Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 35 z 37    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Další
Autor Zpráva
Offline
1589
18 led 2009 10:06
J*M* píše:
, i staré páky se tu začínají chovat občas hůř než kindermafie.

To už je sám o sobě dost hnusně urážlivej výraz, připomínající Pvvsí dobu... Myslím si, že jenom proto, že je někdo starší a ví toho víc, není nutný pro ty mladší co toho moc neví používat tenhle termín...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
J*M* píše:
Myslím, že se Diskuzní fórum BMHD oproti původnímu duchu, které zde zavedl PvvS, značně poslední dobou zvrhává. Objevuje se zde stále širší spektrum témat s původním tématem nesouvisejícím, je tu stále větší liberálnost při zakládání nových témat (spíš admini museli nové téma schválit), i staré páky se tu začínají chovat občas hůř než kindermafie. Nebylo by k věci se vrátit k původním praktikám, neprospělo by věci něco ze zásad zavedených zde kdysi PvvS?


Jen tak pro zajímavost, které staré páky máš na mysli?

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
J*M* píše:
... neprospělo by věci něco ze zásad zavedených zde kdysi PvvS?

To byla podle mě hodně tvrdá doba plná absurdní cenzury a perzekucí proti každýmu, kdo měl jenom malilinečko jinej názor... raději ne.

Protože se, například nedá mluvit o MHD bez některých širších souvislostí, MHD se netýkajících...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To by se to fórum muselo vrátit zpět k PvvS.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Myslím, že se Diskuzní fórum BMHD oproti původnímu duchu, které zde zavedl PvvS, značně poslední dobou zvrhává. Objevuje se zde stále širší spektrum témat s původním tématem nesouvisejícím, je tu stále větší liberálnost při zakládání nových témat (spíš admini museli nové téma schválit), i staré páky se tu začínají chovat občas hůř než kindermafie. Nebylo by k věci se vrátit k původním praktikám, neprospělo by věci něco ze zásad zavedených zde kdysi PvvS?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Spíš, když se ona neodhlašuje, jakto, že to psal pod jiným uživatelem? :D


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
xcav8 píše:
To si děláš ##MLUVÍM SPROSTĚ##. :D


Nedělám. Když ho/ji na danou nesrovnalosti upozornili uživatelé, tak vysvětlení bylo:

To se mýlíte pánové, ona to nepsala. Psal jsem to já, z jejího komplu. Ona se neodhlašuje a proto tam zůstal její email. Rába byla v práci dělala noční.

asi její duch né? když byla v práci odešla o půl jedenácté dopoledne a přišla druhý den kolem sedmé hodiny ranní...a jiný počítač nemá...záhady se dějí.

Jo, na K-Reportu dějí se věci...


Offline
3342
21 led 2011 14:19
mceza píše:
Ani nevím, kdy tu někdo dostal naposledy BAN
Nekecej ;)

Ad původní autorka: Nicméně je třeba pochopit, že oblíbenost se nedá koupit, tu si člověk musí získat. Nejen tady na fóru, ale na internetu a ve světě vůbec platí nějaká psaná i nepsaná pravidla, mezi něž patří třeba to, že nebudu zveřejňovat cizí výtvory bez souhlasu autora (tuším že se tomu říká autorský zákon), nebudu psát vše caps lockem (např. Netiketa, zde anglicky: http://en.wikipedia.org/wiki/Etiquette_%28technology%29 ), dalším z nich je, že nebudu mluvit sprostě, zvláště pak, jsem-li dáma (základní pravidla slušného chování).

No a když to někdo dělat nebude, tak má dvě možnosti: Buď si to dokáže obhájit a bude vypadat jako frajer, nebo si to obhájit nedokáže a bude vypadat jako blbec.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
mceza píše:
Sám seš inteligent.

