Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 365 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

33
11 bře 2013 20:01
Pro doplnění autobusů Armády ČR... jedna LC735 z HK, 385 11-60. Snad se mi ho povede vyfotit někdy lépe.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
http://seznam-autobusu.cz/vuz/20665 - 1/2014 odstavena
http://seznam-autobusu.cz/vuz/20671 - 1/2014 odstavena
http://seznam-autobusu.cz/vuz/20687 - 1/2014 odstavena
3AX 0321 - new CN12 Arriva Praha > Sedlčany (nátěr Arriva tyrkysová), zařazen tento týden v pondělí
Na Probu Hořovice je new Crossway 12M LE (dodán posledního ledna), ale zatím je odstaven na garážích a prý kvůli dotacím může jezdit až od března
Všechny B731/2 MHD Příbram jsou vyřazené, po zapůjčce do Teplic byly sešrotovány.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Jebo:
Tak já proti panelům nic nemám, pro cestující je to plus, ovšem pokud je čtou :roll: ](*,). Zmínil jsem to akorát proto, že zde není moc obvyklé, aby zájezďák měl panely...


Offline
54
14 úno 2013 11:35
Eda: Přímo od ZDARu. Mimo to, ta LH12 má i jinou klimu, než ta předváděčka. To už je celkem silný argument. Výrobní číslo však nemám.
Jirka R: Tak zrovna u této LH12 se panely hodí, jelikož je prioritně určená na linky.

P.S. Fedosovi jsem poslal přečíslované SORky ex ČSAD Hodonín se vším všudy.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jebo: Kde jsi to prosím zjistil? :-)

Ideální by bylo získat ofocený techničák nebo výrobní štítek. To by pak hned bylo jasno.

Nebo by pomohla fotka informace z malého štítku, který je na každém okně. Tam bývá někdy uveden rok výroby.


Offline
54
14 úno 2013 11:35
Ad 5J0 1639: Podařilo se mi zjistit, jak to je. LH12 předváděčkou není, je úplně nová, rok výroby 2013.


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Jo, znovu prosím o opravu u 1J0 4799. Správně má být zapsaný lak bílý bez loga. Už to tak bylo opraveno, ale pak to někdo přepsal zpátky... Každopádně předpokládám, že bez fotky mi neuvěříte. Zatím to nemám jak doložit, ale vážně je bílej jak sníh :D


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Fedosi, nerozumím tomu, co myslíš tím „obě RZ“, když bus má stále jednu stejnou 5J0 1639.
K sedačkám - sedačky z fotky na seznamu mají, jak je vidět, podhlavník „obdélníkový“ a v reálným autobusu (=na mé fotce) jsou dole zůžená + pod podhlavníkem je trochu výstupek (viz fotka).
Jo, abych to upřesnil, to umístění kávovaru je: hned u př. dveří u okna kávovar, hned za ním lednička. Vedle kávovaru zábrana a za ní sedačka průvodce. Promiň, že jsem to nezmínil dřív. Každopádně, že by toto všechno ZDAR domontovával? (a musel kvůli tomu předělávat sedačky).
A možná taková perlička, je to sice zájezďák, ale má (myslím zelený) přední informační panel (nevím jaké značky). A co mě úplně dorazilo, nad předními dveřmi má signalizaci stop, stejně jako měšťák, tak možná bude taky nasazen na žďárskou mhd :mrgreen: :mrgreen: :-k


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Jirka R. píše:
Tak snad si začnu napravovat reputaci :D

Takže, ten nový SOR 5J0 1639 u Zdaru, jak jsem ho už hlásl s velkou opravděpodobností není ten, který je v evidenci uveden. Viz třeba jiné sedačky, zrcátka (vše viz fotky). Další rozdíl je, že ten Zdarský má vpředu kávovar a lednicu. Tady jsou fotky (sorry z mobilu). Foceno dneska
Příloha:
Obraz0296.jpg
Příloha:
Obraz0298.jpg


Jirko podívám se na to a případně to nějak upraví, ačkoliv si myslím, že to je jeden a ten samý vůz (samozřejmě po laku). Mimochodem, už jen protože obě RZ jsou nastejno pojištěné od prosince loňského roku.

