Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 11 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Osobně mi to taky přijde dost trapný nahrazovat písmena číslama. Asi si někdo myslí, že je to cool...


Offline
Uživatelský avatar

209
24 lis 2015 22:09
Ta 12ka v názvu by měla asi poukazovat na to, že je Špilas otevřený 12 měsíců v roce.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Asi nevhodné téma, ale když už to tu je. Co znamená ta dvanáctka místo IL?


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Do poslední aktuality o nátěrech možno ještě doplnit info o 1090 a její CVR na Šp12berk.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
odd: Tak hotovo. Akorát je blbý, že odkaz na vypravenost případné soupravy je až na konci. Ale to bohužel jednoduše změnit nejde, musel bych to celé překopat a to za to nestojí.


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Edo, je to proto, že bych si rád sjednotil nicky všude po internetu :)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Dobrej postřeh, díky :-)

Dám všude vypravenost nahoru.


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
Nešly by sjednotit na stránce vypravenost po rozkliknutí ev.č./SPZ odkazy na vypravenost/evidenci? U DPMB je vypravenost dole, ale u regionálek nahoře. Potom dost často klikám ze zvyku tam, kam nechci.

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Když najdeš někoho, kdo ji udělá, tak v tom nebude problém :-)


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
A nelze ho nějak integrovat do aplikace Tapatalk?
Pokud by to stálo nějaké peníze, tak asi bude lepší udělat mobilní verzi fóra.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ok, udělám to tedy tak, že logo bude opět na fóru směřovat na hlavní stránku fóra. Forum bude na BMHD prvním odkazem v liště a na fóru místo něj bude odkaz na homepage BMHD.

Doufám, že tato kombinace už uspokojí maximum lidí :-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nj, tak předtím tady někdo psal, že je nutné sjednotit chování BMHD vs. fórum, takže se bohužel nelze zavděčit všem.

Jo, mobilní verzi fóra by to chtělo, na mobilu je to hrůza. Ale na to bohužel nemám kapacitu, mám dost práce s BMHD, s-a a dalšími weby.

Pokud někdo má potřebné znalosti CSSka, tak budu jedině rád, když mi s tím někdo pomůže, aktivitě se meze nekladou.

Jiricek: No, homepage BMHD už je pro mobil přizpůsobená a celý web částečně taky. Fórum je bohužel naprd, no.


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Též se přidávám kvůli stejnému důvodu. Je ale škoda, že neexistuje mobilní verze stránek fóra a BMHD


Offline
Uživatelský avatar

82
13 kvě 2014 16:53
xcav8 píše:
Jedna drobnost, ale je to spíš o zvyku.
Teď když klepnu na logo BMHD tak mě to vyhodí z fóra na úvodní stránku...


Pod to se taky podepisuju, je to praktičtější než klikat na link v liště a to hlavně na telefonu. Z jednoho prostého důvodu. Logo je velké a nemusím se přesně trefovat. Kromě toho, kdykoliv se vracím na úvodní stránku, automaticky klikám vlevo nahoru (na logo), stejně jako na všech ostatních fórech.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Koukám tu teď na to několirát za den a divím se jak se to tu pořád mění :-) každopádně, zatím vše ok, mě vše funguje jak má jak na mobilu tak na pc.


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
U mě dobrý.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Tohle mi hlásilo víc lidí, zkusil jsem refreshnout cache prohlížečů změnou GET parametru souboru.

Zkuste to teď.


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
To se mi zobrazuje i na mobilu.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Díky :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
102
23 bře 2014 19:59
Ctrl + F5 (promazání cache)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
V Chrome 62.0.3202.94 64 bit se mi záhlaví stránky zobrazuje nekorektně.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Já bych to místo Poloha vozidel nazval spíš Sledování vozidel...
Eda: díky za vysvětlení, tohle jsem nevěděl, nejsem programátor ani kodér. Otagování není potřeba, protože ty odkazy mají normálně svůj název, takže hlasák přečte třeba "Aktuální výluky odkaz." A tím je jasné, co hledám, akorát u tabulky nepotřebuju vyvolávat seznam odkazů (pomocná funkcionalita odečítače obrazovky), ale stačilo mi jen písmenko t na skok do tabulky.
Asi do toho nebudeme dál rýpat, jenom mě zajímalo, jestli to jde nějak udělat.
Nicméně mě teď ještě napadlo, že by ty výluky šly udělat jako nadpisy a pak jde skákat písmenem h v rámci práce toho odečítače obrazovky taky docela rychle a můžou být klidně menší (třetího - čtvrtého řádu).

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Eda píše:
Jen ještě přemýšlím, jestli odkaz na IRIS nenazvat nějak jinak. Nesmí to být moc dlouhé a musí to být pochopitelné i pro běžného kaštana.


"Poloha vozidel" by mohla být srozumitelná a je to i o něco kratší:)

Jinak paráda;)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Jedna drobnost, ale je to spíš o zvyku.
Teď když klepnu na logo BMHD tak mě to vyhodí z fóra na úvodní stránku.
Vadí mi to z toho důvodu, když je více příspěvků v různých tématech a já si to přečtu, tak hodím šipku zpátky a pokračuju na další téma.
Jenže to téma i když jsem měl rozkliknuté pořád svítí, tak jsem automaticky klik na logo a stránka se aktualizovala.
Jasně, můžu dát F5 ale tohle bylo pro mě jednodušší.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Tak dneska tu máme několik změn, doufám, že nezpůsobí hromadné hejtování, když je to vlastně na váš popud :-)

Odkazy na fóru a na BMHD sjednoceny a snad i stejně nastylovány (teda jen ve stylu BMHD-wide, na ten druhý kašlu), takže by to mělo být fakt všechno na stejném místě (pokud teda nemáte změněnou velikost v prohlížeči). Jen ještě přemýšlím, jestli odkaz na IRIS nenazvat nějak jinak. Nesmí to být moc dlouhé a musí to být pochopitelné i pro běžného kaštana.

Dál jsem přidal ten lightbox do aktualit, to ještě budu trochu tunit, aby tam v případě galerijních fotek v aktualitách byl v popisku i odkaz do galerky/na s-a.

Předán TMB -> muzejní v evidenci.

Dál jsem přidal nákres Urbana 18 (díky, Fixi!) a taky odkaz na tabulku vypravenosti těchto vozů.

Cracatit: Které tabulky myslíš? Ono to, že některé "tabulky" nejsou v HTML tabulkami má smysl pro responzivní vzhled, kdy na mobilu to vypadá vizuálně trochu jinak - aby se to tam vešlo, jsou některé informace pod sebou, místo vedle sebe. A to bohužel s HTML tabulkou nejde udělat. Nepomohlo by ti nějaké sémantické označení těch odkazů/dat nějakými HTML atributy?

mili.hami: No, to byla spíš chyba, že se to takto hledalo. Jak bys pak docílil hledání hypotetického vozu s číslem 20? :-) Ale rozumím tomu, že předtím to fungovalo a teď ti to chybí. Zkusím tam přidat nějaký placeholder - tzn. vyhledávání např. "20*" vyhledá všechny vozy 20xx atd.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 10:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]