Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 56    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 56  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
O vánocích Liberecký Evo určitě jezdilo.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Rem píše:
Proč proboha EVO2? Další krám do kurníků navíc to jedno co jezdí, teda momentálně už zas ne, zas žádná hitparáda není.


Kdž už EVO2 tak jen v klasickém množství pro Brno - tedy 4 kusů (ani víc ani míň ;-) )


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Proč proboha EVO2? Další krám do kurníků navíc to jedno co jezdí, teda momentálně už zas ne, zas žádná hitparáda není.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
No pokud by se pořídila jen 1, tak by zřejmě většinu života prostála jak RT6N1...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Nemá někdo info, co se bude dít s 1808? V rekapitulaci o ní není zmínka. Stojí už téměř 3 roky. Škoda, že to nejde rovnou poslat do šrotu a místo ní pořídit EVO2 sarcastic

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Aktuálně stojí před halou (na nejbližším vjezdu k plotu) v Pisárkách

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Dotaz, jak to vypadá s první generálkovanou Anitrou 1814?

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
1820 -> VP

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zvenku to vypadá líp, barva působí méně laciná. Ale světlý interiér má taky svoji výhodu. Např. u 14Tr/15Tr mi přijde světlý interiér jednoznačně lepší. U N-kačen/21Tr to už je pade na pade.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
OndraS - souhlas, tmavší interiér mi přišel víc takovej líbivější, designově vyzrálejší. Pamatuju si to právě na eNkových kačenách, světlý odstín není ono a není to o zvyku...hodně dělá ta barva, leccos schová, rez u schodů, vandalské projevy, atakdál. Světlý odstín mi přijde takový laciný. Zajímavý je i to srovnání užití té které barvy na okenních sloupcích u 21tr, sám bych si toho nevšiml, ale ta jednolitost tmavé v tom "okenním pruhu" vypadá líp jak ta světlá.

Ale design je o vkusu jednotlivce, někomu se to teď líbí, někomu ne.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
OndraS píše:
Pokud někdo trpí stejnýma designovýma úchylkama jako já, nebojte, léčit se to nedá.

Zkoušel jsem to, ale neúspěšně. Teď jsem se v tom zhlídl a živí mě přemisťování věcí na výrobní lince dle teorie, že okurky patří do sektoru B1. sarcastic
Kdo si chce taky vylít svoje puntičkářský srdíčko, máme tu vhodnější téma... biggrin

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
No, tak tady u toho Pardubičáku někdo vysloveně neměl den, to jo :)

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
No a ještě divněj vypadají světlé sloupky i zvenku... obrázek


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Je to samosebou detail. Teď to neřeším po stránce dopravácké, ale čistě po stránce vzhledu auta. Z designových detailů se prostě vždycky skládá celá kára, a p. Kotas to nenavrhl úplně blbě a hlavně tu tmavou barvu zvolil z nějakého důvodu., patrně z toho, že světlé sloupky u lepených oken vypadají divně:

http://foto.bmhd.cz/foto.php?116754

Naprotitomu se dá postavit verze kde jsou tmavý sloupky a třeba i tónovaný okna:

http://foto.bmhd.cz/foto.php?121564

Pokud někdo trpí stejnýma designovýma úchylkama jako já, nebojte, léčit se to nedá.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
410
29 lis 2014 18:06
Karosa B732 píše:
Ty první citybusy se mi víc líbily taky.

notabene Iveco se po světlé éře k tmavým sloupkům vrátilo, nyní do tmavě hnědé.

Původní tmavě šedý interiérový základ, kterým z výroby disponovaly T6, KT8D5N... a do roku 2010 se používala při VP trolejbusů, je hlavně na oko i reálně mnohem kvalitnější. Kastle pod ní tolik nekvete jako pod světle šedou variantou, viz některé T3M ale i nové skříně u RPV/REV. Co se týče 21/22Tr tam sloupky hnijí pěkně nehledě na odstín biggrin. V Praze u T6 a T3R.P (dosud používají tmavě šedou variantu) ty kastle povrchově naspod okenního sloupku nekvetou, ale svou roli hraje i rozsah ošetření při prohlídkách než povrchový materiál.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Ty první citybusy se mi víc líbily taky.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
světlejší interiér 21Tr

No a mě se víc líbí ten starej s tmavýma okenníma sloupkama. Už jenom tím, že zvenku nebyly ty sloupky vidět a jednadvacítka tak měla jednolitou tmavou linii oken, kdežto u "nové" verze, tj verze "všechno polejt světlou šedou", to zvenku tvoří takovou trochu disharmonii. Ale je možný že jsem úchyl, například co se týče interiéru tak se mi daleko víc líbily první Citybusy :)

Mimochodem Fantomasův návrh čela Anitry je úplně super, je to o level vejš než to se po VP předvedlo.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Tak ono na druhou stranu to správné číslo je jediné, co by cestujícího mělo zajímat. Když přijede autobus náhradní dopravy, tak může nastat opačný případ, kdy někdo nebude chtít nastoupit, protože to přece není šalina.

ds: Jj, to je asi lepší. Díval jsem se, že na starých fotkách Aniter je to číslo takto vpravo a na nových uprostřed.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Co se týče cestujících - až na vyjímky, kteří jsou opravdu mimo - tak to většina sice pozná, ale aspíš je jim to fuk - hlavně, že jede "správné číslo" - většině je fuk, jestli je tam doveze šalina, nebo bus. Hlavně, že jedou a tak nad tím ani nijak nepřemýšlí.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Fantomas píše:
Eda: souhlas, napadlo mě přesně to stejné. Schválně jsem to narychlo zkusil, myslím že to nevypadá zle:
Příloha:
Anitra_cerna.jpg
(dovolil jsem si zneužít fotku z tohoto příspěvku níže od Ondry K., můžete přímo porovnat)


ještě posunout evidenční číslo doprava a podle mě ideální :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Za těch 11 let sem podobné věci slyšel mnohokrát, i mě osobně se ptali zda tato tramvaj jede tam či tam, přitom jezdím jen s busem.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ok, k tomu nemám slov. Ale doufám, že to nebyl žádný reprezentativní vzorek.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
MartinV : jel jsem 84, na Štefanikove nastoupila cestující odhadem asi 40 let, zatočil jsem na zastávku Merhautova a ona vylítla, pane bože toto není pětka? kam to jedete?


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Není potřeba přehánět, běžný cestující ten rozdíl pozná (tram × t-bus × a-bus).
I když je pravda, že občas si lidé pletou trolejbus s autobusem, to se občas nestačím divit, kdo to v tom voze dokáže říct. :mrgreen:


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Kari, nevšimne,bežný cestující nerozezná rozdíl mezi tramvají, trolejbusem a autobusem, nikdo přeci po něm nemnůže chtít aby toto řešil, kdyby to přijelo uplně bez světel a byly tam jen díry, většina by si toho nevšimla.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1398 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 56  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]