Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Vadi vam toto forum? Rusi vas toto forum? Nechcete ho videt?

Muzete si sem zakazat pristup! Staci se v uzivatelskem panelu pridat do skupiny "Nechci videt Co se jinam neveslo"


Odpovědět na téma Stránka 1 z 1   
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Vážení přátelé,

Po drobných útrapách jsem úspěšně absolvoval všechny potřebné zkoušky a jsem krom výtaháře občasného šalináře i piercer :-D

Takže až si najdu spolupracující salon (na založení vlastního v tento okamžik nemám) můžu sloužit v případě zájmu ;)


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
johnny05 píše:
Dívám se, že ses dal na barvení látek a malování obrázků, piecing sarcastic


Vidíš, toho že mi tam uteklo písmenko jsem si ani nevšiml :-D
Už jsem ho hytil a doplnil ;-)


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Dívám se, že ses dal na barvení látek a malování obrázků, piecing sarcastic

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Takže přátelé,

Kurz jsem zahájil a tak hledám adepty které by bylo možno v rámci kurzu opíchat ;-)

Na dopravě do olomouce se můžem pobavit ;-)

Pokud máte známé co o tom uvažují prosím o předání dál.

Děkuji .


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
johnny05 píše:
Tak co mechošu, kolik lidí už za tu dobu sprznils? sarcastic


S finančních důvodů jsem ten kurz musel odložit (ono 35 tisíc na ulici nenajdeš) ale pokud by vše šlo dobře letos Podzim/zima by to konečně mohlo proběhnout ;-)

Co? máš zájem ? ;-)


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Tak co mechošu, kolik lidí už za tu dobu sprznils? sarcastic

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Bývalá tchýně při jakémkoli zisku říkala, že je to lepší jak drátem do oka. V kontextu tohoto tématu to evidentně nabývá nového významu...


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Mauricio: Jakmile bude serie brněnské hospody rád se toho zúčastním :)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Rem
Asi bylo myšleno toto http://www.geocaching.com/geocache/GC2J0H9_rt6n1

Byla třeba série pojmenovaná Brněnské smyčky nebo mě ještě napadají Brněnská nádraží...


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Yakuzza píše:
Mechoš: Líbí se mi, kolik lidí jsi tady rozlítil :) Já jsem míval piercing v obočí, ale nějak blbě mi to udělali a po půl roce nakonec vypad. Obnovovat to už neplánuju, každopádně držím palce s touto zálibou.


Jsem s tím trochu počítal. Bohužel jak jsem tu již párkrát psal, k tomu abych dostal papír potřebuju "pokusné králíky" na kterých bych se to naučil a tím, že nejsem napojen na žádný salon musím je hledat všude ;-)
Pochopitelně tu už taky prolítlo že nějaký ten pirs mám tak by se možná dala praxe domluvit s tím salonem kam chodím. Ale pokud to nemám domluvené pochopitelně se budu tvářit že napojení na žádný salon nemám.


Jinak co se týká tvého pirsu obočí. Tohle se bohužel stává. A vůbec to nemusí být o špatné aplikaci, ale o tom jak máš ono místo udělané. Jsou piercingy u kterých je ta možnost vycestování větší ... A obočí je bohužel jeden z nich .....


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mechoš: Líbí se mi, kolik lidí jsi tady rozlítil :) Já jsem míval piercing v obočí, ale nějak blbě mi to udělali a po půl roce nakonec vypad. Obnovovat to už neplánuju, každopádně držím palce s touto zálibou.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Kari: Byl to jen takový "příklad" že věc, která na první pohled nemá spojitost s MHD tu taky je. Danou zálibu neznám do podrobna, nehodlám ji tedy nijak znevažovat, když někoho naplňuje. Já raděj geopiving. Každopádně se optám, zmiňuješ v nějaký kešce RT6ku, pod tím si mám představit papírek s nápisem, fotku vozu nebo něco zajímavějšího?

Mechoš: Donesene šperky fakt nepícháš? Kámoš by mi udělal na zakázku šotopiers, do bradavky by šla T3M a do famfulína RT6 :D

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Rem píše:
To bych s takovou mohl napsat: "co má splečnyho geochating s BMHD? běhat jak vůl a něco hledat, to jdu raděj do hospody" a nenapíšu to...

No, některý krabičky mají s dopravou hodně společnýho. Jenom brněnský, který mě teď narychlo napadají. Jízdenka, RT6N1, FBX101...

O běhání to jen není. Je to o tom, co si kdo v tom najde. Třeba mě se líbí, že mi ta hra ukáže pěkná místa, o kterých bych vůbec nevěděl, že existují. A ta radost staršího syna, když něco najde, ta je k nezaplacení.


