Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 354 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Robert píše:
V Židlochovicích stojí C12 bez značek, barva klasika Adosa.

Odpovím si sám, jmenuje se 9B5 2563


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Asi s ním jezdí do školky.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Pumpkin756: Co máš pořád s vozem 1774? Poslední příspěvky píšeš pořád o něm:D


Offline
415
20 bře 2013 21:06
Takže dneškem počínaje vůz 1774 /PID opět v provozu


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Do třetice http://seznam-autobusu.cz/vuz/41627
Nyní u Psoty.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Další new SOR u Arrivy Praha, prov. Příbram - CN12 tyrkysová, RZ 4AA 7007

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
http://seznam-autobusu.cz/vuz/41627
Klima, provozovna Hustopeče. Včera již stál na place, na 104 místo 5B8 1749 asi skončil.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
4B2 0021 bez výbavy IDS JMK odstavená na dvorku u Hyvnara, netuší někdo jestli jde o definitvní prodej? Loga DOPAZu však stále má

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
415
20 bře 2013 21:06
Pumpkin756 píše:
Píšu naposledy : Vůz 1774 je už od 3.4. opravována , http://www.novinky.cz/krimi/332449-u-pr ... autem.html , až bude v provozu tak napíšu


Funkční adresa - http://www.novinky.cz/krimi/332449-u-pr ... autem.html , jinak na mysli mám 1774 / PID


Offline
415
20 bře 2013 21:06
Píšu naposledy : Vůz 1774 je už od 3.4. opravována , http://www.novinky.cz/krimi/332449-u-pr ... autem.html , až bude v provozu tak napíšu


Offline
19
27 led 2008 02:59
ad Edo přílíš to zlehčuješ.
Jednou toto skončí malérem, to si buď jist. A největší bude nakonec pro Diferáka.
Víš až se na to přijde, tak právě on bude z jejich strany pronásledován, protože ty RZ zamazával. A tím na to upozornil.
Promiň, ale pro mě tohle čachrování s RZ svinstvo na zvracení. Až budeš mít zkušenost s tím, že ti pojišťovna dá houby, tak změníte názor. Podobný případ znám ze své rodiny.
Osobně ještě chvíli mě to bude štvát a pak se naseru a udělám to sám. Já s tím problém nemám. Tady je ta Rz značka evidentně putovní a nevím, že by to někdo u nás dělal.
Velké dopravce to nepoškozuje, ale ty malé soukromníčky, kteří mají 3 vozy.
Proč? Protože tím, že neplatí dost peněz mají levnější kilometry.
A diferáku já být tebou pozastavil bych ty fotky u nich.
Z mé strany je to vše, další příspěvek na toto nečekejte.
Stojím v tomto za Robertem, Mauriciem, Trolejbusakem.
Škoda Edo, že tohle nevezmeš hlasováním těch, kteří se podílejí.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
U některých jiných dopravců nejde o to, že mají 10 autobusů a dvoje papíry, ale postaví autobus oficiálně na papíry jiného stroje. Ale vůz je normálně pojištěn, papíry jsou v pořádku a v případě průšvihu je vše rozumně řešitelné. V podstatě systém jako Vario. :-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Fafner píše:
Tak si zkusme probrat, jaké jsou možnosti:

1) Bude zveřejňovat fotky tak, jak jsou, bude riskovat "přesdržku", dopravce bude ##MLUVÍM SPROSTĚ## a šotouši to u něj budou mít těžký,
2) Nebude je zveřejňovat vůbec a v galerce budou fotky tohoto dopravce chybět,
3) Zveřejní je se zamazanou značkou, dopravce bude spokojen, galerka bude z 95% dokumentovat stav vozu.

Mě teda možnost 3) vychází jednoznačně nejlíp...

Přesně takto vypadají i moje úvahy.

A není to jen dopravce AB Jihlava, který prohazuje značky mezi vozy. Akorát u jiných dopravců to zatím nikdo nikdy neřešil (nj, přesně kvůli tomuto jsme zavedli "index SPZ", který určuje, kolikáté je to obsazení SPZ, v naprosto korektním světě by to nemělo smysl).

