Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 93 z 124    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 124  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3695
08 čer 2005 23:12
Kari: Předpokládám, že kdyby se trať prodloužila do Medlánek, tak by u Technoparku už žádné dvanáctky nepauzírovaly.


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Krátký zkušební jízdy do smyčky na technoparku se nekonají. Vyjedeš za bránu a stojíš cca 20 minut za pauzujícíma dvanáctkama a jedeš zpět. To maximálně co děláme je, že se rozjedeš k bráně, couvneš, zas k bráně a tak pořád dokola, dokud nezjistíš, co potřebuješ. Pak to celé odcouváš k vozovně.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Vzhledem k umístění smyčky u vozovny a případných krátkých zkušebních jízd sem by naopak bylo dobrý tu smyčku ponechat.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
Já z toho nákresu, neznalý reálného umístění, pochopil, že smyčka TechPark se zruší a přesune dál.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Každopádně máme důležitější TT, které by bylo záhodno postavit. No a známe brněnské tempo výstavby nových TT. Taky asi by tam nejezdily všechny spoje, většina by jich končila na TP.
Na druhou stranu by to pomohlo rozvoji i dostupnosti této lokality.


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
No, nevím... Sice se mi naprosto příčí manipulativní vedení komunikace, které se v tomto článku či v článku o prodloužení provozní doby a65 (a patrně i dalších) objevuje, leč musím dát za pravdu a zeptat se, co z toho budou Medlánky mít, když se jim postaví špatně přístupná smyčka kdesi za baráky... Ta smyčka může být klidně o kousek výš a blíž ose výstavby (V-)TP a bude klid od těchto uřvánků...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6160
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Zelené medlánky v článku píše:
...ZM jsou pro zvýšení dopravní obslužnosti Medlánek městskou hromadnou dopravou, ovšem v jiné a především odlehčené podobě. Jelikož jde o kontroverzní téma plné technických faktů a s občany neprojednaných aspektů, byla by u tak významného projektu na místě široká debata. Může se totiž ukázat, že hluk brzdících tramvají se stane neoblíbeným koloritem údolí s rodinými domy i přilehlými ulicemi...

Tak, jistě. Rozjíždějící se B900, nebo NBG bude uším lahodit podstatně lépe. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
308
21 dub 2009 20:30
Tož tu mám jeden námět k šotodiskuzím:

http://www.zelenemedlanky.cz/products/m ... ystupovat/

Neuvěřitelně zelené NIMBY....


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Bude to měsíc rozkopaný, ale nepíší jaký.


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Chápu to doufám z toho popisu správně, že nám to tu rozkopou na jeden měsíc, někdy mezi březnem a listopadem? Nejdřív jsem se totiž zhrozil, že to potrvá od března do listopadu nepřetržitě...


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Stavební povolení na rekonstrukci tramvajové tratě na Olomoucké (úsek Tržní-výhybka č. 508).
Zde je odkaz: http://www.zidenice.eu/wp-content/uploa ... 084207.pdf


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak to mi padla huba a čučím jako vyražené pojistky. Holt, když jsem tam asi tři měsíce nebyl a předpokládal jsem, že fotit není co, tak jsem se šeredně mýlil.
Omlouvám se za dezinformace a :applause: k rychlosti reko.
Hned ve čtvrtek dopo (mám předtransfuzkovou dovolenou) se tam spolu s mým Nikonem musíme jít pixelově podívat.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Tak to jsem čučel jak puk ve vítkovické síti... V části kopce nový glajze a na druhé straně pokročilá obnova chodníků a položené obrubníky. Stavební tempo o poznání rychlejší, než na Miladě ( i když tam těch sítí bylo kapánek víc, například horkovod). Ale každopádně slušná práce.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2490
28 lis 2007 23:00
Brno
Jakub S. píše:
Pánové (a dámy), že jste tady někteří v minulých dnech tak krásně naříkali kvůli (ne)dokumentaci Minské a Horovy, zželelo se mi vás (už jsem to nemohl číst ;-)) a vydal se tam sám. Popisky a info u jednotlivých fotek.
https://goo.gl/photos/cJ4dXhpzUiD8y8bf6


Děkuji za dokumentaci.
V praxi se zde potvrdilo krásné přísloví: Lína huba, holé neštěstí. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Rez: Opakuju znova, část nových koleji na Minské už je. Jestli je na ně čas nebo ne, to ať posoudí jiní. Já říkám co bylo viděno. Dle dnešních fotek již částečně zalité asfaltem. To by asi u starých nedělali, že?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
:applause:

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
Pánové (a dámy), že jste tady někteří v minulých dnech tak krásně naříkali kvůli (ne)dokumentaci Minské a Horovy, zželelo se mi vás (už jsem to nemohl číst ;-)) a vydal se tam sám. Popisky a info u jednotlivých fotek.
https://goo.gl/photos/cJ4dXhpzUiD8y8bf6

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No, na nové koleje na Minské je ještě čas...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Jenže ona je řeč, aspoň já zmiňoval, kde jsou již nové koleje.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Co vím, tak koleje zůstávají v místech, kde se přímo pod nimi nekutá. Kvůli pevnějšímu svršku.
Co vím, tak Linda má teď jiné starosti.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2490
28 lis 2007 23:00
Brno
Linda nám na Facebooku taky nic nepíše.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Já byl na Minské včera a koleje započínaly cca někde mezi Mezníkovou X Královou směrem dolů jen zruba do půlky kopce. U kapličky rozhodně kolejivo není.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
308
21 dub 2009 20:30
xcav8 píše:

Jedno foto vydá za tisíc slov. :mrgreen:


Však to také bylo míněno jako popíchnutí ctěného fotošotouštva, aby tam vyrazilo někdy, kdy nebude pršet, nebudou spěchat, telefonovat a budou mít čas čekat, až se objeví vhodná skulina mezi dělňasy a stavebními stroji. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Chystám se na to. Ale přes týden to nestíhám, protože jaksi v 16:30, kdy mě vypustí z továrny už bývá tma a o víkendu mám jiné činnosti.
Snad příští čtvrtek, to mám dovolenou.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2490
28 lis 2007 23:00
Brno
ZGHK píše:
Dneska jsem se náhodou vyskytl nahoře na Minské a co jsem neviděl: všude kolem zuří stavba, spousty bláta, bagrů, plotů a výkopů, ale tramvajové koleje položeny od (ne)zastávky Králova až někam hodně daleko směrem ke kapličce...


Jedno foto vydá za tisíc slov. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3089 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 124  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 26 dub 2024 05:58
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]