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
O tom kde a kolik mám piercingů se zde nebudu šířit páč to je jen pro starší 18let...... Pokud by měl někdo zájem klidně se o tom můžem soukromou cestou pobavit ;-)

ad johnny05:
Z pěkných naušnic na pěkné koc se ti chce taky zvracet? Protože o tom málo lidí ví, že "klasické" naušnice jsou taky piercing. Dakže b se dalo říct, že 95% holek od poměrně útlého věku má piercing. Tohle je realita, kterou chápu, že spousta lidí neuzná a chápat nebude.

Ano chápu, že ty druhy piercingu co chci dělat já (rád bych se dostal časem až ke splitu jazyka) někteří berou jako hnus a možná i humus.
Ale divil by ses, kolik lidí o tom má zajem a kolik lidí to má. Stále je to řekněme fenomán a snaha se odlišit, ale proč toho nevyužít když o to je zájem ;-)

PS pro Rema a ostatní:
O tom, že slovo piercing budí v lidech vášně beru tak jako běžnou a zcela normální věc. Holt to neni tak běžná věc jako stát uprostřed kolejí a nechat se málem srazit šalinou kvůli jedné "hloupá" fotce.
Nemám pochopitelně nic proti šotoušům ti jsou potřeba tak jako pierceři. Po pravdě postupně populace piercerů stárne a novejch opravdu dobrej moc nepřibejvá ....


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
S takovou začínám dostávat chuť založit do sekce zábava "Removo numismatické okýnko" A pro rejpaly, že to s dopravou nic společnyho nemá... na Severokorejském 1/2 Wonu je parní mašinka. :mrgreen:

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Rozhodně geo blá blá, nemám rád, jak se teď všemu říká anglicky a čeština dostává na frak, není taková úchylnost jako toto...

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
V kategorii zábava je víc věcí které s BMHD nesouvisí, ale někteří si prostě mají potřebu ulevit na tom co jim nevoní.
To bych s takovou mohl napsat: "co má splečnyho geochating s BMHD? běhat jak vůl a něco hledat, to jdu raděj do hospody" a nenapíšu to...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Jak toto téma souvisí s BMHD?
Jdu blee

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tam uz ho ma, vic jich nepotrebuje. Nebo jo?


Offline
80
05 dub 2015 09:45
Na pipíška nedáváš pirs? :D


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
pelopa:
Nevím,
to asi ne :-D

Rem:
Pochopitelně domluvit se dá cokoliv ;-)
Takže klidně formou, že ráno ty si ošotíš olomouc (já budu mět teorii) pak si půjdeš dát pirs a pojede se dom ;-)

Budu se to snažit dělat tak, aby se mi to vyplatilo.
Jet do olomouce 2 hodiny tam udělat jeden pirs a zas jet 2 hodiny dom by se mi asi hodně nevyplatilo. Takže se to budu snažit spojovat teorie a praxe dohromady ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Děláš pupínky s přinesenými šperky a pak jim tam budeš rvát závlačky ze šaliny sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Takže bys mi cestu do Olmu a zpět uhradil jo? Bych spojil piers s focením. biggrin

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Vážení přátelé.

Mnozí z vás to ví (většina asi ani moc ne). Před časem jsem podlehl fenoménu téhle doby zvané Piercing. Krom toho, že nějaký ten "pirs" na svém těle mám jsem se rozhodl si udělat piercerský kurz.

Má to vše jeden celkem zásadní problém. K tomu abych ho mohl úspěšně absolvovat a dostal bych certifikát potřebuju v rámci praxe udělat cca 20 kousků. Což za situace, kdy nemám žádné vazby na pircingové (tetovací) salony celkem složité.

Chtěl bych vás tedy touto cestou poprosit o spolupráci při hledání případných "pokusných králíků" ;-).

Veškeré podrobnosti budu postupně dávat na fejs (zatím tam nic moc neni (odkaz bude vložen na konec tohoto textu) ).

Jen v kostce o co by se mi jednalo:

Kurz probíhá v olomouci (lze domluvit aplikaci i na víkend)
Zájemce hradí jen cenu šperku (pohybuje se kolem 200- 500 za kus) - škola nabízí možnost donesení vlastního šperku - což já odmítám a nebudu na to přistupovat páč nebude jistota kde byl šperk zakoupen ...
Kurz by probíhal někdy v čase leden - březen 2016
V kurzu se budou dělat hlavně pupíky, obočí, nos a podobné

Pokud o někom budete vědět prosím o předání informace (v případě potřeby jsem ochoten se pobavit o odvozu do olomouce)

a tady je ten fejsbukovskej odkaz: https://www.facebook.com/piercingII


PS: prosím adminátory o případné odsunutí do vhodnějšího tématu dík


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:10
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]