Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 92 z 124    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 124  Další
Autor Zpráva
Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Jenom doufám, že pokud se teda bude protahovat tramvaj spodem kolem polikliniky, tak se udělají patřičné změny v trasování busů. Například:
a-57: ze Soběšic východní stranou k poliklinice a pak západní na Haškovu,
a-46: pouze výpomoc a-57 ve špičkách, a to v trase Haškova--poliklinika--Haškova
a-66: pouze výpomoc a-57 ve špičkách v opačném směru než a-46

Zajíždění na ŠČ totiž ztratí veškerý smysl. Spojení na trolejbus bude možné libovolnou z tramvajových linek!

A že tam je moc přestupů? No a co? Vzpomeňme na obyvatele staré Líšně a jejich možnosti přestupu na trolejbus. Taky potřebují minimálně dva přestupy, a navíc obslužnost jejich části je tristní v porovnání s Lesnou.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Ojin píše:
V úterý byla nějaká diskuse s občany Lesné o prodloužení tramvajové tratě. Nebyli jste tam někdo, co tam zaznělo za informace?

Lesná odmítá trať k Majdalenkám. Souhlasí s propojením linek přes Okružní ulici
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/lesna-odmita-trat-k-majdalenkam-souhlasi-s-napojenim-na-smycku-v-certove-rokli-20160311.html


Offline
118
29 črc 2014 19:57
Vzhledem k tomu, že je v havarijním stavu, tak do něj dříve či později investovat bude muset. A je logické, aby se to udělalo jako společná investice právě při protažení trati. Ale to už závisí na jednání města s krajem při přípravě.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
A prý je most kraje, kterému se do něj nechce investovat ...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Směrodatnější pro osud šaliny na Lesnou je rozhodnutí o mostu přes 250. Přesně podle hesla - neni peniz(s), neni laska...


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
V úterý byla nějaká diskuse s občany Lesné o prodloužení tramvajové tratě. Nebyli jste tam někdo, co tam zaznělo za informace?

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Část výjezdového oblouku ze smyčky Štefánikova čtvrť, která zasahuje do jízdních pruhů na Merhautce, je nově zakryta asfaltem. Takže odpadá skákání přes panely.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
takže auta odbočující ve směru na bystrc doleva na královu už nepůjdou objet (dřív tam většinou stála na kolejích takže ostatní auta mohla projet, teď budou muset po kolejích asi všichni) :-( z tohohle úhlu pohledu by přesun zastávky a přechodu někam k mezníkové dával asi smysl...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
80
05 dub 2015 22:52
Starý Lískovec
Obávám se, že ano... :-(


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
takže na Králové vznikne další "špunt"?

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
80
05 dub 2015 22:52
Starý Lískovec
Tady má pravdu spíše ReZ.Tohle koryto je unifikovaná nájezdová rampa pro vozíčkáře a nesetkávám se s tím poprvé. (občas zaskakuju jako osobní asistent vozíčkářce a něco už jsem takto procestoval) Pokud jsme navíc opravdu v prostoru Královy, je asi jasné, co to znamená. Každopádně nechci vidět to kličkování aut mezi šalinama, co tam díky tomu nájezdu nastane... No, nechme se překvapit ;-)


Offline
102
23 bře 2014 19:59
ReZ píše:
Ještě jednu fotku z Minské. A to cosi betonového v prostoru zastávky Králova. Ví někdo, co to bude? Mě to připadá jako nájezd pro vozíčkáře. Z prostoru zastávky, že by?
Příloha:
DSCN8118.jpg

Není to spíš přístup na přechod pro chodce, aby byl bezbariérový?


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Taky přispěji k tématu Minské a Horovy. Dneska jsem si celou rekonstruovanou oblast prošel a při té příležitosti vyfotil několik aktuálních snímků. ;-)
https://goo.gl/photos/p2A9ifiMgfrN6iCE8


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ještě jednu fotku z Minské. A to cosi betonového v prostoru zastávky Králova. Ví někdo, co to bude? Mě to připadá jako nájezd pro vozíčkáře. Z prostoru zastávky, že by?
Příloha:
DSCN8118.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Jak jsem slíbil ve vedlejším tématu, byl jsem 21. 2. pofotit reko Minské/Horovy. tady je fotka z prostoru Burianova náměstí.
Příloha:
DSCN8134.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Kari: Předpokládám, že kdyby se trať prodloužila do Medlánek, tak by u Technoparku už žádné dvanáctky nepauzírovaly.


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Krátký zkušební jízdy do smyčky na technoparku se nekonají. Vyjedeš za bránu a stojíš cca 20 minut za pauzujícíma dvanáctkama a jedeš zpět. To maximálně co děláme je, že se rozjedeš k bráně, couvneš, zas k bráně a tak pořád dokola, dokud nezjistíš, co potřebuješ. Pak to celé odcouváš k vozovně.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Vzhledem k umístění smyčky u vozovny a případných krátkých zkušebních jízd sem by naopak bylo dobrý tu smyčku ponechat.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Já z toho nákresu, neznalý reálného umístění, pochopil, že smyčka TechPark se zruší a přesune dál.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Každopádně máme důležitější TT, které by bylo záhodno postavit. No a známe brněnské tempo výstavby nových TT. Taky asi by tam nejezdily všechny spoje, většina by jich končila na TP.
Na druhou stranu by to pomohlo rozvoji i dostupnosti této lokality.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
No, nevím... Sice se mi naprosto příčí manipulativní vedení komunikace, které se v tomto článku či v článku o prodloužení provozní doby a65 (a patrně i dalších) objevuje, leč musím dát za pravdu a zeptat se, co z toho budou Medlánky mít, když se jim postaví špatně přístupná smyčka kdesi za baráky... Ta smyčka může být klidně o kousek výš a blíž ose výstavby (V-)TP a bude klid od těchto uřvánků...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Zelené medlánky v článku píše:
...ZM jsou pro zvýšení dopravní obslužnosti Medlánek městskou hromadnou dopravou, ovšem v jiné a především odlehčené podobě. Jelikož jde o kontroverzní téma plné technických faktů a s občany neprojednaných aspektů, byla by u tak významného projektu na místě široká debata. Může se totiž ukázat, že hluk brzdících tramvají se stane neoblíbeným koloritem údolí s rodinými domy i přilehlými ulicemi...

Tak, jistě. Rozjíždějící se B900, nebo NBG bude uším lahodit podstatně lépe. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Tož tu mám jeden námět k šotodiskuzím:

http://www.zelenemedlanky.cz/products/m ... ystupovat/

Neuvěřitelně zelené NIMBY....


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Bude to měsíc rozkopaný, ale nepíší jaký.


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Chápu to doufám z toho popisu správně, že nám to tu rozkopou na jeden měsíc, někdy mezi březnem a listopadem? Nejdřív jsem se totiž zhrozil, že to potrvá od března do listopadu nepřetržitě...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3079 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 124  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 10:42
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]