Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 41 z 90    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 90  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Při plánované výluce na ulici Hladíkově mají některé odpolední spoje linky 77 (ty co pak jedou zpátky jako 33 do Slatiny) jet po Křenové přímo na Hlavní nádraží. To by ostatně mohlo fungovat pro těch pár spojů i v bezvýlukovém stavu - to by podle mě mohlo fungovat i v bezvýlukovém stavu, zvlášť až postoupí práce na Dornychu - od Zvonařky by 77 odbočila po Dornychu (příp. v některých fázích po Plotní), zastávku Úzká obsloužila na bývalé zast. 67 (nebo u šalin) a dojela na nádraží. Na kilometry by to vyšlo o něco líp než objíždění Vaňkovky s následnou režijní jízdou a cestující by ušetřili přestup (nebo chození podchodem).

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ona je Lerchova průjezdná, i když na výlukách ulic Tudy ne (celorepublikový server) píšou něco v tom smyslu, že má být zavřená až někdy do konce května. Takže možná proto tam ty zastávky nejsou, že ještě není hotová a předaná ulice.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
A jak to vůbec vypadá se zastávkou Lerchova? Nějakej posun? V nových schématech z prosince je již zaznačená se slovy, že bude v provozu od vyhlášení (ostatně stejně jak byla ještě dřív Tichého). Při průjezdu ulicí to ale vypadá, že s tím vyhlášením to až tak žhavé není a nebude...


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zastávka Tichého bude.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Ten plot tam nějakou chvíli doopravdy bude. Těžko se domnívat, že se lze volně otáčet přes "prodejnu" technických plynů.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
No já mám pocit, že ten divnej plot je tam už nějakou chvíli. Možná ho ale posunuli více dopředu.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Ha, v létě to tam nebylo, otáčel jsem se tam s osobákem.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Robert píše:
A otacet se ve stare smycce Slamenikova by taky byl problem?


V tehle?


Příloha:
smycka_obrany.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

76
23 zář 2012 11:56
20 26 91
Prosba: Neměl by někdo vyfoceno výlukové schéma tramvajové dopravy platné 22.8.2014? Předem díky :)

_________________________________
22.11.1962 - 19.12.2011

Anvilia *2007


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Boze, mel jsem samozřejmě na mysli, ze by se stavělo tam i tam.
Ubytovna je i nahore nad Slamenikovou, pokud vim.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Tak to by určitě měl někdo zas problém, že by byly zastávky pár set metrů od sebe - jedna zastávka na hlavní silnici a druhá kousek za rohem. Ubytovna je na Vrbí, což je jinde, a jedině z těch firem by se tam možná nějaký ten jeden cestující našel. ;-)


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Neprisli by o nic, zastavka by tam klidne mohla byt. A ve smycce by stacilo dat zakaz zastaveni. Nad ni je velka ubytovna, u ni fabrika, lidi by se nasli.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Pokud myslíme tu samou smyčku, tak právě ji často obklopují i ty cisterny, či co to tam jezdí. ;-) Příklad hezký, ale ta zastávka je holt na tak nevyužívaným místě, že jestli tam bude jednou někdo nastupovat, tak to bude zázrak - plus každý normální člověk se taky podívá v místě, kde to nezná na JŘ, a tam je snad uvedeno vše. ;-) Takže můžeme klidně diskutovat dál, ale je to téma o zastávce, kterou opravdu málokdo využívá na výstup a už vůbec nikdo na ní nenastupuje. Navíc aktuální konečná na Proškově náměstí znamená například lepší spojení s blízkou MŠ nebo obecně s tou obydlenou částí Slaměníkovy ulice, či Rázusovy ulice a o to by zbytečně vedením "57" do nějaké smyčky na konci světa lidé přišli.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Do ##MLUVÍM SPROSTĚ## (pardon), nechytej me za slovo, tak proste jedu na Dolnopolni nebo proste nekam Karlovu, kdy pujdu od MM dopredu az ke zminenemu oznacniku. Je to tak tezke pochopit?
Jak souvisi provoz kamionu a zajezdovych autobusu s jizdou do smycky, se radsi neptam.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Robert... Cestou tam i zpět nastoupím na zastávce Karlova, která je od zmíněného servisu pár metrů. Těžko někoho, kdo to tu nezná, bude zajímat často převrácenej provizorní označník v trávě o několik stovek metrů dál...
Myslím, že ten úsek po kostkách až k nějaké smyčce by úplně nebyl vhodný, nehledě na to, že tím směrem jezdí pravidelně autobusy společnosti VENTO LINE, která tam má stání, plus kamiony společnosti Koredo. Fakt by bylo moudrý, aby se tam motaly ještě autobusy?? Nehledě na to, že mi nepřijde, že by to spojení až tam našlo nějaké valné využití. Navíc na Proškově náměstí čeká spoj na odjezd zpátky pár minut, což s častým zpožděním znamená, že vůz se jen otočí a jede zpátky - takže trmácení se někam ještě dál od standardní trasy linky mi nepřijde ideální, když na Proškáči nastupuje spousta lidí.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Prijedu z Obran a jdu nekam k servisu Posipisil. Cestou zpet narazim na zastávku MM. Podle čeho mne ma dojit, ze existuje dalsi zastavka?
Tocka na Slamenikove je na konci ulice, viditelne jen na fotomape.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Tak z Obřan nebo směrem do Obřan?? Směrem z Obřan je přece jen jedna - ta běžná - zastávka a zpátky pak nastoupím zas na zastávce u knihovny v opačném směru... Osobně jsem ještě nezažil, že by to podle vás nelogické řešení někdo nepochopil...
A chtěl bych vidět tu smyčku na Slaměníkove, by mě zajímalo, kde něco takového je... Doporučoval bych se nejdřív podívat, jak to tady vše konkrétně vypadá a pak srozumitelně diskutoval...


