Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 35    Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Jak často se dělá takový noční zátah?


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Nemyslím si, že je dobré (nicméně to není nic proti ničemu) zveřejňovat probíhající zátahy, a to i takto neurčitě. Nějaký ten rok zpět jsme se shodli, že vypravenost revizorských vozů i další zmínky se budou zveřejňovat až po skončení akce.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Dnes v noci probíhá zátah ... v jistém spoji je zásah s asistencí policie ...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
439
16 led 2015 11:18
Koukám, že je to z roku 2008. Teď je situace opačná, potkávám hodně revizorů v hadrech DPMB. :D


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Lamer píše:
<a> tak to co ted v saline jsem jeste nazazil ten dopravni podnik nevi uz co roupama delat :D
<a> po roce vlezu do saliny rikam koupim si radeji listek na dalsi zastavce nastupi baba v jebtiskovskem habitu sedne si. salina se rozjede a ona vytahne misto ruzence na retizku placku a prej revize jizdenek. tak ji vytlemenej rikam pozdrav panku a ona na me jeste "pico nebud drzej"...
<b> to si delas <> :))
<a> ne nedelam a nekdo prej dokonce potkal borce v monterkach od betonu a barvy a taky revizor. asi maji maskarni
<c> :-D ja som včera v 13 stretol normal oblečeného. asi v piatky majú povolené voľnejšie oblečenie :-)

Komentář: revizoři DPMB :-)


Offline
29
21 pro 2014 16:36
Jak popsal ReZ, i já viděl revizory IDS ve vlaku jen společně s vlakovou četou, kontrolovali pouze cestující dle tarifu IDS, především platnost průkazu(za což bylo pouze upozornění) a shodu průkazu s kupónem.

_________________________________
Ano jsem nováček, po víc než čtyřech letech jsem se rozhoupal registrovat


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
S těmi jízdenkami, koupenými na netu a vytištěnými z formátu PDF v teple domova, je to vůbec prča:
Měli byste vidět starého průvodčího v rychlíku Barcelona - Valencia, jak na ty jízdenky formátu A4 koukal! Raději mávl rukou a šel kontrolovat dál biggrin (omluva za OT)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
michalk: přesně tak jsem to myslel. S tou elektronickou, e-shopovou ne IDS, Inkartovou, žlutou, zelenou, puntíkatou či buhvíjakou jízdenkou.
Když mě jednou mezi Šakvicemi a Zaječím v R5 kontroloval kordisí revizor, tak šel s průvodčí. Přesně kvůli výše uvedenému.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Už před hodně lety jsem jel vlakem z Kyjova do Brna a někde při průjezdu Heršpickou vyhlídkovou trasou se objevila naše průvodčí s kyselým výrazem v doprovodu Kordis revizory.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nydros: jak dlouho tohle je? Jestli se to měnilo, nebo je to od začátku. Jak jsem psal, 2× jsem potkal IDS revizora ve vlaku. Tzn. tam neměl co dělat? Je pravda, že se jednalo o posílený vlak kvůli přepravě velké skupiny lidí, snad jsme měli i přidaný vagon.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Pokud by mohl kontrolovat DPMB či kordis revizor ve vlaku, tak bych chtěl vidět, jak by se tvářil, kdybych mu předložil ke kontrole vytištěnou jízdenku z e-shopu. Obávám se, že by mohl jen pokrčit rameny a jít dál. A to, že bych mu podal jen in-kartu s nahranou jízdenkou, ať si s tím poradí, už ve mně vyvolává jen škodolibý smích...
A teď vážně, obávám se, že na kontrolu vlaků nejsou tito revizoři vybaveni, takže kontrolovat sice (možná teoreticky) by mohli, ale nevím s jakou účinností. To ať se raději soustředí tam, kde jsou efektivní.


Offline
151
07 říj 2009 23:14
Ano, počítal jsem s tím, že revizoři mají, stejně jako jiný zaměstnanec DPMB, zaměstnanecké jízdné, a tedy nemůžou do libovolného spoje. To, že nesmí kontrolovat vlaky, jsme se bavili s revizorem Kordisu, že tam smí jen revizoři ČD. To, že revizoři DP kontrolují v Brně i regionálky, mi říkali oni sami. Linka xS3 je dle mého "vlak", a tedy platí viz výše.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jakub S. píše:
Nepleteš si to se zaměstnaneckou jízdenkou, tedy benefitem využívaným mimo pracovní dobu? Troufám si tvrdit, že revizor z titulu své fce v pracovní době žádný cestovní doklad nepotřebuje, je to zbytečné.

