Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Toto fórum není oficiálním fórem Dopravního podniku města Brna ani jiného dopravce. Své stížnosti a podněty tedy směrujte na oficiální stránky DPMB nebo IDSJMK


Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší. Stránka 2 z 6    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
Už několik dnů starý článek.


Offline
Uživatelský avatar

29
06 zář 2015 17:07
http://zpravy.idnes.cz/lide-ceska-reviz ... _domaci_zt


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Jj. Já akorát nemohl (jsem na mobilu) to správné téma najít, tak jsem to naklofal do veřejné části. Dál už kdyžtak budu pokračovat v tom správném.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
ReZ: Evidentne jsme poslouchali stejne radio, psal jsem to pred chvilkou do vedlejsiho tematu :)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Teď hlasili na Rádiu Krokodýl, ze v noci na dnešek proběhla v rozjezdech šťára. Zajímavé bylo, že platícím rozdávali šprcky. Mluvila tam mluvčí a lidi prý byli mile překvapeni.
Za tuto akci ode mne :applause: .

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
2
03 lis 2014 19:01
vždy se najde skupina lidí, která bude využívat díry v zákoně, s tím se nedá nic dělat ... a ti ostatní raději zaplatí, aby měli klid :-)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Těch děr je více a jsou hodně velké. Jasně, svědci. Z vozu, ktrý už odjel? Nebo z té zastávky, kde to všem svědkům může být fakt jedno a než je revizor ukecá ke spolupráci, černý pasažér už bude úprkem vprk do pryč. Už to je nějaká doba, ale ve studentských letech jsem semtam nějakou pokutu dostal, zpětně si říkám, že jsem si ji vůbec nechal poctivě vypsat a podepsal, asi jeden z mála.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Přesně tak, někde je hodně velká díra a nikdo moc neví, co s ní. Na jednu stranu by revizor nikomu neměl bránit ve výstupu z vozidla (bo omezování osobní svobody) a na druhé straně na zastávce už proti černému pasažérovi těžko něco zmůže, protože ten může tvrdit, že do žádné šaliny ještě nenastoupil a na nástupišti mít jízdenku přece nemusí. A to už je, jak tady zaznělo, tvrzení proti tvrzení. Tady by možná sice pomohli nějací svědci, ale taky nemusí žádní být, že...


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
To není ani tak absurdnost jako hodně velká nedotaženost. Jak Rez zmínil tarifní prostor, co to je tarifní prostor? Plocha na chodníku pět metrů kolem zastávky? Deset?


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
ReZ: Absurdnost všech těch pravidel, zákonů a omezení v plné síle.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No ale sportuje zcela zbytečně.
Když ten černý pasažér zničeho nic zpomalí a dál jde běžnou chůzí, tak co s ním revizor zmůže? V ten okamžik už je normální chodec, který jde po ulici (mimo tarifní prostor). A co mu revizor dokáže? NIC! Tvrzení proti tvrzení.
Osobně jsem tuto scénu kdysi pozoroval. A kdopak vyhrál? Co myslíte?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
A ještě si zasportuje..


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
V popisu ne, ale rozhodně je to v jeho zájmu skrz prémie.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
:)

Je otázka, nakolik má revizor v popisu práce dobíhat zdrhnuvší.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Mám chápat, že revizor vyběhl jako první, když ho cizinec předběhl? sarcastic


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Dnes se mi stala taková příhoda: Odpoledne jsem jel v 52 a přišel tam revizor. Všechny cestující začal kontrolovat, ale jeden mladík (cizinec) jízdenku neměl. Anglicky se začal hádat s revizorem. Vypadalo to, že revizor mu rozumí. Na další zastávce oba vystoupili a mladík začal utíkat. Revizor byl trochu při těle a běžel hodně pomalu. Mladík (i když neběžel rychle) ho s velkým náskokem předběhl a následně mu zmizel z očí. Nevím, co si o tom myslíte, ale můj názor na tuto příhodu je, že noví revizoři by měli pro přijetí do práce složit i zkoušku z běhu. :D


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Jasně, stížnost.
Milý podniku, tvůj zaměstnanec na tom a tom míst v tu a tu hodinu v souladu se zákonem kouřil kousek od označníku cigáro. A protože já su kosočtverec, držel jsem hubu a rovnou ho bonzuju. Požaduju minimálne sebrání zapalovače.
S pozdravem Mřížka.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nejdříve bych je slušně požádal, zda by si nemohli to cigáro užít o pár metrů vedle.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
No jo a co tady s tím? Napiš stížnost na DPMB tam to bude snad mít lepší užitek ne?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Sice je hezké, že i v dešti revizoři (a možná i další zaměstnanci DP) pomáhají lidem v prvních dnech výluky na MH s orientací v prostoru a čase, ale fakt by přitom nemuseli na zastávkách hulit, zvláště, když stojím dva metry od nich s dvouletým dítětem.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
No nezdá se mi, že by ten článek přinesl něco nového nebo zásadního. Ktomu všemu, aby jim kdokoli vzal licenci. Navíc co je špatného na tom zveřejnit případné chyby a díry v zákonech? Na bezpečnostní díry v softwaru se upozorňuje stejně.

Novu nenávidím ze spousty různých lživých reportáží a podobně, ale tenhle článek se mi zdá (kromě toho, že nic neříká, takže je k ničemu) zcela ok.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Úžasný nápad, zveřejnit způsob, jak ochcat revizory. Kdy té Nově vezmou licenci?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Zajímavý článek: http://mediafax.nova.cz/clanek/doprava/ ... volit.html


Offline
1
08 srp 2013 14:54
http://ilonaprotifka.blog.cz/1308/mhd-folklor



------------------
Co má ten odkaz výše znamenat? To má být jako reklama na ten článek? A kvůli tomu jste se registrovala? Nějak jsem to nepochopil... mceza, administrátor


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
czechtraveller píše:
Šlo hlavně o to, že s největší pravděpodobností ještě střízlivěl. Podle toho jak "šel", b USA byl test chůze po bíle čáře nedal :D Cigára jsem přidal pro dokreslení story, možná si šel koupit žvýkačky nebo mýdlo, obojí by se mu zrovna hodilo :D

Ty zřejmě také ještě střízlivíš, podle toho, jak sázíš písmena na klávesnici sarcastic


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:00
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]