Kávovar mohl být dodán a ty sedačky (vysoké, modré se žlutými podhlavníky a černými madly na boku) vypadají stejně na tvých fotkách jako na těch na seznamu. Ty zrcátka jsou jiné... že by na přání ZDARu?


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Tak snad si začnu napravovat reputaci :D

Takže, ten nový SOR 5J0 1639 u Zdaru, jak jsem ho už hlásl s velkou opravděpodobností není ten, který je v evidenci uveden. Viz třeba jiné sedačky, zrcátka (vše viz fotky). Další rozdíl je, že ten Zdarský má vpředu kávovar a lednicu. Tady jsou fotky (sorry z mobilu). Foceno dneska
Příloha:
Obraz0296.jpg
Příloha:
Obraz0298.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
http://seznam-autobusu.cz/vuz/400

Pohořelice


Offline
345
11 pro 2011 19:39
OK. Nezbývá mi, než uznat, že chyba není u přijímače (=u Vás ostatních), ale u vysílače (=u mě) hlavoudozdi . Omlouvám se, kolegové, že jsem tak blbej a že tu musíte trpět takového tupce... :oops:. A prosím o smazání toho mého příspěvku z 2:24 a 2:35 ráno. P.S. Aby bylo jasno, to o čem jsem tady psal, jsem vyhledal přes kolonku „provozvna-aktuáln퓨. Takže jsem tam, Edo, dopravce i provozovnu zadané měl...


Offline
4
31 led 2014 08:42
Scania Beulas od K Servis bohemia ( http://seznam-autobusu.cz/vuz/7909 ) má novou RZ 2SY 1142


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Eda: Asi ano, neviděl jsem ten vůz nějakou dobu.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jirko, ty sis buď vůbec nepřečetl můj příspěvek a nebo fakt nevím :-)

Psal jsem "jako další kritérium do vyhledávání přidáš dopravce, kterému ta vozovna patří".

Tzn. pak to bude vypadat takto: http://seznam-autobusu.cz/seznam/?dopra ... t=Vyhledat

Tzn. bude to seřazené tak, jak má vozy seřazené ADOSA a stavy vozů se budou brát z pohledu dopravce ADOSA, nikoliv z "globálního pohledu" (= stav u posledního dopravce).

Ale zauvažuju nad tím, že to v případě hledání podle provozovny přidá do kritérií toho dopravce samo, protože to asi bude kapánek intuitivnější.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Ale ty poslední 4 řádky jsou zelený proto, že jsou provozní u dopravce, kterému byly prodány :wink: stejně tak 5. a 6. řádek je šedý, protože jsou vozy odstaveny u dopravce, kterému byly prodány :wink:

Btw, jak Salaš u Betyny využije ex BOM 20-82? :D

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Jejda, ještě jedna poznámka k té adose: vozy v 5. a 6. řádku, posím taky označit fialově a ne šedě, protože nejsou odstaveny u Adosy v Rosicích. Prostě mi jde o to, aby byly vozy, které byly od dopravce prodány, správně označeny... Možná moc dbám na méně důležitých věcech, tak se omlouvám e_smile

A díky za bod 1 :-)


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Edo, k bodu 3:
pokud vyhledávám například Adosu a provozovnu Rosice, vyhledá mi to http://seznam-autobusu.cz/seznam/?dopravce=0&idvozovny=0&voz=1&vyrobce=0&spz=&evc=&vyrc=&vin=&vtyp=&nater=&pozn=&pozn2=&vyrod=&vyrdo=&dodod=&doddo=&zarod=&zardo=&odsod=&odsdo=&zruod=&zrudo=&radit=&vyhledat=Vyhledat toto. Potud OK, ale pokud se podíváš na konec seznamu, uvidíš, že busy v posledních 4 řádcích jsou uvedeny jako provozní v provozovně Rosice, kam už ale nepatří, protože byly od Adosy prodány. Proto bych předpokládál, že nebudou podbarveny zeleně , ale fialově, protože byly prodány a do Rosic už nepatří. Toto jsem myslel. Snad je to pochopitelný... e_smile PS: co jsem tak postřehl, to stejné je i u ZDARu (prov. VelMez)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jirka:
1) Vyhledávání podle stavu vozu bude.
2) Zelená / červená v přehledu typů vyjadřuje, jestli ještě má dopravce vůz tohoto typu, který běžně vypravuje.
3) Takto to bude fungovat, když jako další kritérium do vyhledávání přidáš dopravce, kterému ta vozovna patří, pak to bude podle tvých představ.

