Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 18    Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Šikovnej :applause:

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Když už jsme u paní poslankyně Semelové, tady je jedna pěkná petice:
http://www.petice24.com/signatures/podp ... ou/start/0

Pozorně si prohlédněte některá jména, já osobně jsem se podepsal jako číslo 91. ;-)

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Řekl bych, že komanči nemají nic víc, než ten pseudodistanc zapotřebí. Voličů mají bohužel stále víc, než dost, a lidi schopní volit Semelovou a spol. by jistě nějaké zásadní popření a odklon od historie neakceptovali.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Goldfffffffffinger: Je mi to jasný, bohužel jim asi ne. Jen tlumočím co říkají kontra to co dělají, co zmiňuješ ty. Na druhou stranu, komárů je rozlezlejch vícero po různých stranách.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Rem: Distanc se, myslím, dává najevo jinak, než pokládáním květin k hrobu Stalinova pohůnka. Kdyby ten distanc byl skutečný, tak se ta partaj přejmenuje, vymaže z názvu "Komunistická" a hlavně nevyšle do ústavních funkcí kreatury typu Semelové nebo Ondráčka (příslušník pohotovostního pluku SNB, neblaze proslulého v tzv. Palachově týdnu).


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
mceza: Z toho, co zde bylo za komárů a co je ve světě v zemích, kde jsou u moci předpokládám, že není o co stát. Na druhou stranu, každej režim ma své příznivce a odpůrce.

marecek: Taky je prostě ta možnost že se těm krajně pravicovým program DSSS zamlouvá, ač oni sami by třeba zašli dál což naštěstí nejde. A proto se k DSSS hlásí.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Ad DSSS - když už jednou někomu rozpustí stranu soud, (viz rozsudek zde), podruhé si obvykle dá dostatečně bacha v tom, co o sobě na webu napíše.

Dále pokud se kolem nějaké strany sdružují lidé nějak extrémní (zde tedy nejspíše stran rasismu), obvykle je to z toho důvodu, že očekávají, že právě v takové straně mají největší šanci na realizaci svých myšlenek. Což by mělo v člověku uvažující o takové straně rozsvítit v hlavě červený vykřičník.

Jinak KSČM zatím zrušena nebyla, neboť aktivně legitimována k podání návrhu na zrušení je jen vláda, resp. za určitých okolností prezident. Ani jedna z těchto institucí se k tomu nikdy nerozhoupala, takže legalita strany nebyla nikdy soudem posouzena. Tedy nevíme, jak by se k takové věci soud postavil.

Ondra: On ta dvě slova Havel nějak použil v jedné nebo dvou větách, když říkal, že za bombardováním Kosova nestojí žádné finanční zájmy, ale zájmy o lidská práva. Falbr to pak překroutil do toho slovního spojení, proti kterému se pak Havel dosti silně ohrazoval.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Mouka píše:
Samotná DSSS nikoliv, to je legitimní politická strana, o tom žádná. Ale jde o názory jejich členů.


Ale za to přece nemůže strana. Ano o DSSS si myslím své. Ale kdo jsi, aby jsi mohl ostatním disktovat názory a disktovat která strana? Bolševik? Jestli ano, tak pak se to vysvětluje...

Dokud politická strana má program, který není v rozporu s ústavou a neporušuje jiné úmluvy, má právo na existenci ať už hlásá cokoli.

A že člen politické strany má nějaké názory? To jistě má a má na ně právo. Za to ale nemůže strana jako taková.

Uvědom si, že principem demokracie není něco blokovat nebo zakazovat. Principem je, aby tyto "závadné" názory byly většinou přehlasovány. (Osobně si myslím, že díky tomu je tento typ režimu značně slabý, protože princip a skutečnost je věc jiná, ale to už je také jiná diskuse...)


Rem: Myšlenka komunismu je možná živá, ale komunismus je nerealizovatelný a zcela utopický režim. Osobně si myslím, že by bylo krásné v něm žít, ale lidstvo (včetně mě) toho není a nikdy nebude schopno.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Goldfffinger: Jo, ohledně KSČM jsem to napsal nepřesně. Nynější se distancují se od zvěrstev a politických procesů minulého režimu. A jak sám uvidíš, i oni mají mezi sebou "ultras" co osoby toto páchající viditelně podporují. Troufám si říct, že myšlenka původního nacismu je umírající ne li mrtvá jen v hlavách pár omezencu. Tak se do ni snadněji kope ve smyslu že se k ní hromadně odsuzuje jen díky vyhraněným názorům. Oproti tomu je komunismus stále naživu, bohužel.