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Zjevne se nechapeme. Prijedu z Obran, vylezu na MM, pri navratu cekam na zastavce, autobus tam nejenze nejede, ale navic me odveze bocni ulici kamsi do riti. To mi jako logicke reseni dopravy v miste neprijde.

Edit Stanik: Otacet se kde je, v lete jsem si tam byl pujcit auto a smycka je volna. Ocenili by to mozna i lide z okoli. Ale mas recht, mne je to burt, ja tam nejezdim a ostatni at si poradi. Akorat ze s timto pristupem muzeme tohle forum zrusit.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
e_smile Ano, na Maloměřickém mostě směr Obřany nastupuje denně hromada lidí... Ty zastávky od sebe zas úplně na dohled nejsou , takže se to fakt neplete (ta provizorní je s Malom. mostem prakticky spojena jen tim, že se tak jmenuje...). A na Slaměníkove se fakt otáčet není kde, nehledě na to, že by to byla úplně zbytečná zajížďka navíc. Nevím, proč má někdo potřebu hledat problémy tam, kde nejsou a pak se k tomu ani není schopen vyjádřit - navíc to jste to měli spíš řešit před třemi měsíci, kdy ta výluka začala...


Naposledy upravil Staník dne 06 led 2018 01:19, celkově upraveno 1

Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
Mít zastávku každých 80 metrů je zbytečnost. Zvlášť když to jede po rovince. Už tak je Karlova hodně blízko k Majlontskýmu mostu ve směru Obřany, ještě stavět v půlce a je z toho dokonalý courák. To, co jede až do Obřan jede vždy z jednoho místa


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Minimalne je to matouci pro lidi, co chteji jet z MM na Obrany. A pak mi prijde nesmyslne mit zastavky se stejnym nazvem kus od sebe, kdyz by je slo mkt na jednom miste.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Robert... A k čemu to bude dobrý?? Stejně tam v 99% případů nikdo nevystupuje, ta zastávka mezi Karlovou a běžnou na Maloměřickém mostě je v podstatě zbytečná (lidi, kteří jedou dál buď vystoupí právě na zastávce Karlova a počkají na další "57", či "75", a nebo jedou až na Proškáč). Plus pořád nebyl nikdo schopen vysvětlit, v čem je v aktuální poloze konečné na Proškově náměstí problém...


Naposledy upravil Staník dne 06 led 2018 01:07, celkově upraveno 1

Online
7090
27 úno 2010 07:40
A to na te zastavce nemuze stavet vsechno? A otacet se ve stare smycce Slamenikova by taky byl problem?


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Ne, tady.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
xxx... Jako na frekventované hlavní silnici nebo kde?? Takhle je to podle mě uděláno nejrozumněji, jak je to možné a nechápu, co je na tom nešťastného. Plus opravdu nevím, k čemu by taková změna byla dobrá...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 90  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:50
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]