někomu se vyčte že to o milimetr padá , přitom mazač
může dát fotku nic nepředstavující.
Mikuláš Pelíšek naprostý souhlas s tvým posledním příspěvkem.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
To je mazec, Jan Šmolík, náš Johny. surprised :roll:


Offline
Uživatelský avatar

474
31 črc 2015 19:56
Kladno
Já si tedy pod pojmem duplicita představuji jen a pouze toto, nic jiného. Kolegovi z Písku se omlouvám za bonz.
Odkaz 1
Odkaz 2
Potom ještě za duplicitu taky považuji zobrazování stejných fotek současně z SA i MHDfoto, což se taky snažím u sebe průběžně mazat.

A ať mi nikdo netvrdí, že příliš mnoho fotek u jednoho vozu = problém, když tu mámě takové věci jako např. toto.


Offline
410
30 kvě 2011 22:12
Lesan:

Zase to otočím a začnu od konce, tak to se skutečně omlouvám a opravdu je chyba na mé straně a názor říkal někdo jiný (zpětně přemýšlím, že jsem si asi popletl přezdívku Lesan a Lenssen), tudíž omlouvám se!

AD Želpage...ahá, tak to jsem špatně pochopil respektive to bral jako přebrání jejich systému se vším všudy, tedy jak kvalitu tak systém schvalování...myšlenka to není špatná, ale fungovala by asi jen tehdy, pokud by se vyjadřující mezi sebou vzájemně neznali a čistě anonymně a nezávisle na tom, kdo další se k tomu bude vyjadřovat si otevřel fotku - podíval se na ni a pak se vyjádřil k tomu, co vidí bez jakýkoliv dalších ohledů.

AD Citelis: Jasně, však to mi je jasné, že šlo o náhodně vybrané příklady :-) Co se týče nějakého rychlo chatu či vzkazníku nebo jak to nazvat přímo v rámci administrace, tak i za mě by to nebylo na škodu, ale bude to náročné na vytvoření a to zejména časově a to v současnosti nemůžeme očekávat :-( reálně osoby odpovědné za programování teď nemají čas ani na ty nejjednoduší záležitosti jako např. přidání nové kategorie vozidel či země.

No a nakonec k prvnímu odstavci, to néé...to určitě v plánu není a i dokumentačky zůstanou v tomto ohledu tak, jak je to nyní, že je bude moci nahrávat jen ten, kdo dostane přístup na základě nějaké ukázky jeho fotek.


K těm smazaným fotkám...nevím, jak to funguje, ale v současnosti nejstarší smazané fotky jsou z 28.1.2018, což by odpovídalo těm 30 dnům. Ale neznamená to si myslím, že by při mazání fotek nešlo dělat různé kličky a neférovosti.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Těch 30 dní se mi taky nezdá. Moje první smazané fotky (nahráno 9/2016) začaly mizet asi po roce a nyní, jak se tu tak diskutuje, zmizel zbytek až na pár duplicit (za které mohu sám, prostě jsem nahrál 2x stejnou fotku), které byly nahrány a smazány řekl bych zároveň s těmi, které tam nejsou. Tak nevím, nevím, kde je zakopaný pes.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Ruda Žák no to není pravda že se smažou po 30 dnech nedávno sem si to hlídal a smazalo se to jen co sem se ozval.
Tudíž funguje to tak ozveš se dostaneš přes prsty.
Ke konzultaci pokud považuješ nekomunikaci za konzultaci budiž.
Jen mi vysvětli proč někomu smažete za něco jinému mazači to necháváte.
To mě pěkně sere a na rovinu vidím že nejen mě.
Možná by někdy ti mazači mohli vyrazit do terénu, mrznout kdesi u autobusáku aby viděli jak někdy fotka vzniká.
Psaný text moc o vozu neřekne většina ho chce také vidět aspoň na obrázku, protože ho nikdy neuvidí.
Za svoje činy je každý zodpovědný tudíž i za obrázek.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9537 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 382  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 12 kvě 2024 22:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]