Ondra K. O schopnostech Vandase si netroufám polemizovat, ale DSSS jako strana zas tak slabá nebude. Však na ústecku, se dostala až do městské rady, zřejmě tam došla některým trpělivost. A po zrušení DS a založení DSSS dostala strana ve volbách do vlády tuším 4.2% hlasů... Nebojím se napsat, že jednou jejich čas přijde, tak jako je to ve Francii.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Marecek: Díky za doplnění. Fakt jsem myslel, že to řekl Havel.

Ad Vandas: Že je neschopný je pro jeho odpůrce možná jediný štěstí. Být to schopný řečník a vůdce, věřím, že by volby mohly dopadnout úplně jinak. Přece jen stupeň "na***ní" lidí z neřešení islámu, romů a dalších postupně roste, a je jen otázkou času, kdy se toho někdo schopný chytne.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Praxe v tomhle státě je asi taková: Legální (nezakázaná) organizace nebo strana naplánuje nějaké shromáždění nebo pochod, nahlásí to na příslušné úřady a ty k tomu vydají povolení. Tím je splněno vše, aby akce mohla proběhnout v mezích zákona. U každé takovéhle akce se najde skupinka "odpůrců", která neohlásí nic, jen se domluví přes sociální sítě a vyrazí blokovat ohlášenou a povolenou akci. Policie, která na průběh akce dohlíží raději ukončí povolenou akci místo aby se vypořádala s pár odpůrci čehokoliv. Protože kdyby se náhodou stalo, že by policie odstraněním odpůrců zajistila volný průchod pochodu, tak by si je pak naši "objektivní" novináři podali v médiích. Samozřejmě, že by to bylo prezentováno tak, že policie rozehnala skupinku lidí, kteří jen přišli pokojně a svobodně vyjádřit svůj názor...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Ti, kterým se to nehodí, z nich budou dělat rasisty...
On je to totiž výbornej kšeft, všechny ty "rómské" organizace.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mouka: Ale přesně o tom jsou věci jako demokracie a presumpce neviny... Pokud se strana oficiálně ukazuje, že má nějaký program, a tento program na svých demonstracích propaguje, jak chceš dokázat, že v tom všem je rasismus? Dokud neudělají v tomto směru přešlap, těžko je někdo zakáže...

Názory, které na onu demonstraci tahaly, jsou jistě diskutabilní, ale určitě nic, co by mělo vést k zákazu demonstrace nebo její násilné blokaci...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Goldfinger: Pochopitelně, že oficiálně stanovisko strany je pečlivě promyšlené, tak aby nebylo napadnutelné.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Rem: dobrý až na poznámku, že se KSČM distancovala od minulosti.Právě že vůbec.Poslankyně Semelová oslavuje každoročně vítězný únor a chodí klást květiny ke hrobu masového vraha syfilitika Gottwalda.
Na projevu Vandase jsem nic nacistického nezaznamenal, vsechno z toho,co řekl, bych podepsal. Že to je neschopný komik jako svého času Sládek, je věc druha.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Rem píše:
Mohu se zeptat které hnutí směřuje k potlačení lidských práv myslíš? Protože DSSS jím rozhodně není, kdyby si pán uráčil něco o nich přečíst.


Samotná DSSS nikoliv, to je legitimní politická strana, o tom žádná. Ale jde o názory jejich členů.
Dál to tady nechci rozebírat, protože kdybych napsal, co si o těch lidech myslím, neodpovídalo by to zásadám slušnosti, které by se na tomto fóru měly dodržovat.