Dík :)


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Mouka píše:
Tak pravdou je, že slečna sem píše trošku mimo téma. Fotky bez uvedení autora a bez jeho souhlasu by se publikovat neměly, na druhou stranu bych řekl, že by se dalo řešit i domluvou.

Souhlasím ;-)

Mr. Black píše:
Já jsem taky zažil šikanu apod., ale to mě neopravňuje mluvit neslušně.

Neříkám, že opravňuje, ale dá se to, pro jednou, pochopit. Byla to jenom naprosto logická reakce někoho frustrovanýho z toho, že se do něho zase někde naváží.

mceza píše:
A přirozenou obranou reakcí společnosti je šikana. Takže na tomto fóru na na káčku si slečna sama nabíhá...

To snad nemyslíš vážně... Já na tom nevidím nic přirozenýho (ve smyslu správnýho) a cokoli "přirozenýho", co není společensky akceptovatelný bysme jako civilizovaný lidi měli krotit, tak hned nevyjedeš po každé fakt pěkné kočce na ulici, ikdyž přirozený pudy ti to říkaj...

mceza píše:
Nevidím důvod tě banovat. Ale pokud ho tak moc chceš, napíšu ostatním administrátorům, zda na něco nepřijdou.

Ne, díky, v pohodě, nemusíš :) biggrin Vycházel jsem z toho, že sotva někdo řekne hodně jinej názor než má většina, nebo prostě nějak jinak vystoupí, tak ho hned půlka lidí chce banovat... Jako třeba když ten vojtacapek co tudle tvrdil že v ČB jel 506 RTO... Jenom proto, že nezná perfektně všechny typy vozů a popletl to, tak místo abyste mu to mu to někdo vysvětlili, tak jste se do něho dost hnusně pustili. Takže například z této zkušenosti jsem vycházel.

mceza píše:
Sám seš inteligent. Kopírování není krádež. (Ale tím neříkám, že kopírování nemůže být trestné)

díky ;-)


Jinak by mě docela zajímal názor BÍLÉ RÁBY. (vojtik: jenom pro jistotu - vůbec tu slečnu neznám, ale mám ve zvyku plést se do situací, dky je někomu neoprávněně ubližováno)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Sám seš inteligent. Kopírování není krádež. (Ale tím neříkám, že kopírování nemůže být trestné)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
digitální fotka se nedá ukradnout
Další z inteligentů, který nezná Autorský zákon.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Richie píše:
No a pokud je to životní příběh co píše pravda (a nemáme žádnej důvod si myslet, že ne), tak se formě kterou zvolila vůbec nedivím. Šikana je svinstvo a možná se na ňu řada lidí vykašlala jenom proto, že se jim nelíbí, že není průměrná...


Životní příběh je jistě smutný a politováníhodný, ale...

...pokud jsem tak moc jiný, tak mohu dost jistě předpokládat, že to ostatní nepřijmou. A přirozenou obranou reakcí společnosti je šikana. Takže na tomto fóru na na káčku si slečna sama nabíhá...

Chodí sem spousta různých lidí, mající různé úchylky a občas jsou někteří z nás dobří podivíni, ale pokud diskutují slušně a normálně tak není důvod kohokoli banovat. Pokud ne, tak jsou upozorněni a většinou to zatím pomohlo. Ani nevím, kdy tu někdo dostal naposledy BAN (kromě Vojtika, kterej si o něj řekl).

Richie píše:
Vím, že mě asi zabanujete, protože jsem řekl svůj názor, a to se tady nesmí, ale nešlo to jinak.

Nevidím důvod tě banovat. Ale pokud ho tak moc chceš, napíšu ostatním administrátorům, zda na něco nepřijdou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
vojtik píše:
Vždy se najde někdo, kdo bude chování druhého obhajovat, ať je jakékoliv. Super bylo, když teď na K-Reportu jakýsi "DENNIS SLOVÁČEK" obhajoval Bílou Rábu s tím, že je to hrozná chudinka, kterou nikdo nikdy neměl rád... a v e-mailu pod nickem měl její e-mail...


