Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Vadi vam toto forum? Rusi vas toto forum? Nechcete ho videt?

Muzete si sem zakazat pristup! Staci se v uzivatelskem panelu pridat do skupiny "Nechci videt Co se jinam neveslo"


Odpovědět na téma Stránka 2 z 29    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Martine, hlavně jim na ta kola pověste "nějaké desatero" - hlavně, že je zakázáno jezdit po chodnících a po přechodech pro chodce!
Zase to bude "Hurá styl" bez jakýchkoli pravidel...


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Využíváte k dopravě po městě kolo, nebo o takovém způsobu uvažujete?
Rád bych vás poprosil o cca 5 minut času - spolu s dalšími studenty ekonomky na MU děláme marketingový výzkum o možném bikesharingu v Brně (odka na dotazník).
Dotazník je zaměřený na službu Rekola (možná znáte, jsou to růžovozelená kola). A znáte někoho, kdo pracuje v Technologickém parku, nebo bohunickém campu? Dotazník je určený i pro ty, kteří se v rámci studia/zaměstnání pohybují po větším areálu, jako je např právě Technopark.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Tak se přiznejte. Kdo dnes pobíhal s foťákem v KPN a v 16,20 fotil 7487 na cestě do Soběšic?

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Rem píše:
Prostě jak tu někdo má v podpisu: "Nejsem šotouš jen člověk co ho baví jeho práce."


Možná již nejsi ultras, stejně tak jako většina šoto-zaměstnanců, ale jednou šotouš = navždy šotouš.. z toho se nevyvlečeš.. tím spíš, dokud budeš navštěvovat tohle fórum sarcastic Takže smolík :P


Offline
Uživatelský avatar

35
04 říj 2013 19:26
V kabině linky 4 ;)
No, momentálně nabíjím kameru.. a jinak jsem teprv na základce v 9.třídě :D

_________________________________
Musíme si užívat cedulových K2 dokud ještě jezdí :)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mouka píše:
Myslel jsem, že na ústavu, kde jsme oba dva studovali, se vyučovala fyzika. Ale už je pár let, co jsem ztama pryč, tak se možná pletu.

Fyzika nebyla mojí silnou stránkou; možná taky proto, že při konstantních výkonech mé známky rozhodně konstantní nebyly.
Vypadalo to, že určení známky probíhalo hodem kostkou, to nevím.


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
To jsem si všimnul :D

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
To Tě už jako nehřeje mládí?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já jsem tam prosím pěkně mrznul.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Miky, co to na tom Konečňáku kuchtíš? :-)

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Sice se to netýká tohoto fóra, ale za chvíli usedne ve Víkendu (nova) Václav Kopta do RTOčka. Kdo se chce dívat, nechť se dívá...
http://www.auto.cz/autobusacka-posedlos ... rto-78517; někde je i video.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
IvanM, zkoušel si noční sarcastic
Dobrej stěr, to mě dostalo! Škoda, že se příspěvky nedají hodnotit...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Domis píše:
Tak se přiznejte, kdo z vás to byl? sarcastic


IvanM, zkoušel si noční sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Tak se přiznejte, kdo z vás to byl? sarcastic
Vyškovskem se projížděl zloděj s autobusem

...Zloděj, který se v noci na neděli vloupal do autobusů odstavených v jihomoravských Orlovicích, patrně patřil mezi "šotouše" – vášnivé příznivce dopravy, v tomto případě autobusové. Jedním z autobusů se totiž projel. Ujel 14 kilometrů, poté vůz – který ovšem na cestě poškodil – vrátil na původní místo....


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Martine, jak jsi mi psal onehdy, tak jsem si neuvědomil, že v práci by to stálo pod střechou a dozorem stálé služby bezpečnostní agentury, hned vedle placu je jejich checkpoint.
http://www.mou.cz/data/images/thumb/3528_1e767bbb0a.jpg
Vlevo od značky Dej přednost protijedoucím vozidlům


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Do Mercedesu v plné palbě s GPS, imobilizérem a hlídáním vnitřního prostoru se leze trochu hůř než do žigulíka.

Jasně, cena toho auta je nízká, ale jednak mám strach o poničení (někdo ze závisti objede klíčem) a potom o krádež (třeba - toto je jeden z možných scénářů) náctiletých mladíků, kteří prostě dělají lumpárny. Do tohodle auta se opravdu dostanou snadno. A je to výzva...

Jde o to, že lidi jsou různí a radši bych mrzutostem předcházel, než je pak řešil...


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Nechci být hnusnej, ale proč by někdo chtěl krást žigula, byť v top stavu, z OC? Na ulicích parkuje mnoho dražších (původně jsem chtěl napsat lepších, ale to bys mě asi zabil :-) ) k ukradnutí, proč by kradli něco, za co skoro nic nedostanou a ještě z OC?

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ano, obchoďák mě napadl také, ale jde nejenom o povětrnostní vlivy, ale i bezpečnost auta. Dostat se dvnitř a nastartovat zvládne znalý člověk za 2 minuty, neznalý za 10...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No... Ty skejtbordisti, co se tam občas prohánějí, by mi asi dobře nedělali.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
osobně nic nemám, ale bývalý kolega měl dvě auta a jedním (horší) jezdil do práce a druhý (lepší) měl víceméně furt "uskladněno" v garážích v nákupáku KrPole.
Tak možná bys mohl miláčka odstavit tam... Pochopitelně parkovné neplatíš...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Pánové a případně dámy. Měl bych na vás velkou prosbu. Jak už jste někteří možná zachytili, vlastním zahraniční vůz. Konkrétně "žigulíka". 20.-22. září bude nedaleko Brna menší mezinárodní sraz těchto vozidel. Problém je v tom, že auto mám v Mladé Boleslavi a sraz je v Brně. Protože chodím přes týden v Brně do školy, je časově nemožné přivézt v pátek žigulíka z MB a v neděli večer ho zas odvézt.

Proto na cca 14 dní sháním pro něj nějaké ubytování pod střechou. Nemusí to být nutně garáž, ale nějaké garážové stání nebo prostě jakékoli místo, kde bude alespoň trochu chráněn od povětrnostních vlivů a zejména zlodějů. Já bydlím na Cejlu a nechat ho 14 dní stát venku na ulici by nemuselo ublížit jen jeho laku...

Ideálně v dosahu zón 100+101, ale přežiju to i mimo.

Díky


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Na ženy? Nikdy :D

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
http://www.wfc2013.cz/cz/ nechystá se někdo na florbal? :wink:

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
3342
21 led 2011 14:19
MartinV: Podle mého to záleží na dohodě. Před několika lety jsem chtěl něco podobného zorganizovat pro pár kamarádů, po zavolání na DP nám bylo řečeno, že by to možné bylo, krachlo to na naší straně. Určitě si do DPMB zavolej a domluv se, podle mě by to jít mělo.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rád bych v srpnu s příměstským táborem navštívil nějakou vozovnu (např. Komín, Medlánky). Proto bych se rád zeptal, jestli je něco takového možné - v srpnu, v pracovní den, dopoledne? Bo komunikace přímo s DP je velmi zdlouhavá.
Vím, že DP nabízí exkurze pro školy, ale ty v srpnu nejsou.
Resp. nevíte, zda je v tom jiný problém, než peníze? Tzn. někdo musí zaplatit toho jednoho pracovníka.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 717 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]