Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 49 z 50    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50  Další
Autor Zpráva
No to ještě není jisté, že se K3RN povedlo dostat do provozu dřív než vlečňák. K3RN vyjela poprvé s lidma v rámci zkušebního provozu za 5 měsíců od dodání (září 03 - únor 04), VV60LF je tu od dubna, to jsou zatím 4 měsíce, takže má ještě čas.


Čím to, že dostat do provozu s cestujícími K3R-N se povedlo mnohem dříve, než výrazně konstrukčně jednodušší vlečňák, to má tolik závad? Nevíte někdo?


Tak dnes už jezdí s 1531 na desítce. Samozřejmě vlek bez lidí.


Vida... tak snad dětské nemoci brzo vychytají a bude jezdit, dyť je to skoro jenom kastle s kolečkama...


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
adam_r píše:
Tak se dneska podarilo v Ostrave zprovoznit vlek a najizdi zkusebni kilometry. Uvidime, jak to pujde. Pokud uz prisli na to, kam se ma bouchnout kladivem, tak by to bylo super, a mohli bysme se dockat brzy i v Brne.
Ale nejak tomu neverim :roll:


Tak akorat pred 15 minutami projela souprava 1531+1301 smer Voz.Medlanky -> Moravske namesti (videna u zastavky Kartouzska).


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Tak se dneska podarilo v Ostrave zprovoznit vlek a najizdi zkusebni kilometry. Uvidime, jak to pujde. Pokud uz prisli na to, kam se ma bouchnout kladivem, tak by to bylo super, a mohli bysme se dockat brzy i v Brne.
Ale nejak tomu neverim :roll:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
pd: oops :)) zrovna 4123 :)

Vlek stoji a sbira prach.Ale zaroven s nim stoji i motor 1531


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pd píše:
Nevíte někdo jak to s tím vlekem teď vypadá? Měl jezdit na 10, ale potom co vybuchl ten plyn, jsem ho tam už neviděl.


Jeste jsem ho asi pred 14 dny (nebo uz 3 tydny?) videl jet na "Zkusebni jizde" predni vuz nebral lidi u Semilassa smer Medlanky. Od te doby jsem ho nevidel. A v Ostrave se jim s tim taky pry moc nedari.


Nevíte někdo jak to s tím vlekem teď vypadá? Měl jezdit na 10, ale potom co vybuchl ten plyn, jsem ho tam už neviděl.

PvvS píše:
Mno se sluzebnima T2 bude problem pac uz zbyvaji akorat 3 4115,4122 4123 . Zbytek byl zrusen a sesrotovan.


4123 je T3 (měřící vůz), T2 jsou 4115, 4121 a 4122 :lol:


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
M píše:
Jezdi vubec ted nekde vlek? od dnu otevrenych dveri v husovicich jsem ho nikde nepotkal


Vcera jsem ho kolem 13:00 videl jet u Semilassa smer vozovna Medlanky. Takze je pojizdny :wink:


Já ho taky nepotkal, tak asi nejezdí...


Jezdi vubec ted nekde vlek? od dnu otevrenych dveri v husovicich jsem ho nikde nepotkal


Taky se ty služební tramvaje dřív používaly i k jiným účelům, třeba doprava materiálu při opravách tramvajových tratí. Dnes se všechno vozí auty.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
fixi píše:
Nějaká služ. T3 by se ale hodila. 3 služ. tramvaje na celé brno je docela málo. :wink:


Ono lze za ucelem odtahu vyuzit jakoukoli jinou provozni tramvaj, ktera se nachazi ve vozovne, takze tech sluzebaku zase neni tolik potreba.

Akorat ten merici vuz tezko udelas z normalni tramvaje :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Proč chtějí dát vlečňák na čtyřku? Tam se přece nevyužije!

Chudáci staré T2. Měli by je opravit, aby vypadaly trochu k světu. A jsem velmi rád, že budou další VarCB. :-D

Nějaká služ. T3 by se ale hodila. 3 služ. tramvaje na celé brno je docela málo. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Mno se sluzebnima T2 bude problem pac uz zbyvaji akorat 3 4115,4122 4123 . Zbytek byl zrusen a sesrotovan.


A o který vraky T3 by mělo jít? Vím jen o 1655+56,ale takový odstavený vozy jako 1538,1552 apod. by se měli též nahradit.To chcou nahradit některý služební T2? to aby měli víc souprav než teď.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
fixi píše:
Když jsou v Brně jen 4 T3R.EV, neplánuje se nějaká další? Co kdyby se vlek zalíbil a chtěli jich koupit víc? Navíc, „er-évéčka” jsou dobrý i sama o sobě. Proč chtějí poslat vlečňák na čtyřku? Tam se přece nevzužije. Např. na 5 bz bzla souprava R.EV + VV60LF mnohem lepší! :wink:


Pro letosek je plan kopit jeste jeden vlek a pokud se osvedci, tak v nasledujicich letech dalsi.
Zaroven se planuji prestavby dalsich vraku T3/T2 na VarCB (jak s Europulse, tak s progressem)

Krome soupravy T3 + VV by se mela zkouset i souprava T3 + VV + T3


Když jsou v Brně jen 4 T3R.EV, neplánuje se nějaká další? Co kdyby se vlek zalíbil a chtěli jich koupit víc? Navíc, „er-évéčka” jsou dobrý i sama o sobě. Proč chtějí poslat vlečňák na čtyřku? Tam se přece nevzužije. Např. na 5 bz bzla souprava R.EV + VV60LF mnohem lepší! :wink:


Málem bych zapomněl - jezdí se z Moravského nám. , první odejezd - 13:05 , poslední odjezd - 18:45 (Voz. Husovicë - 19:00) , interval 20 minut , mj. tam bude jezdit i K3R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #31#


KDO SE S VLEKEM VV60LF CHCE SVÉZT,TAK MÁ MOŽNOST 5.ČERVNA OD 9 DO 19 HODIN - JE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE VOZOVNĚ HUSOVICE A DOPRAVU ZDARMA TAM ZAJIŠŤUJE SOUPRAVA T3R.P Č. 1531 + VLEK VV60LF!!!!!!!!!!!!!!!!! #31#


mno mozna uz v tom vleku bude ta merici aparatura


S lidma snad bude jezdit. Proč by ho pořád táhli za sebou prázdný ? Možné je ale všechno. S tou nedělí máš pravdu, malinko jsem to přehlídl. :-)


Jinak ten vlek by měl jezdit jen v sobotu 5.6., v neděli už asi ne. Jestli i s lidma nevím. Zkušební jízdy by měly být zahájeny už ve poměrně blízké době #37#


Přejmenovat by to šlo. Ono by to tu vůbec chtělo přeorganizovat...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]