To si děláš ##MLUVÍM SPROSTĚ##. :D

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Vždy se najde někdo, kdo bude chování druhého obhajovat, ať je jakékoliv. Super bylo, když teď na K-Reportu jakýsi "DENNIS SLOVÁČEK" obhajoval Bílou Rábu s tím, že je to hrozná chudinka, kterou nikdo nikdy neměl rád... a v e-mailu pod nickem měl její e-mail...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Navrhuji zřídit kategorii: nestandartní záliby a jiné abnormality.
Třeba zjistíme, že více lidí líbá autobus a další pikantnosti. :mrgreen:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Já jsem taky zažil šikanu apod., ale to mě neopravňuje mluvit neslušně.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Tak pravdou je, že slečna sem píše trošku mimo téma. Fotky bez uvedení autora a bez jeho souhlasu by se publikovat neměly, na druhou stranu bych řekl, že by se dalo řešit i domluvou.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
PvvS píše:
1) Caps lock
2) kradeny fotky
3) vyrazivo
....


1) no jo, udělala to jednou, ne?
2) digitální fotka se nedá ukradnout, jenom neuvedla autora, toho si každej jediní přetáhnutím do google images může dohledat, nikdy netvrdila, že jsou její...
3) "výrazivo" - adekvátní prožitým věcem a vašim reakcím...

Nechcu vyhrocenou diskusi, hádat se tady, dělat mega velký OT, byl bych jenom rád, kdybyste na ňu všici přestali tak zbytečně útočit...

Su zvědavej na názor někoho míň "radikálního" e_smile

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
1) Caps lock
2) kradeny fotky
3) vyrazivo
....


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Borci, tak ju nechte sakra už... No a co že použila nějaký to sprostší slovo - vy snad všici mluvíte slušně (a spisovně) jak tady? To asi těžko ;-)
Proč ju vlastně chcete vyhodit? Protože nezapadá do průměru? Že se nebojí nahlas říct svůj názor a mluvit o svým koníčku? Můžu vás ujistit, že mezi lidima co se o dopravu nezajímají (tím myslím nejenom nešotouše, ale lidi co se o dopravu nezajímaj vůbec) bysme všici tady byli za úplně stejný exoty, jako považujete tuhle slečnu.
No a pokud je to životní příběh co píše pravda (a nemáme žádnej důvod si myslet, že ne), tak se formě kterou zvolila vůbec nedivím. Šikana je svinstvo a možná se na ňu řada lidí vykašlala jenom proto, že se jim nelíbí, že není průměrná...
Vím, že mě asi zabanujete, protože jsem řekl svůj názor, a to se tady nesmí, ale nešlo to jinak.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
65
01 bře 2012 18:52
Brno, Juliánov; nejbližší linky: 75,55,8,89,98
Mceza: Přiznám se, autobus jsem ještě nelíbal... biggrin

_________________________________
Moje oblíbené vozy: 1714,1718,1727,1738,7626,1523,1637,1649,1732,7824,7409,1649,1902 a 2330.

Do vypravenosti často zapisuji autobusy ČSAD Hodonín a ČSAD Kyjov. V sobotu 8.12.2012 je budu fotit ve strážnici na Autobusovém nádraží, třeba se tam s někým potkám.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Hele ty odborníku... :-P


Offline
65
01 bře 2012 18:52
Brno, Juliánov; nejbližší linky: 75,55,8,89,98
Nechtěl bych... :-?

_________________________________
Moje oblíbené vozy: 1714,1718,1727,1738,7626,1523,1637,1649,1732,7824,7409,1649,1902 a 2330.

Do vypravenosti často zapisuji autobusy ČSAD Hodonín a ČSAD Kyjov. V sobotu 8.12.2012 je budu fotit ve strážnici na Autobusovém nádraží, třeba se tam s někým potkám.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No sakra :mrgreen:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 914 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 16:06
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]