Mrak: Vidím trošku rozdíl mezi Robertovým dotazem "Nevadí vám zamazané RZ?" a tvým "Okamžitě smazat!" :-)


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Tohle je problém čistě Autobusů Jihlava a vůbec mě nebude mrzet, když si to odserou, tohle čachrování se značkama je čistě jejich problém. Kdyby někomu někdo dal přes držku, tak být jím podám TO o napadení a možná i na ty značky jako bonus.

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tak si zkusme probrat, jaké jsou možnosti:

1) Bude zveřejňovat fotky tak, jak jsou, bude riskovat "přesdržku", dopravce bude ##MLUVÍM SPROSTĚ## a šotouši to u něj budou mít těžký,
2) Nebude je zveřejňovat vůbec a v galerce budou fotky tohoto dopravce chybět,
3) Zveřejní je se zamazanou značkou, dopravce bude spokojen, galerka bude z 95% dokumentovat stav vozu.

Mě teda možnost 3) vychází jednoznačně nejlíp...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

83
16 srp 2008 20:43
Jihlava
Diferák píše:
Tak co je lepší...? Já si myslím, že mnohem lepší bude, když mu RZ zamazaná.


Lepší by bylo, kdyby fotka zůstala v tvém počítači. Na co se potom dohadovat a (nejen ty) mít problémy? Stojí to za to? Jasně, každý to může vidět, o tom bezpochyb. Ale proč "na sebe" ještě víc upozorňovat?

_________________________________
http://jihlavskymhd.g6.cz/


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Prohazování RZ je to nejmenší. Jsou i jiné a horší věci.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Diferáku, zkoušíš to stále blbě. Jestli fotky autobusů s bílou RZ a popisem, že mají starou žlutou SPZ, nebo naopak, zmizely, je to ku prospěchu webu S-A. Že tam byly, vím nejen já. A je mi vcelku jedno, jestli se toho někdo domákne a AJ to odserou. Toto je praxe, která mi velmi vadí, a její potření mě vždy potěší.
Před pár lety mi na lince přijel autobus se značkou, o které jsem věděl, že patří jinému stroji. Radši jsem si hodinu počkal na další spoj, krom toho jsem se zeptal řidiče, jestli mu to za ten průser stojí. Vypadal dosti vyděšeně, zjevně o tom neměl ani páru.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Těší mě, že mezitím co já do s-a.cz kopu, tak ostatní jen diskutují.


Offline
23
13 čer 2013 21:40
Robert píše:
Mimochodem, několikaměsíční až několikaleté vlastnictví vozu s pražskou nerbo vojenskou značkou je taky trošku mimo legislativu.


Opět - přání vedení AB-Ji.

V případě zamazané RZ stále pracujeme s domněnkami. V případě fotky bez úpravy již s holými fakty.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Diferáku, netvrdím, že tam jsou, ale byly tam. A pokud tvrdíš opak, lžeš. Právě proto jsem před pár týdny vznesl dotraz, jestli je vhodné mít tyto fotky na S-A.
Ano, řidič na mě zařve, aby tam nebyla RZ (ano, on ví, že to půjde na S-A), proto RZ rozmažu a napíšu ji do popisu fotky. Dobrý pokus, ale zkus něco lepšího. Mimochodem, několikaměsíční až několikaleté vlastnictví vozu s pražskou nerbo vojenskou značkou je taky trošku mimo legislativu.


Offline
19
27 led 2008 02:59
ad trolejbusak ja, tak, tak.

ale jedna žádost: neznáte někdo dopravce Transxxxx, kde by ten nápis byl v oranžovém pruhu. Proč se ptám, viděl jsem ho na Crossway Le 4E9 0412, ano ten hybrid s novým zadkem a starým čelem.
Viděn včera v Litoměřicích, zřejmě s nějakým zájezdem či co.
Může to být i zahraniční dopravce.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Sice dopravce neznám a nemám s tím nic společného, přesto vyjádřím svůj názor.

