Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 13 z 158    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 158  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Já naopak Janatakovi děkuji za fotku, protože dokumentačně pro model mi vyhovuje (zatím nikdo jiný fotku tohoto boku neprezentoval)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
To aby se přehodnotily šotojízdy. Vždyť kolik lidí tam fotí že stejného místa. A nedejbože stejný vůz! :mrgreen:


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Obdivuju tvuj rentgenovy pohled, ja teda z leve strany saliny nevidim vubec nic.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Jo hochu, někdo fotí mdlý fotky, někdo má mdlo v hlavě, nenaděláš nic. ;-)

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Fotíš ze 100 metrů a divíš se? Ty seš fakt dobrej srandista. A tím shazováním si taky vizitku nezlepšíš sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Janatak... Tak to se ani nedivím, že nikdo jiný na tomto místě v daný čas vůz nefotil... Ta levá strana na snímku vypadá nějak mdle... ;-)
Jinak děkuji všem za osvětu! Aspoň mi už příště nepřijde blbý si stoupnout cca 100 metrů před někoho, kdo evidentně chce fotit, neboť má foťák v ruce, a jako případnou výmluvu pak použiju větu: "Jé... promiň, já jsem tě neviděl. e_smile Šotoušům zdar! pripitek


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Nahodím ještě fotku 1910 ze strany dveří...

Příloha:
DSC_8038.JPG


Pro pořádek uvádím, že se v dohledné vzdálenosti nenacházel žádnej šotouš s foťákem (rudoarmějce jsem ale nekontroloval), tak snad jsem nikomu nezavazel a tím tu doufám nebudu popotahován a vláčen... :mrgreen:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

340
31 kvě 2016 10:01
Brno
Musím se smát! Staník: tady se jedná o pitomou šalinu. Pokud nemáš u DPmB zaplacenu exkluzivitu na focení, může z Tvého fleku fotit současně třeba 100 lidí. Jak už bylo zmíněno, prasárna je, poleze-li ti někdo do záběru. To, že jste tam byli dva ještě neznamená, že to vyfotíte identicky. Každý z vás dvou v jiný okamžik stiskl spoušť, měl jiný zoom, citlivost, čas, clonu, atd. A ve výsledku můžeš být nakonec rád, že jsi tam nebyl sám, neboť někdy výsledek není podle očekávání a bude dobře, že tam byl někdo druhý, komu se jedinečnost okamžiku podařilo zachytit lépe a s výsledkem se s tebou podělí.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Tak to jsem si ani neuvědomil. No, tím líp.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Místo, co popisuješ není oknem, je tam skříň s elektrikou. Viz třeba zde. Do prvního okna zasahuje tedy pouze minimální část (odhadem pár centimetrů).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Mě se hlavně líbí, že nejsou polepená okna :wink: Tedy, s výjimkou toho prvního za řidičem, ale to vem čert, vzhledem k tomu, že je to naproti dveřím, tak to asi nikomu moc vadit nebude.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
153
07 pro 2016 18:29
Mě se ta reklama velmi líbí :-)

_________________________________
7052 JE NEJ


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Staník píše:
Honzík, Janatak... Nežralo by mě to, když by se to nestalo už poněkolikáté... Ale myslím, že je celkem blbost, když dva lidi fotí to samý na stejným místě, ve stejnou dobu, ne? Osobně v takovém případě nemám problém odejít a vyfotit si to jinde... Jinak díky za vysvětlení, proč je z toho místa od tebe tolik fotek...
Sorry za offtopic.

Podlé tvé logiky by pak nejspíš měl právo fotit odjezd Wintonova vlaku z Prahy v září 2009 či třeba příjezd Railjetu v dubnu 2013 do Brna jen ten, kdo si ideálně vystojí důlek na focení jako první? Nikdo jiný by pak nesměl fotit? Děkuji pěkně, podle stejné logiky bych nesměl přijít fotit na Haškovu, kde bydlím, tzv. pět minut před příjezdem nějakého testovacího vozidla, zatímco ty bys tam trpělivě vyčkával už půl hodiny...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jistě, ale za předpokladu, že je dotyčný první fotič vidět. Pokud je zalezlý tak, že ho není vidět, tak holt smůla.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
790
25 led 2006 09:46
Slušnost je někomu, kdo tam stál dřív, nelézt do záběru. Jinak ať si na jednom místě fotí lidí kolik chce.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Naopak, ať to admini nechají, tohle je tak sobecké, až to mlátí do stropu.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Tak pro sebe si to můžu vyfotit... Ale prostě zastávám stanovisko: "Kdo dřív příjde, ten ať si to vyfotí a já mu do toho lézt nebudu". ;-) Předejde se tak možným double snímkům v galerii...
Admini, ať si tuhle diskuzi přesunou, kam chtějí, nebo ji klidně i smažou... Vše bylo, myslím, řečeno.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Staník: můžeš nám vysvětlit, v čem spočívá ta blbost, že dva lidi fotí v jeden čas na stejném místě? To si jako půjdu něco vyfotit, přijdu na místo a řeknu si, Hm, tady už někdo je, tak mám smůlu a půjdu pryč...?

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Honzík, Janatak... Nežralo by mě to, když by se to nestalo už poněkolikáté... Ale myslím, že je celkem blbost, když dva lidi fotí to samý na stejným místě, ve stejnou dobu, ne? Osobně v takovém případě nemám problém odejít a vyfotit si to jinde... Jinak díky za vysvětlení, proč je z toho místa od tebe tolik fotek...
Sorry za offtopic.


Naposledy upravil Staník dne 27 úno 2017 22:33, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Staník píše:
Možná by trocha slušnosti pro příště tomu, že fotíš na místě, kde už půl hodiny před tebou já čekám na fotku a ty si příjdeš za pět minut dvanáct, neškodila...


No to snad ne?! #-o Už z toho šotoušení blbneš, nebo jak?

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

297
17 led 2014 17:32
Staník: Pokud tomu tak je, tak se omlouvám, ale nevšiml jsem si tam nikoho, že tam fotí, příště se můžeš ozvat, že fotíš za mnou ;-). Bydlím kousek od toho místa, takže to je i důvod toho příchodu "za pět minut dvanáct" a ani jsem nepředpokládal, že ji stihnu, byla totiž hodně zpožděná vzhledem ke zdechlé 1911.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
To jako Honzik muze za to, ze prisel v pravy cas, zatimco tys tam musel cekat? Za to by se mel omluvit?
Mam dojen, ze vyznam fotek nekteri z vas trochu precenuji.


Naposledy upravil Robert dne 27 úno 2017 21:37, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Honzík... Skvělé, že máš prakticky totožnou fotku jak já... Možná by trocha slušnosti pro příště tomu, že fotíš na místě, kde už půl hodiny před tebou já čekám na fotku a ty si příjdeš za pět minut dvanáct, neškodila... Jinak ale jsem rád, že jsi se podělil. Já na to čas nemám... ;-)
Jinak reklamní polep povedený, hlavně ten předek dostal atypický vzhled tou reklamou...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Ano, je to rozhodně jedna z těch lepších.

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Rekl bych, ze velmi povedena.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3949 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 158  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]