Naposledy upravil Mouka dne 04 kvě 2015 23:28, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Obecně
Když koukám na stránky DSSS nepřijde mi, že jsou fašistickou (nacistickou) stranu, s programem cíleně eliminovat určité skupiny, rasy nebo národy. Oni sami na svých stránkách hlásají: Hlásíme se k českému a moravskému patriotismu a tradicionalismu našeho národa. Odsuzujeme totalitní ideologie 20. století, zejména nacismus a komunismus.
Dál se dívám na členy a hlavní osoby DSSS a rozhodně se nejedná jen o vyholené mladíčky max. 25 let, se sotva základním vzděláním. Ve straně jsou osoby středního i staršího věku, i vyššího vzdělání, které mají rodiny. To že se stranou sympatizují, bohužel, i osoby které to s tou pravicí přehánějí, to je smutné a strana by se od takových měla distancovat, pokud si chce uchovat "čistotu." Celkově ale díky těmto několika jedincům, je v médiích strana DSSS braná jako nacistická a to je dle mého klamné a chybné! Neb se jedná o stranu DEMOKRATICKOU, s rovnými právy pro všechny. Dám příkladem Komunistickou stranu... ta se též distancuje od toho, co dělala dřív (procesy a justiční vraždy, ti co s režimem nesouhlasili měli utrum atp.) avšak na srazech KSČM, viz první máj se promenáduje Jakeš, Grebeníček, dřív Bilak... kteří byli u moci dříve, viz výše, právě v době, od které se nynější KSČM distancuje. A překvapivě, média je za to neosočují komunistickými vrahy, utlačovateli demokracie atp. Ba dokonce je společnost tak zmatená, že pětadvacet let od zvonění klíči tu jsou komunisté stranou s třetí nejvyšší volební preferencí! Proto jste zvonili? Demokracie nebude do doby než budou komunisté zrušeni! Zpět k DSSS je to strana, silně pravicová, která prostě odmítá plýtvání prostředky státu na nepřizpůsobivé, nechce tu přehršel imigrantů, a přihlíží k našemu patriotismu což bych očekával od někoho kdo chce podporovat naši zem. A kvůli tomu jsou rasisté? Že většina nepřizpůsobivých jsou určitého etnika, za to ona strana nemůže. Oni sami píší:Požadujeme sociální jistoty pro všechny občany. Odmítáme diskriminaci nebo zvýhodňování určitých skupin. Programem DSSS je vytvářet demokratickou společnost na principech sociální spravedlnosti pro všechny občany našeho státu, a to bez rozdílu rasy, věku a pohlaví. Osobně se mi též zamlouvá jejich systém důchodů, ve zkratce čím víc bude produktivních pracujících lidí, což je třeba započít už při výchově dětí, tím víc peněz bude na důchody.

K pochodu
Pokud vím, hlavní důvod pochodu byl proti přistěhovalecké politice u nás (ve světě) a předně taky proti islamizaci v Česku. Když byl protest proti Islamizaci u nás, scházelo se tam XY lidí a vše bylo OK. Když proto tomu protestuje DSSS hned jsou kvůli tomu protesty, že se jedná o rasismus. Nevím jak vy, ale já nevidím důvod proč sem tahat Islám, Syrské, Afghánské a kdo ví jaké uprchlíky, aby si tu vydupali svůj Islám, čekalo se až někomu z nich rupne v palici a odbouchne se ve jménu Islámu někde u nás na náměstí. Však nedávno proběhlo médii že z Česka jel/y už jedena nebo dvě osoby bojovat do řad IS. Co kdyby tomu jednomu/dvou lidem ruplo v palici a odbouchl se? Zřejmě se na to čeká, a pak se to teprve začne řešit. Islám ne, proč tu podporovat něco, co ostatní skupiny a náboženství nemilosrdně popravuje. Jet do Sýrie, přiznat že su křesťanské víry, tak mě IS bez milosti popraví. A tohle má být u nás, že jsou umírnění? Na jak dlouho?

Osobní názor
Dal jsem za příklad komunismus vs. nacismus. Pokud oboje z tohoto bude povoleno, demokracie nikdy nedosáhneme. Vrtá mi hlavou, toto. Nacismus, který za své působení má na kontě nějakých 6.5 milionu lidí (eliminace určité skupiny osob) je zakázán, jeho propagace je trestná a každej, kdo má vyholenou palici a prosazuje pořádek stejný pro všechny a útlum přistěhovalců je nácek? Komunismus, který celosvětově má na kontě nějakých 100 milionů životů a každej den jich přibývá, neb Čína, KLDR aj. země, kde je tento režim u moci, režim který se neštítí zabíjet lidi vlastního národa a mnohdy i lidi kteří ten komunismus propagovali (u nás justiční vražda Rudolfa Slánského nařízená z Ruska) a přesto je u nás stále komunismus povolen a mnohdy i oslavován? Ano v druhé světové nás sovětská armáda zbavila nacismu, ale postupem let, se zdejší režim nacismu minimálně vyrovnal svými čistkami, rozsudky a popravami a celosvětově komunismus nacismus mnohonásobně překonal. Tak kde je pak ta hranice dobra a zla?