V podstatě souhlasím s Edou a ARESem. Ty fotky Karos z různých vesniček Vysočiny jsou moc pěkné, ideální pro galerii na s-a.cz, pro šotouše prostě super kus. A takovéto fotky by měly být skutečné a neupravené. Fotomontáž, za což by se dala označit i černá nebo jiná pole místo RZ, prostě ničí dokumentační hodnotu fotky. Proto bych pochopil Mauriciův postoj, který jako správce galerky (ať už jim je nebo není) chce mít v dokumentační galerii dokumentační fotky, což už nějak upravené fotky nesplňují. Jiný postoj ale nechápu.

A teď k tomu, pokud na fotce není něco v pořádku. To přece není fotografův problém, kdo chce tyto věci řešit, vyfotí si na ulici sám, co chce a pošle to, kam bude chtít. Nehledě na to, že rozmazaná RZ zcela pochopitelně budí podezření, čehož by si jinak nikdo nevšiml. Trochu mi to připomíná ten případ s košickými, nebo jakými autobusy (už si přesně nepamatuju), jejichž fotka z výroby se objevila dříve, než byla podepsána smlouva na jejich výrobu. Zaslouží si snad ten novinář (nebo kdo to byl) nějaký trest za to, že vytváří problémy, kde by jinak nebyly?

Nebo dám jiný hypotetický příklad: Pokud byste zjistili, že autobus(y) DP jezdí s prošlou technickou. Jak se zachováte? Napíšete to dopravci, sem na fórum, TV Nova? Zveřejníte na FB? Nebo okamžitě necháte z galerky smažete všechny fotky toho vozu, z kterých by to mohlo jít poznat?


Offline
23
13 čer 2013 21:40
Počánní dopravce nijak neobhajuji.

ARES1 píše:
A jediný, kdo ten problém bude mít si ty, protože ty, ty fotky upravuješ a budeš spolupachatelem, protože to zjevně víš.

"Vyfotil jsem si autobus normálně na veřejném prostranství a šofér na mě zařval, že jestli někde uvidí tu RZ na tomhle autobuse tak mi dá přes držku. Já si přece nenechám dát přes držku tak jsem to zamazal. Co já vím proč to chtěl...."

trolejbusak62 píše:
Když se to zamaže, tak je to ještě větší pěst na oko. Laik si řekne - asi něco s něčím nebude dobře, když je zamazaná RZ a začne šmejdit.

A nebo to má tady vypadat takhle?
http://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/ ... 8539#fotka
Podotýkám, že řada SPZ 3J1 se vydávala někdy v roce 2005. Autobus připutoval na vysočinu loni.
Samozřejmě už to nějaký "rychlík" stihl zapsat i do karty vozu. Odtud jsem to už smazal.
Tak co je lepší...? Já si myslím, že mnohem lepší bude, když mu RZ zamazaná.

Robert píše:
Když vidím fotku se žlutou zamazanou značkou, a pod tím, že je to 3J5 XXXX, tak bych musel být padlý na hlavu, abych tomu věřil.

Žádné podobný případ se v evidenci AB-JI nevyskytoval.

I když, v dnešní době je to stejně jedno. Lidi s foťákem jsou na každém rohu, každý má foťák i v mobilu. "Nebezpečí" může číhat všude.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Souhlasím s Mrakem, Aresem, Trolejbusákem. Když vidím fotku se žlutou zamazanou značkou, a pod tím, že je to 3J5 XXXX, tak bych musel být padlý na hlavu, abych tomu věřil. Já bych se, Vojto, nebál nějakých problémů ze strany kohokoli vůči S-A nebo zúčastněným lidem, spíš si pánové z AJ serou do vlastního hnízda, když se těmi čachry takto veřejně chlubí. Že to trochu diskredituje i web S-A, jsem tu už psal, kvantita tady vítězí nad kvalitou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]