Záleží na tom, co je napsáno v SPP a Tarifu. Tam by mělo být vyjmenováno, kdo má dopravu zdarma. A pokud tam revizoři (u nějakého dopravce) nejsou, tak asi platit teoreticky mají.


Offline
410
29 lis 2014 18:06
Linky xS3 a xR3 by měli primárně kontrolovat vlakvedoucí ČD po nástupu cestujících, potažmo revizoři ČD. Není ale vyloučena ani kontrola revizory DPMB (xS3) a kordis (xS3, xR3). Nepsaná dohoda je, že na mimobrněnských spojích si kontrolují revizoři DPMB své autobusy (40, 49, 75, 78..), revizoři kordis zbylou regionálku a revizoři ČD, kterých je nyní už jen pár, vlaky, zejména rychlíky.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Zlaťák: my když jsme kontrolovali SA tak jsme si jízdenky museli kupovat, abychom se dostali do vozu a měli pak po cestě kde sedět :mrgreen:

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
No tak jde o to,kde může kontrolovat. Pokud pojede v pracovní době třeba žlutým SA, tak asi jízdenku potřebovat bude. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
nydros píše:
Navíc revizorům DP, pokud vím, na ty linky ani neplatí jízdenka, ne? (mám za to, že smí jezdit všude s DP a po Brně i s regionálkama, ale ne už vlaky)

Nepleteš si to se zaměstnaneckou jízdenkou, tedy benefitem využívaným mimo pracovní dobu? Troufám si tvrdit, že revizor z titulu své fce v pracovní době žádný cestovní doklad nepotřebuje, je to zbytečné.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
151
07 říj 2009 23:14
Ne, ve vlacích ČD platí dohoda, že kontrolují jen a pouze revizoři ČD (pochopitelně mimo vlakvedoucí/průvodčí).
Navíc revizorům DP, pokud vím, na ty linky ani neplatí jízdenka, ne? (mám za to, že smí jezdit všude s DP a po Brně i s regionálkama, ale ne už vlaky)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ReZ: no, abych to upravil na správnou míru: psal jsem, že IDS revizor ve vlaku kontroluje, vím ze zkušenosti. DP revizora jsem tam nikdy neviděl, ani nevím, jestli tam může kontrolovat. Rozhodně na tom nemá zájem DP. Nebo má? Z prodaného jízdného? Popř. z pokuty?
Pokud vím, tak od ČD je jednoduché nedostat pokutu.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MartinV ve Všeobecné autobusové diskuzi píše:
Jasně, že revizor může kontrolovat ve vlaku. Alespoň toho IDS jsem několikrát v takové situaci potkal. Ale na území města by teoreticky mohl i z DP. Ale to by musel chtít spíš IDS, DP by sám od sebe ve vlacích nekontroloval.

Abychom neplevelili nevhodné téma.
To je pro mě překvapení, že revizoři DP můžou kontrolovat ve vlaku. Kordisáci, to bych pochopil. A co když jako cestující při dotazu revizora DP opáčím, že mám drážní lístek a nějaký IDS a jejich revizoři jsou mi buřt a že si počkám na průvodčího nebo drážního revizora...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Šťáry si všimli i v Rovnosti.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

5
31 říj 2014 19:08
>>>reklamní<<< takže nějaké sběratelské kousky s šototematikou? :P


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Hej, že já, co nebydlím v Brně rozjezdama nejezdím. Celkem by se mi hodily, dvě děti stačí :D


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Yakuzza píše:
Slysel jsem ted v radiu, ze vcera byla v nocnich linkach opet razie a cestujici s salinkartou dostavali za vernost reklamni kondomy :) Podle me vcelku sympaticky krok.


No, ale tím rozdáváním kondomů si vlastně DP snižuje počet zákazníků v budoucnu. sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
O tomto byla i reportáž v dnešních událostech v regionech na ČT1 :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 870 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]