Závěrem, nejsem nacista, nevzývám Hitlera, neplánuji čistku Židů, cikánů ani nikoho jiného. Nemám rád feťáky, anarchisty (mnohdy jedny a tytéž osoby) bezdomovce a lidi co vysávají náš systém podpory a dávek a nemají chuť pro stát hnout prstem, ba naopak ještě mu přitěžují. A předpokládám, že nejsem jedinej takovej. To, že životní styl popsaný v předminulé větě vyznává většina určité u nás žijící etniky není chyba má! Nevím, proč bych za toto měl být nazýván rasistou. Nevím, proč bych měl přitakávat přívalu cizinců, zvláště těch, kteří sem jezdí provozovat zločinnou činnost, nebo propagovat své militantní náboženství, když u nich je naše náboženství trestáno smrtí. Jsme v Česku, střední Evropa tak si šátky a vestu s bombama noste jinde, děkuji zde je nechci. Jsou země, jako SAE, kde je emigrace zakázána, jinak řečeno cizinci tam mohou přijet ale trvalý pobyt a občanství nedostanou. Proti lidem, co se řídí daným systémem (ač není ideální) neřeknu ani fň, ať je to cikán, Vietnamec nebo Maďar...
Pro puntičkáře slovo "cikán" jsem našel jako bežně dostupné ve slovníku, jakožto původní označení daného etnika.
Pokud jsem stále neuspokojil některé, svým postojem a tvrzením, že NEJSEM RASISTA A NACISTA z důvodu zkreslených informacích podávanách médii, mohu říci že, při volbách podporuji Republikány a nemám důvod se za to stydět.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Mouka píše:
Takže pokud někdo propaguje hnutí směrující k potlačení lidských práv, tak je to v pořádku, protože je to jeho svobodný názor?


Mohu se zeptat které hnutí směřuje k potlačení lidských práv myslíš? Protože DSSS jím rozhodně není, kdyby si pán uráčil něco o nich přečíst.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
K tomu snad máme policii, aktivisti ať se jsou zviditelnit a vykřičet jinam...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Fafner píše:
respektovat i názory, se kterými nesouhlasíme


Takže pokud někdo propaguje hnutí směrující k potlačení lidských práv, tak je to v pořádku, protože je to jeho svobodný názor?


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Ondra K. píše:
Kdysi dávno jistý polistopadový prezident vymyslel humanitární bombardování


Tohle řekl Falbr, který, pokud vím, nikdy prezidentem nebyl. (A ano, vložil to Havlovi do úst. Inu, jak říkal dědeček - po roce už nikdo neví, jestli je to ten, co ukradl kalhoty nebo co mu ukradli kalhoty)



Jinak zákon je v tomto jasný, kdo si místo dříve zamluví, ten "mele". Tak trochu by se mi chtělo stát bohužel, protože demonstrují lidé, kteří mnohými názory demokratické principy destruují, nicméně je to tak.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Řekněme, že nesouhlasím s nějakým obchodním domem. Tak vezmu auto a zaparkuji ho do jeho vchodu. Dyk zme v tej demokracyjy!


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Přesně tak, pokud je pochod povolený, a je blokován nepovoleným shromážděním, a nakonec je nucen jít jinudy, nepovažuji blokádu za NENÁSILNOU. Víc se o tomto rozepisi milerád doma.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
No, co. Kdysi dávno jistý polistopadový prezident vymyslel humanitární bombardování, tak teď hoši zavedli pojem demokratická blokáda. Fakt, že oba tyto pojmy vznikly ze "stejné líhně" je jistě čistě náhodný. sarcastic

Teď ale vážně. Ta blokáda je prostě ukázka pseudodemokracie, kdy jisté části "demokratických" politiků demokracie vyhovuje jen někdy. Za úplně nejhorší považuju fakt, že tuto akci podporoval politický subjekt, který je součástí vedení magistrátu.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Omyl, trasa příznivců DSSS nikoliv nacismu, byla též předem dána a to včetně malinovskeho nam. kde se usidlila nepovolená "nenásilná" díly kterým byl malinak zablokován a tak byl pochod nucen jít ulicí Koliště.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 449 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 00:01
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]