Marek Kubík: Díky, zapsáno :-)
http://seznam-autobusu.cz/vuz/40828

Robert: Díky, zapsáno. Od 1/2014?
http://seznam-autobusu.cz/vuz/713


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
BZM 73-81 - celovozový zelený polep BK IMOS Brno.


Offline
329
18 pro 2008 21:18
Stochov okr.Kladno
Mám několik informací k tomuto autobusu: http://seznam-autobusu.cz/vuz/40828 Přímo od majitele, pana Slavomíra Klimeše. :wink: Prvním majitelem v letech 1984-1990 byly Jihočeské státní lesy České Budějovice lesní závod Vyšší Brod, SPZ pan majitel bohužel netuší ale ví že začínala CK. Druhým majitelem v letech 1990-2003 byla Tělovýchovná jednota Vyšší Brod, asi v roce 1997 došlo k přejmenování majitele na FK Dynamo Vyšší Brod. Do roku 1997 SPZ měla být stejná jako u Jihočeských státních lesů, po té možná byla změněna. Třetím majitelem v letech 2003-2009 byl dopravce David Keliš - Marwinex, SPZ byla 3A3 4443 a od roku 2009 je majitelem pan Slavomír Klimeš. Autobus má tedy od roku 2009 SPZ 4C8 5934. Autobus měl s největší pravděpodobností z výroby linkový modrobílý unifik, někdy později pravděpodobně při obnově laku do středu mezi stávající pruhy byl přidán třetí úzký modrý pruh. Někdy poté byl přelakován na bílo a nyní opět má linkový modrobilý unifik. :wink:


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Omlouvám se, ale mám ještě jednu poznámku. Je matoucí, že pokud si ve vyhledávání vypíšu vozy dle provozovny, tak ty busy, které byly prodány, jsou sice zapsány k novému majiteli, ale v tomto výpisu jsou uvedeny jako provozní - lepší by je bylo označit jako prodané, čož fakticky jsou. Někoho by to totiž mohlo splést a mohl by nabýt dojmu, že jsou stále provozní v té vyhledané provozovně, která, ale patří k předchozímu dopravci.


Offline
345
11 pro 2011 19:39
A taky mi vrtá hlavou, proč jsou historická vozidla označená (když kliknu na dopravce, nemyslím když kliknu na soupis vozidel dle typu) červeně (což předpokládám značí neprovozní), když jsou jako historici provozní, sice ne v pravidelné dopravě, ale při různých akcích, DODčkách ano)


Offline
345
11 pro 2011 19:39
Nenašel jsem žádné vhodné vlákno, ale dovoluji si navrhnout ctěným správcům s-a (teda hlavně asi Edovi), zda by nešlo závest vyhledávání podle stavu vozidla :-) (snad rozumíte, co mám na mysli :wink: )


Offline
2
28 led 2014 12:15
Dobrý den, rád bych chtěl poupravit informace o tomto voze: http://seznam-autobusu.cz/vuz/7276 . Tento vůz jsme odkoupily a převezli do Prahy, kde bude taktéž provozovaný. Když budete chtít nějaké informace, prosím přes e-mail.

_________________________________
Karosa B732.1654 - Márinka

Naše milá holka která dá včas vědět co chce.

PS: Pro rejpaly SPZ 3AP-3737


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jakub Švec a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:45
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]