Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 22 z 75    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 75  Další
Autor Zpráva
Offline
1589
18 led 2009 10:06
Naxashi píše:
Ježiši.
Je to stránka, ne skupina. :-) Mně fascinuje, jak si lidi pletou stránky a skupiny. :D
Mimo tenhle detail ale souhlasím. Tohle je fakt šílenost, přesně na tu stránku to patří.

Mně zas připadá šálenost, že kromě grammarnazzi máme i grafinazzi :D

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Mě zase fascinuje, že pravděpodobně skoro nikdo neumí vyskloňovat slovo křest.

http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=křest

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Jé oni to postnuli. :D


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Ježiši.
Je to stránka, ne skupina. :-) Mně fascinuje, jak si lidi pletou stránky a skupiny. :D
Mimo tenhle detail ale souhlasím. Tohle je fakt šílenost, přesně na tu stránku to patří.
A ani si nemusí najmout grafika, ty křesti šalin by taky měli vynechat. Stačilo by prostě… nemít nic místo té obludnosti.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Jen pro zajímavost - toto se objevilo na facebookové skupině s názvem Grafický odpad :D
Příloha:
brno-volvo.jpg

Tak nějak jen, že asi takto se prezentuje DPMB v očích veřejnosti... A mně nezbývá než souhlasit.
Místo křestu nových poršáků by měli najmout konečně grafika, přes kterého by mělo jít vše, co chce podnik pustit na veřejnost (jo, vím, že to spolu moc nesouvisí, ale je to tak).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Být za Onderky, je tam velkým "Žít Brno". Být krajský, je tam tancující skupinka. sarcastic
Jen doufám, že odpovědní v DP, když si to tu přečtou, se hluboce zamyslí a dají na přání šotolidu.
Jsem optimista, viz plány sítě a kampaň Zas tak složité to není od kolegy eframa. Co on na to? Zatím se, co čtu, nevyjádřil...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

135
09 kvě 2014 17:24
Nowy Dwór Mazowiecki
Mechoš, OndraS: Díky :mrgreen:
prototyp401: Díky, zkusím jim to teda hodit na FB. :-)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Já teda nevím co máte s tím polepem přes okna. Každá z těch sedaček je vybavena monitorem, kde si můžete zobrazit pohled z přední kamery! Kdo by sakra čuměl z okna?! :D

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mně se zase silueta líbí víc.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ten znak městě bych dal vodorovně, k němu nápis Brno. Atvje to jasné i jiným, než místním. Jo, obrázek Petrova je lepší, než silueta.


Offline
16
13 bře 2014 22:24
Já to celé nějak nechápu. Co by mělo za smysl dělat reklamu na MHD, která stejně jezdí jen v Brně, takže jim to bude při jízdě někde na druhé straně republiky nebo i Evropy úplně k ničemu.

_________________________________
Má nejoblíbenější Karosa je B732 - 7347.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Mimochodem, jestli je něco fakt nejblbější, tak jako hlavní obrázek dát trolejbus typu 25Tr. Jak mezi lidmi, tak mezi řidiči, mechaniky a konečně i šotouši, viz nedávná anketa, je to nejhůř vnímanej vůz, prostě sranec na entou když to mám říct popravdě.

Mimochodem, komu má vůz sloužit? Vnitrostátně, nebo i ven, na objednávku komukoliv, nebo jenom pro podnikové účely? Od toho by se mělo s návrhy začít!

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Kowalski - vůbec to není špatný!

Každopádně polep oken u zájezďáku je totální kravina, sedět v tomtřeba jenom hodinu bude za trest a budoubz toho mžitks před očima.
Autobus je hezkej a má i hezkej kukuč, líbí se mi. Přímo se nabízí něco opravdu decentního. Ať je na první phked vidět, že to je podniku, ale ať to nevypadá jako kolotoče.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
439
16 led 2015 11:18
Ono by nemuselo ani být špatné, kdyby místo siluety byla skutečná fotka, když už DPMB ve svých návrzích počítá s polepy s fotografiemi. Lidem, co Brno neznají, by to řeklo mnohem víc než jen silueta. Jen pro hrubou představu:
Příloha:
volvo.png


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Na co má někdo autorské práva? Na tu siluetu? Nelze na ni mít práva, jelikož když já si sednu na správné místo, vyfotím ho a v Illustratoru udělám křivku podle fotky, tak už je to ok... Nebo na městský znak? Jestli na městský znak, tak detaily jsou k tomu tady https://www.brno.cz/sprava-mesta/dokume ... eni-uziti/ a já tam nějaký problém nenašel :) ... takže to snad pořád vypadá dobře. To je častěj problém ve fontu, aby na něho byla licence...


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Kowalski píše:
Co nějak takhle? :) Brán samozřejmě ohled na to, že to musí být polep :)


Akorád možná by byl problém s tím znakem brna ...
Kdos na to má autorský práva takže to nelze bez jeho svolení používat jinak je to pěkný návrh ;-)


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Tak za mě tedy zatím to nejlepší, co jsem viděl, jednoduché a moderní a vkusné, a to dokonce tak, že bych na vašem místě ten návrh zkusil poslat podniku, třeba tam bude někdo rozumný, kdo přizná, že existují i lepší, než ty, co podnik zatím oficiálně představil.


Offline
Uživatelský avatar

135
09 kvě 2014 17:24
Nowy Dwór Mazowiecki
Co nějak takhle? :) Brán samozřejmě ohled na to, že to musí být polep :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
To je ta moje myslenka... v ramci stavajicich moznosti krasa. :)


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Když už teda musí zůstat bílej...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Tak můžou si to polepit, jak chtějí (i když je to škoda, kdyby to radši polepili, jak chci já :D mně by se zase líbil bílý s černou linií siluety)... jestli to někdo využije stejně bude záležet na ceně...


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Agent: pěkné, a 100% lepší, než co "předvádí" DP. Kdyby to mělo trochu korespondovat s mětským znakem, pak bych zvolil spodní polovinu červenou, zbytek bílý (vršek).

Jestli tomu polepí okna, tak potěš koště.


Offline
Uživatelský avatar

180
08 srp 2015 13:49
agent_s_teplou_vodou: Nevypadá to vůbec špatně ba právě naopak já osobně bych bral jeden z těchto následujících nátěrů:
1) nátěr autobusů DPMB
2) návrh červené s tou siluetou a nápisem
3) bílý s logem DPMB u dveří

_________________________________
ROZSÍVAL založeno 1993
U Svitavy 3, 618 00 Brno


Offline
800
12 zář 2014 23:38
zlatej nápad!


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Přesně jak píšeš, méně je někdy více.
Silueta Brna a nápis Dopravní podnik by stačily až až...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1854 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 75  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:36
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]